STARŠÍ ČLÁNKY

 

     Hlavní stránka:      http://www.conematevedet.cz/Index.htm

 

 

Rusko určilo směr. Centrální banky mění dolary za zlato.

 

15.2.2019 , Natalja Dembinskaja     V loňském roce světové centrální banky nakoupily rekordní množství zlata během téměř padesátiletého období – za 27 miliard dolarů. Nejvíce drahého kovu koupila Banka RF (CB) – 274 tun zlata. Podle výpočtů World Gold Council se objem zlata v bilanci centrálních bank během roku zvýšil o 651 tun. To je rekord od roku 1971, kdy USA odmítly „zlatý standard". Téměř polovinu nákupu, 274 tun, uskutečnila Centrální banka RF. Nyní má ruská CB k dispozici 2112 tun zlata, což je maximum za celou historii současného Ruska. (V roce 1953 měl SSSR 2150 tun zlata - viz Zlato.doc ) V této chvíli činí mezinárodní rezervy Banky RF 462 miliard dolarů, z nichž tvoří 18,6 procent (86,9 miliard dolarů) zlato. V bilanci CB zůstaly americké státní dluhopisy pouze v hodnotě 12,814 miliard, to je bezprecedentní rychlost jejich snižování. Druhým největším nákupčím drahého kovu je po Rusku Turecko, které během roku zvýšilo zásoby zlata o 51,5 tun. Čína, která nahromadila lví podíl amerického státního dluhu, má zřejmě čím dál tím menší zájem úvěrovat americké hospodářství. Čína se nachází na šestém místě na světě co se týče zásob zlata — 1842,6 tun zlata. Analytici vysvětlují: zlato je „měna bez státní příslušnosti", snadno konvertibilní do měny libovolné země a sama o sobě je vysoce likvidním aktivem.

 

     Odkaz:   https://www.euportal.cz/Articles/20615-rusko-urcilo-smer-centralni-banky-meni-dolary-za-zlato-proc-proces-zbavovani-se-americkeho-dluhu-nabira-obratky-na-celem-svete-.aspx

     Celý text:      Rusko-urcilo.doc

 

 

“Je alarmujúce, že Orbán chce, aby sa v Maďarsku rodilo viac detí!” Švédska ministerka kritizuje Orbánovu politiku podpory rodiny

 

15.2. 2019 , Miroslav Suja     Švédska ministerka sociálnych vecí Annika Strandhällová na Twitteri ostro kritizovala maďarský vládny akčný program na podporu rodiny, ktorý v nedeľu avizoval premiér Viktor Orbán, uviedol vo štvrtok spravodajský server magyarnarancs.hu. Orbán oznámil vytvoření sedmi bodů Akčního plánu na ochranu rodiny, který má podpořit manželství a rodiny. Maďarky se čtyřmi a více dětmi nemusí do smrti platit daně z příjmu. Patří tam i půjčky pro rodiny s nejméně dvěma dětmi na nákup domu. Každá žena do 40 let také bude mít nárok na preferenční půjčku, když se poprvé vdá. Maďarsko také bude víc utrácet za zdravotnictví a vytvoří 21 tisíc nových míst v dětských jeslích. Pokud se o děti budou starat prarodiče, obdrží za to od státu příspěvek. Buď se rozhodnete svůj vlastní národ nahradit migranty z kdoví odkud, nebo to uděláte jako Maďaři, a podpoříte porodnost. Orbán právě oznámil sérii opatření, která mají zastavit pokles porodnosti a snížit migraci. V Evropě se rodí stále méně a méně dětí. Pro Západ je odpovědí migrace. “Ale my nepotřebujeme čísla. Potřebujeme maďarské děti,” dodal Orbán.

 

     Odkaz:   http://www.czechfreepress.cz/evropa/je-alarmujuce-ze-orban-chce-aby-sa-v-madarsku-rodilo-viac-deti-svedska-ministerka-kritizuje-orbanovu-politiku-podpory-rodiny.html

     Celý text:      Je-alarmujuce.doc

 

 

 

Exekuce – tikající bomba!

 

10.2. 2019 , JUDr. Karel Hais, 1. místopředseda ANS     Zadlužení obyvatel České republiky v mnoha parametrech převyšuje evropský či světový průměr. Zaměřím se na konečnou fázi tohoto českého fenoménu, tedy na exekuce. Podle oficiálních statistik se jedná o celkový počet 830 tisíc exekučních řízení. Z toho připadá 130 tisíc na důchodce a dokonce 6 tisíc na děti. V celkovém objemu zadluženosti se jedná o částku převyšující 240 miliard korun. Z toho je jasné, že se jedná o pohádkově výnosný byznys. Základem se stal zákon o exekutorech a insolvenčním řízení, který umožňuje, aby si dělali, co chtějí. Zadluženost vychází z obecné zadluženosti státu a ze sociálního a psychologického dopadu na obyvatele. Významnou roli zde hraje podoba současné spotřební společnosti, působení negativního vlivu reklamy a nekalé praktiky poskytovatelů finančních produktů.

     Pro zlepšení situace bychom měli především změnit zákonnou úpravu v oblasti půjčování peněz a znovu zavést trestný čin lichvy a hlavně postihování lichvářů. Lichva je totiž tím nejzhoubnějším negativním fenoménem současnosti. Jde o sociálně patologický jev, který je jednou z forem kriminality a může být spojen s dalšími jevy, např. hráčstvím, drogovou a jinou závislostí atd. Uvedená problematika nabírá důležitosti tím více, čím častěji se hovoří o blížící se ekonomické krizi. V době krize je zadlužená část obyvatelstva prakticky existenčně odepsaná. A pak přichází konečná fáze – zhroucení společnosti.

 

     Odkaz:   http://aliancenarodnichsil.cz/exekuce-tikajici-bomba/

     Celý text:      Exekuce.doc

 

 

 

Česká televize odvysílala propagandistický dokument o rodu Coudenhove-Kalergi na podporu rasového a etnického mísení v Evropě!

 

13.2. 2019       V dokumentu nezaznělo ani slovo o stěžejním díle “Praktischer Idealismus”, kde Richard Kalergi vyzýval k rozbití národních států a zániku národů a ras s cílem vytvořit jednu smíšenou rasu a jednu evropskou vládu! Jedná se o propagandistický snímek vzniklý na objednávku Evropské komise, který jednak idolizuje šlechtický rod Coudenhove-Kalergi, ale také vyvolává jasný resentiment po Rakousko-uherském mocnářství a kritizuje rozvraty v Evropě po skončení 1. sv. války. Zcela zamlčuje a zamlžuje hlavní postavu tohoto rodu, Richarda Coudenhove-Kalergiho, který byl autorem Bible všech sionistických globalistů, která se jmenuje “Praktischer Idealismus” a je to klíčové dílo, podle kterého se řídí celá Evropská komise a její pro-migrační politika. Richard von Coudenhove-Kalergi, svobodný zednář 33. stupně lóže Humanitas ve Vídni a autor doktríny světové vlády nad novou a jedinou lidskou rasou. Politické elity ho považují za pravého a v pozadí skrytého zakladatele Evropské unie. V roce 1922 založil ve Vídni “celoevropské” hnutí Panevropa, jehož cílem bylo vytvořit nový světový řád založený na federaci států vedených Spojenými státy, kde po vzniku FEDu vzniklo druhé mocenské sídlo světových sionistů. Až 160 milionů migrantů v Evropě do roku 2025 plánovali globalisté v OSN v roce 2000. Česká televize pořad koprodukovala a to znamená, že spolufinancovala.

 

     Odkaz:   https://aeronet.cz/news/ceska-televize-odvysilala-propagandisticky-dokument-o-rodu-coudenhove-kalergi-na-podporu-rasoveho-a-etnickeho-miseni-v-evrope-v-dokumentu-nezaznelo-ani-slovo-o-stezejnim-dile-praktischer-idealismus/

     Celý text:      Rodu-Kalergi.pdf

 

 

 

Z výrobní linky v Texasu sjíždí jedna mini-atomová bomba za druhou…

 

 14.2. 2019 , (rp,prvnizpravy.cz,schallundrauch,foto:arch.)     Trumpova zahraniční politika představuje konfrontaci s Ruskem a Čínou, jadernými mocnostmi, která by mohly skončit jadernou válkou. Důkazem toho jsou nejen ekonomické sankce, obchodní války, démonizace, provokace, zákazy a vojenské jednotky NATO v blízkosti hranic s Ruskem a Čínou, ale také nejnovější vypovězení smlouvy INF 1987, shrnuje von Freeman na blogu schallundrauch . Co dělá tuto mini-atomovou bombu zvláštní, je hlavice se silou „jen“ pět kilotun TNT, asi třetina síly bomby svržené na Hirošimu. To je zbraň, jejíž použití předtím bylo "nemyslitelné", tak je  už představitelné. Jinými slovy, Evropa bude budoucím bojovým prostorem a zejména Německo. Rusko se zaměří na všechny vojenské základny a velitelská střediska Američanů v Německu, je jich tam asi 50 a sklad plný nukleárních zbraní. A co spolková vláda v Berlíně? Místo toho, aby poslala Američany do „p*****“ a odsoudila ukončení odzbrojovací smlouvy INF, Merkelová na tom hledá to dobré. Otočila fakta a říká: "Rusko porušilo smlouvu INF". A co dělají spící ovce v Německu? Místo toho, aby statisíce lidí vyšlo do ulic a protestovalo proti americké válečné politice, sedí na svých líných zadcích ….

 

     Odkaz:   http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/z-vyrobni-linky-v-texasu-sjizdi-jedna-mini-atomova-bomba-za-druhou/

     Celý text:      Mini-A-Bomba.doc

 

 

Radim Uzel: Člověk je od přírody muž, nebo žena. Nenechte si to vymluvit, ani Facebookem!

 

 13.2. 2019 , Vladimír Franta , Rozhovor se sexuologem a gynekologem MUDr. Radimem Uzlem, CSc.:    V podstatě si myslím, že dnešní společnosti si vymyslela nesmírné nesmyly, že kromě mužského a ženského pohlaví ještě existuje řada ještě dalších pohlaví, což je ale hrubý nesmysl. Největší škodu tady napáchají internet a sociální sítě. Lidé, kteří mohou být eventuálně i vyšinutí, se najednou začnou sdružovat a začnou se upevňovat ve své víře, která je velmi často zcela mylná. Pohlaví se ale dá sexuologicky diagnostikovat celkem jednoznačně. Dovedu říci, že chromozomálně jsem s to muže a ženu diagnostikovat. Do biologie proniká politika: nakolik by mohly mít pravdu konspirační teorie, dle kterých se karta pohlaví uplatňuje ve snaze ovládnout západní individuum, vyvázat jej z rodinných vazeb, ujařmit ho, udělat z něho poslušnou jednotku? Jednotku odevzdávající svůj hlas ve volbách a slepě nakupující v supermarketu? Jakmile se do biologie začne míchat politika, soudím, že je to vždy špatně.

     Odjakživa je ženské pohlaví silnější. Muž — to je to slabší pohlaví. Odjakživa. Neradi to slyšíme, ale je tomu tak. Máme podstatně kratší věk dožití. Máme více nemocí. Jsme náchylnější ke stresům. Ženská je držák. Divím se, že to ženy taky nerady slyší. Něco je přírodní pud, něco je stylizace. Je otázka, co se od člověka očekává. Každý se snaží, aby společenskou objednávku plnil a vyhověl jí. Muž má být hrdina, muž nesmí plakat, muž musí být odolný atd. Žena rozněžnělá žádá něžná slova ... Příroda je různorodá. Každý jsme individualitou pro sebe. Něco převažuje více u mužů, něco převažuje více u žen. V reálném životě je jinak dobré vždy stát oběma nohama pevně na zemi a takových těch různých fantasmagorií se nedopouštět.

 

     Odkaz:   https://cz.sputniknews.com/nazory/201902139186965-sexuolog-Uzel-clovek-je-od-prirody-muz-nebo-zena-nenechte-si-vymluvit-ani-facebookem/

     Celý text:      Radim-Uzel.doc

 

 

 

Kam kráčí denní tisk?

 

 13.2. 2019 , Petr Žantovský     Vždy s příchodem nové technologie vede se vášnivá debata o zániku technologií předchozích, stejně tak v masmédiích, jak fatální bude jejich vliv na tištěná média. I když nastoupil v plné síle internet, noviny tu zatím stále jsou.  Otazník nad deníky bych nazval jejich malou užitečností. Užitečnost média se dá měřit jediným způsobem, a to mírou informovanosti a schopnosti informace předávat publiku. Co zbývá novinám? Množství a hloubka informací. Možnost důkladněji a opakovaně se k událostem a souvislostem vracet, dlouhodobě sledovat kauzy atd. Jaká je realita? Většina deníků se místo toho věnuje klouzání po povrchu jevů. Přemýšlivější publikum, které hledá v deníku podrobné analytické informace, se pomalu od četby denního tisku odvrací. Přitom přinejmenším jeden důvod pro existenci seriózních deníků tu je. Totiž jejich neanonymnost. Noviny mají své vydavatele, šéfy, redaktory, editory, autory, lidi s jasnou identitou, se jménem, kterým ručí za výsledky své práce, za informace, které pouštějí do světa. Tradiční čtenář novin, ten, který v nich hledá především informace z politiky či ekonomiky, přesouvá svoji pozornost na jiná média. Fatálnější je fakt, že tisková média z velké části rezignovala na jednu ambici, která stála před staletími u jejich zrodu. Totiž schopnost spoluvytvářet veřejné mínění v hodnotovém smyslu, pomáhat veřejnosti stanovovat a udržovat jisté etické postuláty a tím se podílet na společenské normotvorbě. Dnes to spíš vypadá, že ve jménu všeobjímající informační a zábavné exploze se má a může uveřejnit cokoli za jakoukoli cenu.

 

     Odkaz:   http://www.obrys-kmen.cz/index.php/rocnik-2019/264-7-2019-13-unora-2019/2681-kam-kraci-denni-tisk

     Celý text:      Kam-kraci.doc

 

 

 

Overtonovské okno se posunulo

 

 11.2. 2019 , -VK- Šéfredaktor AE News     Český ministr obrany nevyloučil rozmístění amerických vojenských základen na území ČR v případě, že vypovězená smlouva INF mezi USA a Ruskem povede k ohrožení bezpečnosti České republiky! Náměstek ruské Dumy označil americké odstoupení od smlouvy INF za účelovou záminku pro rozmístění amerických základen v zemích Střední a Východní Evropy! Za tímto účelem probíhají i v ČR mohutné opravy mostů a mostků s cílem zvyšování jejich nosnosti, aby unesly americké kolové a pásové nosiče mobilních odpalovacích komplexů americké armády, které váží desítky tun. Odstoupení od smlouvy INF povede v následujících měsících v Evropě k mohutné vojenské eskalaci. Na Ukrajinu jsou přesunovány obrovské divize vojsk NATO, minulý týden opět byly hlášeny ze Slovenska další vojenské transporty BVP-2, ale tentokrát v netradiční zimní kamufláži. Tisková mluvčí iniciativy “Ne základnám!” Eva Novotná dnes pro Sputnik navíc uvedla, že se domnívá, že odpor proti americkým základnám v ČR bude dnes daleko menší než byl před více jak 10 lety. Pokud dojde v příštích měsících k rozhodnutí rozmístit v ČR americké vojenské základny, vláda Andreje Babiše to odsouhlasí. Nelze dokončit plán na světovou vládu bez toho, aby Rusko bylo poraženo a rozparcelováno mezi globalistické subjekty, které ovšem budou mít v pozadí jediného majitele, světové sionisty. A není náhodou, že 8 dní po americkém odstoupení od smlouvy INF poskytuje český ministr obrany rozhovory, ve kterých nevylučuje rozmístění amerických základen v ČR.

