STARŠÍ ČLÁNKY

 

 

 

Európska komisia dostala oprávnenie schváliť Globálny pakt OSN o migrácii v mene celej EÚ.

 

     4. prosinec 2018 , slobodnyvyber.sk     Potichu a bez veľkých fanfár sa „mudrci“ Európskej Únie rozhodli, že hlúpe národné štáty nebudú stáť v ceste migrácii a nechali formálne schváliť povolenie pre Komisiu EU odsúhlasiť Globálny pakt OSN o bezpečnej riadenej a legálnej migrácii. Témou OSN a vzťahom k tejto organizácii sa zaoberá pracovná skupina CONUN. Nevedno, kto tam sedí za Slovensko, faktom je, že o činnosti tejto skupiny sa vôbec neinformuje. ... 20.3. 2018, sa skupina zišla ešte raz na zasadaní č. 266406. Na tomto zasadnutí bolo schválené poverenie pre Európsku komisiu, aby v mene Európskej Únie schválila a podpísala Globálny pakt OSN pre bezpečnú riadenú a legálnu migráciu.

     Marákešská deklarácia je len pokračovanie politiky Únie dotiahnuť čo najviac Afričanov do Európy. V rozhovore pre Deutsche Welle (DW) Juncker zopakoval svoju požiadavku na viac legálnych spôsobov, ako sa môžu migranti dostať do EÚ. Jean-Claude Juncker je predsedom Európskej komisie od roku 2014. Predtým pôsobil ako predseda vlády Luxemburského veľkovojvodstva, a to v rokoch 1995-2013. Až do roku 2013 bol prvým stálym prezidentom Euroskupiny.

 

       Odkazy:      http://www.czechfreepress.cz/evropa/europska-komisia-dostala-opravnenie-schvalit-globalny-pakt-osn-o-migracii-v-mene-celej-eu.html

       Celý text:      Opravnenie-schvalit.doc

 

  

 

 

Monstrpodnik "oteplovačů" v Polsku: Už nestačí, že solárním baronům platíme každý rok desítky miliard?

 

3. 12. 2018 , Vítězslav Kremlík      napsal velmi inspirativní dopis, který je dobré číst právě nyní, kdy v Polsku začala další šílená schůze Ústředního oteplovacího výboru, jenž chce nejen přihrát koncernům stamiliardy z veřejných rozpočtů, ale má současně zničující politické cíle. Za nejhorší zlo kapitalismu se obvykle pokládá snaha vytvářet kartely a monopoly a zvyšovat ceny. Jenže právě tohle zelená politika podporuje. Viz solární mafie u nás. Neměli byste jako levice náhodou být spíše proti? I ropné korporace (od éry G. W. Bushe) podporují alarmismus, aby mohly dostávat dotace na biopaliva. Není vám divné, že v Trumpově vládě byl pro zachování Pařížské dohody jediný člověk – ředitel Exxonu pan Tillerson? Loupežníci dnes už lidi nepřepadají v lese – schválí si zákon, že lidé jim musí peníze poslat na účet. A kdo se postaví mafii na odpor (jako Alena Vitásková z Energetického regulačního úřadu) tomu mafie zničí život taháním po soudech. ... tvrdě jedete klimatickou propagandu největších mediálních korporací, které ovládají světová media (Reuters a spol.). Víte, kdo ty korporace vlastní? Přestaňte dělat užitečné idioty vládnoucí třídě. Ukradli vám ekologii pod rukama a vy jim k tomu ještě tleskáte. Sloužíte korporacím, které v honbě za monopolním postavením a dotacemi dusí nejen drobné zemědělce a živnostníky, ale i dělnickou třídu.

 

       Odkazy:      http://www.protiproud.cz/politika/4136-monstrpodnik-oteplovacu-v-polsku-uz-nestaci-ze-solarnim-baronum-platime-kazdy-rok-desitky-miliard-jdou-nam-po-penezenkach-i-po-krku-asocialni-aktiviste-jako-uzitecni-idioti-klima-byznysu.htm

       Celý text:      Monstrpodnik-oteplovacu.doc

 

Agenda využívající tezi o oteplování způsobeném člověkem - boj proti globálnímu oteplování, je dalším nástrojem vládců Západu. Obdobným nástrojem jako mezinárodní boj za lidská práva (podle kritérií tohoto panstva), boj proti mezinárodnímu terorismu (podníceném vládci Západu), boj za práva sexuálních menšin a další. Tyto nástroje mají sloužit k postupnému přesouvání moci od orgánů jednotlivých států na nadnárodní instituce, podléhající vládcům Západu. K postupnému ovládnutí světa západními superboháči, k nastolení NWO (jejich nového světového řádu).    

 

 

 

 

Debilizace společnosti…

 

Úterý, 4. 12. 2018 10:00 Ladislav Žák     Pokládám sice debilizaci za permanentně přítomný jev v lidských dějinách. Jinými slovy, pro ovládání druhých je vlastní síla sice důležitá, ale důležitější je slabost druhých. Debilizace je proto daleko efektivnější než jakákoliv represe. Debilizovaný jedinec se nedokáže postavit názoru vnucovanému mu zvenku a pokud jen pomyslí na odpor, dostaví se nejen strach z následků, ale především pocit viny. Pokud se podaří nastolit kolektivní, jednotný pocit viny nebo jiný pocit ve velké skupině osob, lze ji snadno obrátit ve vlastní prospěch a to i proti společnosti, ze které debilizovaná skupina vzešla.

     Debilizace se projevuje jak v intelektuálních sférách, tak i ve zcela banální každodennosti. V hlavách lidí se zrodil nový virtuální svět, říše iluzí. Ta vítězí nad rozumem, vírou i citem. Jde o triumf spektáklu nad realitou. Závisí jen na nás samotných, jestli se dokážeme debilizaci vzepřít tím, že budeme prosazovat přímé mezilidské vztahy, jestli se nám podaří vychovat z našich dětí skutečné svébytné osobnosti s vlastním názorem. Jak je naučíme kritickému myšlení, vztahu k poznání, objevování jejich vlastních skrytých vloh a talentů, sousedství, setkávání, kooperaci a komunikaci. Samozřejmě je důležité, jak tohle všechno dokážeme zvládnout sami. Někteří z nás mají na své prostředí vliv vyšší, někteří nižší, ale bez viny, odpovědnosti a povinnosti v tomto smyslu není nikdo z nás... Nikdo, kdo dosud zůstal člověkem...

 

       Odkazy:      http://literarky.cz/komentare/ostatni/27490-debilizace-spolenosti

       Celý text:      Debilizace.doc

 

 

 

Zastavte pomoc Africe!

 

 James Shikwati: Proboha, přestaňte prosím vás s tou pomocí! Podobné snahy ničí náš kontinent už 40 let. Jestli chtějí průmyslové země Afričanům opravdu pomoci, měly by konečně zastavit tuto příšernou pomoc. Země, do kterých plyne nejvíc rozvojové pomoci, jsou současně v nejhorším stavu. Pomocí peněz ze subvencí jsou financované obrovské byrokratické aparáty, je podporovaná korupce a samolibost. Afričané se neučí být nezávislými, ale žebráky. Rozvojová pomoc navíc všude oslabuje místní trhy a tlumí duch podnikání, který tak zoufale potřebujeme. Je to opravdu tak absurdní, jak to zní: Rozvojová pomoc je jedním z důvodů afrických problémů. Kdyby Západ zastavil tyto platby, obyčejní Afričané by si toho vůbec nevšimli. Tvrdě zasažení by byli jen funkcionáři. ...obilí, které převážně pochází od silně subvencovaných evropských a amerických farmářů…a potom nakonec toto obilí skončí v přístavu Mombasa. Část jde přímo do rukou bezcharakterních politiků, kteří to odevzdají svým vlastním kmenům, aby podpořili svou volební kampaň. Část zásilky skončí na černém trhu, kde se obilí obchoduje za extrémně nízké ceny. Místní zemědělci mohou rovnou zahodit své motyky – nikdo nedokáže konkurovat Světovému potravinovému programu OSN. A proto zemědělci vystavení přímo takovému tlaku krachují.

 

       Odkazy:      http://severoceskapravda.cz/index.php/informace/2002-zastavte-pomoc-africe

       Celý text:      Zastavte-pomoc.doc

 

 

 

 

Úspěšné konspirační teorie, o kterých se dnes moc nemluví

 

Starý doktor  , 3.12. 2018 21. 11. 2011     Letos uplynulo 10 let od událostí z 11. září, které byly úvodem k dosud nekončící válce s terorismem. Mým záměrem nebylo rozebírat a hodnotit jednotlivé akce, či posuzovat váhu těch, či oněch důkazů. Pouze připomenout, že je třeba vždy pochybovat o oficiálních zdůvodněních. V roce 1953 roku agenti CIA společně s britskou MI6 svrhli demokraticky zvoleného vůdce – Dr. Mohammeda Mossadegha. Jejich provokace zahrnovaly: propagandu, demonstrace, uplácení, nasazení agentů pod falešnou vlajkou ... Bombové útoky na náboženské a duchovní vůdce, útoky na mešity, střelba samopaly do davu, rozhazování letáků tvrdících, že za tím stojí Mossadegh.

     „Operace Gladio“, byl název zastřešující krycí operace pro stovky bombových útoků provedených západními rozvědkami a NATO v západní Evropě, na Blízkém Východě, v Latinské Americe a Asii. Incident v Tonkinském zálivu, lež, kvůli které zemřelo 58 000 Američanů a více než 1,5 milionu Vietnamců. Výbuch v kubánském letadle DC-8, jehož strůjcem byl agentem CIA. Útok na USS Liberty čluny s izraelskými vlajkami - jako záminka k útoku na Kubu a válku se Sovětským Svazem Masakr na Kentské státní universitě byl chladnokrevnou vraždou, jenž byl záminkou pro nasazení Národní gardy na akademické půdě.

     Obdobně George Bush a po něm Barack Obama také prodlužují prohranou válku, která byla také zahájena z vylhaných důvodů, také čelí stále mohutnějším protestům, také se jim nedostává vojáků…

 

       Odkazy:      http://outsidermedia.cz/retro-uspesne-konspiracni-teorie-o-kterych-se-dnes-moc-nemluvi/

       Celý text:      Uspesne-konspiracni.doc

 

  

 

 

Evropská armáda: ... Jádro Čtvrté říše se rýsuje. Co na to "podřadní" členové unie?

 

28. 11. 2018     Vladimír Prochvatilov odhaluje pozadí projektu evropské armády EU jako procesu vytvoření jednotného evropského vojensko-průmyslového komplexu pod kontrolou USA. Článek 42 Smlouvy o Evropské unii stanoví významnou vojenskou integraci v rámci EU. Diskuse o společných ozbrojených silách Evropské unie se zintenzivnila v roce 2014. K vytvoření jednotné armády EU vyzval předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker a předseda německého parlamentního výboru pro zahraniční politiku Norbert Röttgen. Iniciátory vytvoření jediné armády Evropské unie jsou Francie a Německo ...  svojí ekonomickou strukturou dle některých komentátorů francouzsko-německé „karolínské“ (podle podobného územního útvaru podléhajícího vládě Karla Velikého – pozn. PP) jádro Evropy. V roce 1998 vznikl evropský letecký a kosmický holding European Aeronautic Defence and Space Airbus Group (EADS). Je snad třeba ještě říkat, že spoluvlastníkem EADS je všudypřítomný americký fond Vanguard? Ostří expanze tohoto zbraňového giganta směřuje na Východ, přičemž vytvoření jednotného evropského vojensko-průmyslového komplexu probíhá pod kontrolou USA. Proto Donald Trump ponechal Evropanům Čtvrté říše volnou ruku v projektu organizace jednotné armády EU, jejíž páteří budou německé a francouzské divize.

 

       Odkazy:      http://www.protiproud.cz/politika/4127-evropska-armada-proc-trumpovi-najednou-nevadi-za-vsim-hledej-zbranove-ksefty-dlouhe-prsty-americkych-fondu-jadro-ctvrte-rise-se-rysuje-macronuv-napoleonsky-sen-co-na-to-podradni-clenove-unie.htm

       Celý text:      Evropska-armada.doc

 

 

 

Facebook sa neustále mení a žiaľ, prevažne k horšiemu.

 

3. prosinec 2018 | jhpi     FB dokáže zoskupiť ľudí podobného zmýšľania do hniezd s rovnakým názorom. Na iný názor radšej ani nezavíta, a preto vzniká dojem väčšinového/správneho názoru – prechádzajúceho až do neúmernej agresivity. Psychológovia tento jav už opísali. Vyššie spomenutý efekt je v súčasnosti zneužívaný na ovládanie más voličov. Jedného dňa vám FB zablokuje účet, ale nemá dosť slušnosti, aby niekomu, kto má na FB účet oznámil dôvod zablokovania, alebo umožnil o tom diskutovať a prípadne zmeniť rozhodnutie FB.

     Čo vás čaká v prípade zablokovania účtu? - Nový účet môžete vytvoriť, ale do pár minút bude zablokovaný - Alebo FB požaduje najskôr telefónne číslo a potom fotografiu tváre – na kontrolu. Po niekoľko dňovej kontrole končí účet zablokovaním. Bez oznámenia dôvodu, lebo arogancia je druhé meno FB. - Popisujú sa aj požiadavky odoslaní fotografie dokladu. FB podporuje nárast radikalizmu. FB necháva ľudí, aby tvorili / pridávali obsah. Vedia ľudia, že sú pre FB stádom pomocou ktorého získava FB miliardové zisky? Má na to FB od ľudí vedomý súhlas? Trend je zjavný – k väčšiemu šmírovaniu, zneužívaniu dát ľudí, lustrovaniu ľudí cez fotografie, mobilné čísla a obmedzovanie ich slobody v tom, že niekomu FB znemožní takú istú slobodu akú majú iní. Ja želám FB aby sa ho ľudia konečne nasýtili, pochopili o čom FB je, a opustili ho.

 

       Odkazy:      http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/facebook-sa-neustale-meni-a-zial-prevazne-k-horsiemu.html

       Celý text:      Facebook.doc

 

 

Implantáty s mikročipy ohrožují práva zaměstnanců na soukromí

 

 2.12.2018 VSa Mikročip v těle umožní zaměstnavateli fyzický dohled nad pracovníkem, a to nejen během pracovního procesu. Mezi odbory a zaměstnanci ve Velké Británii rostou obavy ze stále častějšího používání mikročipů, které se implantují přímo do těla zaměstnanců, píše Shainaz Firfirayová pro The Conversation. Čipové implantáty jsou velké jako zrníčko rýže a vkládají se mezi palec a ukazováček. Dají se využít pro otevírání dveří, výdej v prodejních automatech jen pomocí mávnutí ruky. Jejich zastánci říkají, že jde o pohodlnější způsob, než jsou například zaměstnanecké identifikační karty. Ovšem jsou tu také oprávněné obavy, že by se mohly využívat k dalším účelům – například k větší kontrole nad zaměstnanci. Spolu s tím vznikají další otázky, které se dotýkají lidské důstojnosti, etiky a také zdraví. Jsou zde lehce představitelné formy tlaku na ty ze zaměstnanců, kteří by čipy odmítli. Z praxe jsou už známy příklady vnuceného poskytnutí soukromých informací o vlastním zdraví pro účely pojištění v jedné americké firmě. Život s implantátem čipu totiž může vyvolat pocity sledování, a tím i stresu a nervozity. ( varování - viz Orwellova distopie 1984 )

 

       Odkazy:      http://casopisargument.cz/2018/12/02/implantaty-s-mikrocipy-ohrozuji-prava-zamestnancu-na-soukromi/

       Celý text:      Implantaty.doc

 

  

 

Genderismus nese rysy duševní nemoci

 

Autor článku: Vašek Řehák • 03. 12. 2018     Člověk trpící anorexií – nelíbí se mu jeho vlastní tělo – je odeslán k psychiatrovi, protože trpí psychickou poruchou a promptně začne jeho léčení. Člověk trpící apotemnofilií – touží po amputaci zdravé končetiny – je odeslán k psychiatrovi a okamžitě začne jeho léčení, protože trpí těžkou psychickou poruchou a ohrožuje sám sebe.
     Člověku trpícímu gender disforií – pohlavní identifikací - zda se dotyčný cítí být ženou či mužem
(Gender bývá někdy označován jako sociální pohlaví - do jaké míry se daný člověk cítí být mužem či ženou, které pohlaví je mu okolím přisuzováno, a jaké chování a povahové rysy jsou od něj proto očekávány.), případně kombinací dle »gender study« možností neexistujících dalších cca 68 pohlaví – protože není psychicky nemocný (?!),  je mu amputován pindík, nebo odstraněna prsa, na náklady zdravotní pojišťovny. Jsou to právě »gender study«, kde ve prospěch této odchylky vznikly celé univerzitní obory a vysoké školy chrlí desetitisíce „specialistů“ právě na tento obor.
 

     ( Proč!? Protože globální elitáři potřebují, aby vnášeli chaos, aby se odváděla pozornost od jejich super-olupování a genocid celých národů a kontinentů, od jejich válečných příprav, má to napomáhat také k depopulaci planety, kterou sledují při snaze vytvořit si pro svůj prospěch NWO - nový světový řád. )

 

       Odkazy:      http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=211753

       Celý text:      Genderismus.doc

 

 

 

Byl zahájen zkušební provoz prvního radaru nové generace Kontejněr

 

1.12. 2018     Radiolokační stanice nové generace typu Kontejněr, schopná detekovat hypersonické rakety na vzdálenost asi 3 tisíce kilometrů a sledovat současně 5 tisíc vzdušných objektů, byla předána do zkušebního provozu v Mordvinsku, sdělili novinářům na Ministerstvu obrany RF. Podle informací ministerstva radar „zajistí průzkum vzdušných objektů včetně hypersonických nad územím západoevropských států a v jihozápadním regionu".

     „Analogické radary budou umístěny také v jiných strategických směrech," zdůraznili na MO. Zatímco obyčejné radary sledují letadlo na vzdálenost maximálně 400 km, radiolokační stanice typu Kontejněr ho bude vidět na vzdálenost 2000 km. „Prakticky celou vzdušnou situaci evropské části bloku Severoatlantické aliance budeme mít zcela pod kontrolou. A vyslat nepozorovaně do vzduchu raketonosné bombardéry nebo roj bojových dronů se už nepodaří,“ řekl generální ředitel Makarov Kirill Vladimirovič na adresu Severoatlantické aliance. Nové stanice budou používány společně se stanicemi vzdálené radiolokace decimetrového rozsahu Voroněž. Decimetrové stanice mají dalekozrakost menší, zato „vidí“ mnohem jasněji, přesněji určují všechny parametry zadaného cíle. Tyto stanice se navzájem skvěle doplňují,“ řekl generální ředitel.

 

       Odkazy:      https://cz.sputniknews.com/svet/201812018596742-zahajeni-provoz-radar-Kontejner-Rusko/

       Celý text:      Radar-Kontejner.doc

 

 

 

Čína není Sovětský svaz, Americe neustoupí, říká čínský expert

 

1.12.2018     Obchodní válka, kterou vedou Spojené státy a Čína, bude trvat řadu let. Peking však nesmí ustoupit a svůj politický systém nezmění. Tvrdí to přední čínský ekonom, kterého cituje deník South China Morning Post. Washington využívá obchodní válku jako prostředek, jak donutit Peking k hospodářským ústupkům, ale hlavním cílem Spojených států je zabrzdit růst Číny. „Neměli bychom a nemůžeme akceptovat podmínky ‚příměří‘, které nám vnutí USA," cituje SCMP Čanchonga, který je členem jednoho z nejdůležitějších poradenských orgánů čínské vlády.

     „Obchodní válka neskončí za dva nebo tři roky, a proto bychom měli učinit dlouhodobé přípravy. Potlačovat své potenciální rivaly je americkou politickou tradicí bez ohledu na to, kdo stojí v čele země," varoval. „Čína není Sovětský svaz a nebude poražena. Čína není ani Japonsko a nepřipustí žádnou dohodu jako v hotelu Plaza," řekl Pei s narážkou na dohodu z roku 1985, podle které průmyslově vyspělé země umožnily dolaru klesnout vůči japonskému jenu a německé marce. Podle mnoha odborníků tento krok přivedl k dlouhotrvající stagnaci japonské ekonomiky.

 

       Odkazy:      https://cz.sputniknews.com/politika/201812018596441-Cina-SSSR-Amerika/

       Celý text:      Cina-neustoupi.doc

 

 

 

 

Pojďme zrušit právní stát!

 

 2,12, 2018 Markéta Šichtařová     Před pár dny pobavila řadu škodolibých Čechů zajímavá zprávička: Mnoho Němců se v předešlých letech finančně zaručilo za imigranty – a teď došlo na placení. A ručitelé se nestačí divit. A rozčilovat. Věc se táhne až celkem hluboko do minulosti, totiž do roku 2013. Tehdy Německo ustanovilo státní program, který umožňoval scelování syrských rodin. Syřané již žijící v Německu směli přivést své rodiny do země pod podmínkou, že poskytnou státu důkaz o dostatečných příjmech či majetku na hrazení stravy a ubytování. A v tu chvíli nastupují na scénu dobrosrdeční Němci. Někteří se zkrátka ochotně nabídli, zatoužili učinit dobrý skutek, a za nově příchozí se sami zaručili.

     No a pak to přišlo. Úřady práce začaly rozesílat výzvy, aby ručitelé splnili podmínky, ke kterým se upsali, a zaplatili. V některých případech vymáhané částky dosahují v přepočtu až několika milionů korun. Ti, kdo se nyní vztekají, že stát jedná „absurdně“, když vymáhá naplnění smlouvy ... Jsou to ve skutečnosti velmi nebezpečná individua. Na normu totiž požadují povýšit to, že smlouvy nebudou dodržovány. A jestli něco vystihuje stav, kdy stát přestává být právním státem, pak je to situace, kdy nedodržuje své vlastní zákony a smlouvy.

 

       Odkazy:      http://literarky.cz/offline/glosa/27469-pojme-zruit-pravni-stat

       Celý text:      Pojdme-zrusit.doc

 

 

 

 

Prečo im na tomto „nepodstatnom“ dokumente tak veľmi záleží?

( Protože mají takovou logiku a morálku, která "jim sype". )

 

Je to celkom nezáväzný, a teda nepodstatný dokument. Až tak veľmi nezáväzný a nepodstatný, že jeho zástancovia sú ochotní zaň v parlamente celé dni divoko bojovať a dokonca odstúpiť z ministerského kresla. Ľubomír Jaško na portáli Aktuality si všíma, že proti globálnemu paktu o migrácii sú zhodou okolností krajiny bývalého Rakúsko-Uhorska a hľadá v tom akési lokálne xenofóbne špecifikum. Nevšimol si, že presne tieto naše krajiny by mohli na nehatenú migráciu najviac doplatiť – a pakt sa čiste náhodou ide prijať práve teraz, keď tieto krajiny odmietajú kvóty i ostatné spôsoby ako migrantov voľky-nevoľky prijať. Komu a prečo tak veľmi záleží na tom, aby aj za cenu vážneho vnútropolitického konfliktu Slovensko ten „nepodstatný“ dokument podpísalo?     HSP, 2. 11. 2018

 

       Odkazy:      http://www.srspol.sk/clanek-preco-slnieckari-tlacia-do-marrakesa-kisku-napriek-jasnemu-postoju-parlamentu-a-vlady-preco-im-na-tomto-nepodstatnom-dokumente-tak-velmi-zalezi-17975.html

       Celý text:      Marrakes.doc

 

 

 

Zbyněk Fiala: Svět za zrcadlem

 

30.11.2018     Řeči o sankcích a nejednání na neschůzkách, kterými je naplněn program vedoucích představitelů skupiny G20 v Argentině, mohou vést k rozumnějšímu a bezpečnějšímu světu, i když to na první pohled vypadá jinak. Všechny velké globální finanční krize vrcholily před podzimním, řidčeji jarním zasedáním Mezinárodního měnového fondu. Trendu samozřejmě vévodí americký prezident Donald Trump, který uniká výpadům neokonzervativců tím, že opakuje jejich válkychtivé nesmysly. Utiší tak voliče rozhicované médii, ale tím to taky končí. Jeho praktická politika nesměřuje k mocenské expanzi, jak by se zdálo podle velkohubých prohlášení, ale k soustředění na domácí problémy. Především k pokusu o konsolidaci domácí ekonomiky. Země jako Německo nebo Čína pořád někde investují a půjčují, a tam někde, třeba v Řecku nebo USA, narůstají dluhy bez vyhlídky splacení. V agresívnějších povahách pak klíčí představa, že by to mohla zamáznout válka. Rusko už začalo chápat výhody sankcí, které jsou proti němu namířeny, protože jde o povolenku k ochranářskému piplání domácího průmyslu, které by jinak narazilo na pravidla WTO. Když mi trhy uzavřou jiní, nemusím se tím mazat sám. Rusové dokážou vyrobit vynikající zbraně, tak to by bylo, aby jednou neměli i lepší pračky a ledničky nebo co je k životu třeba.

 

       Odkazy:      http://vasevec.parlamentnilisty.cz/komentare/zbynek-fiala-svet-za-zrcadlem

       Celý text:      Svet-za-zrcadlem.doc

 

 

 

 

Ke štvavé knize Niny Špitálníkové

 

 Praha, 26.11. 2018      Kniha Niny Špitálníkové ... „Mezi dvěma Kimy – na studiích v KLDR“ (Nakladatelství Lidové noviny, Praha 2017) nepřináší příliš mnoho vlastních zážitků a postřehů z lidové Koreje, ale velká část knihy je tvořena citací pochybných výpovědí přeběhlíků a knih všelijakých vesměs zahraničních reakčních pisálků ... Pasáže zesměšňující politiku Korejské strany práce a její nejvyšší představitele vycházejí z kapitalistického chápání fungování společnosti jako jediné alternativy, s jejím individualistickým pojetím „svobody a demokracie“ a „lidských práv“, kde jedinec je nadřazen nad kolektiv a člověk člověku je vlkem.

     Američtí imperialisté a jejich vazalové za sebou zanechali po Korejské válce spálenou zemi ... Většina kapitalistických zemí nikdy nečelila tak těžkému mezinárodnímu tlaku a současně nepřízni počasí jako KLDR ... přesto jsou sešlé domy postupně opravovány či nahrazovány novostavbami a zlepšují se postupně i vozovky, stav dopravních prostředků či dodávky elektřiny. Česká republika, která se tak ráda považuje za vědecko-technicky i politicky vyspělou a v tomto směru poučuje ostatní, je na rozdíl od KLDR plná bezdomovců, žebráků, pouličních zlodějů a prostitutek.

     Nikdo z českých delegátů přátelství nic takového, co se v knize uvádí, v KLDR neviděl. I ostatní delegáti přátelství uvádějí tento poznatek. Vedení strany a státu vede rozhodnou kampaň pro zachování a prohloubení třídního a vlasteneckého uvědomění a úcty k revolučním tradicím. Pořádek v ulicích a veřejných prostorách mohou lidové Koreji všichni cizinci závidět i z hlediska estetického, nejen politického, veřejná hromadná doprava je skoro zadarmo ... Co se práce týče, ta je sotva v jakékoli jiné zemi tak oceňována jako v KLDR. Stabilitou a morální úrovní partnerských vztahů může být společnost osvobozené části Koreje příkladem celému světu... Stejně tak je lidová Korea nedostižným vzorem celému světu v módě a obecně upravenosti svých obyvatel.

 

       Odkazy:      http://www.kldr.info/2018/11/26/ke-stvave-knize-niny-spitalnikove/

       Celý text:      Ke-stvave-knize.pdf

 

 

 

Děsivé informace. Jak funguje globální finanční systém ...

 

Autor: Milan Vidlák | Publikováno: 1.12.2018     Říká se, že pod svícnem je největší tma. Ne každý si je ale schopen připustit, že největší nebezpečí pro světovou ekonomiku se skrývá v jejím samotném epicentru – v instituci, které se nesprávně říká americká „centrální banka“. Oficiálně se jmenuje Federální rezervní systém (Fed), ale federálního ani amerického na ní není vůbec nic. Podle Levyho ekonomického institutu při newyorské Bard College, ... je částka, kterou Fed utratil na záchranu bank po celém světě ... : 29 bilionů $ (ta cifra je 29.000.000.000.000 $). Devět bilionů nateklo jen do pěti bank – Merrill Lynch, Citigroup, Morgan Stanley, Bear Stearns a Bank of America. Dvaadvacátého prosince 1913, když už byla většina zákonodárců doma na Vánoce, se Kongres vzdal práva vytvářet peníze a regulovat jejich hodnotu, které mu dávala ústava, ve prospěch soukromé korporace.