 

     Odkaz:   https://aeronet.cz/news/overtonovske-okno-se-posunulo-cesky-ministr-obrany-nevyloucil-rozmisteni-americkych-vojenskych-zakladen-na-uzemi-cr-v-pripade-ze-vypovezena-smlouva-inf-mezi-usa-a-ruskem-povede-k-ohrozeni/

     Celý text:      Overtonovske-okno.doc

 

 

 

Nikdo jiný to nedokázal. Jediná země, v níž 40 let nebyla krize

 

 12.02.2019     Čína je jedinou zemí, ve které v průběhu 40 let nebyla ekonomická krize a nebude ani nyní. Promluvil o tom v exkluzivním rozhovoru pro Sputnik ředitel Ústavu nové strukturní ekonomiky Pekingské univerzity a bývalý viceprezident Světové banky Lin Yifu. Je to takzvaným „postupným" přístupem, jehož se Čína drží už 40 let. Čínské reformy byly podle názoru většiny odborníků nanejvýš úspěšné. Na rozdíl od Ruska, kde tržní reformy a liberalizace cen byly uskutečněny současně, v Číně proběhl přechod k trhu bez sociálních šoků.

     Západní odborníci tvrdí, že starými metodami Čína už nedokáže stimulovat zpomalující se ekonomiku. V době krize z roku 2008 začaly čínské úřady pumpovat do ekonomiky úvěry. Přičemž centrální úřady nenahromadily mnoho dluhů. Jak napsal nedávno ve svém sloupku americký ekonom a laureát Nobelovy ceny za ekonomiku Paul Krugman, předpovídali kolaps čínské ekonomiky. Lin Yifu si myslí, že problém dluhů místních vlád západní ekonomové uměle zveličují. Podle jeho názoru je dluhové zatížení v Číně mnohem menší než v mnoha západních zemích. Univerzální předpis na růst samozřejmě není. A čas ukáže, jestli mají čínští reformátoři pravdu. K problémům v Číně je třeba přistupovat pozorně. A brát alarmující prohlášení skepticky.

 

     Odkaz:   https://cz.sputniknews.com/svet/201902129182285-cina-krize-ekonomika-sputnik/

     Celý text:      Nebyla-krize.doc

 

 

 

Dovoz zahraničních potravin do Česka roste a jsme stále více závislí na státech EU

 

 13.2. 2019     A to i přesto, že se jedná o potraviny jako ovoce, zelenina, brambory, mléčné a masné výrobky – tedy takové, které produkují i tuzemští výrobci. V souvislosti s tím se loni schodek agrárního zahraničního obchodu meziročně prohloubil o 7,88 miliardy korun. Dosahuje tak hodnoty 40,3 miliardy korun, což je podle zástupců Zemědělského svazu zatím ten nejhorší výsledek. Do ČR se za loňský rok dovezlo agrární zboží v hodnotě 228,6 miliardy korun, na druhou stranu se však vyvezlo mnohem méně, tedy zboží za 186,1 miliardy korun. Nejhoršího výsledku, jak je v posledních letech zvykem, bylo dosaženo u masa, kde činí záporné saldo 23 miliard korun, což je 60 procent celkového záporného salda agrárního zahraničního obchodu. Záporný schodek se již delší dobu týká i potravin živočišnému původu a mléčných výrobků, pro které se stal jakýmsi nepsaným pravidlem. Je to způsobeno tím, že zatímco výkupní ceny mléka jsou zhruba na stejné úrovni, jako tomu bylo i před 27 lety, náklady od té doby výrazně vzrostly. „Zahraniční odběratelé jsou schopni nabídnout lepší cenu než tuzemští zpracovatelé. Vyvážíme obilí, vyvážíme maso, vyvážíme mléko a dovážíme zpracované výrobky," uvádí Pícha, mluvčí Zemědělského svazu.

 

     Odkaz:   https://ac24.cz/-/dovoz-zahranicnich-potravin-do-ceska-roste-a-jsme-stale-vice-zavisli-na-statech-eu

     Celý text:      Dovoz-potravin.doc

 

 

Pompeo se ve střední Evropě má postavit Číně a Rusku

 

 13.2.2019 VSa     Návštěva ministra zahraničí USA Mika Pompea v Maďarsku, na Slovensku a v Polsku je podle článku vlivného politického webu POLITICO pro americkou stranou šancí, jak se postavit Číně a Rusku v oblasti energetiky a technologií. Budapešť a Varšava čelí disciplinárním procedurám EU, protože se dostaly do rozporu se základními hodnotami EU. Bratislava má prý jiný problém: reputaci Slovenska těžce pošramotila vražda novináře s možnými politickými konotacemi. Maďarsko sice odmítlo migrační kompakt a nemělo námitky proti stěhování americké ambasády v Izraeli do Jeruzaléma, ale jinak americké priority neplnilo, šlo například o udržení Středoevropské univerzity v Maďarsku, podporu Ukrajiny a podpis nové dvoustranné bezpečnostní dohody. V případě Ukrajiny má Maďarsko se svým sousedem spory ohledně postavení ukrajinských Maďarů, což vede některé experty k úvahám, že jde o jednání ve prospěch Ruska. Představitel polského ministerstva zahraničí k tomu POLITICO řekl následující: „USA nás oslovily, abychom byli spoluhostiteli – jsme nejvíce proamerický národ v EU a chceme zdůraznit, že bychom měli kooperovat zvláště v otázkách bezpečnosti.“

 

     Odkaz:   http://casopisargument.cz/2019/02/13/pompeo-se-ve-stredni-evrope-ma-postavit-cine-a-rusku/

     Celý text:      Navsteva-Pompea.doc

 

 

Laické mentorování je škodlivé

 11.2. 2019 , Haló noviny      Rozhovor s politickým analytikem Janem Schneiderem Ve zprávě BIS je jedna okolnost, která ji zcela kompromituje a ukazuje, že vedení služby opravdu nemá zdání o tom, jak by měla fungovat zpravodajská služba suverénního a demokratického státu. Oni totiž takzvaně zpředmětnili hrozby, jinými slovy, někdo je naučil, že nebezpečné je Rusko a Čína, a oni to papouškují, ani nevědí proč. Pokud se týká obvinění např. čínské firmy Huawei, zbývá jen ta obchodní válka a náš devótní příklon k tomu, že budeme kupovat výrobky americké, abychom jim trochu vylepšili špatnou obchodní bilanci. Co se týče exkurzu pracovníků BIS do vyučování dějin, tuším příšernou věc - že se ti hoši nevědomky, nebo ti zločinci vědomě, zapojují do procesu, který zlehčuje hrůzy nacismu a historicky se ho pokoušejí vyvinit. Prohráváme boj o dědictví TGM, a odkazování se na něj současnou politickou garniturou pokládám ve většině případů za velmi pokrytecké. Honba církve za majetkem samozřejmě není teologicky zdůvodnitelná, nyní jde církvi o politickou moc. Jak se bránit? Je třeba využít zkušeností mnoha emeritních profesionálů z různých oborů, jak zpravodajských, tak bezpečnostních, obranných a diplomatických - a zejména finančních. A to pro formulování určitých »zemských zájmů« širším politickým spektrem, které pak zůstanou mimo politické škorpení a mají šanci se kultivovaně rozvíjet. »Neměli bychom mít příliš utopická očekávání. Vždy bychom však měli mít utopické hodnoty a vize.«

     Celý text:      Laicke-mentorovani.doc

 

 

 

Surkov: Putinův stát má velkou budoucnost

 

 12.2. 2019 VSa     Bývalý hlavní kremelský ideolog napsal novou stať, ve které se pokusil definovat „nový putinský stát“ současnosti. Iluze volby je podle Surkovova hodnocení hlavním trikem západního způsobu života a západní demokracie konkrétně. Ruská společnost tuto iluzi odmítla ve prospěch realismu ... Surkov míní, že se tak Rusku otevřela cesta svobodného budování státu, která se neorientovala na chiméry z dovozu, ale na umění možného. Byl zastaven „nemožný, protihistorický“ rozpad Ruska. Rusko se začalo znovu stavět na nohy a vrátilo se ke svému přirozenému a jedinému možnému stavu „velkého, zvětšujícího se a země přibírajícího, společenství národů“. Takovou roli, míní autor, Rusku připsaly světové dějiny. Stresové testy, kterým si tento stát prošel a prochází, ukazují, že jde o efektivní model přežití a povýšení ruského národa (rossijskogo – nadnárodní smysl) pro příští léta.

     Rusko nemá deep state, ale má hlubinný národ. Na lesklém povrchu Ruska září elita, národ žije ve své vlastní hlubině odlišný život. Jen málo odborníků se snaží určit, kdo je hlubinný národ. V různých dobách měl různá jména – rolníci, proletáři nebo budžetniki (lidé závislí na dotacích ze státního rozpočtu – pozn. red.). Hledali ho, „chodili mezi něj“, chápali ho jako nositele boha a naopak. V hlubinném národě ale Surkov vidí nezlomitelnou sílu kulturní gravitace, která sjednocuje národ a přitahuje či udržuje elitu u rodné země. Putinův stát má unikátní a nejdůležitější vlastnost, kterou je umění slyšet a chápat národ, vidět veškerou jeho hlubinu a chovat se podle toho. Odpovídá národu, tvrdí. Surkov je přesvědčen, že nový ruský stát má slavnou budoucnost, že se nerozpadne. Půjde podle svého rytmu, bude mít svoje místo v nejvyšší lize geopolitického boje.

 

     Odkaz:   http://casopisargument.cz/2019/02/12/surkov-putinuv-stat-ma-velkou-budoucnost/

     Celý text:      Putinuv-stat.doc

 

 

 

Tak vypadá krize v Praze. Byty budou nedostupné pro celou jednu generaci

 

 12.2. 2019 , Zuzana Kubátová         Od roku 2017 poptávka po nových bytech klesá. Od roku 2015 stouply v Praze ceny novostaveb o 84 procent. Podle poslední zprávy společnosti Deloitte stouply loni ceny prodávaných bytů v Praze na průměrných 78,5 tisíce korun /m2 u novostaveb, u všech typů bytů už průměr prodejní ceny činí 76,5 tisíce korun /m2. Výsledkem je již dva roky po sobě klesající pražský trh s byty. Bytů se v Praze stále staví málo. Do města přichází ročně na 13 tisíc nových obyvatel, což si podle strategického plánu města žádá minimálně 6 tisíc nových bytů ročně. Tolik se jich ale naposledy rozestavělo v roce 2009, od té doby počet zahajovaných bytových novostaveb už nikdy krizové šestitisícové hranice nedosáhl. Loni zahájili developeři jen 2,5 tisíce, o rok dříve 3 754 bytů. Bytová nabídka se proto jen tak nezvedne. A ceny tím pádem dolů nepůjdou. Drahé byty budou dál zvedat i ceny nájmů: „Letošní rok v tom bude zlomový, ceny nájmů šly dosud nahoru pomaleji než ceny nových bytů, nájmy teď budou prodeje dohánět,“ říká šéf developerské dvojky Finep Holding Tomáš Pardubický.

 

     Odkaz:   https://www.seznamzpravy.cz/clanek/tak-vypada-krize-v-praze-byty-budou-nedostupne-pro-celou-jednu-generaci-65558?dop-ab-variant=6&seq-no=1&source=hp

     Celý text:      Bytova-krize.doc

 

 

 

Fox News: USA se rozpadají, ale nikdo si toho nevšímá!

 

 11. února 2019 , (kou, prvnizpravy.cz, foxnews )     Podle prognózy rozpočtového úřadu Kongresu bude deficit rozpočtu USA v tomto roce činit 897 miliard dolarů, děsí se americká televize Fox News. USA se tiše rozpadají. Velmi tiše, ale reálně. Ekonomové předpovídají schodek ve výši 897 miliard dolarů. Pro srovnání: je to o 120 miliard více, než v loňském roce. Státní dluh činí 22 bilionů dolarů. Více než roční HDP. Co si myslíte, že by se stalo, kdyby se trhy znovu zhroutily? Nebo když se náhle budeme nuceni jít do další války? Současný dluhový systém funguje, protože dlouhodobé úrokové sazby zůstávají nízké. Ale i nyní naše roční úrokové platby přesahují 370 miliard. To je asi stejná čátska, jaká se přidává do programu bezplatné lékařské péče. Jakmile se úrokové sazby zvednou, a ony se zvýší, tato hodnota se stoupá k nebesům. Pak budou vaše daně vynaloženy ne na silnice, na zdravotní péči nebo na námořní zvláštní síly. Budou se jen platit úroky! A na oplátku nedostanete nic. Přínos - pouze pro bankéře. To by mělo vážně znepokojovat obě politické strany. Ale nikomu na tom nezáleží. Vycházejí z toho, že až přijde čas platit, už taky dávno nebudou. Ale tentokrát se mýlí. Nejedná se o „dlouhodobou krizi", ale o tu která se právě nyní rozvíjí, přímo před našimi očima, dodal varovně Fox News.

 

     Odkaz:   http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/fox-news-usa-se-rozpadaji-ale-nikdo-si-toho-nevsima/

     Celý text:      USA-se-rozpadaji.doc

 

 

 

DějeBIS Martina Komárka tentokrát o římské církvi

 

 11.2. 2019 , Jiří Jaroš Nickelli     Pan redaktor M. Komárek se pasoval na znalce československých dějin a na veřejného vychovatele - apologeta římské církve. Pan redaktor nazval svou studii Světlo, které v Česku nezáří. Tím světlem pochopitelně mínil naši katolickou církev a hned úvodem spral komunistu V. Filipa jako lháře o tom, že církev katolická se vždy stavěla proti národním zájmům. A pak následuje autorův »svérázný výklad českých a československých dějin«. Za hlavní zlo autor pokládá adoraci husitství a mýtus »superhrdiny Žižky«. Dále pak je negativem obrození, Jirásek a - tu máš, čerte, kropáč - i Masaryk, jež se zasloužili o tento mýtus. Ovšem to ještě není vůbec nic proti autorově inkvizitorské mánii v hodnocení českých dějin od husitství až po konec monarchie. Co to blábolí o pozdním Rakousko-Uhersku jako řízené demokracii? Ví vůbec pan redaktor, jaké volební právo vládlo v monarchii až do roku 1907? Ví, že hlas velkostatkáře měl váhu 40 tisíc hlasů dělníků? Ví o jazykových bojích, kdy čeština měla být vymýcena definitivně z řady českých okresů ve prospěch němčiny? To byla ta »Komárkova řízená demokracie«? I v současnosti, rozsah a způsob nešťastných církevních restitucí, které se blíží de facto pobělohorským konfiskacím a mnohde je převýšily, nezískávají katolické církvi ani podporu ani sympatie.

Jiří Jaroš Nickelli, ČsOL Brno, Haló noviny, 11.2. 2019, str. 5

 

     Celý text:      Deje-Bis.doc

 

 

 

Bezpečnost se v ČR zvrhla

 

11.2. 2019     ROZHOVOR PL s vojenským veteránem Waldemarem Janečkem. Bezpečnostní situace se rapidně zhoršuje a není divu, že stoupá zájem nejen o palné zbraně, ale třeba i o plynové pistole či pepřové spreje nebo paralyzéry. Ale policisté často řeknou – jsme poddimenzovaní, nejsou lidé. V Německu nesmíte mít ani nože, v Anglii má zbraně snad jen podsvětí, ale o to hojněji, a my zůstáváme jako ostrůvek… doba se určitě nebude zlepšovat. Budete-li mít zbraň, budete se bránit. Vystřelíte do vzduchu, možná se stane, že někoho postřelíte, možná že dokonce zabijete. Ale zachráníte si život svůj i svých dětí a manželky. Takže budete bránit rodinu, když budete mít možnost? Budete-li mít obyčejný teleskopický obušek, když s ním říznete někoho do hlavy, tak jej zabijete. Takže také musíte vědět, jak s ním nakládat.Štěstí přeje připraveným. Když budete mít plynovku, můžete ji nosit celý život a nemusíte ji použít. Ale prostě ji máte u sebe. To ale můžeme mít v rámci naší republiky, ale pokud jedeme do zahraničí, tam se to opravdu nesmí vozit. Smutné na tom je, že kriminální podsvětí disponuje prakticky vším, na co si vzpomenete, a vy se bojíte vzít si do Německa třeba jen obyčejnou „rybičku“.

 

     Odkaz:   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Plynovku-Nevahat-Jinak-vas-skopou-varuje-veteran-z-Jugosky-Bezpecnost-se-v-Cesku-zvrhla-zde-jsou-pribehy-ze-zivota-570016

     Celý text:      Plynovku-nevahat.doc

 

 

 

Každý musí nést odpovědnost

 

 9.2. 2019 , Jiří Nussberger     Rozhovor Haló novin s Alenou Vitáskovou, předsedkyní Institutu Aleny Vitáskové (IAV). Chci připomenout, že státní zástupci a soudci mají ve svých rukou osudy lidí, a proto nelze jejich profesní a morální kvality oddělovat. Většina státních zástupců a soudců vykonává svoji práci profesionálně, takových si musíme vážit. Ale je nutné oddělit zrno od plev a ten čas již dávno nastal. Bez zajímavosti není ani zpráva, že hlavni město nebude prodlužovat nájemní smlouvy soudcům a státním zástupcům, kteří si od magistrátu za výhodných podmínek pronajímají byty. Soudci a státní zástupci mají podle veřejného mínění dostatek peněz, takže nepotřebují zvýhodněné nájemné. Při jedné z prověrek fotovoltaických elektráren od Energetického regulačního úřadu spadla mezi podezřelé i elektrárna pana soudce Baxy. Nebudete věřit, jakou mají tyto informace vypovídací schopnost. Protože v solárních kauzách, které se projednávaly u soudu kolem fotovoltaik, se právě i tyto »maličkosti« zjišťovaly, zda nejde o úplatek, když vám velký dodavatel za protislužbu postaví elektrárnu na střeže firmy, nebo rodinné vily. Tato forma možného úplatku za protislužbu byla právě u jiného soudu řešena jako korupce. IAV zakládá registr podivných rozhodnutí soudců a státních zástupců, jejich provázání na byznys, neřešení trestné činnosti atd.

Haló noviny, 9.2. 2019, str. 3

 

     Celý text:      Kazdy-musi.doc

 

 

 

Přemysl Votava: Ten den Praha plakala

 

11.2.2019     Kolem amerického náletu na Prahu se dnes chodí po špičkách, není vhodné o něm příliš mluvit. Tato tragická událost ze 14. února 1945 se stovkami mrtvých dostává stále více ideologický nádech. Historici hledají omluvy, média mlčí. Dokladem zbytečnosti náletu je, že nebyl zničen ani jeden průmyslový objekt. Skutečný důvod náletu nebyl ze strany Američanů nikdy objasněn. Nepadla ani omluva. 14. února 1945 USAAF a RAF poslaly na Drážďany mohutné letecké svazy, 1350 bombardérů, 700 stíhaček. Nálet nepřežilo 30 000 lidí, město hořelo několik dní. Ten den plakala i Praha. Byla středa krátce po poledni, když zazněly sirény… Přes 60 létajících pevností B-17 svrhlo na Prahu 52 tun pum. Nálet si vyžádal 701 mrtvých, 1400 zraněných, 200 domů bylo zničeno, stovky dalších poškozeny. Nejvíce utrpěla oblast kolem Karlova náměstí, Nového Města, Vinohrad, Nuslí,…. Zcela vyhořel vzácný benediktinský klášter Na Slovanech, založený císařem Karlem IV. roku 1347. I v březnu 1945, velice krátce před koncem války, byla Praha opět cílem amerických náletů, zasaženy byly strojírenské objekty v Libni a Vysočanech. Nálety na Prahu přinesly 1000 mrtvých a 2000 zraněných. Také devastující americký nálet na plzeňskou Škodovku 25. dubna 1945, pouhých 10 dnů před osvobozením Plzně, vyvolává vážné pochybnosti o skutečném pozadí tohoto činu.

 

     Odkaz:   http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/premysl-votava-ten-den-praha-plakala

     Celý text:      Ten-den.doc

 

 

 

Kontroverzní směrnice EU chce vzít lidem možnost se bránit legálně drženou zbraní.

 (Výrok z Goethova Fausta: „Jen ten je hoden svobody a žití, kdo rve se o ně den co den.“ )

 

9.2. 2019 , Autor: Lumír Němec     Zbraňová směrnice EU k držení zbraní je téma, které již delší dobu hýbe veřejným míněním a rozděluje laickou i odbornou veřejnost na dva tábory. Jedni tvrdí že podporovat držení zbraní, aby se lidé mohli bránit, je nesmysl, druzí naopak tvrdí, že zakazování držení zbraní je chyba. Opravdový „boom“ (ozbrojování se občanů) začal po teroristických útocích ve Francii v roce 2015. Jeden by si myslel, že jako reakce na teroristické útoky se posílí činnost na hranicích a činnost tajných služeb, a ne že začne omezování legálně držených střelných zbraní. Ten, kdo bude chtít spáchat teroristický útok, si asi nebude chtít dělat „zbroják“. Stát nikdy nebude moci zabezpečit všechny měkké cíle i kdybychom navýšili počet příslušníků ozbrojených sborů na desetinásobek. Takže jediná šance, jak se bránit, pokud nebudete mít příležitost utéct, je použít zbraň. Zakazování (legálního) držení zbraní nemůže přinést nic pozitivního, ale právě naopak.

 

     Odkaz:   https://www.securitymagazin.cz/defence/kontroverzni-smernice-eu-chce-vzit-lidem-moznost-se-branit-legalne-drzenou-zbrani-komentar-lumira-nemce-1404062525.html

     Celý text:      Smernice-EU.doc

 

 ( Poznámka správce stránky: Skutečně je Švýcarsko tak nevyspělou společností, že vojenští záložníci mají dokonce i vojenskou výzbroj u sebe doma? Skutečně jsou vyspělé takové země, jako Švédsko, Británie, Německo, kde se občané a občanky nechávají napadat, okrádat, znásilňovat? Podle mne to může tvrdit jen škodící blb! Vždyť podle dosavadních morálních a snad i právních norem ( i když při existenci soudních mafií má o tom člověk pochybnosti) má občan povinnost pomoci napadanému proti násilníkům. Jak mohou starší občané, nebo ženy, účinně pomáhat proti fyzicky zdatnějšímu násilníkovi, nebo jejich skupině. Průstřel bývá také méně letální, než velké rány nožem. Budou také zakazovány nože? Budou zakazovány automobily, které mohou být také smrtící zbraní ... ??? )

 

 

 

Skrytá vlastnosť 5G siete

 

 9.2.2019 ,  MarekM     Ohľadom problematiky budovania 5G siete a jej technického a zdravotného vplyvu na ľudí odovzdalo v roku 2015 215 vedcov zo 41 štátov svoje obavy Organizácii spojených národov (OSN) a Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO). Ukazujú, že vytvorené „telekomunikačné elektromagnetické pole“ má škodlivý dopad na živé organizmy už v oveľa menších dávkach, ako sú povolené medzinárodnými a národnými smernicami. Medzinárodnú výzvu s názvom „Zastavme 5G projekt na Zemi a vo vesmíre“ , spolu s celosvetovou petíciou, si môže každý prečítať na stránke https://www.5gspaceappeal.org/the-appeal Uskutočnenie celoplanetárneho pokrytia 5G siete z vesmírneho priestoru, má byť finálne zabezpečené pomocou 20 000 satelitov z nízkeho a stredného orbitálneho pásma. Každý satelit bude vyžarovať milimetrové vlny s efektívnym výkonom až do 5 miliónov wattov.  Pri celoplanetárnom „5G frequency veil“ sa okrem Internetu vecí ( IoT - který je jedním z předpokladů pro zavedení NWO - pro uskutečnění absolutní kontroly lidí, případně postihování "nepohodlných". ) , vytvorí aj okolo Zeme tzv. „5G frequency veil – 5G frekvenčný závoj“. Zodpovední ľudia by sa mali zamyslieť a trvať na preverení všetkých možných negatívnych dopadov takejto celoplanetárnej siete.

 

     Odkaz:   http://www.zvedavec.org/pocitace/2019/02/7824-skryta-vlastnost-5g-siete.htm

     Celý text:      5G-site.doc

 

 

 

Benešovy dekrety se stávají cárem papíru. Hanba kolaborantům.

 

10.2. 2019 Pavel Opl     A cizáci, kteří si zavdali s nacistickým režimem vznášejí vůči naší zemi a našemu národu stále nové majetkové nároky. Nejnověji jde o rod Lichtenštejnů, kterým byl podle Benešových dekretů v roce 1946 jejich majetek zkonfiskován. Jedná se o skvosty, o které náš národ pečoval 70 let a do jejich údržby, oprav a zvelebování jsme všichni z našich peněz dali astronomické částky. Jde o skvosty jako hrady a zámky Valtice, Lednice, Šternberk, Bučovice, Velké Losiny a obrovské množství pozemků, cca 70 tisíc hektarů půdy a lesního porostu. Benešovy dekrety jsou nedílnou a nesmazatelnou historií našeho státu, což se mnohým kolaborantům samozřejmě zajídá. Otřesné však je, že drzost bývalých kolaborantů nabývá na intenzitě a oni vznášejí stále další majetkové nároky vůči naší zemi a našemu národu. A největší hanbou našeho národa je, že lidé zvolili spoustu politiků, kteří tyto protinárodní postupy dokonce aktivně podporují.

 

     Odkaz:   http://www.czechfreepress.cz/podoteky/benesovy-dekrety-se-stavaji-carem-papiru-hanba-kolaborantum.html

     Celý text:      Dekrety-prezidenta.doc

 

 

Pravda o Venezuele

 

 25. ledna 2019     Jak došlo k tomu, že země ležící na 20 % (zjištěných) světových zásob ropy žije v bídě a astronomických dluzích? Mainstreamová média tvrdí, že současná ekonomická krize ve Venezuele je způsobená socialistickými vládami po roku 1998, kdy k moci nastoupil Hugo Chávéz. Tato lež je tak oblíbená a populární, že ji ochotně šíří i velká mainstreamová média a televize. Ropa ve Venezuele byla objevena už před první světovou válkou a všechny zdroje a práva na těžbu ropy získala Rockefellerova těžařská společnost Caribian Petroleum. Ve Venezuele ale dříve bohatství ropy nedosáhlo ke kapsám obyčejných Venezuelanů. Torontská universita v Kanadě vypracovala unikátní studii a analýzu venezuelské ekonomiky a deficitu až do dnešní doby. Získané údaje odhalují neuvěřitelné. Jednoduše nehorázné vykořisťování Venezuely ze strany USA a amerického FEDu, a to skokově od roku 1963. Venezuelská ekonomika se počínajíc tímto rokem začala extrémně zadlužovat. U moci nebyl žádný Chávéz ani Maduro, ale prozápadní loutkové kapitalistické vlády. Rok 1973 je rokem vzniku amerického petrodolaru. Venezuela začala pokrývat obrovskou poptávku po ropě v USA a dostávala za to natisknuté petrodolary. Vláda v Caracasu z úplně nepochopitelných a nelogických důvodů prodávala (před Chávezem) ropu extrémně hluboko pod světovými cenami. A to tak hluboko, že Venezuela měla z tak nízkých příjmů z ropy tak nízký profit, že si musela u amerického FEDu začít půjčovat na svůj vlastní státní rozpočet. Extrém nastal v roce 1980, když ceny za barel na světových trzích byly na úrovni 120 dolarů za barel, ale Venezuela prodávala barel jen za 37 dolarů.

 

     Odkaz:   http://severoceskapravda.cz/index.php/nazory/2089-pravda-o-venezuele

     Celý text:      Pravda-o-Venezuele.doc

 

 

 

Roskosmos řekl, kdy ruští kosmonauté poletí na Měsíc

 

 9.02.2019     První ruský pilotovaný let se má odebrat na Měsíc v roce 2031. V roce 2034 se má začít se stavbou měsíční základny.

     Odkaz:   https://cz.sputniknews.com/svet/201902099156491-rusko-kosmonauti-mesic-vesmir/

     Celý text:      Roskosmos-rekl.doc

 

EU řídí tajná organizace: Od integrace po vymazání identity států.

9. 2. 2019     Valentin Katasonov analyzuje sebezničující cestu evropských zemí do globalistického chřtánu rockefellerovské finanční oligarchie.  Země, které vstoupily do eurozóny, ztratily významnou část své svrchovanosti. Předaly ji nadnárodní instituci nazvané Evropská centrální banka (ECB).

          Odkaz:   http://www.protiproud.cz/politika/4261-eu-ridi-tajna-organizace-od-integrace-po-vymazani-identity-statu-za-vsim-hledej-rockefellera-gang-triceti-prozrazen-majitele-klicu-sve-trezory-neodemknou-tzv-europarlament-cestu-narodu-do-otroctvi-posvetil.htm

     Celý text:      EU-ridi-tajna.doc

 

Tohle Němci nesmí udělat, varuje Marian Kechlibar před návrhem, který ohrožuje Česko.

 4.2. 2019 , ROZHOVOR     Němci chtějí brzy uzavřít všechny jaderné i uhelné elektrárny. „Pokud se do toho Němci vážně pustí, stanou se jim sousední státy včetně ČR energetickým rezervoárem,“

     Odkaz:   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Tohle-Nemci-nesmi-udelat-varuje-Marian-Kechlibar-pred-navrhem-ktery-ohrozuje-Cesko-A-varuje-Andreje-Babise-569263

     Celý text:      Tohle-Nemci.doc

 

Není pravda, že stát je špatný hospodář

( Nejen retro - rozhovor Haló novin s Jiřím Hanákem)

 Před rokem 1989 jsme byli průmyslovou velmocí. Strojírenství mělo špičkovou úroveň a skutečnou velmocí jsme byli, pokud šlo o investiční celky.  Nesouhlasím s tvrzením, že stát je špatný hospodář.

     Odkaz:   http://www.halonoviny.cz/articles/view/45701719

     Celý text:      Neni-pravda.doc

 

Solární elektrárna soudce Baxy - pár panelů na střeše a proč mrtví mluví

 

Občané mají právo znát všechny okolnosti kolem solárního byznysu. Občané hradí miliardy ze svých kapes.     Nejen po těchto zkušenostech je zcela legitimní se ptát soudce, který má prokazatelně na střeše své vily fotovoltackou elektrárnu

     Odkaz:   http://www.institut-av.eu/solarni-elektrarna-soudce-baxy-par-panelu-na-strese-a-proc-mrtvi-mluvi/

     Celý text:      Sol-elektrarna.doc

 

Eurovolby se blíží: Bažiny mobilizují.