     Od roku 1914 je tak každý dolar, který Fed vytiskne, vládě Spojených států půjčován s úrokem. Není divu, že v tomto lichvářském systému to samotné Spojené státy americké dotáhly ke smutnému rekordu: dluh USA činil ještě v roce 2007 devět bilionů $; dnes je to přes 21.000.000.000.000 (bilionů!) $ a zvyšuje se rekordním tempem. Těžko říct, jestli se nadnárodním bankéřským a vládním kouzelníkům podaří systému virtuálních peněz (zadlužená Evropa tiskne podobně jako Fed) prodloužit čas na hadičkách a něco „vymyslet“, nebo si budeme muset projít dalším válečným konfliktem ... (pro odvrácení pozornosti od krachu Západu).     Článek vyšel v měsíčníku Šifra 4/2018.

 

       Odkazy:      https://www.euportal.cz/Articles/20175-desive-informace-jak-funguje-globalni-financni-system-aneb-pod-svicnem-je-nejvetsi-tma.aspx

       Celý text:      Desive-informace.doc

 

  

 

 

Kdo všechno u nás ZPOROŠENKOVATĚL?

 

 30.11. 2018 , Radim Valenčík     Současná doba se vyznačuje tím, že k nejrůznějším provokacím dochází každou chvíli. Přitom většinou není důležité, kde je pravda, ale kdo má jakou sílu manipulace. Porošenko přispěl jen k tomu, že se řada poskoků současné globální moci odkopala. ČT ve svém vysílání předvedla, kam až může její pojetí "jednosměrné veřejnoprávnosti" zajít. Rovněž tak plamenná angažovanost Petra Fialy, Petra Pavla či nově "vycházející hvězdy" Tomáše Petříčka a dalších je příznačná:

 

 - Zoufalství: Tak rádi by byli, kdyby moc, které slouží, prodemonstrovala dostatečně přesvědčivě svou sílu – a ono pořád nic.

 - Hloupost: Tak rádi by byli, kdyby normální lidé věřili v nesmysly, tak jako oni, což je ovšem projev hlouposti na druhou, protože takové nesmysly normální člověk věřit nemůže, dokud je normální, ani kdyby chtěl.

 - Zlo: Tak rádi by byli, kdyby se "jejich pravda" prosadila silou, ať to stojí třeba statisíce mrtvých, ať to vede třeba k zániku všech.

 

       Odkazy:      http://literarky.cz/komentare/ostatni/27467-kdo-vechno-u-nas-zporoenkovatl

       Celý text:      Kdo-vsechno.doc

 

 

 

Král hrdlořezů 2. světové války byl vystudovaný kněz

 

30.11.2018 , Autor: Petr Blahuš    Pravděpodobně nejhorším řezníkem celé 2. světové války byl Petar Brzica, dozorce ustašovského koncentračního tábora Jasenovac, přezdívaném Balkánská Osvětim. ... vlastnoručně zavraždil v noci na 29. srpna 1942 podle některých pramenů až 1360 srbských vězňů, a tak vyhrál sázku o titul Krále hrdlořezů. V mládí vystudoval františkánskou kolej v Širokem Brijegu a jako katolický mnich vstoupil do ultrapravicového Chorvatského národního hnutí, které bylo inspirováno německými oddíly SS a SA. Ještě před německou invazí do Jugoslávie na jaře 1941 vyměnil kněžskou sutanu na studia práva v Záhřebu. Při nich se dostal do styku s radikálním hnutím Ustaša. ... v roce 1941 nastoupil v hodnosti poručíka jako jeden z velitelů ustašovského koncentračního tábora Jasenovac. Tady se naplno projevilo jeho úchylné sadistické a sexuální pudy.

     Spolu s dalšími masovými vrahy z tábora se mu podařilo uniknout spravedlivé odplatě Jugoslávie za své zločiny, když včas utekl na území obsazené americkou armádou. Později se dostal díky silné chorvatské imigrantské lobby do USA, kde získal kýžený politický azyl jako bojovník proti komunismu. Američané ho nikdy nevydali do Evropy a ani nepostavili před soud ve své zemi, a tak nejhorší řezník 2. světové války a Král hrdlořezů Petar – Pero – Brzica zemřel pokojně ve věku 90 let přesně před 10 roky v USA.

 

       Odkazy:      https://www.securitymagazin.cz/historie/kral-hrdlorezu-2-svetove-valky-byl-vystudovany-knez-1404057972.html

       Celý text:      Kral-hrdlorezu.doc

 

 

 

 

Odtajnění západních dokumentů - pokud vám to neotevře oči, tak potom už nic

 

... jsme jako slovanská rasa určeni k likvidaci, ale naštěstí se jim to už nepovede. DEEP STATE prohrál. Ale budou ještě těžké chvíle… začátkem osmdesátých let sovětské tajné služby získaly materiály tzv. Harvardského projektu.To byl rozsáhlý program pro zahájení zničení SSSR ... během prvních pěti letech, 85 - 90 léta ... přechod od socialismu ke kapitalismu ; Během 90 - 95 let ... likvidace světového socialistického systému, likvidace Sovětského svazu ; třetí fáze - likvidace Ruska jako státu ... Po realizaci projektu HARVARD byl vypracován projekt HUSTON, což je detailní studie finální fáze a tento projekt je zaměřen pouze proti Rusku, protože rozpad SSSR již proběhl: Sibiř má přejít pod USA, Severo - Západ - Německu, Jih a Povolží - Turecku, Dálný východ - Japonsku.

     Jeden z autorů projektu, Brzezinski byl mimochodem povýšen do statutu čestného občana města Lvov. Na neveřejném zasedání prohlásil, cituji: "Nový světový řád americké hegemonie je stvořen proti Rusku a na náklady Ruska. Není, pochyb o tom, že Rusko dříve či později bude rozděleno a bude pod kontrolou."(Konec citátu). Ještě jeden citát: "Slované, mezi nimi Rusové, Bělorusové, Ukrajinci jsou nejvíce neovladatelné národy na světě. To je důvod proč všichni podléhají likvidaci a zpočátku výraznému snížení jejich populace."

 

       Odkazy:      http://www.na-septande.cz/jak-vidim-deni-kolem-sebe/odtajneni-zapadnich-dokumentu-pokud-vam-to-neotevre-oci-tak-potom-uz-nic

       Celý text:      Odtajneni-dokumentu.doc

 

 

 

Společné rusko-indické cvičení Indra-2018 přešlo do aktivní fáze

 

24.11. 1918     Okolí Babina / Indie / 24. listopad / TASS /. Vojska ruského východního vojenského okruhu a jednotky indické armády přešly na aktivní fázi společného vojenského výcvik Indra-2018, ve státě Uttar Pradesh v severní Indii, informovala tisková kancelář východního vojenského okruhu v sobotu. Velitelé ruských a indických kontingentů vypracovali společný plán akce, definovali postup při plnění úkolů a podrobně je zaznamenali na svých mapách a terénním modelu. "Po obdržení rozkazu o zahájení praktických akcí, obdržely jednotky obou zemí zbraně, nastoupily do vojenského tvaru a vydaly se do oblasti působnosti. V určeném terénu zajišťovali vojáci obou zemí bezpečnost dočasného polního tábora hlídkami a pozorovacími stanovišti, pak byla ve cvičení oznámena taktická pauza," uvedla tisková kancelář. Rusko-indické cvičení Indra-2018 bylo zahájeno 19. listopadu a bude trvat do 28. listopadu. Manévrů se zúčastňuje 250 vojáků z motorizované jednotky východního vojenského okruhu a 250 vojáků 31. indické obrněné divize. Ruští vojáci plní své úkoly na obrněných vozidlech poskytovaných indickou stranou.

 

       Odkazy:      http://tass.com/defense/1032365

       Překlad:      Rusko-Indicke.doc

 

 

 

Washington ovládla klika, která chce válku s Ruskem i třeba jadernou

 

 29. listopadu 2018 , Janusz Korwin-Mikke, polský europoslanec     Vzhledem k tomu, že Krym je součástí Ruské federace, tak jsou i vody úžiny územím Ruské federace, píše na facebooku polský europoslanec Janusz Korwin-Mikke. Až dosud Rusko pouštělo bez problémů ukrajinské lodě Kerčskou úžinou. Pokud ukrajinští politici stokrát vyzývali ke zničení mostu, a dokonce ukrajinský generální štáb, tak to Moskva musí brát vážně. Koneckonců před dvěma lety Ukrajinci vyhodili do vzduchu el.rozvaděče, odřízli většinu poloostrova na týden od elektřiny! Takže není překvapující, že Rusové kontrolují všechny lodě.

     Ukrajina to ví. Pokud se rozhodla ignorovat ruské předpisy, pak jsou možná jen dvě vysvětlení: 1) Pesimistické: Kyjev koná podle  příkazů z Washingtonu, který ovládla frakce usilující o válku s Ruskem - i kdyby to byla jaderná válka. 2) Optimistické: Na Ukrajině jsou za tři měsíce prezidentské volby. Zavedené stanné právo nebude vůbec zrušeno a volby se jednoduše neuskuteční.

     Američané jsou připraveni střílet do hispánských imigrantů (a už i stříleli gumovými projektily), snažících se v oblasti San Diego proniknout na území USA. Stejně musí pochopit všichni, kteří budou chtít narušovat ruskou hranici a pronikat na teritoriální území Ruska, že odpověď může být velmi tvrdá. Podobné vtipy už Rusko akceptovat nebude z jednoduchého důvodu. Pokud Rusko nezakročí nyní rázně, další provokace budou pokračovat a další ruská reakce bude o to těžší.

 

       Odkazy:      http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/washington-ovladla-klika-ktera-chce-valku-s-ruskem-i-treba-jadernou/

       Celý text:      Washington-ovladla.doc

 

 

 

Převratný vodní projekt Kaddáfího, který mohl změnit vše…

(aneb - proč bylo potřeba zničit arabský socialismus)

 

O líbyjskom projekte Veľkej rieky vybudovanej človekom , napriek jeho veľkosti a prínosu pre krajinu, sa vo všeobecnosti vie prekvapivo málo. ... svetové média by museli informovať o veľmi odlišnom obraze Muammara Kaddáfiho. Voda sa mala čerpať z hĺbky niekoľko stoviek metrov zo štyroch obrovských podzemných sladkovodných jazier pod oázami Hamada, Morzuk a Sirt, ide o také množstvo, že by to úplne stačilo na zaplavenie krajiny veľkej ako Nemecko a hĺbka jazera by bola 100 metrov. Cena vychádzala pre líbyjskú vládu na 35 centov.  Veľká rieka je najväčší zavlažovací projekt na svete a nedá sa porovnať ani so sovietskym projektom v Strednej Ázii, ktorého cieľom bolo zavlažovanie bavlníkových plantáži a ktorý viedol ku katastrofe vyschnutia Aralského jazera.

     Cena zásob artézskej vody v podzemných zásobníkoch Líbie predstavuje okolo 60 miliárd eur. Takýto objem zdroja, ktorého cena vo svete neustále rastie, môže vyvolávať záujem minimálne rovnaký ako je ropa. Vodný projekt Líbye bol skutočnou fackou do tváre celému Západu, keďže Svetová banka a ministerstvo zahraničia USA presadzovali iba pre nich samých výhodné riešenia, ako napríklad projekt odsoľovania morskej vody v Saudskej Arábii, ktorý produkuje 1 m3 vody za 4 doláre. 1. septembra 2010 vo svojom prejave na oslavách výročia začatia výstavby projektu Veľká rieka Muammar Kaddáfi povedal: „Teraz, keď úspech líbyjského národa začal byť zrejmý, hrozba USA voči našej krajine sa zdvojnásobí!“.

 

       Odkazy:      https://zemavek.sk/prevratny-vodni-projekt-kaddafiho-ktery-mohl-zmenit-vse/

       Celý text:      Prevratny-projekt.doc

 

  

 

 

Peníze hnojí války, války hnojí peníze

(aneb perpetum mobile vlády kapitalismu)

 

 Čtvrtek, 29.11 2018 , Jan Vítek     Spojené státy mají bojovnost geneticky zakódovanou. Za celou dobu své existence jejich obyvatelé prožili pouze jednadvacet kalendářních let v míru. Historici nemohou žádného amerického presidenta označit jako „mírového“... Války, které Spojené státy vedou od památného 11. září 2001 pod praporem boje proti terorismu stojí obrovské peníze. Skupina oborníků bostonské Brown University to nyní spočítala všechno dohromady. Konečné číslo je astronomické: 5, 900.000.000.000 $. Z těch dvanácti nul se točí hlava a jejich smysl člověku uniká. I kdyby USA nakrásně stáhly vojska z válečných zón a Pentagon zavřel všech víc jak 900 základen roztroušených po světě, úroky za zahraničí vojenské operace budou během několik desítek let nabobtnávat a pomohou zvýšit národní dluh nejméně o 7,900.000.000.000 $. Během příštího desetiletí se má národní dluh vyšplhat na 25,000.000.000.000 $. Kdo koupí státní dluhopisy? Rusové se jich už zbavili. Číňani jich mají nejvíc a snaží se je udat, jak mohou. Japonsko a Evropa je prodávají tak, aby nevzbudili nevoli Washingtonu a o koupi moc nestojí.

     Dá se s tím něco udělat? George Orwell napsal, že k válkám proti cizím zemím dochází pouze, když majetné třídy si myslí, že z nich budou mít zisk. Peníze hnojí války a války hnojí peníze. A v tom je jádro pudla. Co kdyby lidé, kteří jsou proti zbrojení a proti válčení, místo řečnění a protestů přestali na ně platit (platit daně?). Tato myšlenka není včerejší. Vyslovil ji americký filosof a básník Henry David Thoreau (1817- 1862), považovaný za otce občanské neposlušnosti.

 

       Odkazy:      http://literarky.cz/civilizace/89-civilizace/27458-penize-hnoji-valky-valky-hnoji-penize

       Celý text:      Penize-hnoji.doc

 

 

 

 

V USA obvinili ruská média z toho, že říkají pravdu

 

 28.11.2018 ,  © Sputnik / Vladimir Astapkovich     Bývalá náměstkyně amerického ministra vnitřní bezpečnosti (DHS) Suzanne Spauldingová obvinila ruská média z toho, že říkají pravdu. Ale nikoli proto, aby udělala Američany lepšími, nýbrž aby je oslabila.

       Odkazy:      https://cz.sputniknews.com/svet/201811288571180-usa-rt-media-pravda/

       Překlad:      V-USA-obvinili.doc

 

Ukrajina řinčí zbraněmi. Proč?

 

 Posted on Listopad 27, 2018 by vlkp     Pokud by však Kyjev zrušil dohodu, která je v současné době v platnosti, a přešlo se na mezinárodní úroveň, Ruská federace prohlásí, a z jejího pohledu to bude absolutně logická věc,  za svoji oblast 12 mil a 24 mil podél krymského pobřeží. Takže Kerčský průliv na obou stranách  bude vlastně zablokován těmito ruskými zónami,“…

       Odkazy:      https://vlkovobloguje.wordpress.com/2018/11/27/ukrajina-rinci-zbranemi/#more-954637

       Překlad:      Ukrajina-rinci.doc

 

Na zločiny Banderovcov by sme nemali zabúdať!

Ivan Hopta      Myslím si, že je najvyšší čas, aby sme sa začali podrobnejšie venovať aj tejto stránke našej československej histórie, lebo na neďalekej Ukrajine týchto vrahov opäť označujú za hrdinov...

       Odkazy:      http://www.halonoviny.cz/articles/view/49031107

       Celý text:    Zlociny-Banderovcov.doc

 

Ruská obranná iniciativa

 26.11.2018 ,  Alexander Prochanov     Ruský lid si už jednou musel vybrat mezi bezpečností a blahobytem. Dnes jsme opět nuceni obětovat náš blahobyt

       Odkazy:      http://zavtra.ru/blogs/russkaya_oboronnaya_initciativa

       Překlad:    Obranna-iniciativa.doc

 

Co vezly ukrajinské lodě? Atomové miny na likvidaci Kerčského mostu?

27.11. 2018 , Redakce      Jaderná mina ADM je poměrně malá, a vejde se i do kufru na kolečkách a má různé výbušné účinky od 10 tun až po 1000 tun TNT.

       Odkazy:      https://ac24.cz/-/co-vezly-ukrajinske-lode-atomove-miny-na-likvidaci-kercskeho-mostu-?redirect=%2F

       Celý text:    Co-vezly.doc

 

Ve vyspělých zemích nerostou mzdy. Proč?

 

 27.11.2018 Ilona Švihlíková   Existuje síla, která je schopna využívat svou mocenskou převahu - především ono 1 %, které zbytku společnosti doslova „ulétlo“. Postavit se 1 % totiž znamená postavit se nejmocnějším tohoto světa, kteří si navíc dávají sakra pozor na to, aby svá privilegia měli ukotvena (nejen finančně, hlavně legislativně!).

       Odkazy:      http://casopisargument.cz/2018/11/27/ve-vyspelych-zemich-nerostou-mzdy-proc/

       Celý text:    Ve-vyspelych-zemich.doc

      Poznámka:     Podle Morrisovy knihy - Co nesmíte vědět - vlastní rodinný klan Rothschilldů majetek ve výši 100 bilionů $, tedy 100 000 miliard $. Klan Rockefellerů majetek ve výši 11 bilionů $, tedy 11 000 miliard $ ...

 

Migrace trvá již tři roky. To nejhorší nás ale ještě čeká…

 

Radovan Vích • 26. 11. 2018  Zahraniční pozorovatelé říkají, že příčina samotné migrační krize nebyla dosud uspokojivě vyřešena, a že nás další vlna běženců rozhodně nemine. Obecně je v pohybu asi 65 milionů lidí

       Odkazy:      http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=211304

       Celý text:    Migrace-trva.doc

      Poznámka:     (Pro západní superelity usilující o východisko z konce západního kapitalismu nastolením NWO není výhodné zničit odpůrce raketojadernou válkou (planetu by si poničily), ale je pro ně výhodnější, když genocidy většiny lidstva, o kterou usilují, docílí tak, že se vzájemně vybijeme v malých lokálních válkách, pouličních bitkách s nepřizpůsobivými migranty, když pomřeme na nekvalitní jedovaté potraviny, když nebudeme mít děti pro bídu, módní homosexualismus a pod.)

 

Jak Čína transformuje Afriku na „novou světovou továrnu"

 

26.11.2018 V průběhu posledního desetiletí se Čína podílela na výstavbě více než 100 průmyslových zón, z nichž 40% již fungují. V Africe bylo do konce roku 2016 vybudováno 5.756 km železnic, 4.335 km dálnic, 9 přístavů, 14 letišť, 34 elektráren, stejně jako 10 velkých a asi 100 malých vodních elektráren.

       Odkazy:      http://svobodnenoviny.eu/jak-cina-transformuje-afriku-na-novou-svetovou-tovarnu/

       Celý text:    Cina-transformuje.doc

 

Legrační... Tereza Spencerová se vyjádřila ke krizi mezi Ruskem a Ukrajinou

 

 26.11.2018     Tereza Spencerová  „To jako Porošenko fakt poslal těch pár námořníků na sebevražednou misi, aby donutil Rusy zasáhnout, mohl vyhlásit válečný stav a pak ho prodlužovat tak dlouho, aby mohl za čtyři měsíce zrušit předem prohrané prezidentské volby a zůstat u moci?“

       Odkazy:      https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Legracni-Tereza-Spencerova-se-vyjadrila-ke-krizi-mezi-Ruskem-a-Ukrajinou-560973

       Celý text:    Legracni-Tereza.doc

 

 

USA v číslech smrti

26.11.2018 , Oskar Krejčí      Podle údajů FBI bylo loni v USA spácháno více než 1,2 milionů násilných trestných činů, z nichž bylo téměř 17,3 tisíc vražd a 135,8 tisíc znásilnění.

       Odkazy:      http://casopisargument.cz/2018/11/26/usa-v-cislech-smrti/

       Celý text:    USA-v-cislech.doc

 

Moje přiznání: Za účast na demonstraci k 17. listopadu jsem dostal zaplaceno 2 500 Kč..

Dívka mi ještě stačila říci, že výplata je po 20:00 v Domě u Zlatého prstenu v Týnské ulici, že dostanu 2 500 Kč na ruku a že musím předložit leták s textem "Demisi!"

       z e-mailu

       Celý text:    Moje-priznani.doc

 

Welt: Merkelová žádá evropské země, aby předaly svoji suverenitu EU!

 

 23.11. 2018 „Národní státy musí dnes - myslím, že závazně - být připraveny vzdát se své svrchovanosti," uvedla ve středu Merkelová na setkání Nadace Konrada Adenauera

       Odkazy:      http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/welt-merkelova-zada-evropske-zeme-aby-predaly-svoji-suverenitu-eu/

       Celý text:    Welt-Merkelova.doc

 

Zájem o lety nad Českem byl v létě rekordní

 

 celkový objem letového provozu v roce 2018 bude atakovat hranici 900.000 pohybů.

       Odkazy:      http://www.halonoviny.cz/articles/view/48972236

       Celý text:    Zajem-o-lety.doc

     ( Pozn. správce: Nejen množství kamionů, ale i letadel nám zaneřáďují ovzduší. )

 

Genderová politika a potopení lodi KNM Helge Ingstad

24.11.2018          Soudě podle zvukových záznamů a znaleckých posudků učinila posádka hrubé, téměř nepochopitelné chyby, takže působí amatérským dojmem.

       Odkazy:      http://www.zvedavec.org/komentare/2018/11/7765-genderova-politika-a-potopeni-lodi-knm-helge-ingstad.htm

       Celý text:    Genderova-politika.doc

 

Analytik Koller zúčtoval s „květinovým“ aktivistou z Národní

22. 11. 2018    Celý letošní sedmnáctý listopad byl jen další komedií pražské havlérky při vyrábění historie podle cizáckých zájmů, především pangermánských.

       Odkazy:      https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Analytik-Koller-zuctoval-s-kvetinovym-aktivistou-z-Narodni-Takovi-budou-v-pripade-valky-zalezli-vzadu-a-budou-vydavat-plamenne-vyzvy-pro-jine-aby-se-nechali-zabit-560466

       Celý text:    Analytik-Koller.doc

 

CO NÁM ŘÍKAJÍ STOLETÉ OSLAVY?

Jaromír Kohlíček      Po roce 1989 se podařilo velmi rychle rozchvátit větší část našeho národního hospodářství, ale slavná historie nás zavazuje nevzdat boj o lepší budoucnost.

       Odkazy:      http://severoceskapravda.cz/index.php/historie/1988-co-n%C3%A1m-%C5%99%C3%ADkaj%C3%AD-stolet%C3%A9-oslavy

       Celý text:    Co-nam-rikaji.doc

 

Plať nám, vrahu, a klidně vraždi dál!

 23. 11. 2018     Tereza Spencerová promlouvá o děsivé taktice USA.  Západ ztratil v očích mnoha Egypťanů jakýkoli kredit, no a Čína a Rusko se jim vydaly vstříc.

       Odkazy:      https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Plat-nam-vrahu-a-klidne-vrazdi-dal-Tereza-Spencerova-promlouva-o-desive-taktice-USA-A-ma-informace-z-cest-ktere-jinde-nejsou-560561

       Celý text:    Plat-nam.doc

 

Je Putin mazaný, nebo se jen tak tváří?

 

 Deň TV • 22. 11 2018     Proto takové strategické šachy, při kterých je konečný cíl rozložen na několik etap, přičemž se nezasvěcenému zdá, že jde o jednotlivé události, vzájemně nesouvisející...

       Odkazy:      http://outsidermedia.cz/je-putin-mazany-nebo-se-jen-tak-tvari/

       Celý text:    Je-Putin-mazany.doc

 

Kdo to schytá 4:0?

 

 23.11. 2018 , Zbyněk Fiala     Společnost 4.0, o které se občas v Česku sní, se může snadno změnit ve skóre zápasu, máme být jen pod důkladnějším dohledem (a přijít o práci)?

       Odkazy:      http://literarky.cz/komentare/ostatni/27432-zbynk-fiala-kdo-to-schyta-40

       Celý text:    Kdo-to-schyta.doc

 

Světu vládne (staro)nová aristokracie

22. 11. 2018     Petr Hampl     Superboháči podporují sňatky svých dětí s dětmi supermanažerů, zvou je na večírky, chodí na stejná divadelní představení a pochopitelně mají stejné názory. My je budeme nazývat novou aristokracií.

       Odkazy:      http://www.protiproud.cz/politika/4103-svetu-vladne-nova-aristokracie-brusel-a-washington-jako-nove-kralovske-dvory-soucasne-globalni-struktury-pripominaji-spise-dvur-krale-ludvika-xvi-ne-krale-artuse-jak-je-to-vlastne-s-temi-elitami.htm

       Celý text:    Svetu-vladne.doc

 

Alena Vitásková vystrčila růžky

21 / 11 / 2018 , Zdeněk Jemelík     Dne 20. listopadu 2018, uspořádala v Praze seminář svého spolku Institut Aleny Vitáskové, jímž vyhlásila válku nešvarům justice i jiných státních orgánů

       Odkazy:      https://www.securitymagazin.cz/krimi/alena-vitaskova-vystrcila-ruzky-1404061945.html

       Celý text:    A-Vitaskova.doc

 

Děkovat veteránům za jejich „službu“ – ale proč?

 

 21.11.2018 , The Saker    Jednoduše řečeno, (američtí) veteráni jsou ti, kdo se upsali k tomu, že budou zabíjet lidi za hranicemi USA za peníze. Na základě autoritativních právních definic je podle mezinárodního práva každý prezident USA válečným zločincem!

       Odkazy:      http://www.zvedavec.org/komentare/2018/11/7762-dekovat-veteranum-za-jejich-sluzbu-ale-proc.htm

       Celý text:    Dekovat-veteranum.doc

 

Jak je to doopravdy s globálním oteplováním

 

 21. 11. 2018 , RNDr. Pavel Kalenda, CSc. geofyzik   Pokud se oteplilo od roku 1980 o 0,6°C, je příspěvek lidstva cca 0,02°C, tedy neměřitelný.

       Odkazy:      http://www.novarepublika.cz/2018/11/jak-je-to-doopravdy-s-globalnim.html

       Celý text:    Doopravdy-s-oteplovanim.doc

Agenda využívající tezi o oteplování způsobeném člověkem - boj proti globálnímu oteplování, je dalším nástrojem vládců Západu. Obdobným nástrojem jako mezinárodní boj za lidská práva (podle kritérií tohoto panstva), boj proti mezinárodnímu terorismu (podníceném vládci Západu), boj za práva sexuálních menšin a další. Tyto nástroje mají sloužit k postupnému přesouvání moci od orgánů jednotlivých států na nadnárodní instituce, podléhající vládcům Západu. K postupnému ovládnutí světa západními superboháči, k nastolení NWO (jejich nového světového řádu).

 Climate.doc  ,  Klima.doc  ,  Globalni-oteplovani.doc  ,  Hoax-GO.doc  ,  Klima-hoax.doc  , 

 Rozhovor-o-GO.doc  ,  Proti-hypoteze.doc  ,  Kronika-povetrnosti.doc  ,  Leto-se-chyli.doc  ,  Nie-klima.doc

 

Česká cena za ruskou vojenskou hrozbu

 

21.11.2018, Jana Petrova          Nikdo z válečných štváčů dodnes nezdůvodnil, proč by Rusko mělo chtít válku v Evropě.

       Odkazy:      https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201811208512890-cesko-afghanistan-armada-zeman/

       Celý text:    Ceska-cena.doc

 

Z veřejného slyšení

 ... k Istanbulské úmluvě, které proběhlo v úterý 6. 11. 2018 v Poslanecké sněmovně PČR. Lidská společnost však potřebuje opěrné pilíře. Když budeme všechno donekonečna relativizovat a měnit, bude to mít strašlivé důsledky.“

       Odkazy:      http://severoceskapravda.cz/index.php/informace/1982-z-ve%C5%99ejn%C3%A9ho-sly%C5%A1en%C3%AD

       Celý text:    Z-verejneho-slyseni.doc

 

Komplot Soros – Mastercard a …

 

      Oligarchové a lobisté za OSN vymýšlí rámcové globální byznys projekty (OSN Agendu 2030) a opředou je pro plebs pěknými slovíčky. Vše vzniká v nikým nevolených orgánech a je to prosazováno zcela nedemokraticky shora dolů přes podplacené či vydírané národní vlády.

       Odkazy:      http://severoceskapravda.cz/index.php/hratky_s_obcany/1983-komplot-soros-mastercard-a

       Celý text:    Komplot.doc

 

Proč Západ nerozumí Číně

 

 20.11.2018 , Oskar Krejčí     Prezident Si Ťin-pching mnohokrát zapakoval, že tato přeměna má win-win charakter, že není založena na vykořisťování, ale na vzájemně výhodné spolupráci.

       Odkazy:      http://casopisargument.cz/2018/11/20/proc-zapad-nerozumi-cine/

       Celý text:    Zapad-nerozumi.doc

 

Nie klíma, ale sloboda je ohrozená, alebo Modrá planéta v zelených putách

20.11. 2018          Regulácia, predpisovanie a riadenie spoločnosti a hospodárstva, ktoré sú spojené s ideológiou globálneho otepľovania, nás povedú do novej neslobody

       Odkazy:      https://zemavek.sk/nie-klima-ale-sloboda-je-ohrozena-alebo-modra-planeta-v-zelenych-putach/

       Celý text:    Nie-klima.doc

 

 

Britským nepřítelem není Rusko, ale vládnoucí třída, potvrzuje zpráva OSN

20.11.2018 , © Sputnik / Alex McNaughton    Celkově žije v chudobě nyní ve Velké Británii 14 milionů lidí, což je pětina populace. Stav společnosti Wight přirovnává ke stavu britské společnosti 18. století.