 

Do Prahy přijede balkánská řeznice Madeleine Albrightová.  Ona přijíždí, aby tu koordinovala nástup „proevropských“ sil. Před eurovolbami. Aby přitvrdili cenzuru, zintenzivnili propagandu  i nějaké špinavé triky

     Odkaz:   http://www.rukojmi.cz/clanky/7566-eurovolby-se-blizi-baziny-mobilizuji-do-prahy-prijede-balkanska-reznice-ma-s-sebou-noty-v-kavarne-horkne-sojove-latte-nekonecne-dlouha-chapadla-think-tanku-zatopime-jim-volbou-fasounu-cihla-do-skleniku

     Celý text:      Do-Prahy.doc

 

Nová evropská šlechta ( Nejen retro )

 

 Jen si všimněme (předchozího) předsedy Evropského parlamentu, Martina Schulze, jehož měsíční plat činil 29 000 €! Dobře vidíte, je to 29 000 eur (783 000 Kč)! Evropská Unie má do 60 tisíc zaměstnanců, s ročním rozpočtem na své potřeby a provoz, kolem 10 miliard €!!! (Jen pro představu jde o 270 miliard Kč.) EU je zbytnělý, centralistický, byrokratický moloch, který parazituje na životech lidí.

Jeho účelem je být nástrojem temné šlechty pro nastolení její světovlády - Nového světového řádu)

     Odkaz:   http://www.rukojmi.cz/clanky/1602-nova-evropska-slechta

     Celý text:      EU-slechta.doc

 

Jak páni světa zbavuji Zemi přebytečných obyvatel

 

31.1.2019    Temná elita tahá za provázky, a nemá žádnou touhu zničit sebe, „svou” planetu, jachty, nemovitosti, svůj finanční ráj a své centrální banky-kasina. Žijí si příliš dobře, aby si svůj feudální život zničili jadernou apokalypsou. Tito temní vládci světa vedou tichou válku – postupné, ale neustálé ničení „přebytečných” lidí při zachování infrastruktury.

     Odkaz:   https://ceskoaktualne.cz/2019/01/zpravy-k-zamysleni/pani-sveta-zbavuji-zemi-prebytecnych-obyvatel/

     Celý text:      Jak-pani-sveta.doc

( Poznámka: Další alternativní zbraně tohoto hybridního válčení (vyvražďování) jsou migrační údery, homosexualistická propaganda, boj proti oteplování (způsobenému člověkem!?), boj za (překroucená) lidská práva, degradace školního vzdělání pro masy, snaha zavést západní internet věcí (5G) . . . Pro mnohé bohaté, veleučené, či kariéristické "hňupy", včetně mnohých "nobelistů", by mělo být varováním, že 43. zpráva thinktanku temné elity - Římského klubu - otevřeně mluví o tom, že životní prostředí nejvíce ničí nejbohatší část světové populace (budou také vyhlazovat většinu tzv. „zlaté půlmiliardy lidstva“?! – viz Kapitalismus-mrtvola.doc ) )

 

Každý se mohl přesvědčit, že ČT vyloženě lže a manipuluje, když například vysílala o srpnu 1968

 4.2. 2019 ,  Tomio Okamura     ČT do nás i našich dětí valí nechutnou sluníčkářskou propagandu o Evropské unii na věčné časy, o potřebě multikulturalismu a nutnosti přijímání imigrantů ...

     Odkaz:   http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=215910

     Celý text:      CT-lze.doc

 

Z oprávněných nároků uhradilo Německo jen čtyři procenta

6.2. 2019 , Jiří Valenta (interpelace v PS PČR)    Korektní sousedské vztahy obou zemí mohou být realizovány pouze tehdy, kdy oprávněné a dokonce mezinárodně uznané pohledávky budou mezi nimi vyrovnány.

     Celý text:      Reparace-Valenta.doc

 

Rusové testovali revoluční podmořský dron Poseidon

 

 6.2. 2019 , Reuters - Moskva ČTK  Ruská armáda provedla testy „Charakteristiky neomezeného dosahu a rychlosti přes 200 kilometrů za hodinu se plně potvrdily. Pracovat bude v hloubce jednoho kilometru.

     Odkaz:   https://www.novinky.cz/zahranicni/496536-rusove-testovali-revolucni-podmorsky-dron-poseidon.html

     Celý text:      Testovali-Poseidon.doc

 

To je naprosto nehorázné! Celkem miliony z vašeho na integraci cizinců!

6.2. 2019 , Radim Fiala     Pražské zastupitelstvo před pár dny schválilo individuální dotaci v hodnotě přes 5,1 milionu korun sluníčkářské neziskové organizaci Integrační centrum Praha (ICP)

     Odkaz:   https://www.euportal.cz/Articles/20570-to-je-naprosto-nehorazne-celkem-miliony-z-vaseho-na-integraci-cizincu-podekujte-za-to-prazske-koalici-piratu-ivana-bartose-uskupeni-praha-sobe-poslance-kdu-csl-jana-cizinskeho-a-pospisilovy-top-09.aspx

     Celý text:      RFiala.doc

 

USA „zavírají vrata ohrady“, ale Huawei už vzal do zaječích

31.1.2019 VSa     David Goldman tvrdí, že snahy USA zastavit dominanci Huawei v technologii 5G nejsou nic jiného, než pokus zakrýt svá vlastní katastrofální selhání.

     Odkaz:   http://casopisargument.cz/2019/01/31/usa-zaviraji-vrata-ohrady-ale-huawei-uz-vzal-do-zajecich/

     Celý text:      USA-zaviraji.doc

 

L'Opinion: Jaderná bomba již nebude odstrašující zbraní!

6. února 2019 , Podle francouzského novináře Erica Le Bouchera se po odchodu Spojených států a Ruska  z INF objeví nové atomové bomby s nízkým výkonem. Pravděpodobnost nehody nebo chyby v jaderné otázce narůstá každý den,"

     Odkaz:   http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/lopinion-jaderna-bomba-jiz-nebude-odstrasujici-zbrani/

     Celý text:      Jaderna-bomba.doc

 

Velká čistka

  3.2. 2019, Viktor Grinkevič     Téma elit se v moderním Rusku stává jedním z klíčů politické agendy: zadržení senátora Raufa Arašukova přímo v zasedací síni Rady federace ,  Zákon, podle něhož by generální prokuratura měla mít přístup k údajům o zahraničních kontech a úsporách ruských státních úředníků.

     Odkaz:   http://zavtra.ru/blogs/velikaya_chistka

     Překlad:      Velka-cistka.doc

 

Japonský deník označil Kurily za ideální  místo pro rozmístění amerických raket

 05.02.2019 © Sputnik / Sergej Krivošejev     Čtyři ruské ostrovy Kurilského řetězu, jsou ideálním místem pro umístění amerických raket. Uvedl to japonský deník Japan Business Press

     Odkaz:   https://cz.sputniknews.com/svet/201902059124566-japonsko-kurily-rusko-spor-rakety/

     Celý text:      Kurily-misto.doc

 

Šéf AfD je novým spolkovým kancléřem!

5. února 2019 - 06:20 , (rp,prvnizpravy.cz,smopo.ch,foto:arch.)     Šéf AfD Alexander Gauland oznámil svržení Angely Merkelové a sebe jmenoval do funkce spolkového kancléře.

      "Tento článek je samozřejmě úplná absurdita," přiznává autor. "Fake a aprílový žert!" Před dvěma dny však Angela Merkelová vyzvala k nové prezidentské volbě ve Venezuele a zdůraznila, že obyvatelé Venezuely musí hájit své zájmy. " Není jasné, zda Merkelová tuší, že by Němci by mohli udělat totéž proti ní,"

     Odkaz:   http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/sef-afd-je-novym-spolkovym-kanclerem/

     Celý text:      Sef-AfD.doc

 

Intervence USA ve Venezuele: Maduro narušitel amerického vlivu.

 

4. 2. 2019 , Nikolaj Starikov uvádí pět hlavních důvodů, proč USA potřebují realizovat státní převrat ve Venezuele a dosadit tam vlastní loutkovou vládu:

     Odkaz:   http://www.novarepublika.cz/2019/02/intervence-usa-ve-venezuele-maduro.html

     Celý text:      USA-ve-Venezuele.doc

 

Čínský lunochod zjistil, že měsíční noci jsou mnohem chladnější, než se předpokládalo

 

 4.2. 2019      Čínská národní vesmírná agentura (CNSA) informuje, že lunochod Yutu 2 kosmické mise Čchang-e 4 zachytil mimořádně nízkou teplotu na odvrácené straně Měsíce.

     Odkaz:   https://cz.sputniknews.com/svet/201902049115174-cina-lunochod-mesic-vyzkum-teplota/

     Celý text:      Cinsky-lunochod.doc

 

Co všechno může znamenat americké odstoupení od smlouvy INF?

 

 3.2.2019 Pavel Gavlas      Práh jaderné války se nebezpečně snížil. Reakční doba pro zahájení odvetného úderu po zjištění odpálení nepřátelských raket nového typu je příliš krátká (10-12 min.)

     Odkaz:   http://casopisargument.cz/2019/02/03/co-vsechno-muze-znamenat-americke-odstoupeni-od-smlouvy-inf/

     Celý text:      Odstoupeni-od-inf.doc

 

Francie a Německo: "Jsme rozhodnuti vytvořit evropskou armádu

 4.2. 2019 , Soeren Kern  "Cášská smlouva" torpéduje přesně ty evropské myšlenky, kterými se paní Merkelová a pan Macron tak rádi zaklínají. Zdá se, že tuší, že se EU v současné podobě rozpadne."

     Odkaz:   http://www.czechfreepress.cz/evropa/francie-a-nemecko-jsme-rozhodnuti-vytvorit-evropskou-armadu.html

     Celý text:      Francie-a-Nemecko.doc

 

Utajené volby

1.2. 2019 , Martin Koller     Slouhové cizích zájmů evidentně zvolili novou taktiku. Mohli bychom mluvit o skoro utajených volbách, téměř kategorie stealt. Nepřehlížejme důležitost voleb do EU

     Odkaz:   http://www.novarepublika.cz/2019/02/utajene-volby.html

     Celý text:      Utajene-volby.doc

 

WSJ: Jak se může Washington uchránit před „rusko-čínským obrem"?

 

 3.2. 2019 V čínských a ruských dokumentech je spolupráce mezi Moskvou a Pekingm nazývána "komplexním strategickým partnerstvím".

     Odkaz:   http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/wsj-jak-se-muze-washington-uchranit-pred-rusko-cinskym-obrem/

     Celý text:      WSJ-jak-se-muze.doc

 

Kategorické ultimátum nemeckej kancelárky národným štátom: vzdať sa vlastnej suverenity!

 1.2. 2019     Angela Merkelová povedala toto: „Národné štáty dnes musia – alebo povedzme, majú povinnosť – vzdať sa vlastnej suverenity.“

     Odkaz:   http://aliancenarodnichsil.cz/kategoricke-ultimatum-nemeckej-kancelarky-narodnym-statom-vzdat-sa-vlastnej-suverenity/

     Celý text:      Ultimatum.doc

 

JAK NA TO PO "AMERICKU"?!

 

3.2. 2019   George Friedman, ... prvotním zájmem USA, pro který jsme vedli války – prvou, druhou i studenou – je vztah mezi Německem a Ruskem. Protože jejich jednota je pro nás jedinou hrozbou.

     Odkaz:   http://severoceskapravda.cz/index.php/informace/2075-jak-na-to-po-americku

     Celý text:      Jak-na-to.doc

 

Globalizace končí. Trendem je lokalizace

 

 2. 2. 2019 Antonín Karoc  ČeskáPozice     Globalizace je zřejmě za svým vrcholem a rozvoj moderních technologií, jako je 3D tisk, a automatizace naznačuje směřování k lokalizaci.

     Odkaz:   http://www.novarepublika.cz/2019/02/globalizace-konci-trendem-je-lokalizace.html

     Celý text:      GlobalizaceKonci.doc

 ( Poznámka: Ekonomika má sloužit lidem a ne lidé ekonomice (superelitám, které ji deformují ve svůj prospěch) !!! )

 

Das Investment: investice do Ruska slibují investorům dvojnásobný zisk

1.2. 2019  russian     Ruské akcie jsou pro investory stále atraktivnější, tvrdí Das Investment.

     Odkaz:   http://www.novarepublika.cz/2019/02/das-investment-investice-do-ruska.html

     Celý text:      Investice-do-Ruska.doc

 

Americká výpočetní technika pomohla Němcům zavraždit během jejich genocid desítky milionů lidí

1.2. 2019     Americký výpočetní gigant IBM, resp. jeho vynálezy, umožnil Němcům provádět v obludném měřítku genocidu Židů a Slovanů.

     Odkaz:   https://www.securitymagazin.cz/historie/americka-vypocetni-technika-pomohla-nemcum-zavrazdit-behem-jejich-genocid-desitky-milionu-lidi-1404060281.html

     Celý text:      US-vypocetni.doc

 

Extrémní mrazy v severní Americe zabily už 21 lidí

2.2. 2019 , John Vojtek , CHICAGO   Devadesát milionů Američanů, tedy přibližně třetina populace, pocítila teploty minus 17 stupňů Celsia a nižší. Teploty v Chicagu klesly na minus 30 stupňů Celsia

     Odkaz:   http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=215771

     Celý text:      Globalni-otepleni.doc

     Viz také:  Climate.doc  ,  Klima.doc  ,  Globalni-oteplovani.doc  ,  Hoax-GO.doc  ,  Klima-hoax.doc  ,   Boj-kapitalu.doc ,  Rozhovor-o-GO.doc  ,  Proti-hypoteze.doc  ,  Kronika-povetrnosti.doc  ,  Leto-se-chyli.doc  ,  Nie-klima.doc

Agenda využívající tezi o oteplování způsobeném člověkem - boj proti globálnímu oteplování, je dalším nástrojem vládců Západu. Obdobným nástrojem jako mezinárodní boj za lidská práva (podle kritérií tohoto panstva), boj proti mezinárodnímu terorismu (podníceném vládci Západu), boj za práva sexuálních menšin a další. Tyto nástroje mají sloužit k postupnému přesouvání moci od orgánů jednotlivých států na nadnárodní instituce, podléhající vládcům Západu. K postupnému ovládnutí světa západními superboháči, k nastolení NWO (jejich nového světového řádu).

 

V New Yorku bude ustavena Velká porota k prošetření důkazů o demolici Dvojčat a budovy WTC 7!

31.1. 2019  Po 17 letech se začne u amerického soudu konečně projednávat žaloba pozůstalých po obětech útoků z 11. září proti závěrečné zprávě inženýrů americké organizace NIST, která je obviňována ze spiknutí

     Odkaz:   https://aeronet.cz/news/prulom-po-17-letech-v-new-yorku-bude-ustavena-velka-porota-k-prosetreni-dukazu-o-demolici-dvojcat-a-budovy-wtc-7-nastava-zuctovani-s-neocony-a-americkym-deep-state-soudni-odhaleni-spiknuti/

     Celý text:      Prulom-po-letech.pdf

     Také viz retro:     Podvod-11-9-2001.pdf

 

Co odlišuje odolné státy od bezbranných

 

 31. 1. 2019 , Petr Hampl       Češi nevnímají Slováky jako jeden z mnoha přátelských národů, ale jako něco speciálního, blízkého, mnohem sympatičtější než kdokoliv jiný.

     Odkaz:   http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=215653

     Celý text:      Co-odlisuje.doc

 

Ministr kultury Antonín Staněk (ČSSD) :

Česká televize funguje dobře a plní svoji úlohu

 

31.1. 2019     Neschválení výroční zprávy o činnosti České televize  by bylo politickým tlakem, který by mohl znamenat odvolání Rady ČT.