       Odkazy:      https://cz.sputniknews.com/svet/201811208513758-velka-britania-osn-chudoba-nepritel-vlada-trida/

       Celý text:    Britskym-nepritelem.doc

 

 

Iluze a skutečnost listopadu 1989

19.11.2018 Ivo Šebestík     Západní účast na arabském jaru a oranžových převratech jsou důkazem ex posteriori pro aplikaci realistického cynismu i při posuzování jejich vlivu na události z konce 80. let minulého století.

       Odkazy:      http://casopisargument.cz/2018/11/19/iluze-a-skutecnost-listopadu-1989/

       Celý text:    Iluze-a-skutecnost.doc

 

Kazítka

Eva    Bartoňková     Československo. Pro mou generaci taková samozřejmost! Slavíme sté narozeniny státu, který jsme už dávno přivedli do hrobu.

Haló noviny, 19.11.2018, str. 4

       Celý text:    Kazitka.doc

 

 

Otevřený dopis

Pamětní deska paní Hany Benešové

 17.11.2018    Pane starosto, velmi nás mrzí, že na několikerá upozornění a návrhy k navrácení pamětní desky Hany Benešové zastupitelstvo m. č. h. m. Prahy 1 dostatečně nereagovalo.

       Odkazy:      https://www.klub-pohranici.cz/news/pametni-deska-pani-hany-benesove/

       Celý text:    PDHB.doc

 

Lidi, nebuďte užitečnými idioty!

 17.11.2018 , Marek Kyncl  Průběh „sametové revoluce“ byl proveden podle metodiky amerického politologa profesora Massachusettské university Gina Sharpa ... USA, Francie a SRN si tím začaly zajišťovat, aby se Česká republika dostala do jejich sféry vlivu

       Odkazy:      http://severoceskapravda.cz/index.php/ohlasy/1976-lidi,-nebu%C4%8Fte-u%C5%BEite%C4%8Dn%C3%BDmi-idioty

       Celý text:    Lidi-nebudte.doc

 

Polské zemědělce trápí bohatá úroda jablek

Autor článku: -grw- 17. 11. 2018 VARŠAVA      Nemohou si totiž již druhým rokem vydělat. Úroda nejprve zmrzla a teď je jí zase až příliš

       Odkazy:      http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=210833

       Celý text:    Polske-zemedelce.doc

 

General Electric může odstartovat globální ekonomickou krizi.

17. 11. 2018 , Irina Vladivojna Zajceva  Vzhledem k tomu, že tržní hodnota společnosti General Electric je v současné době 1,5x nižší než výše jejího dluhu, existuje zde vážné nebezpečí krachu,

       Odkazy:      http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=210835

       Celý text:    Hrozba-GE.doc

 

Alena Vitásková na skřipci

 15.11.2018    ZdenekJemelik a www.chamurappi.eu    „vymknuta z kloubů doba šílí“

        Odkazy:      http://www.novarepublika.cz/2018/11/alena-vitaskova-na-skripci.html

       Celý text:    Alena-Vitaskova.doc

 

Rusko odmítá dolar, chce odrazit úder USA

 16.11.2018 VSa     Centrální banka navýšila zlaté rezervy a zbavila se amerických dluhopisů.

       Odkazy:      http://casopisargument.cz/2018/11/16/rusko-odmita-dolar-chce-odrazit-uder-usa/

       Celý text:    Rusko-odmita.doc

 

Pět hlavních důvodů, proč je z hlediska protinárodních sil nutné oddělat Babiše.

 14.11. 2018  , PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně ANS 

       Odkazy:      http://aliancenarodnichsil.cz/pet-hlavnich-duvodu-proc-je-z-hlediska-protinarodnich-sil-nutne-oddelat-babise/

       Celý text:    Pet-duvodu.doc

 

Rusko se již nestydí: lepší lidi postihla tragédie

 

 3.11. 2018 , Viktor Marachovskij  Rusko roku 2018 u nikoho nežádá potraviny, samo je vyváží. Kolaps státu nepřišel, i když přední intelektuálové předpovídali jeho nevyhnutelnost.      Psi štěkají a karavana jde dál.

       Odkazy:      http://outsidermedia.cz/svet-ruskyma-ocima-480/

       Celý text:    Rusko-se-nestydi.doc

 

Dekadentní západní svět nemá právo urážet postavení žen v KLDR

Londýn, 6.11. 2018 , Dr. Dermot Hudson    Hlavním donátorem společnosti „Dozor lidských práv“ je mazaný globalizátor George Soros ... tato toxická propaganda bude odmítnuta pokrokovými lidmi, protože je zde jen k démonizaci KLDR.

       Odkazy:      http://www.kldr.info/2018/11/15/dekadentni-zapadni-svet-nema-pravo-urazet-postaveni-zen-v-kldr/

       Celý text:    Dekadentni-Zapad.pdf

 

„Ruský scénář katastrofy" padl (čeká) na USA a Evropu!

14. listopadu 2018 ,  Před dvaceti lety byly napsány stovky knih o katastrofickém scénáři (vývoje společnosti který čeká) na Rusko. Dnes je jediná země, kde není vidět (vývoj k) „ruskému scénáři katastrofy", a je to samotné Rusko. Katastrofa v Rusku nastala již v roce 1991. ( vítězství západních hodnot, kapitalismu a (západní) "demokracie").

       Odkazy:      http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/rusky-komentator-rusky-scenar-katastrofy-padl-na-usa-a-evropu/

       Celý text:    Rusky-komentator.doc

 

Štěpán Kotrba drtí kauzu Babiše ml. informacemi a souvislostmi

14.11.2018 Andrej Babiš čelí rozsáhlé zpravodajsko-policejní hře

       Odkazy:      https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Ja-bleju-Ten-ministr-USA-to-je-nahoda-Stepan-Kotrba-drti-kauzu-Babise-ml-informacemi-a-souvislostmi-559374

       Celý text:    Kotrba-drti.doc

 

Americký teror se zvyšuje: odmítáte základnu proti Moskvě? Koupíte Westinghouse!

14. 11. 2018      Zastavte Severní proud 2, zlikvidujte ruské palivo, vyhodíte Rosatom a nakoupíte jadernou elektrárnu od Westinghouse

       Odkazy:      http://www.skrytapravda.cz/domaci/2037-americky-teror-se-zvysuje-odmitate-zakladnu-proti-moskve-tak-povinne-koupite-jadernou-elektrarnu

       Celý text:    Koupite.doc

 

Jiří Valenta interpeloval ministra zahraničí Tomáše Petříčka

 ... rostou aktivity sudetoněmeckého landsmanšaftu, jehož akce se sunou stále blíž k území naší republiky,

     (Z vystoupení a interpelací poslanců KSČM na říjnové schůzi sněmovny. Haló noviny, 13.11. 2018, str. 4)

       Celý text:    Z-vystoupeni.doc

 

IEA: Plyn bude do roku 2030 druhým největším zdrojem energie

13.11. 2018 , Zdroj: ČTK     Nahradí uhlí coby druhý největší zdroj energie po ropě.

       Odkazy:      https://www.securitymagazin.cz/security/iea-plyn-bude-do-roku-2030-druhym-nejvetsim-zdrojem-energie-1404061878.html

       Celý text:    IEA-Plyn.doc

 

Arabista Pelikán po návratu z Iráku ...

 

12.11.2018     Všichni Iráčané, se kterými jsem mluvil, říkají, že se jim za Saddáma žilo lépe. Nikdo z nich zároveň nemluví o Američanech jinak než jako o okupantech

       Odkazy:      https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Arabista-Pelikan-po-navratu-z-Iraku-Rikaji-ze-jim-za-Saddama-bylo-lepe-Americani-jsou-pro-ne-okupanti-558386#utm_content=freshnews&utm_term=Arabista%20Pelik%C3%A1n&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz

       Celý text:    Arabista-Pelikan.doc

 

Liberální politický svět prožívá krizi

 12.11. 2018     Rozhovor Haló novin s politologem profesorem Oskarem Krejčím

       Odkazy:      http://www.halonoviny.cz/articles/view/48846568

       Celý text:    Liberalni-politicky.doc

 

Hádejte, kde se tento vyznamenaný hotel, který porazil nyní i Dubaj nalézá? V Rusku!

10. 11. 2018     Ruský Mriya Resort & Spa na Krymu byl vyhlášen nejlepším rekreačním hotelem a letoviskem mezinárodní společností  World Travel Awards. 

       Odkazy:      http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/2027-hadejte-kde-se-tento-vyznamenany-hotel-ktery-porazil-nyni-i-dubaj-naleza-v-rusku

       Celý text:    Mrija.pdf

 

Nehoráznosti: Babiš v Paříži zazářil. ... Sudeťácký "příspěvek k míru" v Evropě.

 11. 11. 2018   Sudeťáci se stále pokoušejí vedle té velké postavit si také svou malou babylónskou věžičku. A uvést opět svět do požáru.

       Odkazy:      http://www.protiproud.cz/politika/4101-nehoraznosti-babis-v-parizi-zazaril-babylonska-vez-v-plamenech-maly-napoleon-si-notoval-s-fhrerem-v-suknich-sudetacky-prispevek-k-miru-v-evrope-kdo-nas-osvobodil-mame-sve-univerzity.htm

       Celý text:    Nehoraznosti.doc

 

Z Afghánistánu musíme odejít.

 12.11.2018 , Ladislav Jakl    Záminka západní invaze byla chatrná. (pozn. správce: přesně řečeno zločinná).

       Odkazy:      https://www.euportal.cz/Articles/20040-z-afghanistanu-musime-odejit-a-to-nejen-my-ale-vsechna-cizi-vojska-to-uz-by-bylo-logictejsi-poslat-bojovat-nase-vojaky-do-pristehovaleckych-ctvrti-parize-bruselu-kolina-n-rynem-stockholmu-nebo-berlina.aspx

       Celý text:    Z-Afghanistanu.doc       Viz:    Podvod-11-9-2001.pdf

 

Žilo se lidem před 30 lety lépe než dnes?

12. 11. 2018 , Petr Hampl    Většina Italů, Francouzů a západních Němců, která má srovnání, se shodne na tom, že v 80. letech se lidem žilo lépe.

       Odkazy:      http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=210454

       Celý text:    Zilo-se-lepe.doc

 

Prorůstání vlivu politických orgánů, neziskového sektoru a islamizačních iniciativ do akademické obce v Plzni nabírá neuvěřitelné a děsivé obrysy!

9.11. 2018 , -VK-     Šéfredaktor AE News   Vysoké školství v ČR je v totálním protinárodním a cizorodém rozkladu, ... Cizí mocnosti rozvrací náš národ zevnitř skrze mládež a inteligenci na akademické půdě.

       Odkazy:      https://aeronet.cz/news/prorustani-vlivu-politickych-organu-neziskoveho-sektoru-a-islamizacnich-iniciativ-do-akademicke-obce-v-plzni-nabira-neuveritelne-a-desive-obrysy-po-plzenskych-turbo-pravech-prichazi-do-metropole/

       Celý text:    Prorustani.pdf

 

 

Život v USA – komu stojí za to?

 

 11.11. 2018  Obyčejný inženýr Je velmi pravděpodobné, že v USA budou vaše děti žít hůř než vy dnes.

       Odkazy:      https://www.eurasia24.cz/jak-to-je-s/item/2883-zivot-v-usa-komu-stoji-za-to

       Celý text:    Zivot-v-USA.doc

 

Naše Seznamzpravy.cz lživě manipulují a CNN taky

10. listopad 2018 , Zdeněk Macura      CNN, spoléhá na jakousi "lenost", "nesamostatné myšlení"

       Odkazy:      http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/nase-seznamzpravy-cz-lzive-manipuluji-a-cnn-taky.html

       Celý text:    Seznamzpravy-manipuluji.doc

 

Hrdinka Ukrajiny Savčenková zopakovala informace Aeronetu z roku 2014, jak na to zareaguje český mainstream?

10. listopad 2018     Kyjevská vláda je prý plná kriminálníků a na Majdanu stříleli do lidí snipeři ve spolupráci se západními architekty ukrajinského státního převratu.

       Odkazy:      http://www.rukojmi.cz/clanky/7113-hrdinka-ukrajiny-savcenkova-zopakovala-informace-aeronetu-z-roku-2014-jak-na-to-zareaguje-cesky-mainstream

       Celý text:    NSavcenkova.doc

 

Ekonomka Švihlíková vystoupila na veřejnost s ohromujícími daty. Týkají

 

 se jednoho procenta těch nejbohatších a nejvlivnějších na světě

 

 9.11.2018     Pár rodinných dynastií vlastní polovinu bohatství této planety.

       Odkazy:      https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ekonomka-Svihlikova-vystoupila-na-verejnost-s-ohromujicimi-daty-Tykaji-se-jednoho-procenta-tech-nejbohatsich-a-nejvlivnejsich-na-svete-558810

       Celý text:    Ekonomka-Svihlikova.doc

        Poznámka:     Podle Morrisovy knihy - Co nesmíte vědět - vlastní rodinný klan Rothschilldů majetek ve výši 100 bilionů $, tedy 100 000 000 000 000 $.

 

Miliony ročně bere ve státních firmách 174 manažerů

 

10.11. 2018    Podle zprávy pro vládu patří nejvíce společností, kde manažeři berou minimálně 1,8 milionu ročně, pod ministerstvo financí.        Odkazy:      https://www.novinky.cz/domaci/488409-miliony-rocne-bere-ve-statnich-firmach-174-manazeru.html

       Celý text:    Miliony-rocne.doc

 

Rusko a Čína podepsaly rekordní balík dohod o spolupráci v oblasti jádra

 8. června 2018 Budou postaveny další bloky VVER-1200 v elektrárně Tchien-wan a v nové lokalitě.

       Odkazy:      http://atominfo.cz/2018/06/rusko-a-cina-podepsaly-rekordni-balik-dohod-o-spolupraci-v-oblasti-jadra/

       Výňatky z textu:    Jaderna-spoluprace.doc

 

Oslavy „mimo mísu“ 

06.11.2018     Josef Skála k „oslavám mimo mísu“: Za první republiky lidi umírali i hlady. To až pak k nám mnohé jezdili očumovat i ze Západu...

       Odkazy:      http://severoceskapravda.cz/index.php/historie/1968-oslavy-mimo-m%C3%ADsu

       Výňatky z textu:    Oslavy-mimo.doc

 

Životní cesta zakladatele vojsk Pohraniční stráže

Z rozhovoru Karla Siebera s genplk. Ing. Miroslavem Šmoldasem, zakladatelem vojsk PS v roce 1950.

       Odkazy:      http://www.praguecoldwar.cz/smoldas.htm

       Výňatky z textu:    MSmoldas.doc

 

Největší manévry NATO od studené války nekončí. Z 30 000 vojáků v

 

 Norsku se část přesouvá na cvičení do Polska

8.11.2018 , Milan Vidlák, časopis Šifra    Do obří akce s názvem Trident Juncture se zapojilo přes 50 000 vojáků z jedenatřiceti různých zemí včetně Česka.

       Odkazy:      https://www.casopis-sifra.cz/102791-2/

       Celý text:    Nejvetsi-manevry.doc

 

Velící americký generál: Válka v Afghánistánu se nedá vyhrát!

Austin Scott Miller, americký generál, který je zodpovědný za operace USA a NATO v Afghánistánu, v rozhovoru pro NBC News,

       Odkazy:      http://berossos.blog.cz/

       Celý text:    Velici-general.doc

 

Sláva výročí velkého října!

  Aleksandr Chalděj , 7.11.2018 , volně přeložil P. Rejf     V tento den byla moc Prozatímní vlády národních zrádců a stoupenců buržoazie, která se válela pod nohama, uchopena Radou dělnických, rolnických a vojenských poslanců 

       Odkazy:      https://cont.ws/@alex-haldey/1118499

       Překlad:    K-vyroci-VRSR.doc

        Poznámka:     Možná se ukáže (jestli lidstvo přežije několik nastávajících století) , že VŘSR byla nejdůležitějším mezníkem, který principiálně narušil vládnoucím elitám Západu nastolování NWO - takzvaného Nového světového řádu - s vyhlazením naprosté většiny lidstva a s dlouhodobým zafixováním jejich moci a majetkových poměrů - "moderního feudalismu" - jak NWO nazývá sociolog Keller

 

Za masové vymírání divokých zvířat může kapitalismus, ne lidstvo nebo spotřeba

 

7.11.2018 VSa     Nově zveřejněné zprávě WWF se věnuje  Anna Pigottová ze Swansea University.

       Odkazy:      http://casopisargument.cz/2018/11/07/za-masove-vymirani-divokych-zvirat-muze-kapitalismus-ne-lidstvo-nebo-spotreba/

       Celý text:    Za-vymiranim-kapitalismus.doc

        Poznámka:      V tomto roce 2018 jeden z nejuznávanějších západních „think tanků“ – Římský klub vyprodukoval zprávu „Pojďme na to! (Come On!)". Jubilejní zpráva 43. v pořadí říká - globální kapitalismus je úplně vyčerpaný, neexistuje možnost jeho přežití, a když tuto „škodnou nezastřelíme“, zničí nás společně s sebou! Tvrdí, že klasický kapitalismus, který sám nebyl dokonalý v problematice udržitelného rozvoje a pochopení budoucnosti planety, byl nahrazen jeho ještě „predátorštější“ podobou. Stal se jím globální finanční kapitalismus, který vedl k degeneraci kapitalistického výrobního způsobu na úroveň finančních a bankovních spekulací. V první zprávě z doby před padesáti lety (slavné "Limity růstu") viděli základní problém v populační explozi a základní řešení v jejím obrácení. Nyní tvrdí, že je třeba zaměřit hlavní úsilí na plýtvání nejbohatší části světové populace (Vyhladit „zlatou půlmiliardu“?! podle dřívějších způsobů uvažování? – poz. překl.) - viz     Kapitalismus-mrtvola.doc

 

Ukrajina je jen pouhý objekt geopolitiky

Roman Blaško , 6.11.2018, Haló noviny, str. 3     Rozhovor Haló novin s Ruslanem Kocabou,

       Celý text:    Objekt-geopolitiky.doc

 

Pentagon pochopil, co napáchal: Číňané dostali americkou armádu na kolena.

05.11.2018 , Ivan Danilov     Více než 300 klíčových elementů, které jsou potřebné pro normální práci ozbrojených sil a obranného průmyslu USA, jsou ohroženy.

       Odkazy:      https://cz.sputniknews.com/nazory/201811058401789-pentagon-cina-usa-trump-armada-zbrane/

       Celý text:    Pentagon-pochopil.doc

 

Dnešní Ukrajina a její sváteční „Den obránců“

 Roman Blaško , FOTO-autor , Haló noviny, 6.11. 2018, str. 9     Samotný fakt, že Stepán Bandera a Roman Šuchevyč jsou pro některé občany Ukrajiny v současnosti velcí hrdinově, mě děsí.

       Celý text:    Dnesni-Ukrajina.doc

 

Poděkování

5. 11. 2018 , Martin Koller     Oslavy stého výročí vzniku Československa v Praze byly nic moc  Rád bych proto poděkoval Slovákům za krásných pětatřicet let, které jsem s nimi mohl prožít ve společném Československém státě.

       Odkazy:      http://www.novarepublika.cz/2018/11/podekovani.html

       Celý text:    Podekovani.doc

 

NI zveřejnil málo známé vlastnosti ruských „vražedných tanků“

5.11. 2018 , © Sputnik / Vadim Žernov    Díky celé řadě charakteristických rysů tyto bitevní stroje získaly jakousi zvláštní „odolnost a smrtonosnost".

       Odkazy:      https://cz.sputniknews.com/svetovytisk/201811058398855-ni-tank-rusko/

       Celý text:    Odolne-a-smrtici.doc

 

Výročí zavraždění Kaddáfího a dnešní realita Libye

 30.10.2018  Překlad: mbi, Eurasia24.cz  Vyřešit současnou mizernou situaci cizí západní politici nechtějí a ani nemohou.

       Odkazy:      https://eurasia24.cz/analyzy/item/2879-vyroci-zavrazdeni-kaddafiho-a-dnesni-realita-libye

       Celý text:    Vyroci-zavrazdeni.doc

 

V kauze útoku na protikorupčnú aktivistku na Ukrajine vypočuli takmer 370 ľudí

 Kyjev 5.12. 2018 Podľa domácich a zahraničných aktivistov došlo na Ukrajine od roku 2017 už k 55 útokom tohto druhu, ktoré sa zatiaľ nepodarilo objasniť.

       Odkazy:      https://www.hlavnespravy.sk/v-kauze-utoku-na-protikorupcnu-aktivistku-na-ukrajine-vypoculi-takmer-370-ludi/1570324

       Celý text:    V-kauze-utoku.doc

 

Rakousko varovalo před hrozbou vniknutí 20 tisíc ozbrojených migrantů do EU

4.11.2018 , Redakce AC24     Migranti mohou v nejbližší době proniknout do EU přes bosensko-chorvatskou hranici. I

       Odkazy:      https://ac24.cz/-/rakousko-varovalo-pred-hrozbou-vniknuti-20-tisic-ozbrojenych-migrantu-do-eu

       Celý text:    Rakousko-varovalo.doc

 

V USA potvrdili možnost zaútočit na Rusko z Evropy!

 4. 11. 2018 UNSINews PrvníZprávy     Systémy protiraketové obrany nasazené v Rumunsku a Polsku umožňují snadnou konverzi na útočné systémy

       Odkazy:      http://www.novarepublika.cz/2018/11/v-usa-potvrdili-moznost-zautocit-na.html

       Celý text:    Moznost-zautocit.doc

 

Krym byl, je a bude ruský i dle mezinárodního práva a americké NATO je agresorem!

4.11. 2018     Na Krymu proběhlo referendum na základě Krymské ústavy, protože to byla autonomní republika

       Odkazy:      http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/2008-krym-byl-je-a-bude-rusky-i-dle-mezinarodniho-prava-a-nato-je-agresorem

       Celý text:    Krym-byl.doc

 

Mario Sousa, Lži týkající se dějin Sovětského svazu

 1. listopad 2018 , Autor Mario Sousa, překlad Lukáš Sluka          Existuje přímá historická spojitost táhnoucí se od Hitlera k Hearstovi, ke Conquestovi, k SoLŽEnicinovi.

       Odkazy:      http://www.czechfreepress.cz/blogy/mario-sousa-lzi-tykajici-se-dejin-sovetskeho-svazu.html

       Celý text:    Mario-Sousa.doc

 

Matkám ve Francii, které žijí na venkově poblíž polí, se rodí děti bez rukou a nohou.

1.11.2018 , Milan Vidlák, časopis Šifra      Mohou za to zřejmě pesticidy používané v zemědělství.

       Odkazy:      https://www.casopis-sifra.cz/matkam-ve-francii-ktere-ziji-na-venkove-pobliz-poli-se-rodi-deti-bez-rukou-a-nohou-mohou-za-to-zrejme-pesticidy-pouzivane-v-zemedelstvi/

       Celý text:    Matkam-ve-Francii.doc

 

Markéta Šichtařová: Již za 15 let se důchodový systém v ČR začne hroutit, situaci může vyřešit jen vyšší porodnost!

2.11.2018 . -VK- Šéfredaktor AE News   Aby důchodový systém fungoval, musí tyto děti, až vyrostou, mít dostatečně výnosné zaměstnání, aby uživily nejen sebe, ale i své rodiny.  Genocida českého národa, pomalá, nenápadná, zničující.

       Odkazy:      https://aeronet.cz/news/marketa-sichtarova-jiz-za-15-let-se-duchodovy-system-v-cr-zacne-hroutit-situaci-muze-vyresit-jen-vyssi-porodnost-jenze-aby-to-fungovalo-musi-byt-v-zemi-dostatek-placene-prace/

       Celý text:    Vyssi-porodnost.doc

 

Ukrajinský politológ Andrej Zolotarev: “Ukrajinci utekajú z blázinca, v ktorom sa chopili moci pacienti”

03.11.2018     Opakuje sa klasický scenár, ktorý zažili všetky postsovietske krajiny: hostia zo Západu za babku skupujú všetko, čo sa dá, a dokonca to, čo sa nedá…

       Odkazy:      http://www.srspol.sk/clanek-ukrajinsky-politolog-andrej-zolotarev-ukrajinci-utekaju-z-blazinca-v-ktorom-sa-chopili-moci-pacienti-17807.html

       Celý text:    Ukrajinsky-politolog.doc

 

Hitlerovi tajní bankéři

 Adam Lebor     Švýcarské banky dotovaly nacistickou vojenskou mašinérii  Dnes již i mnozí Švýcaři připouštějí, že byli Hitlerovými tajnými bankéři.

       Celý text:    Hitlerovi-bankeri.doc

 

Poslanci si přes odpor Pirátů a SPD dali razítko na vyšší růst platů

2. listopadu 2018  Základní plat poslance je nyní 75 900 korun hrubého měsíčně a paušální náhrady na dopravu, stravu a reprezentaci až 39 400 korun.

       Odkazy:      https://zpravy.idnes.cz/plat-poslancu-zvyseni-snemovna-dnm-/domaci.aspx?c=A181102_092402_domaci_kop

       Celý text:    Plat-poslancu.doc

 

Rusko, Indie a Írán chystají konkurenta Suezskému průplavu

2.11.2018 VSa     Rusko, Indie a Írán se chystají na to projednat vytvoření mezinárodního dopravního koridoru Sever-Jih

       Odkazy:        http://casopisargument.cz/2018/11/02/nova-geopolitika-rusko-indie-a-iran-chystaji-konkurenta-suezskemu-pruplavu/

       Celý text:    Nova-geopolitika.doc

 

A je zle. Chceme reparace! Slyší Německo

30.10.2018      Německo čelí aktuálním požadavkům na zaplacení válečných reparací ze strany Polska a Řecka.

       Odkazy:       https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/A-je-zle-Chceme-reparace-Slysi-Nemecko-od-spojencu-ktere-obsadilo-557445

 https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/2210497-polsko-chysta-oficialni-zadost-o-nemecke-valecne-reparace

       Celý text:    A-je-zle.doc

      Poznámka:     Reparační nároky Československa vůči Německu po válce byly stanoveny na 360 miliard Kč roku 1945 (Právo, 9.11.1993), které po přepočtu na inflaci činí dnes 3-4 biliony Kč, z toho tedy více než 2 biliony Kč pro ČR, jako jeden z nástupnických států ČSR. Doposud nám bylo uhrazeno méně než 1 %, ale popřevratové vlády naší republiky uhrazení reparací nevyžadují !!!

 

Západ prohrává, a tak doslova útočí na Čínu a Rusko „zleva zprava“

1.11.2018 , Andre Vltchek Západní propaganda se snaží diskreditovat Čínu doslova „zleva zprava“, někdy ji obviňuje z toho, že je příliš komunistická, ale když se to hodí, tak i z toho, že „není dostatečně komunistická“.

       Odkaz:        http://www.zvedavec.org/komentare/2018/11/7743-zapad-prohrava-a-tak-doslova-utoci-na-cinu-a-rusko-zleva-zprava.htm

       Celý text:    Zapad-prohrava.doc

 

Si Ťin-pching: Připravte se na válku

 31.10.2018 VSa     Čínský prezident to nařídil vojenskému regionu, který monitoruje Jihočínské moře a Tchaj-wan.

       Odkaz:        http://casopisargument.cz/2018/10/31/si-tin-pching-pripravte-se-na-valku/

       Celý text:    Si-Tin-Pching.doc

 

Sudetští Němci nešetřili ani české děti.

30. září 2018 • Aneta Černá     Násilí ze strany takzvaných sudetských Němců se stupňovalo a provolávali, že chtějí „Heim ins Reich“, domů do říše.

       Odkaz:       https://www.info.cz/magazin/sudetsti-nemci-nesetrili-ani-ceske-deti-strileli-do-nich-lamali-ruce-a-znesvecovali-ostatky-36562.html#rdir

       Celý text:    Sudeti-nesetrili.pdf

 

„Levicové korporace“

31.10.2018 Ivo Šebestík    Probíhá proces, při kterém jsou přisuzovány atributy levicovosti silám, strukturám i  jednotlivcům, kteří ve skutečnosti pracují na zvyšování rozdílů mezi nejbohatšími a ostatními

       Odkaz:        http://casopisargument.cz/2018/10/31/levicove-korporace-aneb-jak-se-stava-satan-hospodinem/

       Celý text:    Levicove-korporace.doc

 

Politická korektnost.

Jak z dobré myšlenky udělat hon na čarodějnice

29. 10. 2018 , Tomáš Zdechovský     V USA odmítají lidé politickou korektnost jako záležitost elit.