     Odkaz:   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ministr-Stanek-Ceska-televize-funguje-dobre-a-plni-svoji-ulohu-568851

     Celý text:      CT-funguje.doc

 ( Poznámka: "Neobjektivitu" ČT mnozí diváci oprávněně odsuzují. Svým "hitlerováním" v mnohých pořadech, slepým služebníčkováním západnímu meinstreamu řízenému stoupenci amerického deep state a eurofašistům (např. interview s Posseltem), provozuje ČT protinárodní  vlastizrádnou činnost. )

 

Západní tisk je zděšen: Americká stíhačka F-35 je šílená!

 

 1.2. 2019   Při dlouhodobých testech amerického stíhacího letounu F-35 byly zjištěny kritické problémy se spolehlivostí a trvanlivostí letadla, přesností jeho zbraní a softwaru.

     Odkaz:   http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/zapadni-tisk-je-zdesen-americka-stihacka-f-35-je-silena/

     Celý text:      Stihacka-F35.doc

 

Rusko 2018: Důvěra v Putina je pryč

 

 30.1. 2019 , Ljuba Lulko     Hlavní událostí roku 2018 pro Rusko byla důchodová reforma, jejíž negativní vliv podkopal důvěru veřejnosti v prezidenta.

     Odkaz:   https://www.eurasia24.cz/analyzy/item/2887-rusko-2018-duvera-v-putina-je-pryc

     Celý text:      Duvera-v-Putina.doc

 

Ruští liberálové v nouzi

 28.1.2019 , Jan Campbell     10. Gajdarovského fóra (www.gaidarforum.ru , které se uskutečnilo v Moskvě (15-17.1.2019) mi potvrdily, že ruští liberálové a jejich západní spojenci jsou v nouzi.

     Odkaz:   http://vasevec.parlamentnilisty.cz/komentare/rusti-liberalove-v-nouzi

     Celý text:      Rusti-liberalove.doc

 

Úloha propagandy

30.1. 2019 , Leo K.  KosaZostra Kapitalismus sociální problémy nemůže je vyřešit. A vždy se najde nějaký způsob jak třeba palčivý problém obrátit ve zdroj zisku. A k tomu slouží právě propaganda a její zatajovaný cíl – udržovat lidstvo na hraně války.

     Odkaz:   http://www.novarepublika.cz/2019/01/uloha-propagandy.html

     Celý text:      Uloha-propagandy.doc

 

Rusko v priebehu prvých 18 rokov tohto tisícročia  odpustilo mnohým krajinám dlhy v celkovej výške 140 miliárd dolárov

29.1.2019 , Eugen Rusnák     Na prvom mieste je Kuba, ktorej Kremeľ „prepáčil“ 32 miliárd dolárov. Na druhom mieste je Irak s odpustenými 21,5 miliardami dolárov dlhu.

     Odkaz:   http://www.srspol.sk/clanek-rusko-v-priebehu-prvych-18-rokov-tohto-tisicrocia-odpustilo-mnohym-krajinam-dlhy-v-celkovej-vyske-140-miliard-dolarov-18246.html

     Celý text:      Rusko-odpustilo.doc

 

Kam zmizel zlatý poklad republiky

( kráceno - retro 8.2. 2012 )

Pojednává o tom pozoruhodná kniha Stanislava Motla          V době rozdělení Československa byly v sejfech Státní banky 102 tuny zlata, nyní z něj zbývá jen 13,7 tuny !!!

     Odkaz:   https://www.bankovnipoplatky.com/kam-zmizel-zlaty-poklad-republiky--16599.html

     Celý text:      ZlatyPoklad.doc

 

Na 60 a ještě níž. Američtí těžaři břidlicové ropy jsou šokováni levnou ropou

 28.1. 2019 , Natalja Dembinskaja , Cena WTI má stabilně činit přibližně 60 dolarů za barel, v opačném případě bude třeba zrušit investice do tohoto sektoru, prohlásil šéf společnosti Hess

     Odkaz:   https://cz.sputniknews.com/byznys/201901289054213-ropa-bridlice-usa/

     Celý text:      Levna-ropa.doc

 

Američtí intelektuálové podepsali petici proti Trumpově intervenci do Venezuely

 28.01.2019     Americký lingvista a levicový politický aktivista Noam Chomsky organizuje petici, ve které vyzývá Trumpovu administrativu, aby se přestala vměšovat do vnitropolitické situace ve Venezuele.

     Odkaz:   https://cz.sputniknews.com/politika/201901289060354-USA-intelektualove-petice-Trump-intervence-Venezuela/

     Celý text:      Americti-intelektualove.doc

 

Apple přiznal „štěnici“ v aplikaci FaceTime, chybu odstraní ke konci týdne

 29.1. 2019 , Tereza Nováková    Sám šéf Applu Tim Cook vyhlásil cíl - přijmout komplexní legislativní reformu v oblasti ochrany dat uživatelů. „Nebezpečí jsou skutečná a důsledky příliš vážné,“ řekl.

     Odkaz:   https://www.seznamzpravy.cz/clanek/apple-priznal-stenici-v-aplikaci-facetime-chybu-odstrani-ke-konci-tydne-65152?dop-ab-variant=8&seq-no=2&source=hp

     Celý text:      Apple-priznal.doc

 

Uctívání banderovců je vlastně rehabilitace fašismu

 

 28.1. 2019 , J. Kojzar    Rozhovor Haló novin s historikem docentem Jaroslavem Štraitem

     Odkaz:   http://www.halonoviny.cz/articles/view/49750169

     Celý text:      Uctivani-banderovcu.doc

 

Vzkaz z Davosu? Je třeba redefinovat globalizaci

 

 28.1.2019 VSa     Noviny Financial Times (vydání 24/01/2019) píší o tom, že podnikatelská a politická elita musí vážně hovořit o kapitalistickém modelu.

     Odkaz:   http://casopisargument.cz/2019/01/28/vztaz-z-davosu-je-treba-redefinovat-globalizaci/

     Celý text:      Vzkaz-z-Davosu.doc

 

Pět důvodů, proč pokus o puč neklapne – Venezuela globálním pohledem

27.1. 2019    Tady je pět důvodů, proč je nepravděpodobné, aby toto drama přineslo takové rozuzlení, o jakém tolik křičí hlavní světová média

     Odkaz:   https://aeronet.cz/news/pet-duvodu-proc-pokus-o-puc-neklapne-venezuela-globalnim-pohledem/

     Celý text:      Pet-duvodu-proc.doc

 

Stalingrad - mezník záchrany Evropy před fašismem

Emil Vachek : »Především - v čem spočívá nesmírný význam Stalingradu pro Sověty? Stalin označil Moskvu za hlavu a Stalingrad za srdce Sovětského svazu«. Slova to byla výstižná a charakterizující onen přelom ve válce Jiří Jaroš Nickelli , Haló noviny, 28.1. 2019, str. 6

     Celý text:      Stalingrad-meznik.doc

 

Ke hnutí žlutých vest: Střední třída chudne a je frustrovaná

 

 28.1. 2019 , Ladislava Chateau     Hlubší zamyšlení a odpověď na to, proč do ulic vyšla právě střední vrstva, přinesl esejista Christophe Guilluy ve své knize - Konec střední třídy na Západě

     Odkaz:   http://literarky.cz/politika/svet/27750-ke-hnuti-lutych-vest-stedni-tida-chudne-a-je-frustrovana-

     Celý text:      Ke-hnuti.doc

 

Bývalý pracovník OSN vysvětlil, jak USA diktují organizaci své podmínky

28.1. 2019     Bývalý zvláštní zpravodaj OSN Alfred de Zayas v interview pro The Independent prohlásil, že hlavní příčinou ekonomické katastrofy ve Venezuele jsou americké sankce.

     Odkaz:   https://cz.sputniknews.com/nazory/201901289053931-venezuela-osn-usa/

     Celý text:      Byvaly-pracovnik.doc

 

Alena Vitásková: Otevřený dopis poslankyním, poslancům, senátorkám, senátorům, a členům vlády ČR – Praha dne 16. 1. 2019

     Stala jsem se politicky pronásledovanou za svoji práci, kterou jsem odváděla celý život v souladu se zákony této země, ku prospěchu našich občanů, naší vlasti. Politici, policisté, státní zástupci a soudci, kteří jsou zapojeni do solárního byznysu, spojili síly, a snaha o moji likvidaci pokračuje.

     Odkaz:   http://www.rukojmi.cz/clanky/7467-alena-vitaskova-otevreny-dopis-poslankynim-poslancum-senatorkam-senatorum-a-clenum-vlady-cr-praha-dne-16-1-2019

     Celý text:      Vitaskova-dopis.doc

 

Kolaps je již tady: Je to proces, ne událost.

 

 26.1. 2019 , Chris Martenson , "Information Clearing House" Skutečný kolaps se děje pomalu a často bez jakéhokoli potvrzení tzv. politickými a ekonomickými elitami až do jeho úplného konce.

     Odkaz:     http://www.informationclearinghouse.info/50984.htm

     Překlad:   Kolaps-jiz-je.doc

 

Moderní Pchjongjang

 

 Časopisy „Korea“ a „Korea dnes“ přinášejí krásné snímky Pchjongjangu, moderního socialistického velkoměsta, nově postaveného po roce 1953 na troskách jednoho z nejstarších sídel korejského národa

     Odkaz:     http://www.kldr.info/2019/01/27/moderni-pchjongjang/

     Celý text:   Moderni-Pchjongjang.pdf

 

Der Spiegel zveřejnil článek o vzpomínkách bývalého

 

 amerického velvyslance v Rusku Michaela McFaula

 

 24.1. 2019 , Taurus    Popisuje, jak USA lhaly Rusku ve věci sankcí OSN proti Íránu; Lhali ohledně bombardování Libyje; Vzdělávali ruské aktivisty liberální opozice a platili milionové částky občanským organizacím 

    Odkaz:     http://leva-net.webnode.cz/news/der-spiegel-zverejnil-clanek-o-vzpominkach-byvaleho-americkeho-velvyslance-v-rusku-michaela-mcfaula/

     Celý text:   Der-Spiegel.doc

 

Jan Campbell: Dárek, který nic nestojí

 

 Jan Campbell, 22. 1. 2019     Již teď je vidět, že USA nemohou nabídnout ČLR zboží v nabídnuté výši 1000 miliard USD během 6 let. Proto bychom se měli z daru, který nic nestojí, učit.

     Odkaz:     http://www.srspol.sk/clanek-jan-campbell-darek-ktery-nic-nestoji-18239.html

     Celý text:   Darek.doc

 

 

Nová Evropa: Německo a Francie podepsaly v Cáchách klíčový dokument

22.1. 2019     Reformátování Evropy oficiálně začalo.  Německo a Francie chtějí vytvořit jádro mocenského řízení v Evropě.  Všichni globalisté mají to společné, že pracují ve prospěch plánu na vznik světovlády superelit (NWO)

     Odkaz:     https://aeronet.cz/news/nova-evropa-nemecko-a-francie-dnes-podepsaly-v-cachach-klicovy-dokument-o-vzniku-dvourychlostni-evropy-podpis-se-odehral-necelych-40-kilometru-od-maastrichtu-za-pritomnosti-vrcholneho-nemeckeho/

     Celý text:   Nova-Evropa.pdf

 

Washington jmenoval prezidenta Venezuely

 

 24.1.2019 ,  Paul Craig Roberts          Prezident Trump oficiálně prohlásil zvolenou vládu za „nelegitimní“ tím způsobem, že formou příkazu zvolil venezuelského prezidenta.

     Odkaz:     http://www.zvedavec.org/komentare/2019/01/7811-washington-jmenoval-prezidenta-venezuely.htm

     Celý text:   Washington-jmenoval.doc

 

Czexit ano a jak dál (III.)

 

 18.1.2019 , Ing. Jaroslav Tichý     Jaké máme vůbec možnosti s ohledem na Czexit, 1/ nedělat (tak jako obvykle) nic. V takovém případě zůstaneme kolonií. 3/ usilovat o urychlený Czexit

     Odkaz:     http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/czexit-ano-a-jak-dal-iii.html

     Celý text:   Czexit-III.doc

 

Návrh na zdanění finančních náhrad je správným krokem

Pojem restituce znamená, že dochází k návratu k předchozímu stavu. Zákon č. 428/2012 Sb., o majetkovém vyrovnání s církvemi a náboženskými společnostmi, tomu neodpovídá.

     Celý text:   Navrh-na-zdaneni.doc

 

Drive: Fotografie ruského úderného dronu „unikly" do sítě!

25. 1. 2019 , V sociálních sítích se objevily fotografie, které údajně zachytily ruský bezpilotní letoun „Ochotnik“ („Lovec“ ), napsal The Drive.

     Odkaz:     http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/drive-fotografie-ruskeho-utocneho-dronu-unikly-do-site/

     Celý text:   Drive-fotografie.doc

 

Sudeťácký sjezd v ČR?

 

 25.1. 2019     Předseda Sudetoněmeckého landsmanšaftu Bernd Posselt plánuje sjezd svého sdružení na území České republiky. Ve středu večer to potvrdil v rozhovoru pro Českou televizi.

     Odkaz:     http://www.halonoviny.cz/articles/view/49704619

     Celý text:   Sudetacky-sjezd.doc

     ( Poznámka: B. Posselt je také ideovým a organizačním spoluiniciátorem hrubých nezákonností v Jugoslávii (viz text níže), i na banderovské části Ukrajiny. Budeme takovým umožňovat, aby "majstrovali" českou politiku???!!! )

 

Ukáže se konečně pravda o Kosovu?

25.1. 2019  - Břetislav Olšer - šéfredaktor http://www.rukojmi.cz/     Ukáže se konečně pravda o tzv. žlutém domě, v němž byli dle hlavní žalobkyně ICTY v Haagu Carly del Ponteové vražděni Srbové, uneseni z Kosova do Albánie; a následoval prodej jejich tělesných orgánů?

     Odkaz:     http://www.rukojmi.cz/clanky/zahranicni-politika/7484-ukaze-se-konecne-pravda-o-tzv-zlutem-dome-v-nemz-byli-dle-hlavni-zalobkyne-icty-v-haagu-carly-del-ponteove-vrazdeni-srbove-uneseni-z-kosova-do-albanie-nasledoval-prodej-jejich-telesnych-organu

     Celý text:   Ukaze-se.doc

 

Německý průmysl chce zastavit čínský parní válec

25.1.2019 VSa Čínská ekonomika nakopla německou exportní mašinu. Ale najednou se Německo začalo bát, že bude na straně poražených, napsaly noviny Financial Times.

     Odkaz:     http://casopisargument.cz/2019/01/25/nemecky-prumysl-chce-zastavit-cinsky-parni-valec/

     Celý text:   Nemecky-prumysl.doc

 

Slyšíte šoupání bot?

21. ledna 2019 , Alexandr Prochanov      Obávejte se přitisknutí liberálů k hrudi, protože okamžitě najdou na vašem krku pulzující žilku a prokousnou ji.

     Odkaz:     http://zavtra.ru/blogs/ti_slishish_kak_grohochut_sapogi

     Překlad:   Slysite.doc

 

Ve Venezuele proběhl pokus o státní převrat.

24.1. 2019, Milan Vidlák, časopis Šifra  Skupina vojáků venezuelské armády ukradla z muničního skladu zbraně a pak se pokusili vtrhnout do prezidentského paláce. Národní garda je ale obklíčila a nakonec se vzdali.

         Odkaz: https://www.casopis-sifra.cz/ve-venezuele-probehl-pokus-o-statni-prevrat-nejvyssi-soud-oznacil-veskere-kroky-provadene-v-rozporu-s-ustavou-za-neplatne-spojene-staty-uznaly-vudce-vzpoury-za-prezidenta-venezuela-s-usa-prerusila/

     Celý text:      Ve-Venezuele.doc

 

Až přijde krize, nemůžeme čekat nic jiného než zhroucení a beznaděj, rozpadlé rodiny, explozi bezdomovectví a sebevražd.

 24.1. 2019 , Petr Hampl   Nemůžeme čekat nic jiného, než  řádění nadnárodních neziskovek s neomezenými rozpočty, které se budou pracujícím ještě více vysmívat

     Odkaz: https://www.euportal.cz/Articles/20510-az-prijde-krize-nemuzeme-cekat-nic-jineho-nez-zhrouceni-a-beznadej-rozpadle-rodiny-explozi-bezdomovectvi-a-sebevrazd-i-radeni-nadnarodnich-neziskovek-ktere-se-budou-pracujicim-jeste-vice-vysmivat.aspx

     Celý text:      Az-prijde-krize.doc

 

V protifašistickém odboji vlastenectví převažovalo více

než v současné době

23.1. 2019  Rozhovor Haló novin se Zdeňkou Valouchovou, předsedkyní Sdružení osvobozených politických vězňů a pozůstalých (SOPVP)

     Odkaz: http://www.halonoviny.cz/articles/view/49696492

     Celý text:      V-protifasistickem.doc

 

NEDŮVĚRA K CÍRKVÍM, TISKU, TELEVIZI...

 23.1. 2019 , Petr Žantovský     Církve dopadly v tomto meziročním srovnávání zatím nejhůře.  Staly se obchodními firmami... Obdobně je to s neziskovkami. A konečně tzv. mainstreamová média až na výjimky ztratila svou důvěryhodnost

  Odkaz: http://severoceskapravda.cz/index.php/ohlasy/2060-ned%C5%AFv%C4%9Bra-k-c%C3%ADrkv%C3%ADm,-tisku,-televizi

     Celý text:      Neduvera.doc

     ( Poznámka: Platí ono biblické - "ne podle slov, ale podle činů poznáte je" . Převrat v r. 1989 nebyl žádnou revolucí, ale zpátečnickou kontrarevolucí v zájmu západních superelit a domácích elit, kněžourů, feudálního panstva, bohatců. Jeho aktéři byli jejich "kanonfutrem". )

 

Němci vytvořili s Francouzi jeden velký superstát. Tajně

21.1.2019 , Milan Vidlák, časopis Šifra     Má dojít k těsné integraci obou zemí.  Být vazalem státu, který vždy po nadějném restartu dokáže opakovaně zničit celu Evropu, to nejsou zrovna nadějné vyhlídky…

     Odkaz:   https://www.casopis-sifra.cz/evropa-dostava-dalsi-ranu-nemci-vytvorili-s-francouzi-jeden-velky-superstat-tajne/

     Celý text:      Evropa-dostava.doc

 

Ekonomická elita se bojí budoucnosti

23.1.2019 VSa      Nálada hlavních globálních manažerů se zhoršila, začíná článek pro Die Welt.

     Odkaz:   http://casopisargument.cz/2019/01/23/ekonomicka-elita-se-boji-budoucnosti/

     Celý text:      Ekonomicka-elita.doc

 

Ekonomická nerovnost může vést ke kolapsu kapitalismu

22.1. 2019 , Bruno Le Maire , AUTOR: ČTK     Francouzský ministr financí Bruno Le Maire varoval před možným kolapsem kapitalismu v případě, že se bude dál prohlubovat ekonomická nerovnost ve světě. Z

     Odkaz:   https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/ekonomicka-nerovnost-muze-vest-ke-kolapsu-kapitalismu_511132.html

     Celý text:      Ekonomicka-nerovnost.doc

 

CNBC: Zabrzdit Rusko se nepodařilo, americkým

 

družicím hrozí nová vesmírná zbraň

 

 21.1. 2019 , Redakce AC24     Rusko provedlo další úspěšné zkoušky systému protiraketové a protidružicové obrany Nudol, píše CNBC

     Odkaz:   https://ac24.cz/-/cnbc-zabrzdit-rusko-se-nepodarilo-americkym-druzicim-hrozi-nova-vesmirna-zbran?          Celý text:      Zabrzdit-Rusko.doc

 

Okamura chce po SRN válčené reparace ve výši miliard

22. 01. 2019 , Tomio Okamura na svém Facebooku prohlásil, že otázka válečných reparací není promlčená.

     Odkaz:   http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=215042

     Celý text:      Nemci-by-meli.doc

 

Euro odráží podobu Evropské unie: je nedemokratické,

nefunkční a ignoruje fakta

22.1.2019 , Ilona Švihlíková    Z ekonomického hlediska je provedení neboli architektura hospodářské a měnové unie selháním.

     Odkaz:   http://casopisargument.cz/2019/01/22/euro-odrazi-podobu-evropske-unie-je-nedemokraticke-nefunkcni-a-ignoruje-fakta/

     Celý text:      Euro-odrazi.doc

 

Roskosmos na oběžnou dráhu vypraví ženský oddíl

 

 21.1. 2019     Jejich výcvik má být spojen také s budoucími výpravami k Měsíci.

     Odkaz:   https://cz.sputniknews.com/svet/201901218992031-zeny-vesmir-rusko/

     Celý text:      Zensky-oddil.doc

 

Necháme si ukrást duše našich dětí?!

Obdrželi jsme velmi závažné svědectví o probíhajícím, bezprecedentním vymýváním mozků naších dětí na středních školách a učilištích.

     Přišlo e-mailem

     Celý text:      Duse-deti.doc

 

Výzkum ukázal rekordní rozdíl mezi bohatými a chudými ve světě

  

21.1. 2019 ,  Redakce AC24     Mezinárodní charitativní organizace Oxfam zveřejnila, že 1 % bohatých lidí vlastní 50,8 % světového majetku, zatímco nejchudší část obyvatelstva má 0,16 % jmění ve světě.

     Odkaz:   https://ac24.cz/-/vyzkum-ukazal-rekordni-rozdil-mezi-bohatymi-a-chudymi-ve-svete

     Celý text:      Vyzkum-ukazal.doc

 

Evropská unie: ideál a reál

 

 21.1.2019 , Oskar Krejčí     Evropská unie není postmoderní organizací zajištující mír. Je jedním ze siamských dvojčat uskupení NATO/EU, které nahlíží na své okolí přes brýle klasických velmocenských zájmů.

     Odkaz:  http://casopisargument.cz/2019/01/21/evropska-unie-ideal-a-real/

     Celý text:      EU-ideal-a-real.doc

 

Czexit ano a jak dál - Část II.

 

 19.1. 2019 , Jaroslav Tichý     Lépe pozdě, než vůbec ne – avšak dále neodkládat.

Dlouhodobým cílem světových globalistů je: Dobýt Rusko, získat nerostné zdroje, přírodní bohatství a půdu náležející Rusku ; Zabránit užší spolupráci Evropy s Ruskem ; Snížit spotřebu na Zemi a v souvislosti s tím i životní úroveň v zemích s nejvyšší spotřebou, tedy zejména v Evropě. (Ale svou životní úroveň si sami chtějí nadále enormě zvyšovat!!!)

     Odkaz:  http://www.novarepublika.cz/2019/01/czexit-ano-jak-dal-cast-ii.html#more

     Celý text:      Czexit-II.doc

     Poznámka: K roztržce mezi globalisty (superboháči Západu) a neokony (boháči Západu) v poslední době viz     Kapitalismus-mrtvola.doc

 

Dortmund vyzbrojuje své úředníky obušky a pepřovými spreji

 

 20.1. 2019     Německo je tak "bezpečná a klidná země", že Dortmund nyní vybavuje zaměstnance bezpečnostní služby obušky.  Nikde to není bezpečné.

        Odkaz:     http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/dortmund-vyzbrojuje-sve-uredniky-obusky-a-peprovymi-spreji/

           Celý text:      Dortmund.doc

 

Prognóza neradostné budoucnosti 2

Ekologové, ekologisté a peníze

20. 1.  2019 , Martin Koller     Z hlediska pakování se penězi nás všech je opravdová ekologie ve srovnání s ekologistickými lobby solárníků a větrníkářů a pěstitelů řepky, doslova žebračkou.

        Odkaz:     http://www.novarepublika.cz/2019/01/prognoza-neradostne-budoucnosti-2.html

           Celý text:      Prognoza2.doc

 

Novinári v službách CIA a operácia Mockingbird

 

 20.1.2019 , Autor: Ratko Sudecký     „Bol som novinárom 25 rokov. Podporovala ma americká CIA.“ Verejne to vyhlásil nemecký investigatívny novinár Udo Ulfkotte, bývalý redaktor Frankfurter Allgemeine Zeitung.

        Odkaz:     https://zemavek.sk/novinari-v-sluzbach-cia-a-operacia-mockingbird/

           Celý text:      Novinari-v-sluzbach.doc

 

Je ČR rodeem pro nelegální uprchlíky?

 

 19.1. 2019     Počet běženců, kteří nelegálně překročili hranice z ČR do Německa, se loni zvýšil, uvedlo německé ministerstvo vnitra.

        Odkaz:     http://www.halonoviny.cz/articles/view/49634324

           Celý text:      Je-CR-rodeem.doc

 

Nové hnutí  - LIST - J. Soukupa

 

 17.1.  2019     Šéf TV Barrandov zakládá nové politické hnutí s názvem “List Jaromíra Soukupa”. Vlasteneckou variantu - vystoupení z EU i z NATO zatím v dnešní době na politické scéně v ČR nabízí pouze Národní demokracie a Aliance národních sil.

        Odkaz:     http://severoceskapravda.cz/index.php/radime/2056-nov%C3%A9-hnut%C3%AD-list-j-soukupa

           Celý text:      Hnuti-List.doc

 

Čučkař Koudelka z BIS nás táhne zpět

do Protektorátu Böhmen und Mähren

 17.1. 2019 ,  Lubomir Man     Ředitel BIS objasnil, že současné české učebnice a školní osnovy vykreslují německou kulturu a německý vliv v českých zemích neobjektivně a nepřátelsky

        Odkaz:     http://outsidermedia.cz/cuckar-koudelka-z-bisu-nas-tahne-zpet-do-protektoratu-bohmen-und-mahren/                 Celý text:      DejeBIS.doc

 

Kdyby byla prezidentkou Hillary, došlo by k velké válce s Ruskem.

19.1. 2019      REPORTÁŽ      Můžu říct zcela jasně, že kdyby Hillary vyhrála prezidentské volby, došlo by k válce s Ruskem,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz bývalá členka americké Demokratické strany a spisovatelka Leni Friedman Valenta.

        Odkaz:     https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Kdyby-byla-prezidentkou-Hillary-doslo-by-k-velke-valce-s-Ruskem-Byvala-clenka-americke-Demokraticke-strany-ma-hororove-informace-o-Obamovi-i-o-Clintonovych-566650

           Celý text:      LFValenta.doc

 

Expert z Pekingu tvrdí, že čínský letoun páté generace

snadno překoná F-35

 17.01.2019     Spojené státy pokračují s dodávkami letounů páté generace F-35 svým spojencům, čínský letoun J-20 je snadno předčí.

        Odkaz:     https://cz.sputniknews.com/svet/201901178957627-Cina-J20-nadrazenost-USA-F35/

           Celý text:      Cinsky-J-20.doc

 

Za likvidací Poldi Kladno stál závazek tehdejší české vlády vůči EU: zlikvidovat ocelářský průmysl v ČR.

16.1. 2019 , Vladimíra Vítová Likvidace světoznámé Poldi Kladno byla plánovaným organizovaným trestným činem v souvislosti s Přístupovými protokoly k EU (www.eur-lex.europa.eu ).

        Odkaz:     http://www.czechfreepress.cz/kauzy/za-likvidaci-poldi-kladno-stal-zavazek-tehdejsi-ceske-vlady-vuci-eu-zlikvidovat-ocelarsky-prumysl-v-cr.html

           Celý text:      Za-likvidaci-Poldi.doc

 

Toto je informace pro všechny, kteří se ukájejí přesvědčováním sami

 sebe i svých blízkých v jakém bezpečí a jistotě žijeme!

 18.1. 2019     NATO s jednou miliardou lidí, stojí proti 160 mil Rusů.  Pro světového četníka neplatí žádná pravidla, určuje je sám a stejně tak nám určí i nepřítele.

        Odkaz:     http://berossos.blog.cz/

           Celý text:      Jak-porazit.doc

 

USA vytvořily ve světě více než 200 vojenských biolaboratoří!

17.1. 2019  Spojené státy k tomu vytvořily více než 200 biologických vojenských laboratoří po celém světě, včetně Ukrajiny a zemí SNS.  

        Odkaz:     http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/usa-vytvorily-ve-svete-vice-nez-200-vojenskych-biolaboratori/

           Celý text:      USA-vytvorily.doc

 

Ceny »Myslíte to vážně?« opět výživné

 

 Haló noviny, 17.1. 2019, str. 8, překlad Vladimír Sedláček     Server Dispatches From The Edge (Zprávy na hraně) každoročně uděluje "ocenění" jednotlivcům, společnostem a vládám. 

        Odkaz:      http://www.halonoviny.cz/articles/view/49607837

           Celý text:      Myslite-to-vazne.doc

 

Jdi tam, nevím kam, přines to, nevím co

 

 17.1.2019 Ilona Švihlíková      Je to (tahanice kolem Brexitu) skutečně ukázka totálního úpadku bývalého impéria.

        Odkaz:      http://casopisargument.cz/2019/01/17/jdi-tam-nevim-kam-prines-to-nevim-co/

           Celý text:      Jdi-tam-nevim.doc

     ( Poznámka : I EU je jedním z hybridních organizačních nástrojů prosazování Nového světového řádu pro západní superboháče. )

 

Národní setkání k 60 letům Dělnicko-rolnických rudých gard

 

 Pchjongjang, 14.1. 2019  V pondělí 14. ledna se uskutečnilo národní setkání v Lidovém paláci kultury k oslavě 60. výročí založení Dělnicko-rolnických rudých gard, revolučních ozbrojených sil Korejské strany práce.

        Odkaz:      http://www.kldr.info/2019/01/16/narodni-setkani-k-60-letum/

           Celý text:      Narodni-setkani.doc

 

Vatikán prikázal islamizáciu Európy a zmenu jej kultúry migrantami

 

 16. januára 2019 , Roman Bednar     V januári uplynulého roku vydal pápež príkaz predovšetkým pre Európu, ktorý ostal médiami nepovšimnutý

        Odkaz:      http://romanbednar.blog.pravda.sk/2019/01/16/vatikan-prikazal-islamizaciu-europy-a-zmenu-jej-kultury-migrantami/

           Celý text:      Vatikan-prikazal.doc

     ( Poznámka : Není divu, "nejvyšší patro" Vatikánu je uváděno jako jedna ze tří hlavních složek globálních superelit (západních superboháčů), vedle klanu Rothschildů a klanu Rockefellerů. Migrační zbraň se považuje za jeden z hybridních nástrojů prosazování jejich NWO (Nového světového řádu). )

 

Ruský plyn pro Evropu a "problém 2020"

15.01.2019, Anton KANĚVSKİJ  Restrukturalizace trhu s plynem bude extrémně konfliktní, ruské vedení je si toho vědomo a je připraveno pevně bránit své zájmy až do "plynové války", kdy bude rozhodnuto, kdo déle vydrží - jestli Rusko bez "plynových" peněz - nebo Evropa bez ruského plynu.