       Odkaz:        http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=209620

       Celý text:    Politicka-korektnost.doc

 

USA chtějí zrušit další smlouvu o kontrole zbraní kvůli své válečné ekonomice

30.10.2018 , Finian Cunnigham          Ekonomika Spojených států je vojensko-průmyslový komplex.

       Odkaz:        http://www.zvedavec.org/komentare/2018/10/7741-usa-chteji-zrusit-dalsi-smlouvu-o-kontrole-zbrani-kvuli-sve-valecne-ekonomice.htm

       Celý text:    Odstoupenim-od-INF.doc

 

Obchod s dětmi dorazil k nám

30.10.2018 , Markéta Šichtařová , Redakce AC24  To, že Barnavernet dorazil už i k nám, zatím jen většina lidí neidentifikovala ze dvou důvodů. Naplno se totiž neziskový sektor může rozjet právě až po ratifikaci Istanbulské úmluvy.

       Odkaz:        https://ac24.cz/-/marketa-sichtarova-obchod-s-detmi-dorazil-k-nam

       Celý text:    Obchod-s-detmi.doc

 

Edvard Beneš - upřímný vlastenec a bojovník s germánskou rozpínavostí

29.10.2018 , Martin Koller   Zesiluje propaganda zaměřená na kritiku jak vzniku, tak existence našeho státu, kupodivu především z domácích řad.

       Odkaz:        https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Uprimny-vlastenec-a-bojovnik-s-germanskou-rozpinavosti-ktereho-dnesni-propaganda-nenavidi-Martin-Koller-pripomina-kdo-byl-ve-skutecnosti-Edvard-Benes-557384

       Celý text:    Uprimny-vlastenec.doc

 

Vyznamenání od prezidenta Miloše Zemana na počest 28. října a k výročí 100. let Československa dostala též Ing. Alena Vitásková

29.10. 2018     Medaili Za zásluhy I. stupně, především za svůj boj proti solárním baronům

       Odkaz:        http://www.rukojmi.cz/clanky/domaci-politika/7047-vyznamenani-od-prezidenta-milose-zemana-na-pocest-28-rijna-a-k-vyroci-100-let-ceskoslovenska-dostala-tez-ing-alena-vitaskova-ktera-pred-timto-slavnostnim-aktem-poskytla-internetovym-novinam-rukojmi-cz-rozhovor

       Celý text:    Vyznamenani-od-prezidenta.pdf

 

Cesta do propasti

 

26. říjen 2018 , Miroslav Pořízek     Levicově smýšlející člověk, aby si dnes nad stavem KSČM jen povzdechl  

       Odkaz:        http://www.czechfreepress.cz/politika/cesta-do-propasti.html

       Celý text:    Cesta-do-propasti.doc

 

SSSR vs. USA aneb nemilosrdné souboje studené války

 28.10. 2018     Během studené války došlo k mnoha střetům mezi sovětskými a americkými letadly

       Odkaz:        https://www.securitymagazin.cz/historie/sssr-vs-usa-aneb-sestrelena-letadla-studene-valky-1404051382.html

       Celý text:    Nemilosrdne-souboje.doc

 

Anathema na biskupskou synodu

 29.10. 2018   Byzantský katolický patriarchát tímto v autoritě apoštolské a prorocké vyhlásil dne 28. 10. 2018 anathemu (klatbu a exkomunikaci)

       Odkaz:        http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/anathema-na-biskupskou-synodu.html

       Celý text:    Anathema.doc

     ( poznámka správce: Není divu. Nejvyšší aparát Vatikánu patří spolu s klanem Rothschildů a s klanem Rockefellerů ke třem hlavním větvím globálních elit. Tyto elity se snaží řešit nastávající konec kapitalismu nastolením tzv. Nového světového řádu (který sociolog Keller nazývá - moderním feudalismem). Ten předpokládá 90-98% depopulaci Zeměkoule (vyvraždění - byť hybridními metodami - téměř 7 miliard lidí). Proti těmto globálním elitám - hyperloupežníkům a hypervrahům - jsou i bývalí hitlerovci pouzí trpaslíčci. )

 

PROHLÁŠENÍ ANS K 100. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ČSR

 

Praha 26. 10. 2018     Žijeme ve světě, který je ovládán superbohatými lidmi. Abdikace naší země na slovanství Kollára, Šafaříka, Masaryka a dalších - přinesla fakticky rozchod s ideály zakladatelů Československé republiky

       Odkaz:        http://aliancenarodnichsil.cz/prohlaseni-ans-k-100-vyroci-zalozeni-ceskoslovenske-republiky/

       Celý text:    ANS-k-100-vyroci.doc

 

Rusko se připravuje na válku, potvrdil významný ruský diplomat v OSN

27.10.2018 Milan Vidlák, časopis Šifra     Andrej Bělousov, zástupce vedoucího oddělení pro nešíření a kontrolu zbraní ministerstva zahraničních věcí Ruské fedrace, prohlásil, že se Rusko připravuje na válku.

       Odkaz:        https://www.casopis-sifra.cz/rusko-se-pripravuje-na-valku-potvrdil-vyznamny-diplomat-osn/

       Celý text:    Rusko-se-pripra.doc

 

Není co slavit!

28.10.2018     Rozhovor s biologem Jiřím Jírovcem: "Slavit není co. Československo zmizelo z mapy a co je horší, mizí i jeho historie.

       Odkaz:        https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Neni-co-slavit-Biolog-Jirovec-sepsal-drsne-hodnoceni-dnesniho-stavu-nasi-zeme-A-zuctoval-i-s-Taberym-a-jeho-knihou-556836

       Celý text:    Neni-co-slavit.doc

 

Lynč četníka Parduse

Výňatky z knihy Stanislava Motla „Válka před válkou – Krvavý podzim 1938 v Čechách a na Moravě“ – str. 130-139

       Celý text:    Lync-cetnika-Parduse.doc

 

 

Takové ty kecy, že jsme Západ a to hnusné Rusko...

Docent obvinil bankéře ze zločinu

23.10.2018     Evropa tiskne peníze, znehodnocuje nám úspory  To je zločinnost centrálních bankéřů, kteří si to neuvědomují a pouštějí peníze do ekonomiky, která není schopna je absorbovat jinak než růstem cen"

       Odkaz:        https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Takove-ty-kecy-ze-jsme-Zapad-a-to-hnusne-Rusko-Debata-o-euru-se-zvrtla-Docent-obvinil-bankere-ze-zlocinu-556567

       Celý text:    Debata-o-Euru.doc

 

Národní populismus je novým zachráncem neoliberalismu

 25.10.2018 VSa           Národní populismus spojuje prvky falešné sociální ochrany, nacionalismu a kompenzačního přístupu ve prospěch podnikatelů - nabízí „kouzelný proutek“, který udrží společnost pacifikovanou a akumulaci kapitálu nenarušenou.

       Odkaz:        http://casopisargument.cz/2018/10/25/narodni-populismus-je-novym-zachrancem-neoliberalismu/

       Celý text:    Narodni-populismus.doc

 

Batoh jako poslední spása

 26. října 2018     Monarchisté si vůbec neuvědomují, že mocnářství rozpoutalo válku, na kterou dopláceli všichni, i ženy a děti krutým hladem a podvýživou.

       Odkaz:        http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/batoh-jako-posledni-spasa/

       Celý text:    Batoh-jako.doc

 

USA koordinovaly útok dronů na ruskou základnu Hmímím.

25.10.2018   Redakce AC24     Jeden z masových útoků bezpilotních letounů na ruskou leteckou základnu Hmímím v Sýrii byl řízen z amerického výzvědného letadla

       Odkaz:        https://ac24.cz/-/usa-koordinovaly-utok-dronu-na-ruskou-zakladnu-hmimim-prisla-rekace-z-moskvy

       Celý text:    Utok-dronu.doc

 

 

Jak funguje globální finanční kasino

25.10.2018 , Milan Vidlák   Ne každý si je schopen připustit, že největší nebezpečí pro světovou ekonomiku se skrývá v jejím samotném epicentru – v instituci, které se nesprávně říká americká „centrální banka“. Oficiálně se jmenuje Federální rezervní systém (FED).

       Odkaz:        https://www.casopis-sifra.cz/jak-funguje-globalni-financni-kasino-aneb-pod-svicnem-je-nejvetsi-tma/

       Celý text:    Jak-funguje.doc

 

Šéf rakouského "landsmanšaftu" Zeihsel poznamenal

Břetislav Olšer     Už v roce 1918 byla u nás německá menšina, která činila problémy naší státnosti.

       Odkaz:        http://www.rukojmi.cz/clanky/domaci-politika/7020-sef-rakouskeho-landsmansaftu-zeihsel-poznamenal-kdyby-benes-splnil-konradem-henleinem-dlouho-pozadovanou-autonomii-v-ramci-ceskoslovenska-nemel-by-hitler-zadny-duvod-k-zasahu

       Celý text:    Zeihsel-poznamenal.pdf

 

Česká advokátní komora je PROTI ratifikaci Istanbulské úmluvy!

Nejvíce kritiky směřuje proti riziku převýchovy společnosti Z těchto důvodů se proti ratifikaci úmluvy vyjádřila i Unie rodinných advokátů.

       Odkaz:        http://aliancenarodnichsil.cz/ceska-advokatni-komora-je-proti-ratifikaci-istanbulske-umluvy/

       Celý text:    CAK-je-proti.doc

     ( poznámka správce: Jedná se opět o jeden z hybridních nástrojů nastolování Nového světového řádu (NWO) využívaný západními elitami )

 

Znovu o limitech levicovosti

 25.10.2018 Pavel Janíčko      Pavel Janíčko píše o tom, jak vlastně interpretovat katastrofickou volební porážku levicových stran

       Odkaz:        http://casopisargument.cz/2018/10/25/znovu-o-limitech-levicovosti/

       Celý text:    Limity-levicovosti.doc

 

O Rusko ani Evropu Spojeným státům nejde. Vypovězení dohody INF je noční můrou Číny

24.10.2018 VSa     Jde hlavně o Čínu, píše odborník na rusko-čínské vztahy Nathan Levin pro National Interest.

       Odkaz:        http://casopisargument.cz/2018/10/24/o-rusko-ani-evropu-spojenym-statum-nejde-vypovezeni-dohody-inf-je-nocni-murou-ciny/

       Celý text:    O-Rusko-ani-Evropu.doc

 

Istanbulský dohovor + feminizmus = nástroj našej genocídy!

 22.10. 2018 , Ing. Peter Kohút, CSc.      Budete patřit k podřadné výpomocné třídě a pracovat podle pokynů mocných elit, které budou určovat, co se smí a co se nesmí říkat.“ Áno, okrem iných desivých skutočností, presne toto nám hrozí, ak dovolíme, aby prevzali moc liberálni fašisti. Kým zatiaľ sme hlavne ekonomickými vazalmi a otrokmi centrálnych bankárov

       Odkaz:        https://blog.hlavnespravy.sk/8299/istanbulsky-dohovor-feminizmus-nastroj-nasej-genocidy/

       Celý text:    Istambulsky-dohovor.doc

 

Čína pomůže proměnit Sýrii. Země bude součástí Nové hedvábné stezky

22.10. 2018  Napsal/přeložil:  mbi, Eurasia.24, Část syrského území leží na trase Nové hedvábné stezky

       Odkaz:        https://www.eurasia24.cz/alternativy/item/2876-cina-pomuze-promenit-syrii-zeme-bude-soucasti-nove-hedvabne-stezky

       Celý text:    Cina-pomuze.doc

 

Co skrývá multikulturalismus

 24.10. 2018 , Jan Keller     Multikulturalismus je to, co zbývá, když se ukázalo, že vlny migrantů nejsou ve svém důsledku přínosem, nýbrž ohrožením ekonomik evropských zemí.

       Odkaz:        http://www.czechfreepress.cz/tema-tydne/co-skryva-multikulturalismus.html

       Celý text:    Co-skryva.doc

     ( poznámka správce: Masová imigrace je jedním z hybridních nástrojů nastolování Nového světového řádu využívaným západními elitami )

 

Začala sa ďalšia fáza riešenia sýrskeho problému

 HSP, 22. 10. 2018, Iarex     Rusi a Turci svojím riešením znemožnili plán amerických jastrabov, ktorí pripravili provokáciu s chemickými útokmi voči civilistom. Tragédia ruského Il-20 sa stala dôvodom vytvárania novej koncepcie sýrskej modernej protivzdušnej obrany.

       Odkaz:        http://www.srspol.sk/clanek-zacala-sa-dalsia-faza-riesenia-syrskeho-problemu-17746.html

       Celý text:    Dalsia-faza.doc

 

Sebevražda české levice

 23.10.2018 Ilona Švihlíková     píše o tom, jak se sociální demokracie a KSČM o víkendu vydaly na cestu politické sebevraždy.

       Odkaz:        http://casopisargument.cz/2018/10/23/sebevrazda-ceske-levice/

       Celý text:    Sebevrazda-levice.doc

 

Mezinárodní trestní soud: Cílem je NWO

23. 10. 2018     Alexandr Mezjajev přináší svůj pohled na jeho smysl a podstatu.

       Odkaz:        http://www.protiproud.cz/politika/4067-mezinarodni-trestni-soud-nastroj-na-trestani-neposlusnych-statu-africky-prokurator-vam-prisije-genocidu-udani-dopisem-vernych-nastolime-globalni-nepravo-cilem-je-nwo.htm

       Celý text:    Mezinarodni-soud.doc

 

Názor na rakety kratšího doletu se od devadesátých let změnil

22.10. 2018 , Mirko Raduševič    S největší pravděpodobností končí éra přestávky ve vyzbrojování a začíná nová éra závodů.

       Odkaz:        http://literarky.cz/politika/svet/27226-nazor-na-rakety-kratiho-doletu-se-od-devadesatych-let-zmnil

       Celý text:    Nazor-na-rakety.doc

 

Ján Čarnogurský: Valdajský klub 2018

21. 10. 2018    Vjačeslav Nikonov: Rusko sa strategicky nedá poraziť; Rusko a Čína spolu sú už teraz silnejší než USA;  

       Odkaz:        http://www.srspol.sk/clanek-jan-carnogursky-valdajsky-klub-2018-17741.html

       Celý text:    Valdaj2018.doc

 

Západ stále ještě praktikuje křížové výpravy

 

 - nyní za "liberální řád"

 

Intervencionistická politika Západu velmi připomíná středověké křížové výpravy, napsal místopředseda německé strany zelených Jürgen Trittin.

       Odkaz:        http://berossos.blog.cz/

       Celý text:    Krizove-vypravy.doc

 

Nemocná společnost

22. 10. 2018 , Petr Sak      Při charakteristice společnosti je v sociologii obvyklé mluvit o sociální anomii, což je stav, v němž přestávají platit ve společnosti všeobecně sdílené sociální normy chování a hodnoty.

       Odkaz:        http://www.novarepublika.cz/2018/10/nemocna-spolecnost.html

       Celý text:    Nemocna-spolecnost.doc

 

Čína, Washington, Pentagon, Rubikon ...

     19.10. 2018   Konstantin Dušenov    Mike Pence řekl: " Čína je hlavním problémem 21. století pro Spojené státy americké. Jsme odhodlaní".

            Odkaz:        http://zavtra.ru/blogs/kitaj_vashington_pentagon_rubikon

       Celý text:    Cina-Washington.doc

 

Migračná záplava Európy je pre Južnú Kóreu varovným poučením

20.10. 2018 , Zdroj: South China Morning Post     Juhokórejská vláda žiadosti vyhovela. Kórejská republika dáva týmito opatreniami mentorom v OSN a v globalistických centrálach sociálneho inžinierstva najavo, že sa odmieta stať prisťahovaleckou krajinou.

       Odkaz:        https://zemavek.sk/migracna-zaplava-europy-je-pre-juznu-koreu-varovnym-poucenim/

       Celý text:    Migracna-zaplava.doc

 

NI: USA podcenily rychlost výroby nových ruských letadel

 21.10. 2018     Americké VLS potřebují novou stíhačku do r. 2030, a pravděpodobně do té doby nedokáže Pentagon vytvořit nové letadlo „od nuly".

       Odkaz:        https://cz.sputniknews.com/nazory/201603092536301-ni-usa-rychlost-vytvoreni-rusko-nova-letadla/

       Celý text:    USA-podcenily.doc

 

Jak Rockefeller založil farmaceutický průmysl a vyhlásil válku přírodním léčivům.

21.10.2018     Redakce AC24      Prevzatie kontroly nad vzdelaním, lekárstvom, finančníctvom a zásobovaním potravinami dokazuje, že cieľom bolo oveľa viac, než vytvoriť obyčajný ropný monopol: bola to snaha monopolizovať všetky aspekty života, vybudovať dokonalý systém kontroly nad každým aspektom spoločnosti.

       Odkaz:        https://ac24.cz/-/jak-rockefeller-zalozil-farmaceuticky-prumysl-a-vyhlasil-valku-prirodnim-lecivum-ano-tyka-se-to-i-vaseho-zivota

       Celý text:    Jak-Rockefeller.doc

 

Jednoduchá logika zdánlivě složitých mechanismů

  PPK , 20.10. 2018 V pozadí událostí je téměř vždy přítomen a silně angažován kolektiv zcela chladných mocenských a ekonomických pragmatiků, kteří politiky ze zákulisí ke svému prospěchu a zisku jednoznačně řídí.

       Odkaz:        http://outsidermedia.cz/jednoducha-logika-zdanlive-slozitych-mechanismu/

       Celý text:    Jednoducha-logika.doc

 

Krize politické levice: houfy poradců a skutek utek

18.10 2018 , Michael Kroh      Integrace do existujícího politického systému skrývá úskalí. Ať chtějí či nechtějí, stávají se takovéto subjekty součástí establishmentu.

       Odkaz:        http://literarky.cz/politika/domaci/27203-krize-politicke-levice-houfy-poradc-a-skutek-utek

       Celý text:    Krize-levice.doc

 

Príklad búrskych vojen odhaľuje šablónu skrytej hierarchie

19.10.2018     Opísaná situácia presne zodpovedá štandardnému modelu zmeny režimu, ktorého sme boli svedkami od roku 1945 mnohokrát, v podaní osi lóží a najznámejších tajných služieb

       Odkaz:        https://zemavek.sk/priklad-burskych-vojen-odhaluje-sablonu-skrytej-hierarchie/

       Celý text:    Priklad-burskych.doc

 

Krutá ztráta iluzí

 18.10. 2018 , prvnizpravy.cz     Terezín byl pevností a němečtí nacionalisté si mysleli, že je jejich pevností, jedním z pevných bodů německé provincie Deutschböhmen, která chtěla být nezávislá na Československu.

       Odkaz:        http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/kruta-ztrata-iluzi/

       Celý text:    Ztrata-iluzi.doc

 

Především reprodukce života, ne zisku

 Ačkoli nemá družstevnictví v současné ČR »úplně dobrý image«, jedná se o progresivní formu hospodaření,  a udržitelnosti životního prostředí.      (mh), Haló noviny, 19.10.2018, str. 4

       Celý text:    Predevsim.doc

 

Elity

 Publikováno 19.10. 2018 od vlkp , napsal Leo K.     Všechno, co dělají, se přece má odehrávat ve prospěch onoho prostého, obyčejného člověka, který ale nakonec platí účet.

       Odkaz:        https://vlkovobloguje.wordpress.com/2018/10/19/elity/

       Celý text:    Elity.doc

 

Irena Bernášková - první Češka sťatá německou gilotinou

18.10. 2018 , Dodnes po ní není v České republice pojmenována ani jedna ulice nebo náměstí.

       Odkaz:        https://www.securitymagazin.cz/historie/valecny-veteran-raf-vzdal-hold-prvni-cesce-state-nemeckou-gilotinou-1404057746.html

       Celý text:    Irena-Bernaskova.doc

 

Zlo plodí zlo

18.10.2018  Vladimír Stwora       Nebyl totiž vůbec žádný důvod, proč by se měli naši vojáci placeni z peněz českých daňových poplatníků zúčastňovat agrese vůči suverénnímu státu.

       Odkaz:        http://www.zvedavec.org/komentare/2018/10/7731-zlo-plodi-zlo.htm

       Celý text:    Zlo-plodi-zlo.doc

 

Zrušte Nobelovu cenu za ekonomii - jen podporuje neoliberalismus!

18. října 2018 , Ekonomická cena udělená jeho jménem, ... je ve většině případů orientována na vnucení neoliberálních tržních nápadů ​​napsal Björn Elmbrant pro Dagens Arena.

       Odkaz:        http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/da-zruste-nobelovu-cenu-za-ekonomii-jen-podporuje-neoliberalismus/

       Celý text:    Zruste-Nobelovu.doc

 

Až to bouchne: Jsme připraveni na chaos?

16. 10. 2018 , Erika Magdalena Peprná    

       Odkaz:        http://www.protiproud.cz/politika/4054-az-to-bouchne-jsme-pripraveni-na-chaos-vzpominky-na-mobilizaci-uz-zapadly-soukrome-cviceni-v-hlave-outsourcovali-jsme-veskerou-vlastni-bezpecnost-mate-svoji-skupinku-posledni-zachrany.htm

       Celý text:    Az-to-bouchne.doc

 

Jak vyřešili „imigrantskou krizi” v Thajsku?

V Evropě již skoro 5 let „zuří uprchlická krize” a evropské státy si s ní údajně nevědí rady.

       Odkaz:        http://aliancenarodnichsil.cz/jak-vyresili-imigrantskou-krizi-v-thajsku-pouceni-i-pro-nas/

       Celý text:    Jak-vyresili.doc

 

Trestní oznámení kvůli Mariánskému sloupu

 

Rozhovor s místopředsedou KV KSČM Praha Ivanem Hrůzou. 

       Celý text:    Trestni-oznam.doc

 

Občas se musí začít znovu od začátku

 11.10. 2018, Autor: Vidlák     Ať kouknete na cokoliv, dotáhli jsme to na hranu slepé uličky.

       Odkaz:        https://www.vidlakovykydy.cz/clanky/obcas-se-musi-zacit-znovu-od-zacatku

       Celý text:    Zacit-od-zacatku.doc

 

Americké ozbrojené síly jsou největším znečišťovatelem světa

16.10 2018 , Redakce AC24 , Zdroj: ecowatch.com     Skutečnotí je to, že Ministerstvo obrany USA je největším znečišťovatelem světa

       Odkaz:        https://ac24.cz/-/americke-ozbrojene-sily-jsou-nejvetsim-znecistovatelem-sveta

       Celý text:    Nejvetsi-znecistovatel.doc

 

Generálové dostali moc!

 10.10. 2018 , autorský blog Andreje Fefelova     Druhá vlna rotace gubernátorů všechny překvapila

       Odkaz:        http://zavtra.ru/blogs/generali_vzyali_vlast_

       Celý text:    Generalove.doc

 

Odkiaľ pochádzal československý zlatý poklad? A ako skončil?

15. 10. 2018, Ivan Lehotský, HSP     Verejnosti nie je príliš známy dramatický príbeh československého zlata,

       Odkaz:        http://www.srspol.sk/clanek-odkial-pochadzal-ceskoslovensky-zlaty-poklad-a-ako-skoncil-jeho-pribeh-je-napinavejsi-nez-detektivka-17677.html

       Celý text:    Zlaty-poklad.doc

 

Čínští odborníci: Rusko nemůže být poraženo ani válkou, ani sankcemi

14. 10. 2018 , politobzor     V těchto dnech čínští experti vysvětlili, proč považují Rusko za silnější než Spojené státy

       Odkaz:        http://www.novarepublika.cz/2018/10/cinsti-odbornici-rusko-nemuze-byt.html

       Celý text:    Cinsti-odbornici.doc

 

Bez šance na úhradu. Pětice zemí s nejvyšším státním dluhem

14.10.2018     Na začátku tohoto roku přesáhl světový dluh hodnotu 233 bilionů dolarů.

       Odkaz:        https://cz.sputniknews.com/svet/201810148242432-statni-dluh-zeme-prehled/

       Celý text:    Statni-dluh.doc

 

Smrt učitelky Jindřichové

     Výňatek z knihy Stanislava Motla „Válka před válkou     

       Celý text:    Umuceni-Jindrichove.doc

Poznámka: Před lety prošla mateřská škola, kde Anna Jindřichová působila, úpravami, zmizela pamětní deska na její památku i pojmenování po Janě Jindřichové, k velké ostudě Hostouně a tamních „vlastenců“ !!!

 

V Rusku postaví tři monstrózní jaderné ledoborce třídy Lídr

14.10. 2018 , Zdroj: RIA, FoxNews     V Rusku budou postaveny tři nové projekty atomového ledoborce 10510 Lídr

       Odkaz:        https://www.securitymagazin.cz/defence/v-rusku-postavi-tri-monstrozni-jaderne-ledoborce-tridy-lidr-1404061621.html

       Celý text:    Ledoborce-Lidr.doc

 

Ahojte, oni vám o Íránu lžou!

 10. říjen 2018 , Napsal/přeložil:  Andre Vltchek     Zvažovali jste někdy možnost, že téměř cokoliv, co vám o světě říkají západní masmédia, je lež a smyšlenka?

       Odkaz:        https://eurasia24.cz/jak-to-je-s/item/2872-ahojte-oni-vam-o-iranu-lzou

       Celý text:    O-Iranu.pdf

 

Impérium znovu útočí: Jak probíhají americké převraty?

14.10.2018 , Milan Vidlák, časopis Šifra   politika Spojených států amerických, je založena na napadání, okupování, rozvracení a drancování cizích států a masakrování jejich obyvatel

       Odkaz:        https://www.casopis-sifra.cz/imperium-znovu-utoci-jak-probihaji-americke-prevraty-kolik-uz-jich-bylo-jake-jsou-scenare/

       Celý text:    Imperium-utoci.doc

 

Česká zem je moje – až do hrdel a statků!

10.10. 2018 , Miroslav Kantek   Založení Československé republiky "sudetští" Němci a jejich vůdcové odmítali

       Odkaz:        http://www.obrys-kmen.cz/index.php/rocnik-2018/246-41-2018-10-rijna-2018/2520-ceska-zem-je-moje-az-do-hrdel-a-statku

       Celý text:    Ceska-zem.doc

 

Obrovské selhání vlády s vážnými důsledky.

 12.10.2018      Zlámalová píše, že od nás za tu dobu odteklo na dividendách 2.252 miliard korun, zatímco dotace z EU byly 563 miliard korun. Jsme tak prý „krmelcem Evropy“

       Odkaz:        https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Obrovske-selhani-vlady-s-vaznymi-dusledky-Pro-zapadni-politiky-a-bankere-jsme-jen-snadna-korist-Bude-muset-dojit-k-vyvlastnovani-ciziho-velkokapitalu-Sociolog-Petr-Hampl-hovori-555075

       Celý text:    Obrovske-selhani.doc

 

Levicové téma světa – objektivní nutnost

 12. 10. 2018 , Miroslav Polreich  svět musí mít a žít v podmínkách míru a to není snadné zadání

       Odkaz:        http://www.novarepublika.cz/2018/10/levicove-tema-sveta-objektivni-nutnost.html

       Celý text:    Levicove-tema.doc

 

Čestní občané a neuvěřitelná česká hloupost!

 11.10. 2018  by vlkp     vymývání mozků!  Non plus  ultra. Takže  jsme odsouzeni si to  v nějaké formě  všechno zopakovat.

       Odkaz:        https://vlkovobloguje.wordpress.com/2018/10/11/cestni-obcane-a-neuveritelna-ceska-hloupost/

       Celý text:    Cestni-obcane.doc

 

Voliči falešnou levici nepotřebují a volit ji nebudou

 12.10. 2018 , Vít Klíma      Levicoví voliči už dlouho čekají na autentickou levicovou stranu

       Odkaz:        http://literarky.cz/komentare/ostatni/27159-volii-falenou-levici-nepotebuji-a-volit-ji-nebudou

       Celý text:    Falesnou-levici.doc

 

Tady něco nehraje, říká Tereza Spencerová ke globálním dohodám o migraci, které Česko má podepsat

11.10.2018      OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ   když vás někdo nutí podepsat dohodu a přitom vás ujišťuje, že je nezávazná, tak tu asi něco nehraje.

       Odkaz:        https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Tady-neco-nehraje-rika-Tereza-Spencerova-ke-globalnim-dohodam-o-migraci-ktere-Cesko-ma-podepsat-554945

       Celý text:    Neco-nehraje.doc

 

Říše lži: Jsme (my lidé) v digitálním věku užiteční idioti?

 John W. Whitehead , (překlad Vladimír Sedláček) Já teď navrhuji nový, podobný termín, příhodnější pro dobu, v níž žijeme: užiteční pokrytci.

       Odkaz:        https://www.theguardian.com/technology/2014/nov/16/why-internet-has-turned-us-into-hypocrites

       Celý text:    Uzitecni-idioti.doc

 

Mnichov, peníze a současnost

 30. 9. 2018 , Martin Koller   většina současných politických stran, neziskovek a médií se stává poskoky germánských zájmů, zkreslování historie a protičeské propagandy

       Odkaz:        http://www.novarepublika.cz/2018/09/mnichov-penize-soucasnost.html

       Celý text:    Mnichov-penize.doc

 

Digitální svět a umělá inteligence je mnohem větší katastrofou pro lidstvo, než byl černý mor.

11.10.2018, Paul Craig Roberts , Překlad: Lubomír Man  Moje generace je poslední, která ještě znala soukromí.

       Odkaz:        https://www.euportal.cz/Articles/19859-digitalni-svet-a-umela-inteligence-je-mnohem-vetsi-katastrofou-pro-lidstvo-nez-byl-cerny-mor-a-vsichni-ti-uzasni-lide-na-vytvoreni-noveho-sveta-pilne-pracujici-nici-lidskou-rasu.aspx

       Celý text:    Digitalni-svet.doc

 

KSČM stojí v předklonu před Babišem jak před vrchností. Pácháme harakiri.

 

10.10.2018 ROZHOVOR      Filipův vyzyvatel Skála hovoří o nové bojovné levicové platformě RESTART

       Odkaz:        https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/KSCM-stoji-v-predklonu-pred-Babisem-jak-pred-vrchnosti-Pachame-harakiri-Filipuv-vyzyvatel-Skala-hovori-o-nove-bojovne-levicove-platforme-RESTART-ktera-prave-vznika-554850

       Celý text:    KSCM-v-predklonu.doc

 

Rusko a Indie podepsaly dokument o výstavbě 6 nových jaderných bloků

9.10.2018 by admin     (Již stavěná) Jaderná elektrárna Kudankulam vzniká v indickém státě Tamilnádu

       Odkaz:        http://atominfo.cz/2018/10/rusko-a-indie-podepsaly-dokument-o-vystavbe-6-novych-jadernych-bloku/

       Celý text:    Rusko-a-Indie.doc

 

Otevřený dopis řediteli programu České televize Milanu Fridrichovi

 Haló noviny, 5.10. 2018, str. 11 Jsme přesvědčeni, že zařazením tohoto filmu jste naplnili požadavek zločinecké propagandy. Za členy VSA Jaroslava HEMERKOVÁ, předsedkyně VSA Olomouc

       Celý text:    OD-Fridrichovi.doc

 

Jiří Dolejš ke komunálním volbám

8. 10. 2018 , Jiří Jírovec     Bývalý místopředseda KSČM zjevně nalítl na propagandu pravice.

       Odkaz:        http://www.novarepublika.cz/2018/10/jiri-dolejs-ke-komunalnim-volbam.html

       Celý text:    Dolejs-k-volbam.doc

 

Čína je žák, který se učí od okolního světa

(mh), Haló noviny, 9.10. 2018, str. 4      Jak hodnotit 40 let reforem v Čínské lidové republice?

       Celý text:    Cina-je-zak.doc

 

Britský generál vyzval k přípravě na nečekanou válku s Ruskem!

 9.10.2018 http://berossos.blog.cz/     Lví podíl na 40timinutové řeči u Královského institutu pro obranné studie, zasvětil velitel generálního štábu Velké Británie Nicholas Carter "ruské hrozbě".

       Odkaz:        https://www.theguardian.com/politics/2018/jan/22/russia-is-biggest-threat-since-cold-war-says-head-of-british-army

       Celý text:    Britsky-general.doc

 

Odraz na doraz

9.10.2018 , Ilona Švihlíková     píše o tom, co znamenaly komunální volby po sociální demokracii

       Odkaz:        http://casopisargument.cz/2018/10/09/odraz-na-doraz/

       Celý text:    Odraz-na-doraz.doc

 

Čestný muž by vyvodil odpovědnost rychle, vyzval Filipa k rezignaci Skála

 7. října 2018, Autor: Josef Kopecký Po debaklu v komunálních volbách čelí šéf KSČM Vojtěch Filip výzvě

       Odkaz:        https://volby.idnes.cz/josef-skala-rozhovor-vyzva-k-rezignaci-predseda-kscm-vojtech-filip-vlada-1qe-/volby.aspx?c=A181007_142002_volby_kop

       Celý text:    Cestny-muz.doc

 

Vyhrocení konfliktu s Čínou by bylo pro Spojené státy katastrofou

 7.10. 2018 , Eurasia24.cz     „V případě vyostření obchodní války s čínskou stranou mohou Američané s žalem a bolestí očekávat krach celého dolarového systému.“

       Odkaz:        https://www.eurasia24.cz/analyzy/item/2871-vyhroceni-konfliktu-s-cinou-by-bylo-pro-spojene-staty-katastrofou

       Celý text:    Vyhroceni-konfliktu.doc

 

Z Ruska s láskou

 7.10.2018 , Jan Campbell      Zostřuje se konfrontace mezi USA – ČLR – RF. Jestliže v době SSSR přece jenom byla vláda a její členové blíže k občanům a jejich problémům, tak dnes je tomu pořád ještě jinak.

       Odkaz:        http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/z-ruska-s-laskou/

       Celý text:    Z-Ruska-s-laskou.doc

 

Zemanová-Kopecká: V Česku prohráli ti, co jsou loajální k Rusku

 

 07.10.2018 , Jana Petrova    Důvěra ve stávající levici se zhroutila, takže zjevně bude nutný vznik nového levicového subjektu, což je běh na dlouhou trať.

       Odkaz:        https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201810078203273-cesko-rusko-volby-nazor-politolozka/

       Celý text:    V-Cesku-prohrali.doc

 

Nejnovější záběry nočního vlaku ze Slovenska, který veze americké tanky M1A2 Abrams a transportéry Bradley z České republiky na Ukrajinu!

5.10.2018     Válka s Ruskem se blíží mílovými kroky, na Ukrajině se hromadí americká technika z Iráku!

       Odkaz:        https://aeronet.cz/news/exkluzivne-nejnovejsi-zabery-nocniho-vlaku-ze-slovenska-ktery-veze-americke-tanky-m1a2-abrams-a-transportery-bradley-z-ceske-republiky-na-ukrajinu-valka-s-ruskem-se-blizi-milovymi-kroky/

       Celý text:    Nejnovejsi-zabery.doc

 

Biely dom sa odhodlal na „generálny útok“ v sankčnej vojne s Pekingom

Washington 7. októbra 2018 (HSP/Foto: Twitter) Eugen Rusnák      Mike Pence zo všetkého obviňuje „nepriateľov Ameriky“, hlavne Čínu.

           Odkaz:        https://www.hlavnespravy.sk/biely-dom-sa-odhodlal-na-generalny-utok-v-sankcnej-vojne-s-pekingom-uplne-zastavil-dodavky-ropy-ciny/1542764

       Celý text:    Generalny-utok.doc

 

Srbský kat Franz Böhme - nacistický generál, kterého nedostihla spravedlnost

7.10.2018     Nacistický generál Franz Böhme přikročil k masakru obyvatel Kragujevace. Za oběť padlo kolem 2.300 mužů ve věku od 16 do 60 let.

       Odkaz:        https://www.securitymagazin.cz/historie/srbsky-kat-franz-bhme-nacisticky-general-ktereho-nedostihla-spravedlnost-1404061554.html

       Celý text:    Srbsky-kat.doc

 

Ve výročí vypuštění prvního sputniku se kosmické odvětví nachází v demontovaném stavu

4. října 2018, Foto: TASS fotografická kronika, Text: Konstantin Merinov, volný překlad P. Rejf

 Hlavním úkolem bylo ukázat Američanům, že je můžeme zasáhnout. A pochopili to. 

       Odkaz:        https://vz.ru/society/2018/10/4/944431.html

       Celý text:    Vyroci-sputniku.doc

 

Návod, jak vyběhnout s Bruselem

 6.10. 2018 , Markéta Šichtařová Glosář     Současný vývoj v Itálii zadělává na další dluhové drama. A jednoho dne to bouchne.

       Odkaz:  http://literarky.cz/offline/glosa/27121-navod-jak-vybhnout-s-bruselem

       Celý text:    Navod-jak.doc

 

Sebestačnosť opäť nadobúda aktuálnosť

4.10. 2018 , Autor: Patrik Sloboda     Oveľa efektívnejšie býva zbavenie ovládaných ich hospodárskej sebestačnosti.

       Odkaz:  https://zemavek.sk/sebestacnost-opat-nadobuda-aktualnost/

       Celý text:    Sebestacnost.doc

 

Francie se pomalu mění v totalitu.

 5. 10. 2018 Profesor z pařížské univerzity Dr. Guy Milliere naznačuje, že Francie začíná být ovládána totalitními praktikami.

       Odkaz:  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Francie-se-pomalu-meni-v-totalitu-Ctete-veci-ktere-si-lze-stezi-predstavit-554187

       Celý text:    Francie-se-meni.doc

 

9M729 Novator: Ruská raketa středního doletu je prý důvodem k preventivnímu úderu NATO proti Ruské federaci!

4.10.2018 , -VK-     Šéfredaktor AE News     Američtí neoconi zešíleli a ženou Evropu do války s Ruskem

       Odkaz:  https://aeronet.cz/news/9m729-novator-ruska-raketa-stredniho-doletu-je-pry-duvodem-k-preventivnimu-uderu-nato-proti-ruske-federaci-americti-neoconi-zesileli-a-zenou-evropu-do-valky-s-ruskem-uz-se-s-tim-ani-netaji/

       Celý text:    Novator.doc

 

Co se stalo s tím Západem, kde jsem se kdysi narodil?!

 28.3.2018 , The Saker     ani v těch nejdivočejších nočních můrách jsem si nedokázal představit, že Západ poklesne tak hluboko, jak je tomu dnes.

       Odkaz:  http://www.zvedavec.org/komentare/2018/03/7545-co-se-stalo-s-tim-zapadem-kde-jsem-se-kdysi-narodil.htm

       Celý text:    Co-se-stalo.doc

 

Bloomberg: Začal konec „tyranie" dolaru!

5. října 2018 , (kou, prvnizpravy.cz, bloomberg.com, foto: pl)     Hegemonie dolaru se začala rozpadat a světoví lídři, kteří dříve uznávali daný stav věcí, se nyní snaží opustit americkou měnu, napsal Bloomberg.

       Odkaz:  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/bloomberg-zacal-konec-tyranie-dolaru/

       Celý text:    Konec-tyranie.doc

 

Západné ekonomiky zablúdili

 4.10. 2018 , Prof. Jaroslav Husár     Pozvali ma na prednášku o osobnom krachu.

       Odkaz:  https://zemavek.sk/zapadne-ekonomiky-zabludili/

       Celý text:    Zapadne-ekonomiky.doc

 

Muharram Strike: Detonace íránských raket hřměly jen tři míle od Američanů

3.10. 2018 , Napsal/přeložil: Geo, Eurasia24.cz , Foto: YouTube.com, IMP_NAVIGATOR     

       Odkaz:  https://eurasia24.cz/aktualne/item/2870-muharram-strike-detonace-iranskych-raket-hrmely-jen-tri-mile-od-americanu

       Celý text:    Detonace-iranskych.doc

 

Černý říjen

st.hroch 181001 • 2. října 2018     V těchto dnech před čtvrtstoletím vyvrcholil spor mezi tehdejším ruským prezidentem Jelcinem a parlamentem země v Moskvě

       Odkaz:  http://outsidermedia.cz/cerny-rijen/

       Celý text:    Cerny-rijen.doc

 

Migranti v kamionu a migranti na Aquariu

 4.10. 2018, Autor Vidlák     Ve Francii proběhl soud s českým řidičem kamionu

       Odkaz:  https://www.vidlakovykydy.cz/clanky/migranti-v-kamionu-migranti-na-aquariu

       Celý text:    Migranti-v-kamionu.doc

 

Den, kdy nacistickým vrahům došel smích. 1. října 1946 dostalo 12 z nich oprátku

1.10. 2018     1.října 1946 byl vynesen Norimberským tribunálem nad 12 vysokými nacisty trest smrti.

       Odkaz:  https://www.securitymagazin.cz/historie/den-kdy-nacistickym-vrahum-dosel-smich-1-rijna-1946-dostalo-12-z-nich-opratku-1404057553.html

       Celý text:    Norimbersky-tribunal.doc

 

Ruské úřady připravují plán opuštění dolaru

3. října 2018, Foto: Alexander Astafev / TASS , Text: Natalja Anufrieva

      Odkaz:  https://vz.ru/news/2018/10/3/944356.html?utm_campaign=vz&utm_medium=referral&utm_source=push

       Celý text:    Opusteni-dolaru.doc

 

Petr Žantovský: Karta se obrací. Kdo tahá za nitky českých médií?

3.10.2018 ,   Milan Vidlák, časopis Šifra    

       Odkaz:  https://www.casopis-sifra.cz/petr-zantovsky-karta-se-obraci-kdo-taha-za-nitky-ceskych-medii/

       Celý text:    Karta-se-obraci.doc

 

Ekonom: Česko je krmelec Evropy.

3.10.2018     V interview s Pavlem Štruncem se objevil ekonom Karel Kříž.

       Odkaz:  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ekonom-Cesko-je-krmelec-Evropy-120-tisic-rocne-na-kazdou-rodinu-tece-pryc-Zahranicni-podnikatele-se-nam-smeji-553881

       Celý text:    Krmelec-Evropy.doc

 

 

Rusko zřídí neoficiální bezletovou zónu nad Sýrií

 29.9.2018 , The Saker     Obtížnost úspěšného provedení izraelského útoku se zvýší v řádové hodnotě.

       Odkaz:     http://zvedavec.org/komentare/2018/09/7715-rusko-zridi-neoficialni-bezletovou-zonu-nad-syrii.htm

       Celý text:    Rusko-zridi.doc

 

Je extrémismus opravdu hrozbou? Není!

 02. 10. 2018 , Petr Hampl       Systém obsahuje řadu pojistek proti změnám, ale žádné pojistky proti zlu

       Odkaz:     http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=208050

       Celý text:    Je-extremismus.doc

 

Mnichovská dohoda po osmdesáti letech

 Richard Král, Haló noviny, 1.10. 2018, str. 5     

       Celý text:    Mnichovska-dohoda-po.doc

 

Kapitulace nebo odpor?

 30. 9. 2018 , Lenka Procházková (Projev na demonstraci na Václavském náměstí k výročí Mnichova)

       Odkaz:     http://www.novarepublika.cz/2018/09/kapitulace-nebo-odpor.html#more

       Celý text:    Kapitulace-nebo-odpor.doc

 

Co píše v září 1938 Rakušan o Češích

Franz Werfel - Co Češi darovali Evropě:

       Odkaz:     http://literarky.cz/literatura/cteni/27086-co-pie-v-zai-1938-rakuan-o-eich

       Celý text:    Co-pise-Rakusan.doc

 

O nás bez nás

 29.9. 2018     Rozhovor poslance M. Grebeníčka, poskytnutý HaNo

       Celý text:    O-nas-bez-nas.doc

 

Čeho bychom se měli obávat?

29. září 2018 , Jaroslav Bašta     To je název pozoruhodného sborníku 150 esejů předních světových vědců, k

       Odkaz:     http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/jaroslav-basta-ceho-bychom-se-meli-obavat/

       Celý text:    Ceho-se-obavat.doc

 

Obrovské závazky z „nezávazných paktů o migraci“ stále nikde, ani ve

 

 sněmovně, nedebatovány

 

 28. 9. 2018 , Robert Miller , BlogRobertMiller , Autor je zakladatel (leden 1990) přední celoamerické neziskové, neetnické organizace, American Czech & Slovak Association (ACSA)

            Odkaz:     http://www.novarepublika.cz/2018/09/obrovske-zavazky-z-nezavaznych-paktu-o.html

       Celý text:    Obrovske-zavazky.doc

 

"100 let od vzniku Československa" 22. 9. 2018

vystoupení na Litoměřickém semináři

29. 9. 2018 , Ivan David     Je nutné trvat na tom, že země patří lidu, ne oligarchům  

       Odkaz:     http://www.novarepublika.cz/2018/09/vystoupeni-na-litomerickem-seminari-100.html

       Celý text:    100-let.doc

 

Rzeczpospolita: Avantýrou s Fort Trumpem se Polsko stane cílem Ruska!

29. září 2018      Návrh šéfa Polska Andrzeje Dudy na vytvoření vojenské základny „Fort Trump“

       Odkaz:     http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/rzeczpospolita-avantyrou-s-fort-trumpem-se-polsko-stane-cilem-ruska/

       Celý text:    Rzeczpospolita.doc

 

 

Masarykova Česká otázka a její současné popření

26.9.2018 Ivo Šebestík      se vrací k tématu České otázky a ptá se po jejím současném smyslu

       Odkaz:     http://casopisargument.cz/2018/09/27/masarykova-ceska-otazka-a-jeji-soucasne-popreni-2-cast/

       Celý text:    Ceska-otazka.doc

 

Nacizmus nevymyslel Hitler, ale džentlmeni Briti

27.9.2018 , Autor: Ratko Sudecký     Myšlienka nacizmu vznikla práve u Britov.

       Odkaz:     https://zemavek.sk/nacizmus-nevymyslel-hitler-ale-dzentlmeni-briti/

       Celý text:    Dzentlmeni-Briti.doc

 

Mladí, vzdělaní Pražané a nevzdělaní, hloupí, staří venkované (?)

27. 9. 2018 , Petr Sak      Pražané se naprosto odlišují od zbytku populace

       Odkaz:     http://www.novarepublika.cz/2018/09/mladi-vzdelani-prazane-nevzdelani.html

       Celý text:    Vzdelani-a-nevzdelani.doc

 

Mezinárodní souvislosti Mnichova

28.9. 2018 , Jan Kuklík     Události měly kromě vnitropolitického vývoje a vyhrocených národnostních vztahů i svoji významnou mezinárodně politickou souvislost.

       Odkaz:     http://literarky.cz/civilizace/89-civilizace/27070-mezinarodni-souvislosti-mnichova

       Celý text:    Souvislosti-Mnichova.doc

 

Reportér Rozhlasu Janek Kroupa má brát až 120 tisíc měsíčně.

27.09.2018      Již více jak před půl rokem jsme se snažili zjistit, kolik materiálů sepsal a vydal. Ovšem autor Janek Kroupa byl podepsán pouze u čtyř.

       Odkaz:     https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Reporter-Rozhlasu-Janek-Kroupa-ma-brat-az-120-tisic-mesicne-Desitky-tydnu-jsme-zadali-o-presny-pocet-clanku-ktere-za-ty-penize-napsal-Tady-je-ohromujici-vysledek-552904

       Celý text:    Reporter-rozhlasu.doc

 

Jak se kradou státy.

27.9.2018 , Milan Vidlák, časopis Šifra : Jak se kradou státy. Proč je globální impérium příčinou chaosu a bídy ve světě?

       Odkaz:     https://www.casopis-sifra.cz/jak-se-kradou-staty-proc-je-globalni-imperium-pricinou-chaosu-a-bidy-ve-svete-a-kde-konci-takzvana-rozvojova-pomoc/

       Celý text:    Jak-se-kradou.doc

 

V Rusku je téměř dokončena práce na nejnovějším systému S-500

27.09. 2018     Práce na nejnovějším ruském protiletadlovém raketovém systému S-500 Prometej jsou téměř dokončeny

       Odkaz:     https://cz.sputniknews.com/svet/201809278140365-Rusko-dokoncilo-prace-system-S500/

       Celý text:    S-500.doc

 

 

Je globální pakt na úrovni mezinárodní smlouvy?

 Haló noviny, 27.9. 2018, str. 5 , Zdeněk Ondráček, člen ústavně právního výboru    

       Celý text:    Globalni-pakt.doc

 

Do naší země neustále proudí desetitisíce migrantů.

27.9.2018 JIŘÍ WEIGL      upozorňuje na některé téměř neznámé skutečnosti o imigrační situaci v ČR

       Odkaz:     https://www.euportal.cz/Articles/19800-do-nasi-zeme-neustale-proudi-desetitisice-migrantu-podle-poslednich-udaju-pocet-legalne-zijicich-cizincu-u-nas-v-roce-2017-presahl-500-000-osob-.aspx

       Celý text:    Proudi-desetitisice.doc

 

V Rusku se rozhodli obnovit výrobu největšího obojživelného letounu

 

6.9. 2018 , Roman Děnisov , © Sputnik Svět     V Rusku může být obnovena výroba obojživelného letadla A-40

       Odkaz:     https://cz.sputniknews.com/svet/201809068023085-obojzivelnik-a40-rusko/

       Celý text:    A40-Albatros.doc

 

Šokující. Izraelská armáda se přiznala k podpoře islamistů z Islámského státu. Dodávala jim peníze, zbraně a munici

Publikováno: 26.9.2018 , Michail Děljagin 13.9.2018      Armádní cenzura Izraele nařídila novinám

       Odkaz:     https://www.euportal.cz/Articles/19804-sokujici-izraelska-armada-se-priznala-k-podpore-islamistu-z-islamskeho-statu-dodavala-jim-penize-zbrane-a-munici.aspx

       Celý text:    Armada-se-priznala.doc

 

Nové komplexy REB jsou již dodávané na leteckou základnu Hmímim

25.09.2018 zahadum     Jak Izvestia řeklo několik zdrojů blízkých MO, posílování prostředků REB v Sýrii

       Odkaz:     http://leva-net.webnode.cz/news/nove-komplexy-reb-jsou-jiz-dodavane-na-leteckou-zakladnu-hmimim/

       Celý text:    Prostredky-RE-Boje.doc

 

Zemětřesení v Kremlu?

 24.9. 2018      Putinova dohoda s Netanyahuem padá, Rusko dodá Sýrii systém S-300

       Odkaz:     https://aeronet.cz/news/zemetreseni-v-kremlu-vikendova-roztrzka-mezi-vladimirem-putinem-a-generalnim-stabem-ruske-armady-ma-prvni-obet-putinova-dohoda-s-netanyahuem-pada-rusko-doda-syrii-system-s-300-a-vladimir-putin/

       Celý text:    Zemetreseni-v-Kremlu.doc

 

Kyber-problematika a biologický život na Zemi

 25.9. 2018 , Václav Kovalčík     Počítačové a virtuální technologie všeobecně míří k nahrazování živých

       Odkaz:     http://www.czechfreepress.cz/blogy/kyber-problematika-a-biologicky-zivot-na-zemi.html

       Celý text:    Kyber-zivot.doc

 

Američané se bojí ruské pšenice

 25.9. 2018 Autor článku: -lik-  WASHINGTON      Rekordní ukazatele úrody a exportu ruské pšenice

       Odkaz:     http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=207586

                       https://cz.sputniknews.com/byznys/201809248125025-psenice-usa-rusko/

       Celý text:    Ruska-psenice.doc

 

Rusko vyhlásilo po dobu speciální operace bezletovou zónu nad Sýrií

      22. 9. 2018 , zen.yandex.ru     Rusko se rozhodlo učinit velice důvtipný tah

       Odkaz:     http://www.novarepublika.cz/2018/09/rusko-vyhlasilo-po-dobu-specialni.html

                       https://cz.sputniknews.com/svet/201809248126103-rusko-syrie-opatreni-il20-horke-hlavy/

       Celý text:    Bezletova-zona.doc

 

Výročí sudetské zrady a Mnichova

 Jiří Jaroš Nickelli (Mezititulek redakce), Haló noviny, 24.9. 2018, str. 4     Letos je to 80. výročí sudetské zrady

       Celý text:    Vyroci-zrady.doc

 

Problém zvaný Německo

 24.9.2018 Oskar Krejčí     Politolog Oskar Krejčí ve svém komentáři varuje

       Odkaz:     http://casopisargument.cz/2018/09/24/problem-zvany-nemecko/

       Celý text:    Problem-Nemecko.doc

 

Co když je Trumpova obchodní válka vlastně požehnáním pro čínské lídry?

24.9.2018 VSa     rivalita mezi Čínou a USA bude hlavním tématem jejich bilaterálních vztahů po další dekády.

       Odkaz:     http://casopisargument.cz/2018/09/24/co-kdyz-je-trumpova-obchodni-valka-vlastne-pozehnanim-pro-cinske-lidry/

       Celý text:    Co-kdyz-je.doc

 

 

Mlýnské kameny ruské historie

19. září 2018 Aleksander Prochanov , volný překlad P. Rejf      Rusko existuje, nikam nezmizelo, úsilí o jeho zničení neuspělo.

       Odkaz:     http://zavtra.ru/blogs/zhernova_russkoj_istorii

       Překlad:    Mlynske-kameny.doc

 

Špatná karma Evropy?

 Zveřejněno: 23. 9. 2018     Některým lidem slovo KARMA mùže znít příliš exoticky a orientálně.

       Odkaz:     http://www.skrytapravda.cz/domaci/1905-spatna-karma-evropy

       Celý text:    Karma.pdf

 

Existuje skrytá ruka za „střetem civilizací“ v Evropě?

September 17, 2018  Pierre Lescaudron  Sott.net      V Evropě je záměrně vytvářen ,střet civilizacíʻ.

       Odkaz:     https://naseveru.org/2018/09/17/existuje-skryta-ruka-za-stretem-civilizaci%ca%bb-v-evrope/

       Celý text:    Skryta-ruka.pdf

     Poznámka:     (Pro západní superelity usilující o východisko z konce západního kapitalismu nastolením NWO není výhodné zničit odpůrce raketojadernou válkou (planetu by si poničily), ale je pro ně výhodnější, když genocidy většiny lidstva, o kterou usilují, docílí tak, že se vzájemně vybijeme v malých lokálních válkách, pouličních bitkách, když pomřeme na nekvalitní jedovaté potraviny, když nebudeme mít děti pro módní homosexualismus a pod.)

 

Aby dostaly Rusko "na kolena", USA rozpoutají globální krizi!

Posílení sankcí proti Moskvě může mít negativní důsledky pro samotný Washington, napsal pozorovatel Bloombergu Leonid Bershidsky. 

       Odkaz:     http://berossos.blog.cz/

       Celý text:    Aby-dostaly.doc

 

Ukrajinský sňatek končí na hranicích

 (pe) , Haló noviny, 22.9. 2018     Ukrajinská novinářka Julija Obolecová z Poltavy si chtěla vyzkoušet

       Odkaz:     http://www.halonoviny.cz/articles/view/48459755

       Celý text:    Jako-k-otrokum.doc

 

Myšlenky vládců se nekritizují, před nimi se v úžasu klaní.

22.09.2018     Spisovatel Vondruška rozebral v historickém kontextu dnešní „bruselské náboženství“.

       Odkaz:     https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Myslenky-vladcu-se-nekritizuji-pred-nimi-se-v-uzasu-klani-Spisovatel-Vondruska-rozebral-v-historickem-kontextu-dnesni-bruselske-nabozenstvi-552488

       Celý text:    Myslenky-vladcu.doc

 

Co je v pozadí angloamerické války proti Rusku

(Nastolování NWO - "Nového světového řádu" globálních superelit.)

 21.9.2018 , William Engdahl     Wess Mitchell nedávno vypovídal před Senátem, a upřímně sdělil

       Odkaz:     http://www.zvedavec.org/komentare/2018/09/7707-co-je-v-pozadi-angloamericke-valky-proti-rusku.htm

       Celý text:    Angloamericka-valka.doc

 

Jednou ze základní svobod je i právo občana na držení zbraně, Váš názor?

Od admin dne 21.09.2018      Tazatel Tomáš Vaněk, klade otázku panu pplk. v.z. MUDr. Marku Obrtelovi, členu Rady Národní domobrany,

       Odkaz:     https://narodnidomobrana.cz/serialy/otazky-a-odpovedi/jednou-ze-zakladni-svobod-je-i-pravo-obcana-na-drzeni-zbrane-vas-nazor/

       Celý text:    Pravo-obcana.doc

 

 

Mnichovská zrada: Britové a Francouzi kolaborovali s nacistickým Německem

21. 09. 2018 MOSKVA – PRAHA      „Ruský státní archiv uspořádal výstavu Mnichov 38: Na prahu katastrofy

       Odkaz:     http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=207419

       Celý text:    Mnichovska-zrada.doc

 

Britský novinář: V Evropě dojde k občanské válce

20.9. 2018 , (rp,prvnizpravy.cz,jour,foto:arch.)     Britský novinář a spisovatel James Delingpole popsal v svůj dojem o vývoji v Německu.

       Odkaz:     http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/britsky-novinar-v-evrope-dojde-k-obcanske-valce/

       Celý text:    Britsky-novinar.doc

 

Světová pianistka s ukrajinskými kořeny koncertující v Praze: Proč patřím duchem k Rusku

© AFP 2018 / Andrew Cowie , 19.09.2018 , Aleš Zelenka     Valentina Lisica  Nejedná se o krev, ale o duši. Duchem patřím do Ruského světa. To znamená, že jsem Ruska.