       Odkaz:      https://www.fondsk.ru/news/2019/01/15/rossijskij-gaz-dlja-evropy-i-problema-2020-47447.html

       Překlad:      Rusky-plyn.doc

 

ČT naplno dezinformuje - tají naše odposlechy pro USA

 

 14.1. 2019 , Jaroslav Novák    S nadějí jsem čekal, že média zanalyzují a zveřejní informace o tom, jak americká NSA nebo Britská GCH nonstop monitorují gigantickou část světové elektronické komunikace - maily, sms, telefoní hovory

        Odkaz:      http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/ct-naplno-dezinformuje-taji-nase-odposlechy-pro-usa.html

           Celý text:      CT-naplno.doc

 

Independent: Ostuda Británie - každé páté dítě je podvyživeno!

13. ledna 2019      Každé páté dítě ve Velké Británii žije v rodině, která si nemůže dovolit se plně najíst, uvedl Independent, citující zprávu Výboru pro audit britského parlamentu.

   Odkaz:      http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/independent-ostuda-britanie-kazde-pate-dite-je-podvyziveno/

          Celý text:      Independent-ostuda.doc

 

Fantastický produkt techniky! USA chtějí nakupovat

ruské raketové motory dalších pět let

 14.01.2019     Dodávky raketových motorů RD-180 do Spojených států, budou pokračovat minimálně do roku 2023-2024, prohlásil generální ředitel RD AMROSS,  Michael Baker.

       Odkaz:      https://cz.sputniknews.com/svet/201901148939748-raketovy-motor-energomas-rd-180-atlas-5/

       Celý text:      Fantasticky-produkt.doc

 

Dobrý uprchlík – vrácený uprchlík. Názor

 

 11.01.2019     Jana Petrova - rozhovor     „ANS se o to, aby nebyly podepisovány smlouvy a tzv. deklarace, které údajně řeší - ve skutečnosti však legalizují - strategicky řízenou migraci, aktivně snaží již od roku 2015,"
       Odkaz:      
https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201901118914121-migrace-cesko-vitova/

       Celý text:      Dobry-uprchlik.doc

 

Evropa bude kupovat více ruského plynu

 

 14.1.2019     Nebudou-li v Norsku objevena nová velká ložiska, stoupne poptávka Evropy po dováženém plynu více než o 50 miliard kubíků.

       Odkaz:      https://cz.sputniknews.com/svet/201901148936154-Evropa-bude-kupovat-vice-ruskeho-plynu/

       Celý text:      Evropa-bude.doc

 

Pád impérií: Londýn, Washington a Paříž jsou na pokraji kolapsu

15.1.2019 , George Galloway     Washington, Londýn a Paříž - tři hlavní města impéria - nejsou dnes v podstatě řízena, jsou zastavena, a potácejí se na pokraji zhroucení

       Odkaz:      http://www.zvedavec.org/komentare/2019/01/7808-pad-imperii-londyn-washington-a-pariz-jsou-na-pokraji-kolapsu.htm

       Celý text:      Pad-imperii.doc

 

Ruské vojenské námořnictvo chce zařadit

do bojové služby až 32 Poseidonů

 12.01.2019     V sobotu 12. ledna to uvádějí ruská média Práce na Poseidonu jsou zařazeny do státního programu na léta 2018-2027.

       Odkaz:      https://cz.sputniknews.com/svet/201901128924521-poseidony-rusko-namornictvi-bojove-32/

       Celý text:      Ruske-Poseidony.doc

 

Věk lží a Česko

14.1.2019     Politolog Oskar Krejčí na případu firmy Huawei ukazuje, jak vypadá život v podmínkách výroby lží, které nelze rozkrýt.

       Odkaz:      http://casopisargument.cz/2019/01/14/vek-lzi-a-cesko/

       Celý text:      Vek-lzi.doc

 

Ukrajinská rota v plnej zostave odmietla bojovať na Donbase

 

Donbas 14.1. 2019 (HSP/RusVesna)     2. rota 3. bataliónu 59. motostreleckej brigády odmietla zaujať pozície na frontovej línii.

       Odkaz:      https://www.hlavnespravy.sk/ukrajinska-rota-v-plnej-zostave-odmietla-bojovat-na-donbase/1637712

       Celý text:      Ukrajinska-rota.doc

 

Handelsblatt: Washington zamířil na samé srdce „Nord Stream- 2“!

12.1. 2019  V politických kruzích v Německu trvají na tom, že země a Evropa jako celek mají právo tuto otázku řešit nezávisle. Berlín nechce, aby Washington „určoval energetickou politiku Evropy".

       Odkaz:      http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/handelsblatt-washington-zamiril-na-same-srdce-nord-stream-2/

       Celý text:      Handelsblat-Washington.doc

 

Soudruh KIM ČONG UN navštívil Čínskou lidovou republiku

 

 Pchjongjang, 10.1. 2019     Předseda Korejské strany práce, nejvyšší vůdce KLDR Kim Čong Un navštívil ve dnech 7. – 10.1. 2019 ČLR na pozvání Si Ťin-pchinga, generálního tajemníka ÚV KS Číny a prezidenta ČLR.

       Odkaz:      http://www.kldr.info/2019/01/11/soudruh-kim-cong-un-navstivil-cinskou-lidovou-republiku/

       Celý text:      Kim-Cong-Un.doc

 

Srážka jaderných titánů: Hra na kočku a myš

ruské a americké ponorce nevyšla

 13.1. 2018     V incidentu u ostrova Kildin roku 1992 účinkovaly jaderné ponorky USS Baton Rouge třídy Los Angeles a B-276 Kostroma. Kostroma měla poničenou velitelskou věž a byla do 28. března 1992 opravena. Americká ponorka byla vyřazena a sešrotována v roce 1993.

            Odkaz:      https://www.securitymagazin.cz/historie/ruska-a-americka-ponorka-se-srazily-nedaleko-ruske-zakladny-1404054547.html

       Celý text:      Kostroma.doc

 

Rothschildův klíč k totalitě se mění

12. 1. 2019 , Valerij Korovin    „Kdo ovládá informace, ten ovládá světA pro vytvoření globálního, civilizovaného, rozvinutého (z jeho pohledu) typu člověka, je nutné vytvořit totalitní systém globálního informačního pokrytí.

       Odkaz:      http://www.protiproud.cz/politika/4212-rothschilduv-klic-k-totalite-se-meni-kdo-bude-ovladat-mysleni-verejnosti-vymyvanim-mozku-jako-znak-zapadni-civilizace-balast-misto-informaci-budou-nam-za-cteni-platit-imperium-se-svetovlady-jen-tak-nevzda-mame-sanci.htm

       Celý text:      Rotschilduv-klic.doc

 

Standard Chartered: Indie překoná Spojené státy jako

druhá nejsilnější ekonomika světa (po Číně)

 13.01.2019     Podle zprávy Standard Chartered do roku 2030 se do řady deseti největších ekonomik zapojí sedm rozvíjejících se zemí.

       Odkaz:      https://cz.sputniknews.com/svet/201901138931220-indie-ekonomicky-rozvoj-zprava/

       Celý text:      Standard-Chartered.doc

 

Tomáš Sedláček: I naše touhy budou jednou ovládat algoritmy

 

 10.1. 2019 , Ekonom Tomáš Sedláček: Člověk by chtěl chtít – například jíst jogurty, cvičit dvakrát denně, vyvarovat se zlozvyků – ale nechce! A chce jíst sladký, tlustý, dělat všechno, co vlastně tu civilizaci ničí, ale nechce to chtít.

       Odkaz:      http://literarky.cz/politika/rozhovory/27665-toma-sedlaek-i-nae-touhy-budou-jednou-ovladat-algoritmy

       Celý text:      I-nase-touhy.doc

     (Poznámka: Začíná to už dnes. Pomocí masivní reklamy jsou ovlivňovány a vytvářeny naše touhy.)

 

Bill Gates přiznal: Vakcíny mají snížit populaci

 

 Článek od - Rukojmí.cz      Multimiliardář a zakládající šéf Microsoftu Bill Gates otevřeně přiznal, že vakcíny a současná zdravotní péče mají za cíl depopulaci planety.

       Odkaz:      http://www.rukojmi.cz/clanky/800-bill-gates-priznal-vakciny-maji-snizit-populaci

       Celý text:      Gates-priznal.doc

     (Poznámka: Je to jedna z front "hybridní války" západních superboháčů proti většině lidstva. Počet obětí má být řádově stonásobně větší, než od hitlerčíků, které ostatně také "vypěstovali".)

 

Po dlhodobých amerických biologických testoch v Gruzínsku rapídne narástol počet úmrtí na prasaciu chrípku

11.1. 2019 , Eugen Rusnák Viacerí odborníci, politici  a novinári za príčinu výskytu týchto ochorení považujú vytvorenie amerických biologických laboratórií v Gruzínsku a niektorých ďalších krajinách tohto regiónu.

       Odkaz:      https://www.hlavnespravy.sk/iransky-dennik-pars-today-po-dlhodobych-americkych-biologickych-testoch-v-gruzinsku-rapidne-narastol-pocet-umrti-na-prasaciu-chripku/1634724#comment-4280034712

       Celý text:      Iransky-dennik.doc

 

Banksteři a výroba globálních fake news

 

9.1. 2019 , Autor: Václav Umlauf  Banksteři dělají ohromné planetární fake news. Vezmou naše dobré peníze, udělají z nich dluhový šrot a ten napumpují do burzovního kasina a hlavně do trhu s deriváty.

       Odkaz:      http://news.e-republika.cz/article4111-Bankste%C5%99i-a-vyroba-globalnich-fake-news

       Celý text:      Banksteri.doc

     (Superboháči jsou největšími superloupežníky všech dob a zemí. I když loupí většinou "hybridně" prostřednictvím "ohnutých" právních systémů v zločineckém společensko-ekonomickém systému - globálním kapitalismu.)

 

Sudetoněmecký landsmanšaft neustále pracuje proti českému národu.

Česko-německá novinářská cena 2018 udělena

Je nám podsouváno vidění historie vlastní sudetoněmeckému landsmanšaftu. Sudetští Němci byli už na Norimberském soudu žalováni a souzeni jako zločinné spolčení.

       Odkaz:      http://www.fondbudoucnosti.cz/aktuality/aktuality/cesko-nemecka-novinarska-cena-2018-udelena

       Celý text:      SL-neustale-pracuje.doc     Novinarske-ceny.doc

 

Čínské vozítko obnovilo činnost na odvrácené straně Měsíce.

11.1.2019 ,    Robotické vozítko má hmotnost 140 kilogramů a na Měsíc ho dopravila sonda Čchang-e 4 ...

       Odkaz:      https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/cinske-roboticke-vozitko-nefritovy-kralik-na-odvracene-stran/r~b3b397e8150411e9aef60cc47ab5f122/

       Celý text:      Nefritovy-kralik.doc

 

Metamorfóza (přeměna)

 

 11.1.2019 , Thierry Meyssan     Spojené státy byly hlavní ekonomickou a vojenskou silou na světě a jedinými pány událostí. Před třemi lety je předstihla Čína. Poté přišly o svůj status primární konvenční vojenské síly, neboť je v tom porazilo Rusko. Nyní v konfrontaci s ruskými hypersonickými zbraněmi ztratily postavení první jaderné vojenské velmoci.

       Odkaz:      http://www.zvedavec.org/komentare/2019/01/7805-metamorfoza-premena.htm

       Celý text:      Metamorfoza.doc

 

Herečka Silvana Heißenberg píše Merkelové

 

 V lednu byl Silvaně Heissenberg uzavřen účet na Faceabooku díky zákonu Heiki Maase

       Přišlo e-mailem

            Celý text:      Silvana.doc

 

Czexit ano a jak dál

 

10.1. 2019 , Ing. Jaroslav Tichý     Lépe pozdě, než vůbec ne – avšak dále neodkládat.

     Žijeme v divné době, v divné zemi a na divném kontinentu. Žijeme v divném systému

       Odkaz:      http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/czexit-ano-a-jak-dal.html

       Celý text:      Czexit-I.doc

 

Stockholmský syndrom levice

 

10.1.2019 VSa      Thomas Fazi tvrdí, že Mainstreamová levice nechápe pravou podobu EU a měnové unie, což ji vede k mylné víře že EU je možné reformovat. Role levice se omezuje na někoho, kdo brání status quo

       Odkaz:      http://casopisargument.cz/2019/01/10/stockholmsky-syndrom-levice/

       Celý text:      Stockholmsky.doc

 

Sníží USA ratingové hodnocení?

 

 10.1.2019 , Jiří Paroubek     Ratingová agentura Fitch Ratings včera veřejně sdělila, že může v průběhu tohoto roku snížit ratingové ohodnocení USA. A někdy pak stačí k vyvolání skutečné krize jen malá jiskřička...

       Odkaz:      http://vasevec.parlamentnilisty.cz/ekonomika/snizi-usa-ratingove-hodnoceni

       Celý text:      Snizi-USA.doc

 

OTEVŘENÁ VÝZVA Ústavní činitelé České republiky!

Požadujeme po Vás URYCHLENĚ následující:

 - Vypovědět spolupráci ČR s Úřadem Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky a zrušit všechny smlouvy mezi ČR a UNHCR o spolupráci při přesídlování uprchlíků.

 - Odstoupit od dokumentu „Newyorská deklarace pro uprchlíky a migranty“

 - Odstoupit od „Marrákešské politické deklarace“ a od „Marrákešského akčního plánu 2020“

 - Odstoupit od globálního paktu OSN o uprchlících

Adresáti:     Prezident ČR , Předseda Senátu PČR , Předseda PS PČR , Premiér ČR

       Odkaz:      http://aliancenarodnichsil.cz/otevrena-vyzva-pro-ustavni-cinitele-ceske-republiky/

       Celý text:      Otevrena-vyzva.doc

 

Obchodování s novorozenci v centru EU

 

  5.10. 2018 , Markéta Šichtařová      Už počtvrté americká organizace Men having babies (Muži, kteří mají děti) otevřela 22. - 23. září 2018 dveře „veletrhu dětí“ v Bruselu

       Odkaz:      http://severoceskapravda.cz/index.php/kam-jsme-se/2042-obchodov%C3%A1n%C3%AD-s-novorozenci-v-centru-eu

       Celý text:      Obchodovani.doc

 

Poučení z krize eurozóny Budoucnost je nadále nejistá

9.1.2019 VSa     Mark Copelovitch, Jeffry Frieden a Stefanie Walter  Dlouhodobé přežití eura závisí na tom, aby fungovaly politiky a instituce. Ale ten současný status quo nemůže trvat věčně, pokud má euro dlouhodobě přežít.

       Odkaz:      http://casopisargument.cz/2019/01/09/pouceni-z-krize-eurozony-budoucnost-je-nadale-nejista/

       Celý text:      Eurozona.doc

 

Kdo má děti, nemůže mít radost.

08.01.2019 , Profesor Keller Bránit se musíme iniciativám z Bruselu i z OSN, které mají za cíl prosadit pod jakoukoliv záminkou a v jakékoliv formě nucené přerozdělování migrantů. V roce 2019 bychom si měli přát, aby nevznikl velký válečný konflikt. Takový konflikt by neměl vítěze a možná by už neměl ani pozůstalé.

       Odkaz:      https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Kdo-ma-deti-nemuze-mit-radost-Profesor-Keller-o-valce-a-miru-dneska-Vazne-cteni-565792

       Celý text:      Vazne-cteni.doc

 

Řeči o BREXITU

5. 12. 2018 , The Morning Star , (překlad Vladimír Sedláček)   Brexit znamená větší pravomoci Skotska a Walesu, říkají komunisté.

       Odkaz:      http://severoceskapravda.cz/index.php/ohlasy/2040-%C5%99e%C4%8Di-o-brexitu

       Celý text:      Reci-o-Brexitu.doc

 

Nepřátelství mezi blízkými národy bývá podněcováno cizími zájmy

 

 8.1.2019 , Ivo Šebestík   Příčinu těchto vzájemných averzí mezi národy je nejčastěji nutné hledat mimo dotyčné národy. Velmi často se  skutečně jedná o záměr rozdělit blízké národy a postavit je proti sobě.  Rovněž vždy platilo a platí, že čím dále od Ruska, tím blíž k Německu.