       Odkaz:     https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201809198092097-rusko-ukrajina-cesko-praha-lisica-valentina/

       Celý text:    Svetova-pianistka.doc

 

CIA: Zapomeňte na bomby, tato kniha je „atomovka“

Středa, 19.9. 2018     O hodnocení významu Pasternakovy knihy ze strany CIA svědčí raport z dubna 1958:

       Odkaz:     http://literarky.cz/literatura/222-literatura/27005-cia-zapomete-na-bomby-tato-kniha-je-atomovka

       Celý text:    BPasternak.doc

 

Volyňský masakr - stěží představitelná řež nevinných Poláků rukama fanatických banderovců

18.9. 2018     Od února 1943 do února roku následujícího probíhalo drastické vraždění hlavně polské menšiny, ale i Rusů, Židů a dalších na Volyni, které páchali ukrajinští nacionalisté - banderovci

       Odkaz:     https://www.securitymagazin.cz/historie/volynsky-masakr-stezi-predstavitelna-rez-nevinnych-polaku-rukama-fanatickych-banderovcu-1404061379.html

       Celý text:    Volynsky-masakr.doc

 

Československá delegácia navštívila KĽDR pri príležitosti osláv 70. výročia jej založenia

V dňoch 6. – 13. septembra čučche 107 (2018) navštívila KLDR Spoločnosti česko-kórejského priateľstva Pektusan ... tvorená predsedom RSDr. Jozefom Servistom a podpredsedom Alexandrom Velitšom

       Odkaz:     http://www.kldr.info/2018/09/16/ceskoslovenska-delegacia-navstivila-kldr-pri-prilezitosti-oslav-70-vyrocia-jej-zalozenia/

       Celý text:    Oslavy-70.pdf

 

Vše je mnohem horší, než se zdá

16. září 2018 , News Front     Výtah z besedy Sergeje Veselovského s vojenským expertem plk. Alexandrem Žilinem a analytikem Vladimírem Rogovem na TV kanálu „Politics Global“

       Odkaz:     http://outsidermedia.cz/vse-je-mnohem-horsi-nez-se-zda-1-dil/ , http://outsidermedia.cz/vse-je-mnohem-horsi-nez-se-zda-2-dil/

       Celý text:    Mnohem-horsi.doc

 

Sirotci, teroristé a EU-koncentrák

 Autor: Václav Umlauf - Zveřejněno 16.09.2018     V EU začne tichá válka  Takže vyhlídky západní demokracie jsou přesně v duchu logiky, kterou provozují: “Kdo s terorem zachází, ten s ním také schází”.

       Odkaz:     http://news.e-republika.cz/article4068-Sirotci-teroriste-a-EU-koncentrak

       Celý text:    Ticha-valka.doc

 

 

Reparační nárok republiky stále aktuální

Jiří Jaroš Nickelli , Haló noviny , 17.9. 2018 , str. 3     Nároky České republiky na válečné reparace vůči Německu stále trvají. Tyto válečné reparace dosahují v dnešní měně několika bilionů korun.

       Celý text:    Reparacni.doc

 

První výstřely 2. světové války padly u Varnsdorfu

 

16.9. 2018     Bohouš Přikryl vypálil 17. září 1938 u Varnsdorfu na české straně de iure první výstřely

       Odkaz:     https://www.securitymagazin.cz/historie/prvni-vystrely-2-svetove-valky-padly-u-varnsdorfu-1404057366.html

       Celý text:    Prvni-vystrely.doc

 

Putin chce peníze na růst od oligarchů

Kreml vyvíjí tlak na ruské oligarchy, aby vydali na nové investice 120 miliard dolarů (2,7 bilionu Kč).

       Odkaz:     http://www.halonoviny.cz/articles/view/48338787

       Celý text:    Chce-penize.doc

 

Bankéři a pracovníci exekutivy vědí, že kolaps společnosti přichází a připravují se na něj

Michael Snyder , volný překlad P. Rejf     Zatímco většina obyčejné populace byla „ukolébána“

       Odkaz:     http://theeconomiccollapseblog.com/archives/bankers-and-tech-executives-know-the-collapse-of-society-is-coming-and-are-feverishly-prepping-for-it

       Překlad:    Kolaps-prichazi.doc

       K tématu: https://zemavek.sk/bohati-americania-si-zo-strachu-pred-koncom-sveta-kupuju-bunkre-na-novom-zelande/

 

To bych nečekal

 16. 08. 2018 , Autor: Vidlák     Měl jsem návštěvu. Vojáka, který v Afghanistánu byl.

       Odkaz:     https://www.vidlakovykydy.cz/clanky/bych-necekal

       Celý text:    To-bych-necekal.doc

 

Osmdesát let od válečného stavu s Německem

14.9. 2018 , Jiří Maštálka     Mnichovskému diktátu předcházela ozbrojená agrese Německa

       Odkaz:     http://www.halonoviny.cz/articles/view/48400470

       Celý text:    Valka-s-Nemeckem.doc

 

Úzké výměny mezi oběma hlavami států rozvíjí čínsko-ruské vztahy

Xi Jinping (Si Ťin-pching) a ruský prezident Vladimir Putin uspořádali své třetí setkání za čtyři měsíce.

       Odkaz:     http://czech.cri.cn/811/2018/09/14/1s181995.htm

       Celý text:    Uzke-vymeny.doc

 

Deset let od Velké recese.

14.9.2018 Ilona Švihlíková      Bohatí jsou ještě bohatší a dobývání renty jen kvete.

       Odkaz:     http://casopisargument.cz/2018/09/14/deset-let-od-velke-recese-bohati-jsou-jeste-bohatsi-a-dobyvani-renty-jen-kvete/

       Celý text:    Deset-let.doc

 

Chtějí "politici" zničit ČR?

 12. 9. 2018 , Vladimíra Vítová     Jaký je postoj české vlády ke Globálnímu paktu k migraci? NEVÍME!

       Odkaz:     http://severoceskapravda.cz/index.php/ohlasy/1908-cht%C4%9Bj%C3%AD-politici-zni%C4%8Dit-%C4%8Dr

       Celý text:    Chteji-politici.doc

 

Stanovisko republikového velitele zemské domobrany k článku MF Dnes ze dne 1.9.2018

8. září 2018 , Ing. David Buchtela, Ph.D.     Hlavním účelem, dle veřejně dostupných stanov, je osvětová, publikační a vzdělávací činnost v oblasti občanské svépomoci, prevence kriminality, zvládání a přípravě občanů na mimořádné události a krizové situace.

       Odkaz:     http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/stanovisko-republikoveho-velitele-zemske-domobrany-k-clanku-mf-dnes-ze-dne-1-9-2018.html

       Celý text:    Stanovisko-dom.doc

 

17 let od 11. září 2001

11.9.2018 , Milan Vidlák, časopis Šifra      Úřady opět lhaly. Jak dlouho ještě vydrží „oficiální verze“?

            Odkaz:     https://www.casopis-sifra.cz/17-let-od-11-zari-2001-10-000-lidi-ma-kvuli-demolici-svetoveho-obchodniho-centra-a-prachu-plneho-azbestu-a-dalsich-jedu-rakovinu-urady-opet-lhaly-jak-dlouho-jeste-vydrzi-oficialni-verze/

       Celý text:    17-let-od-2001.doc

 

Čína investuje desítky miliard do Afriky, kontinent najednou ekonomicky roste

11. září 2018 , Napsal/přeložil:  mbi     Jak Západ přichází o svoji globální dominanci, začíná se ekonomicky dařit i Africe. Tahounem růstu černého kontinentu je Čína

       Odkaz:     https://www.eurasia24.cz/alternativy/item/2862-cina-investuje-desitky-miliard-do-afriky-kontinent-najednou-ekonomicky-roste

       Celý text:    Cina-investuje.doc

 

Léto se chýlí: Bylo suché nebo oteplené?

11. 9. 2018 , Vítězslav Kremlík     Studuje výsledky různých výzkumů a zjištění, aby opět rozporoval jedinou současnou povolenou "pravdu" o klimatu a jeho změnách.

       Odkaz:     http://www.protiproud.cz/politika/3997-leto-se-chyli-bylo-suche-nebo-oteplene-historie-cosi-naznacuje-alarmistum-nesedi-ani-jejich-vlastni-vyzkumy-50-milionu-hladovych-navic-ideologie-doslova-za-vsechny-penize-alternativni-zdroje-nic-neresi.htm

       Celý text:    Leto-se-chyli.doc

 

”Teroristický útok na USA 11. 9. 2001” je velký podvod

( Opakované zveřejnění textu po 16 letech )

     Listopad, 2002, J. Řezníček, P. Rejf     V oficiálních verzích těchto událostí jsou tak vážné rozpory

       Celý text:    Velky-podvod.doc

 

Češi si berou život, počet sebevražd je alarmující

8. září 2018, 11:20 — Autor: ČTK     V ČR loni meziročně přibylo sebevražd o šest procent

       Odkaz:     https://eurozpravy.cz/domaci/zivot/234183-ctyri-tragedie-denne-cesi-si-berou-zivot-pocet-sebevrazd-je-alarmujici/

       Celý text:    Pocet-sebevrazd.doc

 

Rockeffelerův analytik předpovídá blízkou budoucnost

11.9. 2018   Redakce AC24 Panika, nacionalizace a nepokoje na ulicích, které svět neviděl za posledních 50 let.

       Odkaz:     https://ac24.cz/-/panika-nacionalizace-a-nejsilnejsi-nepokoje-na-ulicich-za-poslednich-50-let-rockeffeleruv-analytik-predpovida-blizkou-budoucnost

       Celý text:    Panika-nepokoje.doc

 

„Globální genocida, odstranění hranic a světová vláda

 7.9. 2018 , Vаlentin Katasonov      Říká se, že Římský klub je instituce, která pracuje "v zájmu lidstva". Pravým zakladatelem této struktury však byl David Rockefeller

       Odkaz:     http://zavtra.ru/blogs/genotcid_glob_mirovogo_pravitel_stva

       Překlad:    Globalni-genocida.doc

V tomto roce 2018 Římský klub vyprodukoval zprávu „Pojďme na to! (Come On!)":    

          Odkaz:     http://zavtra.ru/blogs/kapitalizm_trup     Překlad:    Kapitalismus-mrtvola.doc

 

Německé protipóly

 10.9. 2018 , Autor: Marian Kechlibar     V Hamburku se konala demonstrace proti Merkelové – a samozřejmě i protidemonstrace. Poměr účastníků byl 175 : 10.000.

       Odkaz:     https://www.securitymagazin.cz/komentare/nemecke-protipoly-1404061352.html

       Celý text:    Nemecke-protipoly.doc

 

Vyrazte na Brusel!

Posted on Září 9, 2018 by vlkp ,  napsal Xaver      Motto: 10 tisíc úředníků Evropské unie bere vyšší plat než britský premiér a nejméně 5 tisíc vyšší než německá kancléřka Merkelová.

       Odkaz:     https://vlkovobloguje.wordpress.com/2018/09/09/vyrazte-na-brusel/

       Celý text:    Vyrazte.doc

 

Osobní letoun MS-21 chtějí ochránit před raketami

 9.9. 2018 , © Sputnik  Perspektivní ruský letoun MS-21 může být vybaven palubním obranným komplexem,

       Odkaz:     https://cz.sputniknews.com/svet/201809098035971-letoun-ms21-raketa/

       Celý text:    Palubni-obrana.doc

 

Skutečné dezinformace a dezinformátoři

8. září 2018 , Emil Kalabus      Byly to dezinformace. K hromadným útokům na lidi „neněmeckého vzezření“ v saském městě Chemnitz (Saská Kamenice) nedošlo

       Odkaz:     http://www.czechfreepress.cz/emil-kalabus/skutecne-dezinformace-a-dezinformatori.html

       Celý text:    Skutecne-dezinformace.doc

 

Ruský plynovod do Číny je téměř postaven

7.9. 2018     Jeden z největších plynovodů na světě Síla Sibiře, který je budován pro dodávky ruského plynu do Číny, je z 93 % dokončen.

       Odkaz:     https://cz.sputniknews.com/byznys/201809078028819-rusko-cina-plyn-sibir-plynovod/

       Celý text:    Plynovod-do-Ciny.doc

 

NATO se cpe do Černého moře.

6. 9. 2018 , napsal/přeložil:  mbi , Eurasia24.cz   Černomořská flotila má na provokace NATO čím odpovědět.

       Odkaz:     https://www.eurasia24.cz/vojenstvi/item/2861-nato-se-cpe-do-cerneho-more-jak-je-pripravena-cernomorska-flotila

       Celý text:    Do-Cerneho.doc

 

Kronika povětrnosti se zvláštním ohledem na Čechy

     Volný přepis záznamů o počasí v různých letech, tak jak byly uveřejněny v Novém kalendáři hospodářském v letech 1844—1847.

       Odkaz:     http://kalendar.beda.cz/kronika-povetrnosti

       Celý text:    Kronika-povetrnosti.doc

 

Nové perspektivy: železniční přeprava z Číny přes Rusko nabírá obrátky

4.9. 2018 , Napsal/přeložil:  mbi , zdroj: Politikus.ru     Objem kontejnerové železniční přepravy

       Odkaz:     https://www.eurasia24.cz/alternativy/item/2860-nove-perspektivy-zeleznicni-preprava-z-ciny-pres-rusko-nabira-obratky

       Celý text:    Nove-perspektivy.doc

 

Germanizace probíhala i v období Československé republiky. Nevěříte?

3. 9. 2018      Provolání, které čs. vládě postoupily čs. politické strany z Českého Krumlova v Lidových listech, 12. května 1938:

       Odkaz:     http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/zpravodajstvi/germanizace-probihala-i-v-obdobi-ceskoslovenske-republiky-neverite-.html

       Celý text:    CKrumlov.doc

Rusko predbehlo USA o „svetelné roky“

4.9. 2018 , V. Mikunda Rusko, keďže skonštruovalo plávajúci atómový reaktor

       Odkaz:     http://www.srspol.sk/clanek-bezpecny-atom-rusko-predbehlo-usa-o-svetelne-roky-17329.html

       Celý text:    Plovouci-atomka.doc

 

Poznámky o Hedvábné stezce

 3.9.2018 Oskar Krejčí     Politolog charakterizuje čtyři zásadní rozdíly mezi klasickou Hedvábnou stezkou

       Odkaz:     http://casopisargument.cz/2018/09/03/poznamky-o-hedvabne-stezce/

       Celý text:    Hedvabne-stezky.doc

 

Čtenářů ubylo z 60 % na 16 %

4.9. 2018     Američtí výzkumníci bijí na poplach kvůli zdraví dětí. Nová studie ukazuje na to, že američtí teenageři kvůli sociálním sítím prakticky přestali číst knihy.

       Odkaz:     https://cz.sputniknews.com/svet/201809048005377-usa-teenager-socialni-site-cteni/

       Celý text:    Ctenaru-ubylo.doc

 

Proč Handelsblatt označil cvičení "Vostok-2018" "za signál pro celý svět"

3.09.2018 ,  Michail Chodarenok     pro  «Gazeta.Ru» vysloužilý generál-poručík Valerij Zaparenko

       Odkaz:     https://www.gazeta.ru/army/2018/09/03/11942911.shtml

       Celý text:    Vostok2018.doc

 

 

Čínská iniciativa Pás a stezka (BRI). lternativa globalizace podle Pekingu

 

Prof Fabio Massimo Parenti, Global Research, 24.8. 2018, volný překlad P. Rejf    

       Odkaz:     https://www.globalresearch.ca/chinas-belt-and-road-initiative-bri-beijings-alternative-idea-of-globalization/5651679

       Preklad:    Belt-and-Road.doc

 

Sto tisíc dětí v Česku si nemůže dovolit platit za oběd

 ( "Úspěch" o 20 let odloženého působení "demokratů" a "lidskotvářníků" )

2.9. 2018 Veronika Jonášová      Rozhovor s Janou Skopovou, manažerkou projektu Obědy pro děti.

       Odkaz:     https://www.seznamzpravy.cz/clanek/sto-tisic-deti-v-cesku-si-nemuze-dovolit-platit-za-obed-55021?dop-ab-variant=3&seq-no=3&source=hp

       Celý text:    Obedy-pro-deti.doc

     Poznámka: Celkem letos v srpnu potřebovalo potravinové poukázky více než 42 milionů ze zhruba 310 milionů obyvatel Spojených států.

       Zdroj: https://www.denik.cz/ze_sveta/lide-v-usa-dal-chudnou-zadatelu-o-poukazky-je-vic.html

 

Důvody vstupu spojeneckých vojsk do Československa.

 1.9. 2018 (PŘEVZATO.)     Kdo živí mýty o roku 1968 a proč? Kdo vytvořil situaci, aby přišla vojska Varšavské smlouvy v roce 1968?

       Odkaz:     http://severoceskapravda.cz/index.php/historie/1889-d%C5%AFvody-p%C5%99%C3%ADchodu-vojsk-vs-do-%C4%8Dssr

       Celý text:    Duvody-vstupu.doc

 

(Jako vzpomínka na A. Zacharčenka je opětovně zveřejňován jeho pohled na převrat na Ukrajině.)

Proč nebyl rozehnán  Maidan?

03.04.2015 , Andrej Stěnin, Nezavisimaja Gazeta, Všeruské vydání      Výňatky z článku Aleksandra Zacharčenka, bývalého ministra vnitra Ukrajiny v letech 2011-2014. 

      Odkaz:     http://www.ukraina.ru/opinions/20150403/1012627737.html

       Celý text:    Proc-nebyl-.doc

 

Rusko sa chystá prekonať ďalší hospodársky rekord ZSSR

Podľa vz.ru, 31. 8. 2018      Ťažobný rekord ZSSR – 420 miliónov ton – bol dosiahnutý v roku 1988.

       Odkaz:     http://www.srspol.sk/clanek-rusko-sa-chysta-prekonat-dalsi-hospodarsky-rekord-zssr-17302.html

       Celý text:    Ruske-uhli.doc

 

Rok 1968 a okolnosti

 Videozáznam KSM k 50. výročí 21. srpna 1968:  https://www.youtube.com/watch?v=SJUssDPCdtE    

       Odkaz:     http://severoceskapravda.cz/index.php/ohlasy/1887-rok-1968-a-okolnosti

       Celý text:    Rok-1968-a-okolnosti.doc

 

„Pláč Jaroslavny“ ruských liberálů k Putinem navrhovaným změnám k penzijní reformě.

30.08.2018 , TauRus     Putin bere na sebe zodpovědnost za tu reformu, kterou on sám navrhuje.

       Odkaz:     http://leva-net.webnode.cz/news/plac-jaroslavny-ruskych-liberalu-k-putinem-navrhovanym-zmenam-k-penzijni-reforme/

       Celý text:    Plac-Jaroslavny.doc

 

První pokus o barevnou revoluci

Alexandr Kočetkov • 30. srpna 2018     Autor je profesor, náměstek vedoucího katedry ruské politiky Moskevské státní univerzity, viceprezident Ruské akademie věd. Převzato z Iz.ru Překlad: zajoch

        Odkaz:     http://outsidermedia.cz/prvni-pokus-o-barevnou-revoluci/

       Celý text:    Prvni-pokus.doc

 

Liberální světový řád (zákonitost globalizace) je mýtus

31.8.2018 , Stacy Little     Globalizaci a systém nadnárodních institucí vytvořili jedinci, kteří v rozvoji takového systému viděli svůj vlastní prospěch.

       Odkaz:     http://www.zvedavec.org/komentare/2018/08/7688-liberalni-svetovy-rad-je-mytus.htm

       Celý text:    Liberalni-rad.doc

 

Jak zlomit odpor veřejnosti?

30.8.2018 , afinabul , euportal.cz       Od roku 2015 připravovali náměstek primátora Matěj Hollan (Žít Brno) a zastupitel Martin Freund (dříve Žít Brno, nyní Piráti) naše město na případný příliv muslimských imigrantů.

       Odkaz:     http://afinabul.blog.cz/1808/jak-zlomit-odpor-verejnosti

       Celý text:    Jak-zlomit.doc

 

Aktuálně o »vyhnání« a skutečném vyhnání

Dne 28. srpna 1938 se v Holanech u České Lípy konala největší českoněmecká demonstrace proti fašismu a válce.

       Celý text:    Aktualne-o-vyhnani.doc

 

Hrdinka Sovětského svazu Maria Cukanovová

Zachraňovala vojáky, zabíjela fanatické Japonce. Nepřítel jí připravil krvavou pomstu

30.8. 2018 , Zdroj: warhistoryonline.com    

       Odkaz:     https://www.securitymagazin.cz/historie/hrdinka-sovetskeho-svazu-maria-cukanovova-zabila-90-japoncu-ti-pripravili-krvavou-pomstu-1404061255.html

       Celý text:    MCukanovova.doc

 

Růst ekonomiky, nízká nezaměstnanost. Němci z toho mají rekordní přebytek, Češi ne (!?)

(Proč to divení se rozdílu mezi kolonizátorem (byť druhého řádu - po globálních elitách) a (neo)kolonií ?)

30.8. 2018 , Bohumír Žídek, Novinky    

       Odkaz:     https://www.novinky.cz/ekonomika/481937-rust-ekonomiky-nizka-nezamestnanost-nemci-z-toho-maji-rekordni-prebytek-cesi-ne.html

       Celý text:    Prebytek-schodek.doc

 

Manévrů „Vostok-2018“ se zúčastní 300 tisíc vojáků

-sla- • 29. 08. 2018 | MOSKVA  Manévry budou zaměřeny na posílení strategického vojenského partnerství mezi Čínou a Ruskem

       Odkaz:     http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=205941

       Celý text:    Vostok-2018.doc

 

Ĺubomír Huďo: Presstitúti verzus konšpirátori

 28.8.2018 , Petr Žantovský , Literárky    Pre oficiálnu moc a ich služobníctvo – presstitútov je konšpirátorom každý odporca či už vládnej alebo ekonomicko-finančnými skupinami dotovanej demagógie a propagandy

       Odkaz:     http://www.novarepublika.cz/2018/08/lubomir-hudo-presstituti-verzus.html

       Celý text:    Lubomir-Hudo.doc

 

Ak odstaví Čína Američanov na Ukrajine, čo z toho získa Rusko?

Kyjev/Peking 18. augusta 2018 (HSP/pravda)     Proces pádu americkej moci na Ukrajine sa už začal a Putinovi, ktorý je vynikajúci stratég, stačí len počkať, kým ukrajinské jablko nespadne k čínskym nohám a Číňania ho potom výhodne predajú Rusku.

       Odkaz:     https://www.hlavnespravy.sk/ak-odstavi-cina-americanov-na-ukrajine-co-z-toho-ziska-rusko/1495352

       Celý text:    Cina-na-Ukrajine.doc

 

Nemecký pohľad na ukrajinský fašizmus

 24. 8. 2018 , politobzor.net/     Ulrich Heyden porovnáva súčasnú Ukrajinu s nacistickým Nemeckom

       Odkaz:     http://www.srspol.sk/clanek-nemecky-pohlad-na-ukrajinsky-fasizmus-17255.html

       Celý text:    Nemecky-pohled.doc

 

Německý orloj české politiky

      15.6. 2018 , -VK- Šéfredaktor AE News      Zmapovali jsme alarmující prorůstání chapadel moci Berlína

       Odkaz:     https://aeronet.cz/news/nemecky-orloj-ceske-politiky-i-cast-zmapovali-jsme-alarmujici-prorustani-chapadel-moci-berlina-a-nemecke-lobbisticke-chobotnice-do-nejvyssich-struktur-ceske-politiky-ale-i-na-vsech-urovnich/

       Celý text:    Nemecky-orloj.pdf

 

Podstata a důsledky tzv. pražského jara v roce 1968

20. 8. 2018 , Zdeněk Košťál     Tehdejšímu vedení KSČ v čele s Alexandrem Dubčekem se kontrola politických a společenských událostí vymkla z rukou

       Odkaz:     http://www.komsomol.cz/?p=4172

       Celý text:    1968.doc

 

Bude čínská armáda nejmocnější na světě?

10. srpna 2018, Autor: -jrh / EuroZprávy.cz      Jejím plánem je úplná modernizace armády do roku 2035.

       Odkaz:     https://zahranicni.eurozpravy.cz/asie-a-australie/231886-bude-cinska-armada-nejmocnejsi-na-svete-jeji-potencial-je-limitovan-peti-faktory/

       Celý text:    Cinska-armada.doc

 

Více než 8 milionů lidí navždy opustilo Ukrajinu!

23. srpna 2018 , kou, prvnizpravy.cz, tsn.ua,  Každý den navždy opustí Ukrajinu 73 lidí.

       Odkaz:     http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/tv-11-vice-nez-8-milionu-lidi-navzdy-opustilo-ukrajinu/

       Celý text:    Navzdy-opustili.doc

 

Ruská „okupace“ 21. srpna 1968

(vzpomínky pamětníka)

Opět vzpomínáme, ale dnes už jinak než před lety. Nevidíme svět tak černo-bílý a srovnáváme.

       Odkaz:     http://www.czechfreepress.cz/tema-tydne/ruska-okupace-21-srpna-1968.html

       Celý text:    Ruska-okupace.doc

 

Západ to prošvihl: pod nosem NATO se formuje mocná vojenská pěst (hybridně)

24. 8. 2018 , yandex , Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

       Odkaz:     http://www.novarepublika.cz/2018/08/zapad-to-prosvihl-pod-nosem-nato-se.html

       Celý text:    Pod-NATO.doc

 

Karol Ondriaš: Ďakujem vojakom Varšavskej zmluvy, ktorí 21. augusta 1968 prišli na Slovensko, aby zabránili našej kolonizácii a úpadku

23.08.2018 - internet, RNDr. Karol Ondriaš, DrSc.     

       Odkaz:     http://leva-net.webnode.cz/news/karol-ondrias-dakujem-vojakom-varsavskej-zmluvy-ktori-21-augusta-1968-prisli-na-slovensko-aby-zabranili-nasej-kolonizacii-a-upadku/

       Celý text:    Dakujem-vojskom.doc

 

Ukrajina je v podstate ruská

24. srpen 2018 , voltaire          Európa potrebuje, aby sa 200 miliónov východných susedov - Ukrajincov, Bielorusov a Rusov - stali jednotným Ruskom, ktoré prevezme funkciu "strážneho psa", ktorý bude brániť tento kontinent.

       Odkaz:     http://www.czechfreepress.cz/evropa/ukrajina-je-v-podstate-ruska.html

       Celý text:    Ukrajina-v-podstate.doc

 

Kult „géniů“

23.8.2018     Ve světě „ekonomické vědy“ se objevili někteří „bohové“, kteří jsou uctíváni

       Odkaz:     http://www.zvedavec.org/komentare/2018/08/7681-kult-geniu.htm

       Celý text:    Kult-geniu.doc

 

Česko sebe samo likviduje už 25 let

24. srpen 2018 , Jiří Očenášek     Čím a kým se rozbíjí 25 let český stát ?

       Odkaz:     http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/cesko-sebe-samo-likviduje-uz-25-let.html

       Celý text:    Sebe-likviduje.doc

 

Osobní svědectví ohledně vstupu armád NATO do ČSSR v roce 68

 24.8.2018     Formácie tankov s naštartovanými motormi namierené smerom na ČSSR stáli (v NSR)

       Odkaz:     http://leva-net.webnode.cz/products/osobni-svedectvi-ohledne-vstupu-armad-nato-do-cssr-v-roce-68/

       Celý text:    Svedectvi-o-1968.doc

(Zcela nezpochybnitelným argumentem o scénáři připraveném pro rok 1968 je vývoj po převratu v roce 1989 i ostatní epizody barevných "revolucí" a válek proti takzvanému "mezinárodnímu terorismu".)

 

Vláda USA chce umožnit školám nakupovat z dotací zbraně

24.8.2018     Vedení amerického ministerstva školství uvažuje o tom, že školám výslovně povolí

       Odkaz:     https://www.securitymagazin.cz/zpravy/vlada-usa-chce-umoznit-skolam-nakupovat-z-dotaci-zbrane-1404061215.html

       Celý text:    Zbrane-skolam.doc

 

Bitva u Kurska

V pondělí, 20.8., si vlastenci u pomníku maršála Koněva připomenuli výročí bitvy u Kurska, 5.7. – 23.8. 1943.

       Z knihy - Václav Šůstek: Velká vlastenecká válka sovětského lidu

       Celý text:    Bitva-u-Kurska.doc

 

Je okupace jako "okupace"?

23.8.2018 Pavel Janíčko     Srovnávat německou okupaci 39 s „okupací“ 68 může jen blbec nebo fašista

       Odkaz:     http://casopisargument.cz/2018/08/23/rok-1968-a-v-filip-nebo-take-je-okupace-jako-okupace/

       Celý text:    Okupace.doc

 

AKO VZNIKLA EÚ A KTO JU VYTVORIL...?!

 22. srpen 2018 | július žiak     Začalo to už vlastne v 40.rokoch minulého storočia, keď Hitler

       Odkaz:     http://www.czechfreepress.cz/evropa/ako-vznikla-eu-a-kto-ju-vytvoril.html

       Celý text:    Ako-vznikla.doc

 

USA mají v Evropě výcvikové kempy pro novináře

Americká propaganda má více peněz, než jakákoliv jiná propaganda. Broadcasting Board of Governors (BBG)

       Přišlo e-mailem

       Celý text:    Vycvik-novinaru.doc

 

Otevřený dopis Radě České televize     V Praze, 22.8. 2018

( Předaný při jednání Rady ČT dne 22.8. 2018. )

Na ČT2 byl vysílán film „1945: krvavý mír“, který popisoval utrpení Němců po ukončení II. světové války

       Celý text:    Ot-dop-Rade-CT.doc

 

ROK 1968 padesát let od utajování masakrů USA

Zveřejněno: 20. 8. 2018     Zvěrstva z března 1968 v My Lai předcházela srpnu 1968.  

       Odkaz:     http://www.skrytapravda.cz/domaci/1829-rok-1968-padesat-let-od-utajeni-masakru-a-znasilnovani-ktere-predchazely-rozhodnuti-okupace

       Celý text:    Padesat-let.doc

 

K ROKU 1968

 Vyjádření Josefa Skály pro britské BBC i deník Guardian      Klíčový cíl 21. srpna 1968 byl vojenské povahy

       Odkaz:     http://severoceskapravda.cz/index.php/nazory/1869-k-roku-1968-1

       Celý text:    K-roku-1968.doc

 

Rodina, to není, „když se dva až čtyři XXY“ mají rádi, je to mnohem víc

Od Marek Obrtel dne 15.08.2018     Prague-Pride 2018 v naší zemi je finančně sponzorován a všemožně podporován ambasádou Spojených států amerických.

       Odkaz:     https://narodnidomobrana.cz/clanky/prague-pride-2018/

       Celý text:    Rodina-to-neni.doc

 

Smutné dědictví 21. srpna 1968

Jiří Jírovec , 18. 8. 2018     Tuto událost nelze vytrhnout z kontextu předcházejících deseti let a následujících dvaceti.

       Odkaz:     http://severoceskapravda.cz/index.php/nazory/1873-k-roku-1968-2

       Celý text:    Smutne-dedictvi.doc

 

Trump připustil, že v USA vládne mccarthismus!

20. srpna 2018     Prezident Spojených států Donald Trump řekl, že v zemi vládne mccarthismus

       Odkaz:     http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/trump-pripustil-ze-v-usa-vladne-mccarthismus/

       Celý text:    Trump-pripustil.doc

 

Analýza politických stran: kdo za koho a co kope

Autor: ‎Člověk Moudrý  ( přišlo e-mailem )  

       Celý text:    Analyza-stran.doc

 

Srpen, intervence, USA a legitimita

Jan KLÁN, předseda OV KSČM Kutná Hora     S blížícím se kulatým výročím intervence VS

       Haló noviny, 16.8.2018, str. 5

       Celý text:    Srpen.doc

 

Co se tajilo a o čem je zakázáno mluvit?

 25. 4. 1945 se uskutečnilo poslední masové bombardování Škodovky, které nemělo žádný strategický význam z hlediska dokončování válečné porážky fašistického Německa. Bylo zabito 624 Čechů, 453 jich bylo zraněno. Američané zničili 505 budov ...

       Odkaz:     https://zpravy.dt24.cz/zahranicni/co-se-tajilo-a-o-cem-je-zakazano-mluvit-konec-valky-1945-v-plzni/

       Celý text:    Co-se-tajilo.doc

 

1968: Zrod novej ľavice a pokus o reformu socializmu

Úlohou predloženého článku bude pokus o čo najobjektívnejší pohľad na geopolitickou realitu

       Odkaz:     https://zemavek.sk/1968-zrod-novej-lavice-a-pokus-o-reformu-socializmu/

       Celý text:    1968-zrod.doc

 

Katolická církev ... kryla stovky pedofilů ...

15.8.2018 , Milan Vidlák, časopis Šifra     Katolická církev v americké Pensylvánii podle velké poroty

       Odkaz:     https://www.casopis-sifra.cz/katolicka-cirkev-v-americke-pensylvanii-podle-velke-poroty-spolu-s-vatikanem-dlouhodobe-kryla-stovky-pedofilu-ve-svych-radach-na-svedomi-maji-tisice-deti/

       Celý text:    Stovky-pedofilu.doc

 

Oni nás obětují. Petr Schnur drtivě o novém vývoji mezi USA a Evropou

10.08.2017      ROZHOVOR  Evropa se pod praporem EU stala nástupním územím Spojených států, které se podle potřeby – ekonomicky a v krajním případě i vojensky – obětuje na oltář americké hegemonie.

       Odkaz:     https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Oni-nas-obetuji-Petr-Schnur-drtive-o-novem-vyvoji-mezi-USA-a-Evropou-499368

       Celý text:    Oni-nas-obetuji.doc

 

Ředitelkou CIA je válečná zločinkyně

16.8. 2018 , Tom Blanton / National Security Archive

       Odkaz:     http://literarky.cz/komentare/ostatni/26783-editelkou-cia-je-valena-zloinkyn

       Celý text:    Reditelkou.doc

 

Der Tagesspiegel: Vlastní jadernou bombou si dá Německo „mat"!

13. srpna 2018 Pokud se Německo stane jadernou mocností, bude to sloužit jako „osudový signál"

        Odkaz:     http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/der-tagesspiegel-vlastni-jadernou-bombou-si-da-nemecko-mat/

       Celý text:    Tagesspiegel.doc

 

Jak jdou na tropy Němci

 15.8. 2018 , Milan Faltus    Postillon přinesl zprávu o demonstracích před centrálou Německé hydrometeorologické služby (DWD) v Offenbachu.

        Odkaz:     http://literarky.cz/blogy/milan-faltus/26778-jak-jdou-na-tropy-nmci

       Celý text:    Jak-jdou-na-tropy.doc

 (Vysmívané a ztřeštěné „Poručíme větru, dešti!“ z prvomájových průvodů je dnes nahrazeno již zcela ztřeštěným eurounionistickým „Poručíme klimatu celé Zeměkoule“.)

 

Výstavy o šlechtě a protektorát

 13.8. 2018, Jiří Jaroš Nickelli, Haló noviny, str. 4    

       Celý text:    Vystavy-o-slechte.doc

 

Historik: Proč sem v srpnu 1968 Sověti přijeli?

 6.08.2018      Nešlo jen o reformy. V sázce bylo mnohem více.  rozhovor s českým historikem Michalem Macháčkem.

        Odkaz:     https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Historik-Proc-sem-v-srpnu-1968-Soveti-prijeli-Neslo-jen-o-reformy-V-sazce-bylo-mnohem-vice-USA-nepomohly-protoze-546706

       Celý text:    Historik-o-1968.doc

 

Proč spojenci na Afghánistán zaútočili a proč tam jejich vojáci dosud jsou

13. srpen 2018 , Michal Brand           USA snaží realizovat svoji strategii celosvětové dominance a nadvlády

        Odkaz:     http://www.czechfreepress.cz/valky/proc-spojenci-na-afghanistan-zautocili-a-proc-tam-jejich-vojaci-dosud-jsou.html

       Celý text:    Proc-spojenci.doc

 

Hledá Dolejš, kde se přisát?

11.08. 2018     Komunistický poslanec Jiří Dolejš se ve svém komentáři pro server DenikReferendum.cz vyjádřil k neziskovým organizacím.

       Odkaz:     http://severoceskapravda.cz/index.php/nazory/1857-hled%C3%A1-dolej%C5%A1,-kde-se-p%C5%99is%C3%A1t

       Celý text:    Hleda-Dolejs.doc

 

Odsun Němců a osidlování našeho pohraničí jako historické činy

Josef Groušl, Haló noviny, 13.8. 2018, str. 6     

       Celý text:    Odsun-Nemcu.doc

 

Jsme kolonií Západu a jeho nadnárodních firem. EU podlehne náporu barbarů

12.08.2018     „Evropská unie po dvou tisíciletích kopíruje postup západní části Římské říše

       Odkaz:     https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Jsme-kolonii-Zapadu-a-jeho-nadnarodnich-firem-Kolaps-civilizace-EU-podlehne-naporu-barbaru-jako-Rimska-rise-Exministr-Basta-hovori-547159

      Celý text:    Jsme-kolonii.doc

 

Po smutku za naše vojáky přichází Tereza Spencerová s tvrdým výkladem o Afghánistánu

09.08.2018     Obzvlášť mě fascinuje, když mluví o tom, že naši vojáci jsou v Afghánistánu kvůli

       Odkaz:     https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Po-smutku-za-nase-vojaky-prichazi-Tereza-Spencerova-s-tvrdym-vykladem-o-Afghanistanu-547045

      Celý text:    O-Afghanistanu.doc

 

V roce 1937 se z Nankingu stala jedna velká jatka.

Japonci zde krutě zmasakrovali Číňany.

11.8. 2018     Tzv. Nankingský masakr, který se odehrál v prosinci 1937, byl jedním z nejstrašnějších

       Odkaz:     https://www.securitymagazin.cz/historie/krvava-jatka-v-cine-japonci-zmasakrovali-cinany-v-jednom-z-nejhorsich-krveproliti-v-dejinach-1404061080.html

      Celý text:    Nanking.doc

 

Stalinova válka proti Ukrajině nebyla

 Vladislav GULEVIČ , 11.8.2018     Mocenské orgány Ukrajiny „ordinují“ populaci informační "hladomor".

       Odkaz:     https://www.fondsk.ru/news/2018/08/11/vojny-stalina-protiv-ukrainy-ne-bylo-46596.html

      Překlad:    Stalinova-valka.doc

 

Infiltrace české vlády neziskovým sektorem nemá prakticky obdoby!

10.8. 2018      Zmapovali jsme činovníky neziskovek přímo v okruhu vlády a spadla nám čelist!

       Odkaz:     https://aeronet.cz/news/infiltrace-ceske-vlady-neziskovym-sektorem-nema-prakticky-obdoby-zmapovali-jsme-cinovniky-neziskovek-primo-v-okruhu-vlady-a-spadla-nam-celist-havlerka-a-umelecka-smira-zautocila-na-karla-gotta/

      Celý text:    Infiltrace-vlady.doc

 

Masarykovo dlouhodobé intelektuální směřování k demokratickému Československu

10.8.2018 Marie L. Neudorflová      Byli to Němci (Maďaři), kdo měli privilegia a odmítali rovnoprávnost národů

       Odkaz:     http://casopisargument.cz/2018/08/10/masarykovo-dlouhodobe-intelektualni-smerovani-k-demokratickemu-ceskoslovensku/

      Celý text:    Masarykovo-smerovani.doc

 

Evropa jako hlavní fronta hybridní války

 9. 8. 2018 , Rostislav Iščenko     Bitva o Evropu bude nejtěžší a nepředvídatelnou bitvou 4. světové hybridní války (třetí byla studená válka).

       Odkaz:     http://www.novarepublika.cz/2018/08/evropa-jako-hlavni-fronta-hybridni-valky.html

      Celý text:    Hlavni-fronta.doc

 

Merkelová a její vlády zničily rekordní objem německého bohatství

10.8.2018 , Benjamin Kuras      Merkelová a její vlády  Prošustrovalo se do budoucna okolo 4.000 miliard.

       Odkaz:     https://www.euportal.cz/Articles/19562-merkelova-a-jeji-vlady-znicily-rekordni-objem-nemeckeho-bohatstvi-a-pristi-generace-zdedi-miliardy-eur-dluhu-prosustrovalo-se-do-budoucna-okolo-4000-miliard-z-toho-900-miliard-jen-na-imigraci.aspx

      Celý text:    Prosustrovalo-se.doc

 

Čína nasadila proti USA "trhák" v 5G

(vysokorychlostním internetu)

 Haló noviny, 10.8.2018, str. 6     

       Odkaz:     http://www.protiproud.cz/politika/3937-dalsi-koordinovany-utok-na-svobodu-slova-na-rade-je-alex-jones-apple-google-i-facebook-v-jedne-bazine-nacasovano-na-volby-do-kongresu-podpora-trumpa-se-nezapomina-mocne-zbrane-spinave-valky.htm

      Celý text:    Cina-v-5G.doc

 

(Ne)Víme kdy americká ekonomika klesne o 60 %, Západ o 50%, svět o 30 %, uvedl ekonom

 9.8.2018 , Redakce AC24     Pokles ve Spojených státech amerických očekáváme 55-60 % při nynější úrovni jejich HDP. V západní Evropě očekáváme pád okolo 50 %, světová ekonomika podle našich výpočtů klesne o 30-35 %.

       Odkaz:     https://ac24.cz/-/vime-kdy-americka-ekonomika-klesne-o-60-zapad-o-50-svet-o-30-uvedl-ekonom

      Celý text:    Ekonomika-klesne.doc

 

Neziskovky v tísni...Zkuste nahlédnout do aktivit Člověků v tísni.

8.8. 2018 ,  Rukojmí , Lubomír Vylíčil     ... nejmocnější z tuzemských neziskovek – Člověk v tísni.

       Odkaz:     http://www.novarepublika.cz/2018/08/neziskovky-v-tisnizkuste-nahlednout-do.html

      Celý text:    CVT.doc

 

NI uvedl, proč Rusko kvůli závodu ve zbrojení nezkrachuje jako SSSR

09.08.2018 , © Sputnik , Ilja Pitalev      Došlo ke změně strategie – od sovětské strategické parity s USA (Západem) k nynější ruské strategii obranné dostatečnosti!

       Odkaz:     https://cz.sputniknews.com/svet/201808097856829-National-Interest-Rusko-bankrot-SSSR-zavod-zbrojeni/

      Celý text:    Zavody-ve-zbrojeni.doc

 

V Německu se vážně debatuje o jaderné bombě

7.8.2018 VSa     V bezpečnostní komunitě se zvažuje možnost pořídit si jadernou zbraň

       Odkaz:     http://casopisargument.cz/2018/08/07/v-nemecku-se-vazne-debatuje-o-jaderne-bombe/

      Celý text:    Nemecko-debatuje.doc

 

Výročí svržení atomové bomby na Hirošimu

6.8.2018 (Němci měli štěstí, že tvrdé stalinské vedení přivedlo Rudou armádu do Berlína včas, vládnoucí americké elity by jinak své nové "atomové svaly" předvedli na nich)

      Celý text:    Hirosimsky-vybuch.doc

 

Jaroslav Bašta: Velká africká válka

     5. srpna 2018 , prvnizpravy.cz       Bývalí pracovníci špeciálnych operácií určili osem krajín ako súčasných alebo nedávnych partnerov USA v daných operáciách.

       Odkazy:     http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/jaroslav-basta-velka-africka-valka/highlightSearch=africk%C3%A1/

                         https://www.hlavnespravy.sk/portal-politico-upozornil-tajne-vojny-spojenych-statov-afrike-americania-vedu-do-bojov-cudzich-vojakov/1482580

      Celý text:    Nejvetsi-valka.doc

 

100. výročí ČSR a barikády české společnosti

Jiří Jaroš Nickelli (Haló noviny, 6.8.2018, str. 5)     V době tohoto slavného jubilejního roku kruhy nenávidějící a ostouzející republiku uspořádaly řadu cílených kampaní ostouzejících založení ČSR, její zakladatele, pohrdající nástupnickým státem starého mocnářství.

      Celý text:    Logika-sudetomilu.doc

 

Neexistující logika sudetomilů!

Lída Rakušanová : „Bernd Posselt je největší český patriot …“, nebo že: Benešovy dekrety (Dekrety prezidenta republiky) jsou vyhaslé.

      Celý text:    Logika-sudetomilu.doc

 

(masové) Násilí vůči Němcům je výmysl šířený po smrti všech pamětníků

05. 08. 2018 , Petr Hampl        80. léta – většina pamětníků je po smrti a jsou zahájeny programy na změnu dějepisu.

       Odkaz:     http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=204328

      Celý text:    Dejiny-nasili.doc

 

Americké obchodní triky

2.8. 2018 , cri     Americká vláda chce donutit Čínu, aby provedla „strukturální reformy" podle požadavků USA

       Odkaz:     http://czech.cri.cn/811/2018/08/02/1s181104.htm

      Celý text:    Obchodni-triky.doc

 

Nová svědectví vysvětlují, proč Putin takto ostře vystoupil proti USA...

4.8.2018 , Ukrajinská advokátka a politička Taťjana  Montjanová oznámila, že USA zabraly s pomocí majdanu Ukrajinu, aby mohly na Krym umístit vojenskou základnu NATO.

       Odkaz:     https://www.euportal.cz/Articles/19519-nova-svedectvi-vysvetluji-proc-putin-takto-ostre-vystoupil-proti-usa-.aspx

      Celý text:    Krym.doc

 

Integrovaný systém

1. srpna 2018 Sergej Glazjev:  Hlavním úkolem pro nás je zvládnout a využít čínské zkušenosti s řízením hospodářství, abychom dosáhli míry růstu HDP ve výši 7-8% ročně.

       Odkaz:     http://zavtra.ru/blogs/integral_nij_stroj

       Překlad:    Integrovany-system.doc

 

Je vám vedro? Bude hůř ...

2.8. 2018     Analytik Štěpán Kotrba pro ParlamentníListy.cz     Přiznejme si, že neznáme příčiny, neznáme mechanismus změn, jejich provázanost a neumíme předvídat důsledky.

       Odkaz:     https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Je-vam-vedro-Bude-hur-Bude-to-krute-Pripravte-se-jinak-vsechno-klekne-Pocasi-nas-prinuti-predelat-cele-Cesko-546244

      Celý text:    Je-vam-vedro.doc

 

Antisociální síť – Facebook

 3.8.2018 , Redakce AC24     Facebook spolu s Twitterem a Googlem byli najati skutečnými mocenskými handlíři, jako dodavatelé, co spletou síť platforem cenzury, čímž se obejde 1. ústavní dodatek, protože oni jsou ‚soukromé‘ společnosti      Zdroj: zerohedge.com

       Odkaz:     https://ac24.cz/-/antisocialni-sit-facebook?

      Celý text:    Antisocialni-sit.doc

 

V ruské armádě zřídili vojenskopolitickou správu.

1.8.2018 VSa      Podpisem a zveřejněním dekretu prezidenta Vladimíra Putina

       Odkaz:     http://casopisargument.cz/2018/08/01/v-ruske-armade-zridili-vojenskopolitickou-spravu-nahrazuje-spravu-pro-praci-s-personalem/

      Celý text:    V-ruske-armade.doc

 

Horko neustupuje: Můžou za to pšoukající krávy?

1.8.2018     Vítězslav Kremlík  Bylo by fajn, kdyby se ekologie vrátila k řešení skutečného znečištění.

       Odkaz:     http://www.protiproud.cz/politika/3924-horko-neustupuje-muzou-za-to-psoukajici-kravy-trump-ulevil-farmarum-co-vsechno-si-chtel-obama-zapisovat-za-vsim-hledej-baziny-priroda-umi-dokonale-recyklovat-chatrna-logika-ekoaktivistu.htm

      Celý text:    Horko-neustupuje.doc

 

Rezignace, strach nebo hloupost?

1. 8. 2018 , Petr Kania, člen Krajského ANS. Mám pocit, že za 29 let budování "demokracie" došlo k neskutečné deformaci národa.

       Odkaz:     http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/rezignace-strach-nebo-hloupost.html

      Celý text:    Rezignace.doc

 

Jiří Baťa: Krystlíkova „převyprávěná“ historie o odsunu Němců z Československa

22.07.2018 , Jiří Baťa     Pan Krystlík se snaží fakta přehodnotit, resp. „převyprávět“ jako mylné, nepravdivé, nebo dokonce lživé.

       Odkaz:     https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jiri-Bata-Krystlikova-prevypravena-historie-o-odsunu-Nemcu-z-Ceskoslovenska-544896

      Celý text:    Prevypravena.doc

 

Supertajná základna USA v Grónsku měla vypustit na SSSR až 600 jaderných raket

27.07.2018,    Projekt Iceworm skrýval v konečné fázi síť mobilních jaderných raketových odpalovacích míst

       Odkaz:     https://www.securitymagazin.cz/historie/supertajna-zakladna-usa-v-gronsku-mela-vypustit-na-sssr-az-600-jadernych-raketv-1404060569.html

      Celý text:    Zakladna-v-Gronsku.doc

 

Trnitá cesta Velké Británie do Evropy a zpět

Bez Velké Británie hrozí, že se Evropa stane německo-francouzským kondominiem a Česká republika bezmocným ekonomickým přívěskem Německa.

Richard Král, Haló noviny, 30.7.2018, str. 5

      Celý text:    Trnita-cesta.doc

 

Dezorientovaní vazalové

30.7.2018 VSa Ilona     Švihlíková píše o tom, jak pořídil při jednání ve Washingtonu Jean-Claude Juncker

       Odkaz:     http://casopisargument.cz/2018/07/30/dezorientovani-vazalove/

      Celý text:    Dezorientovani.doc

 

 

Mafiáni a bankéři proti lidem (H-System)

Autor článku: Petr Hampl • 28. 07. 2018     Rozsudek nejvyššího soudu v kauze H-Systém  je hanebný a nespravedlivý. Postižení teď padli do rukou stejnému typu šmejdů oni sami.

       Odkaz:     http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=203862

      Celý text:    Mafiani-a-bankeri.do

 

Exkluzivní rozhovor se slavnou německou moderátorkou, kterou vyhodili

28.7.2018     Milan Vidlák, časopis Šifra , překlad a spolupráce: Jan Běhůnek     Eva Herman: Média určitým způsobem školí a přeprogramovávají lidi do žádaného způsobu myšlení.

       Odkaz:     https://www.casopis-sifra.cz/exkluzivni-rozhovor-se-slavnou-nemeckou-moderatorkou-kterou-vyhodili-z-nejsledovanejsiho-poradu-v-zemi-protoze-zacala-rikat-pravdu-cilem-medii-je-prevychova-lidi-tvrdi-eva-herman/

      Celý text:    EHerman.doc

Stalin a dějiny SSSR podruhé

28.7.2018     Existuje přímá historická spojitost táhnoucí se od Hitlera k Hearstovi, ke Conquestovi, k Solženicinovi.

       Odkaz:     http://severoceskapravda.cz/index.php/historie/1838-stalin-a-d%C4%9Bjiny-sssr-podruh%C3%A9

      Celý text:    K-pomluvam-2.doc

 

Penzijní reforma začala štěpit stranu Jednotné Rusko

28.7.2018 VSa     V budoucnu podle Galljamova počet konfliktů ve vládnoucí straně poroste.

       Odkaz:     http://casopisargument.cz/2018/07/28/penzijni-reforma-zacala-stepit-stranu-jednotne-rusko/

      Celý text:    Penzijni-reforma.doc

 

„Obrácený Nixon“? Kissinger Trumpovi radil, aby využil Rusko proti Číně

 

27.7.2018 VSa     Napsal o tom ve čtvrtek deník The Daily Beast.

       Odkaz:     http://casopisargument.cz/2018/07/27/obraceny-nixon-kissinger-trumpovi-radil-aby-vyuzil-rusko-proti-cine/

      Celý text:    Obraceny-Nixon.doc

 

 

Príde ďalšia kríza, horšia ako v roku 2008. Otázka je, koľko máme času

 

27.07.2018     Ekonóm Peter Staněk (69) z Ekonomického ústavu Slovenskej akadémie vied

 

       Odkaz:     https://cz.sputniknews.com/slovensko/201807277786653-slovensko-financni-krize/

      Celý text:    Dalsia-kriza.doc

 

Změna charakteru zpravodajství v RF

 

26.07.2018 , TauRus      V poslední době si v Rusku všímám změny struktury televizních novin na 1TV.

       Odkaz:     http://leva-net.webnode.cz/news/zmena-charakteru-zpravodajstvi-v-rf/

      Celý text:    Zmena-charakteru.doc

 

Neviditelné „torpédo apokalypsy“.

 

27.07.2018     Odborník vysvětlil, proč se Západ bojí ruského Poseidonu. Časopis Popular Mechanics

 

       Odkaz:     https://cz.sputniknews.com/nazory/201807277787535-poseidon-rusko-zbran/

      Celý text:    Poseidon.doc

 

 

Bílí jihoafričtí sedláci, jednají o přesídlení do Ruska.

 

22.7.2018 , Milan Vidlák , časopis Šifra Objevují se informace, že přijetí 15.000 Búrů zvažuje Ruská federace

       Odkaz:     https://www.casopis-sifra.cz/bili-jihoafricti-sedlaci-ktere-vrazdi-cernosi-jednaji-o-presidleni-do-ruska-evropa-mlci-a-dela-ze-nevidi/

      Celý text:    Burove-do-Ruska.doc

 

 

Belgický politik říká, že občanská válka v Evropě je „blíže, než si myslíme“

21. července 2018     Montasser AlDe’emeh varoval, že západoevropské země si „dováží občanskou válku,“

        Odkaz:     https://ac24.cz/-/belgicky-politik-rika-ze-obcanska-valka-v-evrope-je-blize-nez-si-myslime-

      Celý text:    Belgicky-politik.doc

 

ČSSD v Chomutově rozjela volební kampaň v barvách duhy

 

23.7.2018     ...  je jasné, že kdo nevystoupí z EU, je odsouzen k migraci a multikulti perestrojce

 

       Odkaz:     https://aeronet.cz/news/cssd-v-chomutove-rozjela-volebni-kampan-v-barvach-duhy-ve-stylu-hnuti-zit-brno-na-kandidatce-se-objevil-arab-v-ramci-politicke-inkluze-razene-lidovym-domem-a-je-jasne-ze-kdo-nevystoupi-z-eu/

      Celý text:    V-Chomutove.doc

 

Němci konečně vyrazili do ulic!!!???

 

24.7.2018 , Milan Vidlák, časopis Šifra     ani tentokrát Němci nevyrazili do ulic proto, aby protestovali proti rozkladu své země a katastrofální zahraniční politice jejich vlády. Oni vyrazili do ulic proto, aby ji podpořili.

       Odkaz:     https://www.casopis-sifra.cz/nemci-konecne-vyrazili-do-ulic-prekvapive-ale-demonstrovali-ne-proti-migraci-ale-tvrdemu-postupu-vuci-migrantum/

      Celý text:    Nemci-konecne.doc

 

 

Slitky místo dolarů: Ruské zásoby zlata se dostaly na rekordní úroveň

 

25.07.2018 , Natalja Dembinskaja     Zlaté rezervy Ruska se přiblížily k 2000 tunám.  Za 10-15 let by pak mohly překonat rekord sovětské éry, což je 2.800 tun.

 

       Odkaz:     https://cz.sputniknews.com/byznys/201807257777059-dolar-nova-financni-krize/

      Celý text:    Slitky-zlata.doc

 

Sovětský jaderný bombardér

 

22.7.2018     Neřešitelný problém byl s odstíněním posádky před radiací a přetížený letoun. Proto i zde byl vývoj jaderného letadla v roce 1969 zastaven.

 

       Odkaz:     https://www.securitymagazin.cz/historie/sovetsky-jaderny-bombarder-mohl-vydrzet-ve-vzduchu-pod-dobu-nez-umrela-posadka-na-ozareni-1404058545.html

      Celý text:    Jaderny-bombarder.doc

 

Chystá Německo křižácké tažení na východ s armádou migrantů?

 

25.07.2018 , Alena Novotná     Německá armáda zvažuje možnost přijímání cizinců

 

       Odkaz:     https://cz.sputniknews.com/nazory/201807257775614-nemecko-cizinci-armada/

      Celý text:    Chysta-Nemecko.doc

 

 

Armáda ČR: Žatečtí vojáci už jsou součástí mezinárodního praporu v Litvě

 (Drang nach Osten jako za fašistického Tisovského Slovenska)

 

20. 7. 2018     

       Odkaz:     https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/tiskovezpravy/Armada-CR-Zatecti-vojaci-uz-jsou-soucasti-mezinarodniho-praporu-v-Litve-544770#discussionbrief

      Celý text:    Armada-CR.doc

 

 

Před 75 lety vypálili nacisté českou obec na Ukrajině

 

13. července 2018      Český Malín na severozápadní Ukrajině.

 

       Odkaz:     https://zpravy.idnes.cz/cesky-malin-vypaleni-druha-svetova-valka-ukrajina-fsn-/domaci.aspx?c=A180709_104058_domaci_zaz

      Celý text:    CeskyMalin.doc

 

Evakuace Bílých přileb ze Sýrie ...

 

24.7. 2018     Rusko mělo v obklíčení agenty CIA a MI-6 v roli Bílých přileb.

 

      Odkaz:     https://aeronet.cz/news/evakuace-bilych-prileb-ze-syrie-probehla-na-zaklade-dohody-mezi-vladimirem-putinem-a-donaldem-trumpem-v-helsinkach-rusko-melo-v-obkliceni-agenty-cia-a-mi-6-v-roli-bilych-prileb-hrozilo-odhaleni/

      Celý text:    Evakuace-BP.doc

 

 

Alexandr Ivanovič Pokryškin: Ten ,,který osedlal" americkou stíhačku

 

4.7. 2018     Alexandr Ivanovič Pokryškin se stal druhým nejúspěšnější stíhačem,

      Odkaz:     https://www.securitymagazin.cz/historie/alexandr-ivanovic-pokryskin-ten-ktery-osedlal-americkou-stihacku-1404060680.html

      Celý text:    AIPokryskin.doc

 

 

Pravidla „neoliberálního bordelu“.

 

23.7.2018 Veronika Sušová-Salminen      Proč nejsou „diplomkové“ kauzy překvapením?

 

      Odkaz:     http://casopisargument.cz/2018/07/23/pravidla-neoliberalniho-bordelu-proc-nejsou-diplomkove-kauzy-prekvapenim/

      Celý text:    Pravidla-neoliberalniho.doc

 

Češi jsou poraženým národem.

 

23.07.2018 , Thomas Piketty     Češi jsou poraženým národem. Na členství v EU prodělali nejvíc

 

      Odkaz:     http://www.novarepublika.cz/2018/07/cesi-jsou-porazenym-narodem-na-clenstvi.html

      Celý text:    TPiketty.doc

K pomluvám Stalina a historie Ruska

 

V Mimoni 23. 7. 2018, Miroslav Starý      Vše, co je dnešním zlodějům nebezpečné, je špatné!

 

      Odkaz:     http://severoceskapravda.cz/index.php/historie/1832-k-pomluv%C3%A1m-stalina-a-historie-ruska           Celý text:    K-pomluvam.doc

Jsme ekonomickou periferií Čtvrté říše

 

 19. 7. 2018     Dmitrij Dobrov popisuje proces postupné ekonomické anexe středoevropských zemí

 

      Odkaz:     http://www.protiproud.cz/politika/3899-jsme-ekonomickou-periferii-ctvrte-rise-jak-si-nemecko-privatizovalo-stredni-evropu-proc-se-rozsirila-eu-polokolonialni-status-visegradske-ctyrky-kdo-je-faktickym-prijemcem-nasich-dotaci-rovnat-se-nesmime.htm

      Celý text:    Ctvrta-rise.doc

 

Popular Science: Čína bude brázdit vesmír za ruské účasti

 

22.07.2018     Čína hodlá v nejbližším desetiletí aktivně upevňovat spolupráci s Ruskem ve vesmíru

 

      Odkaz:     https://cz.sputniknews.com/svetovytisk/201807227760652-cina-vesmir-rusko-veda/

      Celý text:    Cina-vesmir.doc

 

 

Tah ke svržení prezidenta Trumpa – hon vrcholí

 

 22.7. 2018 , Paul Craig Roberts      Vojensko-bezpečnostního komplexu nedovolí Trumpovi vztah s Ruskem normalizovat.

     Odkaz:     http://outsidermedia.cz/tah-ke-svrzeni-prezidenta-trumpa-hon-vrcholi/  

     Celý text:    Svrzeni-Trumpa.doc

Prečo Poľsko platí Rusku?

 

23.7. 2018      Poľsko podľa výsledkov roku 2017 zvýšilo import ruského uhlia o vyše tretinu

 

     Odkaz:     http://www.srspol.sk/clanek-preco-polsko-plati-rusku-17047.html  

     Celý text:    Preco-Polsko.doc

Proč Západ trpí „rusofrenií“?

(Protiruským šílenstvím)

 

20.7.2018 VSa      Je to stav, ve kterém si myslí, že Rusko je na pokraji kolapsu, ale ve stejný moment, že je jen krok od ovládnutí celého světa.

     Odkaz:     http://casopisargument.cz/2018/07/20/proc-zapad-trpi-rusofrenii/  

     Celý text:    Proc-Zapad.doc

 

 

Fanatická rusofobie dupe na hrábě.

 

20. 7. 2018      Slabomyslná říkanka pravice, černé svědomí Koniášových pohrobků.

 

     Odkaz:     https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Fanaticka-rusofobie-dupe-na-hrabe-Slabomyslna-rikanka-pravice-cerne-svedomi-Koniasovych-pohrobku-Josef-Skala-nam-take-rekl-cim-by-spachali-harakiri-komuniste-544640  

     Celý text:    Fanaticka-rusofobie.doc

 

Dojná kráva internet nebo jen cenzura?

 

22.7. 2018    by vlkp     Internet  tu není ani proto, aby  byl pro pár  vyvolených dojnou krávou a už  vůbec  ne kvůli tomu, aby  byla  zaváděna  plošná cenzura. Europoslanci budou hlasovat  o obojím!

 

     Odkaz:     https://vlkovobloguje.wordpress.com/2018/07/22/dojna-krava-internet-nebo-jen-cenzura/

     Celý text:    Internet.doc

 

Počet radikálních islamistů ve Švédsku vzrostl desetinásobně

 

18. července 2018     Počet islámských radikálů ve Švédsku vzrostl z 200 na 2.000 během deseti let.

     Odkaz:     http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/pocet-radikalnich-islamistu-ve-svedsku-vzrostl-desetinasobne/

     Celý text:    Pocet-radikalnich.doc

 

Žijí na úkor ostatních

 

V poslední době pozoruji mezi lidmi novou fobii: strach z přelidnění.

     Odkaz:     https://zemavek.sk/ziji-na-ukor-ostatnich/

     Celý text:    Ziji-na-ukor.doc

 

Spotřeba je americká Achillova pata v obchodní válce

 

18.7.2018 VSa    David Goldman pro Asia Times - Washington by neměl podléhat iluzi, že Čína je zranitelnější než USA.

     Odkaz:     http://casopisargument.cz/2018/07/18/spotreba-je-americka-achillova-pata-v-obchodni-valce/

     Celý text:    Spotreba.doc

 

Sórošova stopa: Lidový dům navrhl do čela MPSV Janu Maláčovou

 

18.7.2018     V Londýně vystudovala stejnou školu jako George Soros

 

     Odkaz:     https://aeronet.cz/news/sorosova-stopa-lidovy-dum-navrhl-do-cela-mpsv-janu-malacovou-s-napojenim-na-sudetonemecky-landsmancaft-v-londyne-vystudovala-stejnou-skolu-jako-george-soros-letos-navic-jako-clenka-cesko-nemeckeho/

     Celý text:    Sorosova-stopa.doc

 

Deset důvodů, proč vymazat své účty na sociálních sítích

 

18.7. 2018 , Luboš Heger     Chamath Palihapitiya to shrnul : „Myslím, že jsme vytvořili nástroje, které trhají na kusy předivo fungování společnosti.

     Odkaz:     http://www.czechfreepress.cz/tema-tydne/deset-duvodu-proc-vymazat-sve-ucty-na-socialnich-sitich.html

     Celý text:    Deset-duvodu.doc

 

 

 

Tak už to konečně víme i my

 

(Po třech letech ...) Právo všech cizinců volit v místních volbách

 

     Odkaz:     http://severoceskapravda.cz/index.php/informace/1828-tak-u%C5%BE-to-kone%C4%8Dn%C4%9B-v%C3%ADme-i-my

     Celý text:    Tak-uz-to-vime.doc

 

Vychovávanie talentovaných pracovníkov v teórii aj praxi

 

19.7. 2018     Univerzita veterinárnej vedy a živočíšnej výroby v Pchjongsongu (KLDR)

 

     Odkaz:     http://www.kldr.info/2018/07/19/vychovavanie-talentovanych-pracovnikov-v-teorii-aj-praxi/

     Celý text:    Vychovavanie.doc

 

Keď sa ľady pohli počas „éry globálneho otepľovania“

 

17.07.2018      „Ohlasovaná katastrofa globálneho otepľovania, o ktorej sa už dlho hovorí, je na ústupe a oblasť sa vracia k normám 80. a 90.rokov.“

 

     Odkaz:     https://zemavek.sk/ked-sa-lady-pohli-pocas-ery-globalneho-oteplovania/

     Celý text:    Lady.doc

Šaškové táhnou na Rusko.

 

17.07.2018      Bláznivá ženština z Berlína. Martin Koller píše o konci pangermánského snu a rozpadu multikulturního smradu.

 

     Odkaz:     https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Saskove-tahnou-na-Rusko-Blazniva-zenstina-z-Berlina-Martin-Koller-pise-o-konci-pangermanskeho-snu-a-rozpadu-multikulturniho-smradu-544297

     Celý text:    Saskove.doc

Je Trump zrádcem proto, že chce mír s Ruskem?

 

17.7.2018 Paul Craig Roberts     Vojensko-bezpečnostní komplex, před kterým americký lid marně varoval prezident Eisenhower, zoufale potřebuje nepřítele.

 

     Odkaz:     http://vasevec.parlamentnilisty.cz/clanky/pc-roberts-je-trump-zradcem-proto-ze-chce-mir-s-ruskem          Celý text:    P-C-Roberts.doc

 

Pryč z EU a NATO! Není jiné cesty!

 

V Mimoni 16. 7. 2018 , Miroslav Starý, ANS       Taková a ještě tvrdší slova na adresu Bruselu ze strany známé ekonomické expertky Ilony Švihlíkové

 

     Odkaz:     http://severoceskapravda.cz/index.php/radime/1827-pry%C4%8D-z-eu-a-nato-nen%C3%AD-jin%C3%A9-cesty

     Celý text:    Pryc-z-EU-a-NATO.doc

 

Ruská televize odhaluje Rothschildy a poučuje lidi o jejich moci

 

17.7. 2018 , Redakce AC24          Putin se připravuje na vzdor vůči Novému světovému řádu (NWO).

 

     Odkaz:     https://ac24.cz/-/nastava-zmena-ruska-televize-odhaluje-rothschildy-a-poucuje-lidi-o-jejich-moci

     Celý text:    Nastava-zmena.doc

 

Jak Amerika ,,vítala" po druhé světové válce nacistické vědce s otevřenou náručí

 

16.7. 2018      Nejdůležitější ,,akvizicí" pak bezesporu byl Wernher von Braun. (Válečný zločinec).

     Odkaz:     https://www.securitymagazin.cz/historie/jak-amerika-vitala-po-druhe-svetove-valce-nacisticke-vedce-s-otevrenou-naruci-1404060830.html

     Celý text:    Jak-Amerika-vitala.doc

 

 

Kam spěje naše země ( 1. část )

Ing. Jaroslav Tichý     Podle washingtonského konsenzu jsme se dostali až do pasti

 

     Odkaz:     http://severoceskapravda.cz/index.php/radime/1824-kam-sp%C4%9Bje-na%C5%A1e-zem%C4%9B

     Celý text:    Kam-speje.doc

Pijavice, mafie, solární baroni.

 

13.07.2018 ROZHOVOR „Překompenzovali jsme podporu tvrdí bývalá předsedkyně ERU Alena Vitásková.

 

     Odkaz:     https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Pijavice-mafie-solarni-baroni-Bude-nas-to-stat-bilion-korun-Kdo-podnika-jen-kvuli-dotacim-neni-podnikatel-ale-prizivnik-rika-Alena-Vitaskova-543688

     Celý text:    Solarni-baroni.doc

 

Vyše 40 tisíc Židov požiadalo Putina, aby im povolil presťahovať sa na Krym.

 

14.7. 2018 Eugen Rusnák   Židia nepovažujú Krym za svoje teritórium a nechcú ho obsadiť – chcú sa tam iba presťahovať.

     Odkaz:     https://www.hlavnespravy.sk/vyse-40-tisic-zidov-poziadalo-putina-aby-im-povolil-prestahovat-sa-na-krym-izrael-prislubil-financnu-injekciu-na-rozvoj-polostrova/1463600

     Celý text:    Vyse-40-tisic.doc

 

 

Česko je na tom nejhůř za posledních 50 let.

 

Autor: Lukáš Petřík | Publikováno: 15.7.2018 EU je katastrofou, v ničem nám neprospívá.

 

     Odkaz:     https://www.euportal.cz/Articles/19384-cesko-je-na-tom-nejhur-za-poslednich-50-let-zadna-mocnost-nezachazela-s-koloniemi-tak-spatne-jako-dnes-nemecko-s-nami-eu-je-katastrofou-v-nicem-nam-neprospiva-petr-hampl-hovori.aspx

     Celý text:    Cesko-je-na-tom.doc

PROCHÁZKA VEČERNÍ PRAHOU

 

 Přišlo e-mailem , 13.7.2018     Imigrantské drogové a zločinecké gangy ovládly centrum Prahy.

     Celý text:    Vecerni-Prahou.doc

 

Americké vězeňství představuje velký byznys

 

Ve Spojených státech je za mřížemi 2,3 miliónu lidí.

(pe), Haló noviny, 11.7. 2018, str. 8

 

     Celý text:    Americke-vezenstvi.doc

 

Pádem Dará´a válka v Sýrii fakticky skončila… vítězstvím Ruska

 

13.7. 2018 , Tereza Spencerová     Putin už zakrátko bude moci veřejně pronést své vlastní „Mise splněna!“. I

 

     Odkaz:     http://literarky.cz/blogy/tereza-spencerova/26619-padem-daraaa-valka-v-syrii-fakticky-skonila-vitzstvim-ruska

     Celý text:    Padem-Dara.doc

Konec Schengenu v praxi.

 

11.7.2018 , Milan Vidlák, časopis Šifra      V Bavorsku probíhají hraniční kontroly.

     Odkaz:     https://www.casopis-sifra.cz/konec-schengenu-v-praxi-v-bavorsku-probihaji-hranicni-kontroly-policiste-hledaji-jestli-cesti-ridici-nepasuji-migranty-a-pervitin/

     Celý text:    Konec-Schengenu.doc

 

„Špinavá práce“ MMF pokládá základy pro celosvětové podrobení si finančních systémů

 

11.7.2018 , Prof James Petras     Násilníci, podvodníci a militaristé jsou ti správní lidé, kteří mohou řídit právě tuto instituci, která přivádí na mizinu 99% obyvatel a obohacuje 1% těch superbohatých.

 

     Odkaz:     http://www.zvedavec.org/komentare/2018/07/7641-spinava-prace-mmf-poklada-zaklady-pro-celosvetove-podrobeni-si-financnich-systemu.htm

     Celý text:    Spinava-prace-MMF.doc

 

Heydrichův plán likvidace elity národa české vlastence nezlomil

 

11.7.2018     „Tento prostor se jednou musí stát německým, a Čech tady nemá už koneckonců co pohledávat.“ Tak pravil dne 2. 10. 1941 zastupující říšský protektor, šéf Hlavního úřadu říšské bezpečnosti (RSHA) a generál policie R. Heydrich.

 

     Odkaz:     https://www.securitymagazin.cz/historie/heydrichuv-plan-likvidace-elity-naroda-ceske-vlastence-nezlomil-1404060758.html

     Celý text:    Heydrichuv-plan.doc

 

V blízkosti Arabských Teplic vyroste nová muslimská čtvrť

 

 10.7. 2018     Místní ji už nazývají “Muslice” a postavit ji má kuvajtský developer

 

     Odkaz:     https://aeronet.cz/news/v-blizkosti-arabskych-teplic-vyroste-nova-muslimska-ctvrt-kterou-mistni-uz-nazyvaji-muslice-a-postavit-ji-ma-kuvajtsky-developer-pro-drzitele-ceskych-pobytovych-viz/

     Celý text:    Arabske-Teplice.doc

 

V budoucnu bude mít Rusko přemíru obilí a energetických zdrojů

 

13.07.2018 , Antonina Prvomajská , © Sputnik     Český geolog a ekolog Václav Cílek se svěřil Sputniku

 

     Odkaz:     https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201807137709110-rusko-obili-zdroj-cilek-sucho/

     Celý text:    Cesky-ekolog.doc

 

 

Facebook zcenzuroval americkou Deklaraci nezávislosti.

 

6. 7. 2018 , Marian Kechlibar     ... a maže „nenávistné“ komentáře skrz algoritmy

 

     Odkaz:     https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Facebook-zcenzuroval-americkou-Deklaraci-nezavislosti-Marian-Kechlibar-prinasi-velke-varovani-Tohle-se-pry-muze-brzy-stat-542854

     Celý text:    Facebook-k-Deklaraci.doc

 

Trump jedná s EU jako s idioty

 

12.7.2018  , Finian Cunnigham     jedná s evropskými vůdci s despektem. Upřímně, oni si to zaslouží

 

     Odkaz:     http://www.zvedavec.org/komentare/2018/07/7642-trump-jedna-s-eu-jako-s-idioty.htm

     Celý text:    Trump-jedna.doc

 

 

Vladimir Putin na křižovatce

 

  6.7. 2018 Michail Chazin     Trump nabízí alianci ke zničení organizační a řídící struktury „Západního“ globálního projektu

 

     Odkaz:     http://zavtra.ru/blogs/vladimir_putin_na_rasput_e

     Překlad:    Putin-na-krizovatce.doc

 

Sovětský Tu-144 byl rychlejší než Concorde.  Používala ho i NASA

 

10.7. 2018     Vyrobeno bylo 16 strojů ve variantách Tu-144S, Tu-144D, Tu144LL. 

 

     Odkaz:     https://www.securitymagazin.cz/historie/sovetsky-tu144-byl-rychlejsi-nez-concorde-pouzivala-ho-i-nasa-1404058598.html

     Celý text:    Tu-144.doc

 

Dopis Angele Merkelové, spolkové kancléřce SRN

 

 28.6. 2018     Paní kancléřko,     Váš nedávný výrok o „vyhnání Němců“

 

     Celý text:    Dopis-Merkelove.doc

 

Kam dál s českou levicí?

 

11.7. 2018 Zdeněk Vopat     Česká politická levice rezignovala na jakýkoliv radikální levicový program.

 

     Odkaz:     http://casopisargument.cz/2018/07/11/kam-dal-s-ceskou-levici-co-nam-prozrazuje-stanovisko-kscm-k-podpore-vlady-ano-2011-a-cssd-o-ceske-politicke-levici/

     Celý text:    Kam-dal.doc

 

„Neomarxisté“, nebo-li přesněji Anti-Marx(isté)

 

10.7.2018 , Ivo Šebestík    jak se chybně a nesprávně používá pojem „neomarxismus“

 

     Odkaz:     http://casopisargument.cz/2018/07/10/neomarxiste-nebo-li-presneji-anti-marx/

     Celý text:    Neomarxiste.doc

 

Žádná pátá kolona v Kremlu? Zamyslete se znovu!

 

  10.7.2018 , The Saker    většina Rusů instinktivně cítí, že zde působí proti-putinovská dynamika

 

     Odkaz:     http://www.zvedavec.org/komentare/2018/07/7640-zadna-pata-kolona-v-kremlu-zamyslete-se-znovu.htm

     Celý text:    5-kolona-v-Rusku.doc

 

 

Faktické dopady ekonomické migrace v ČR

  

8.7. 2018 , Ing. Jaroslav Tichý     Vydali jsme se tedy cestou, kterou nám naordinoval washingtonský konsensus v 90. letech minulého století

     Odkaz:     https://www.aliancens.cz/single-post/2018/07/08/Faktick%C3%A9-dopady-ekonomick%C3%A9-migrace-v-%C4%8CR-1%C4%8D%C3%A1st

     Celý text:    Dopady-migrace.doc

 

Summit NATO 2018 Brusel: Nová překvapení - nové závazky ?

 

8. 7. 2018 ,  Jiří Bureš      Ve dnech 11 – 12 července 2018, bude v Bruselu ve svém novém sídle

     Odkaz:     http://www.novarepublika.cz/2018/07/summit-nato-2018-brusel-nova-prekvapeni.html          

     Celý text:    Summit-NATO.doc

 

Babišova a Hamáčkova vláda již úřaduje: Nechte u nás volit Sudeťáky!

 

9. 7. 2018 , Petr Hájek ,  ProtiProud     Petr Hájek upozorňuje na vcelku prostou metodu ... na likvidaci zbytků státní suverenity naší země

     Odkaz:     http://www.novarepublika.cz/2018/07/babisova-hamackova-vlada-jiz-uraduje.html          

     Celý text:    Volit-sudetaky.doc

 

Blábol o Heydrichovi na semináři o terorismu

 

 Jiří Jaroš Nickelli, Haló noviny, 9.7.2018, str. 4     Specialista na terorismus brněnské Masarykovy university

 

     Celý text:    Blabol-o-Heydrichovi.doc

 

Putinova zbraň pro soudný den

 

6.7. 2018 , Zdroj: Stern, Tass.ru     V dobách studené války se o vývoj vlaku schopného odpálit balistické střely

     Odkaz:     http://miramar.blog.pravda.sk/2018/07/05/co-nam-priniesol-kapitalizmus-ktory-nazyvaju-demokracia/          

     Celý text:    Barguzin.doc

 

Čo nám priniesol kapitalizmus, ktorý nazývajú demokracia.

 

5. júla 2018 , miramar     Kapitalizmus je forma štátoprávneho usporiadania, založeného na súkromnom vlastníctve

     Odkaz:     http://miramar.blog.pravda.sk/2018/07/05/co-nam-priniesol-kapitalizmus-ktory-nazyvaju-demokracia/          

     Celý text:    Co-nam-priniesol.doc

 

Evropská unie regulací internetu zavádí soukromou cenzuru.

 

7.7.2018 VSa      Profesor práva a zvláštní zpravodaj OSN  David Kaye se pro Foreign Affairs

     Odkaz:     http://casopisargument.cz/2018/07/07/evropska-unie-regulaci-obsahu-internetu-ohrozuje-svobodu-slova-a-zavadi-soukromou-cenzuru-celosvetove/          

     Celý text:    Kontrola.doc

 

Německý orloj české politiky – III. část

 

-VK-     Šéfredaktor AE News     Extrémistická sudetoněmecká organizace Witikobund a její chapadla v Česku!

     Odkaz:     https://aeronet.cz/news/nemecky-orloj-ceske-politiky-iii-cast-extremisticka-sudetonemecka-organizace-witikobund-a-jeji-chapadla-v-cesku-nemecko-spustilo-plan-na-germanizaci-ceskych-a-moravskych-zemi/           Celý text:    Nemecky-orloj-III.doc

 

Rusko se přidává ke globální obchodní válce

 

7.7. 2018 ,. Redakce AC24     Zda jde o koordinovanou reakci, není jasné, ale Bloomberg hlásí

     Odkaz:     https://ac24.cz/-/rusko-se-pridava-ke-globalni-obchodni-valce-uvaluje-vyssi-tarify-na-americke-dovozy-do-energetiky-a-tezby

     Celý text:    Rusko-se-pridava.doc

 

Světu vládnou centrální banky.

 

© Sputnik 7.7. 2018 , Jan Masák     Valentin Katasonov, doktor ekonomických věd,  hovořil se Sputnikem

     Odkaz:     https://cz.sputniknews.com/nazory/201807077673377-valentin-katasonov-centralni-banky-vlada/

     Celý text:    Svetu-vladnou.doc

 

Evropa "pokrokem" k úpadku

 

 7.7.  2018 , Markéta Šichtařová     Osvítil mě vzácný záblesk geniality a došlo mi,

     Odkaz:     http://literarky.cz/offline/glosa/26591-evropa-pokrokem-k-upadku

     Celý text:    Evropa-pokrokem.doc

 

Podrobně o novém čínském laserovém AK-47

 

05.07. 2018     Čína vyvinula novou přenosnou laserovou zbraň schopnou zasáhnout cíl v

     Odkaz:     https://cz.sputniknews.com/svet/201807057669472-laser-Cina-zbran/

     Celý text:    Laserova-puska.doc

 

Cenzura českého facebooku z Jižní Afriky

 

Autor článku: Richard Novák • 06. 07. 2018      Z médií jsme se dozvěděli, že stránky Fb jsou kontrolovány

     Odkaz:     http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=202440

     Celý text:    Cenzura-facebooku.doc

 

 

Ani u Rakušanů se už EU netěší velké oblibě

 

6.7.2018     EU již dávno není oním prestižním uskupením, imponujícím ostatním zemím v Evropě

     Odkaz:      https://www.euportal.cz/Articles/19279-nejste-v-tom-sami-ani-u-rakusanu-se-uz-eu-netesi-velke-oblibe.aspx

     Celý text:    Nejste-v-tom.doc

 

Vláda velkého podrazu

 

Martin Koller, 3. 7. 2018     Filip se svojí partou určitě na podpoře komplotu Babiš – Hamáček neprodělají

     Odkaz:      http://severoceskapravda.cz/index.php/hratky_s_obcany/1809-vl%C3%A1da-velk%C3%A9ho-podrazu

     Celý text:    Vlada-velkeho-podrazu.doc

 

Rusko a Čína chtějí postavit společnou vesmírnou stanici

 

Autor článku: -sla- , 05. 07. 2018 , MOSKVA      Delegace Čínské národní vesmírné agentury bude jednat

     Odkaz:      http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=202351

     Celý text:    Rusko-Cina.doc

 

Infarkt Janečka v USA: Musí zaplatit dva miliony korun!

 ("Skvělý" medicínský byznys v bankrotujících USA !!!???)

5.7.2018 , Autor: Petr Macek    

     Odkaz:      http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/547814/infarkt-janecka-v-usa-musi-zaplatit-dva-miliony-korun-pojistka-selhala.html

     Celý text:    Infarkt-Janecka-v-USA.doc

 

Proč z podmínek KSČM zmizelo nenavyšování misí NATO?

 

3.7. 2018      Uvnitř KSČM začínají probublávat na povrch spory v otázce směřování strany

     Odkaz:      https://aeronet.cz/news/proc-z-podminek-kscm-pro-podporu-babisove-vlade-potichu-zmizel-pozadavek-na-nenavysovani-vojenskych-misi-nato-kroky-kscm-lze-prirovnat-k-chlapovi-ktery-chodi-se-zapalovacem-po-vlastnim-baraku/

     Celý text:    Proc-z-podminek.doc

 

NATO v Česku umiestilo svoje „vesmírne oko“.

 

5.7.2018     Nie je to preto, že sa aliancia NATO ešte silnejšie snaží Čechov zatiahnuť do svojich vojenských

     Odkaz:      https://ceskoaktualne.cz/2018/07/zpravy-z-domova/nato-cesku-umiestilo-svoje-vesmirne-oko-preco/

     Celý text:    NATO-v-CR.doc

 

V jaderném centru Sarov vyvinuli unikátní fotonický superpočítač

 

4.07.2018 , © Sputnik / Jevgenij Bijatov     Unikátní optický superpočítač byl vyvinut v Ruském centru

     Odkaz:      https://cz.sputniknews.com/svet/201807047654405-sarov-superpocitac/

     Celý text:    Fotonicky-superpocitac.doc

 

Přes osmdesát procent násilností v Dánsku mají na svědomí migranti

 

3. července 2018      Dánská studie zločinnosti portálu B.T.dk ukazuje

     Odkaz:      http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/pres-osmdesat-procent-nasilnosti-v-dansku-maji-na-svedomi-migranti/

     Celý text:    Pres-80.doc

 

Neptat se, nemyslet!

 

 3.7. 2018 , Petr Žantovský     Přesně téhož si všimne občan dnes, když by se rozhlédl po  krajině vůkol

     Odkaz:      http://literarninoviny.cz/literatura/recenze/26584-neptat-se-nemyslet

     Celý text:    Neptat-se.doc

 

EU se snaží narvat "přijímací centra migrantů" na Ukrajinu

 

3.7.2018 | afinabul     Představitelé EU vedou s ukrajinskou vládou rozhovory o vytvoření přijímacích center

     Odkaz:      http://afinabul.blog.cz/1807/eu-se-snazi-narvat-prijimaci-centra-migrantu-na-ukrajinu

     Celý text:    EU-se-snazi.doc

 

Anatomie maniakálních požadavků Západu na Rusko!

 

3. července 2018 , Jiří Kouda, prvnizpravy.cz, foto: arch.     Evropská unie opět prodloužila o půl roku sankce

     Odkaz:      http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/anatomie-maniakalnich-pozadavku-zapadu-na-rusko/

     Celý text:    Maniakalni-pozadavky.doc

 

Čína oficiálne spustila petrojuan, ktorý má potenciál v obchodoch

s ropou odstaviť americký dolár

 

Diplomatická vojna medzi Západom a Ruskom úplne zatienila jednu dôležitú udalosť

     Odkaz:      https://blog.infovojna.sk/cina-oficialne-spustila-petrojuan-ktory-ma-potencial-odstavit-americky-dolar/

     Celý text:    Petrojuan.doc

 

Prohlášení účastníků X. národního sněmu Klubu českého pohraničí ...

 

 ... Angela Merkelová pronesla na shromáždění Němců k tzv. DNI ÚTĚKU A VYHNÁNÍ v Berlíně

     Ve Žďáru nad Sázavou 1. července 2018
     Celý text:    Prohlaseni-10NS-KCP.doc

 

Nový světový řád (NWO) a současnost

 

30.6. 2018, bkp     (Porovnej též s : http://www.czechfreepress.cz/spiritualita-tajemno/elitari-z-bilderberg-group-ovladaji-svet.html  (Vytištěn v Haló novinách, 5. září 2008))

     Odkaz:      http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/novy-svetovy-rad-nwo-a-soucasnost-islam-a-islamizace-otevreny-dopis-prezidentu-rf.html

     Celý text:    Novy-svetovy-rad.doc

 

Mutti uprchlíků, mutti "vyhnanců"…

 

2.7.2018 Petr Schnur     Stará polévka "sudetoněmeckého" landsmanšaftu o křivdě vyhnání se znovu ohřála,

     Odkaz:      http://casopisargument.cz/2018/07/02/mutti-uprchliku-mutti-vyhnancu/

     Celý text:    Mutti-uprchliku.doc