       Odkaz:      http://casopisargument.cz/2019/01/08/nepratelstvi-mezi-blizkymi-narody-byva-podnecovano-cizimi-zajmy/

       Celý text:      Nepratelstvi-narodu.doc

 

Čínský zázrak: Kreml nepochopil, že bohatnout musí lidé, ne oligarchové

7. 1. 2018 , Michail Morozov     V Číně byl vytvořen nejsilnější průmysl na světě, který produkuje téměř čtvrtinu světového objemu. Během 40 let uvádění reforem do života a otevření se dostalo z chudoby více než 700 milionů Číňanů.

       Odkaz:      http://www.novarepublika.cz/2019/01/michail-morozov-7.html

       Celý text:      Cinsky-zazrak.doc

 

KULTURNÍ STOKA - ČT

V Mimoni 3. 1. 2019, M. Starý     To, čím nás poslední roky krmí ČT a komerční televize nemá nic společného s kulturou ducha. „Chcete-li zničit národ, odřízněte jej od jeho kořenů!“ A to je právě to, co se koná

       Odkaz:      http://severoceskapravda.cz/index.php/nazory/2039-kulturn%C3%AD-stoka-%C4%8Dt

       Celý text:      Kulturni-stoka.doc

 

Raketový prielom Ruska zabezpečil svetový mier aspoň na desať rokov

 7.1. 2019     Portál Iarex hodnoti revolúciu v ruských raketových silách. Moderné ruské zbrane stlmili vojnové vášne amerických jastrabov.

       Odkaz:      http://www.srspol.sk/clanek-raketovy-prielom-ruska-zabezpecil-svetovy-mier-aspon-na-desat-rokov-18145.html

       Celý text:      Raketovy-prielom.doc

 

Máme na víc

 

 6.1.2019 , Zbyněk Fiala    Národní vizitkou jsou bezdomovci a lidé na okraji, už i statistici si zvykli upozorňovat, že ročně odevzdáváme do zahraničí 300 miliard korun na dividendách. Zhruba stejně ztrácíme na skrytém vývozu zisku prostřednictvím nerovnoprávných v

       Odkaz:      http://vasevec.parlamentnilisty.cz/komentare/mame-na-vic

       Celý text:      Mame-na-vic.doc

 

Knihy, které se staví proti kapitalismu

 

7.1.2019 VSa     Dříve "levicové šílenosti" se dnes stávají mainstreamem ekonomických debat.  Slobodian říká, že stojíme uprostřed politické, ekonomické a environmentální krize nepředstavitelné šíře a velikosti.

       Odkaz:      http://casopisargument.cz/2019/01/07/knihy-ktere-se-stavi-proti-kapitalismu/

       Celý text:      Knihy-ktere.doc

 

Přepis: Jak to vidí Ilona Švihlíková - 2. ledna 2019

 

 2.1. 2019 , Ilona Švihlíková Míra sociální empatie je podle mě hrozně důležitá pro udržení koheze ve společnosti, aby se nám to nerozpadlo před rukama.  ... období, ve kterém žijeme, z tohoto hlediska nabízí velký potenciál pro konflikty. Ale podotýkám, že to není nutnost.

       Odkaz:      https://dvojka.rozhlas.cz/prepis-jak-vidi-ilona-svihlikova-2-ledna-2019-7717947

       Celý text:      jak-to-vidi.doc

 

“Učená nevědomost” či cílený útok na národní jazyk - mateřštinu?

3.1. 2019 , Jiří Krutina Nová “vědecká” práce přichází s tvrzením z genderového pohledu, že “čeština straní mužům a ženy automaticky staví do podřadné pozice.”  Není to jenom další pokus rozdělovat lidi skrze uměle vytvořené údajné nespravedlnosti?

       Odkaz:      http://www.czechfreepress.cz/podoteky/ucena-nevedomost-ci-cileny-utok-na-narodni-jazyk-materstinu.html

       Celý text:      Ucena-nevedomost.doc

 Poznámka:     Západní globální elity ohlupují lidstvo, aby si snadněji mohly udržovat svoji moc a bohatství. Proto protlačují takové studijní obory, jako např. na Univerzitě v Olomouci : http://www.zvedavec.org/vezkratce/15767/

Absolventi těchto oborů pak produkují takové paskvily, jako výše v článku zmíněný.

 

Utajený dokument odhaluje skutočnú pravdu o rozkaze Merkel otvoriť hranice

 

4.1. 2019 , Roman Bednár     V spetembri 2015 neexistovali nijaké právne zábrany, ktoré by nedovolili uzatvoriť hranice Nemecka pred masami migrantov prúdiacimi do Nemecka a do EÚ. Christian Lindner, šéf FDP teraz nekompromisne žiada bezodkladné a komplexné prešetrenie všetkých udalostí v roku 2015,

       Odkaz:      http://romanbednar.blog.pravda.sk/2019/01/04/utajeny-dokument-odhaluje-skutocnu-pravdu-o-rozkaze-merkel-otvorit-hranice/

       Celý text:      Utajeny-dokument.doc

 

Pokles a úpadek západní civilizace a další prognózy pro rok 2019

29.12. 2018 , Michail Chazin   Je zřejmé, že podmínky, které dříve umožnily existenci zásahů FEDu, jsou opačné k podmínkám, které existují dnes. Buďte připraveni na vážné otřesy v polovině roku 2019.

       Odkaz:      http://worldcrisis.ru/crisis/3246916

       Překlad:      Pokles-a-upadek.doc

 

Termín vytvoření ruské supertěžké rakety pro let na Měsíc je stanoven

 

 4.1. 2019 , Sergej Mamontov    Nosná raketa má šest bočních bloků s motory RD-171 a jeden centrální blok s motorem RD-180 a její výška činí přibližně 100 m. První start Jeniseje je naplánován na rok 2028

       Odkaz:      https://cz.sputniknews.com/svet/201901048867531-termin-vytvoreni-raketa-vesmir-Mesic/

       Celý text:      Supertezka-raketa.doc

 

Jan Campbell: Bandera? Nic nového!

 

 5. ledna 2019  Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Byl CIA zaregistrován pod EGMA 128250, 15. Ledna 1955. Bandera se oficiálně zúčastnil dvou tajných operací CIA: Redwood a Aerodynamic.

       Odkaz:      http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/jan-campbell-bandera-nic-noveho/

       Celý text:      Bandera-nic-noveho.doc

 

Hodlají se současné demokratické vlády bránit

 

vzniku elektronického totalitního systému?

 

 4.1. 2019 , M. Babáček  Skupina 10 vědců z celého světa zveřejnila letos varování před zavedením nového systému mobilních komunikací, nazývaného G5. Bude znamenat zvýšení úrovně elektromagnetického záření.„Lidská mysl je… posledním (ohroženým)  útočištěm osobní svobody a sebeurčení“.

       Odkaz:      http://outsidermedia.cz/hodlaji-se-soucasne-demokraticke-vlady-branit-vzniku-elektronickeho-totalitniho-systemu/

       Celý text:      Hodlaji-se.doc

 

Na Ukrajině vládne děsivý triumvirát

4.1. 2018 Rozhovor  s Petro Symoněnkem, prvním tajemníkem ÚV KS Ukrajiny.      Oligarchát financuje krajně pravicové, prakticky profašistické, neofašistické síly. Nastoupila glorifikace fašismu a fašizace společnosti.

       Odkaz:      http://www.halonoviny.cz/articles/view/49455507

       Celý text:      NaUkrajine.doc

 

Prečo zahynul Sovietsky zväz

 

 28.12. 2018 , Alexander Samsonov     Namiesto rozvoja si poststalinské vedenie vybralo stabilitu, prežívanie.   No veci vykonávala neveľká časť – prefíkaná a cynická. Všelijakí chruščovovia, gorbačovovia, suslovovia, čubajsovia a gajdarovia. Tak sa ľudu zatvorili dvere do budúcnosti.  

       Odkaz:      https://www.noveslovo.sk/c/Alexander_Samsonov_Preco_zahynul_Sovietsky_zvaz_0

       Celý text:      Preco-zahynul.doc

 

Reklama a akademický svět kontrolují naše myšlenky.

4.1.2019 VSa  Reklama, se svými ničivými dopady je hybatelem naší ekonomiky založené na růstu. Máme důvody se bránit, srdnatě.

       Odkaz:      http://casopisargument.cz/2019/01/04/reklama-a-akademicky-svet-kontroluji-nase-myslenky-to-jste-nevedeli/

       Celý text:      Reklama-a-akademicky.doc

 

K rozhovoru prof. Zeleného pro portál info.cz

 

 3. ledna 2019 , Ing. J. Tichý     Do r. 1989 jsme byli vedeni v mezinárodních statistikách jako středně rozvinutá průmyslová země. V r. 2017 nás překlasifikovala americká investiční banka J.P. Morgan mezi rozvojové země

       Odkaz:      http://www.czechfreepress.cz/ekonomika/k-rozhovoru-prof-zeleneho-pro-portal-info-cz.html

       Celý text:      K-rozhovoru-Prof.doc

 

Čínská sonda jako první přistála na odvrácené straně Měsíce

3.1. 2018 , autoři: ČTK,   Čína má v kosmu ambiciózní plány. Chystá se vybudovat vlastní vesmírnou stanici a dál bádat na Měsíci.

       Odkaz:      https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/historicke-pristani-cinska-sonda-cchang-e-4-dosahla-odvracen/r~bb40a0dc0f1411e9a470ac1f6b220ee8/?redirected=1546543260

       Celý text:      Cinska-sonda.doc

 

Fejk - obranná reakce umírajícího globalismu.

( západního kapitalismu, respektive kapitalismu )

 3. 1. 2018 , Rostislav Iščenko , Až donedávna bylo považováno za nezbytné vydávání lži za pravdu, alespoň nějakým způsobem opodstatňovat, dnes se nikdo nepokouší nic dokazovat.

       Odkaz:      http://www.novarepublika.cz/2019/01/fejk-obranna-reakce-umirajiciho.html

       Celý text:      Fejk-globalismu.doc

 

USA berou Afriku jako místo střetu s Čínou

 

 3.1.2019 VSa      David Pilling píše pro Financial Times. Čína předvedla Spojeným státům, že tu jsou země, které vnímají africký kontinent jako příležitost, a ne jako hrozbu.

       Odkaz:      http://casopisargument.cz/2019/01/03/usa-berou-afriku-jako-misto-stretu-s-cinou/

       Celý text:      USA-berou.doc

 

Vyhnání, odsun a jeden televizní pořad

 

   2.1. 2018 , Václav Šenkýř  Vyhnání se uskutečňuje bičem, pod samopaly, svévolně, nezákonně nebo nátlakem, odsun« je zcela jiné slovo. Z českých zemí byli organizovaně odsunuti občané Říše, kteří se chtěli stát Velkoněmci a brzy po Mnichovu se z vlastní vůle zbavili československého občanství a více než milion z nich za aktivní protičeskoslovenské postoje dostal dokonce medaili.

       Odkaz:      http://www.halonoviny.cz/articles/view/49434747

       Celý text:      Vyhnani-odsun.doc

 

Čína plánuje mnohem větší a výkonnější protějšek LHC

Datum: 19.11.2018 , Autor: Stanislav Mihulka  Navrhovaný čínský srážeč částic by měl být v porovnání s LHC více než pětkrát výkonnější a průměr jeho prstence by měl být zhruba trojnásobný

       Odkaz:      http://www.osel.cz/10216-drak-urychlovacu-cina-planuje-mnohem-vetsi-a-vykonnejsi-protejsek-lhc.html

       Celý text:      Urychlovac-CEPC.doc

 

Ruská Velká Eurasie může změnit svět

 

 2.1.2019 , Pepe Escobar  Čína i Rusko vidí svoje projekty v rámci Eurasie jako „společenství“.

       Odkaz:      http://casopisargument.cz/2019/01/02/ruska-velka-eurasie-muze-zmenit-svet/

       Celý text:      VelkaEurasie.doc

 

Američané se snaží již od roku 2010 proniknout do systémů Huawei

 22. 12. 2018 , Rudolf Hruboň  Spojené státy se snaží nejméně již od roku 2010 vytvořit v systémech firmy Huawei vlastní zadní vrátka. Vyplývá to z článku amerického listu The New York Times z roku 2014.

       Odkaz:      https://www.narodninoviny.cz/nyt-americane-se-snazi-jiz-od-roku-2010-proniknout-do-systemu-huawei/

       Celý text:      Americane-do-Huawei.doc   viz také  Hysterie-Huawei.doc

 

Hrozby a naděje příštího roku (2019)

 

 1.1.2019 Oskar Krejčí Podle statistik Světové organizace duševního vlastnictví loni 46,3 % patentových žádostí ve světě pocházelo z Číny, zatímco z USA to bylo 19,2 %. Západní média se přizpůsobila propagandistickým potřebám mocenské elity

       Odkaz:      http://casopisargument.cz/2019/01/01/hrozby-a-nadeje-pristiho-roku/

       Celý text:      Hrozby-a-nadeje.doc

 

Jednání v rozporu s vlastními zájmy

 

 Posted on Prosinec 17, 2018    by vlkp     napsal Leo K.      Opravdu jsme se dostali tak daleko, že názor považujeme za „smrtelný hřích?“ Je to ještě demokracie?

       Odkaz:      https://vlkovobloguje.wordpress.com/2018/12/17/jednani-v-rozporu-s-vlastnimi-zajmy/

       Celý text:      Jednani-v-rozporu.doc

 

Rusko nahrazuje Ameriku na čínském trhu.

 

 1.12.2018 Dmitrij Lekuš     Ruský prezident : obchodní válka USA s Čínou nejen poškozuje globální ekonomiku, ale vytváří i „okno možností“ pro rozvoj ekonomiky RF.

       Odkaz:      https://cz.sputniknews.com/byznys/201812018590351-cina-usa-energetika-obchodni-valka/

       Celý text:      Rusko-nahrazuje.doc

 

Čínský modul Čchang-e 4 se připravuje

 

na přistání na odvrácené straně Měsíce

 

 31. 12. 2018 , PEKING  Čchang-e 4 má přistávací modul, který se skládá ze stacionární lunární stanice a lunárního vozítka.

       Odkaz:      http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=213549

       Celý text:      Cinsky-modul.doc

 

Má Francie našlápnuto k odchodu z NATO

a ke zrušení zahraničních misí?

31.12.2018 , Břetislav Olšer      Opakuji šok pro Západ; Francie má totiž našlápnuto k odchodu z NATO a ke konci se zahraničními misemi.

       Odkaz:      http://www.rukojmi.cz/clanky/zahranicni-politika/7377-ma-francie-naslapnuto-k-odchodu-z-nato-a-ke-zruseni-zahranicnich-misi-hnuti-zlutych-vest-protestuje-uz-6-tyden-proti-francouzske-vlade-drzy-pyroman-macron-ale-kritizuje-rusko-za-porusovani-lidskych-prav

       Celý text:      Ma-Francie.doc

 

Zdroje Ukrajiny jsou vyčerpány a její budoucnost bude řešit geopolitika

 

 30.12. 2018 Rostislav Iščenko, Chceme-li ukrajinskou politiku pochopit, musíme si uvědomit, že to není politika státní, ale co do úrovně naprosto maloměstská.

       Odkaz:      http://outsidermedia.cz/zdroje-ukrajiny-jsou-vycerpany-a-jeji-budoucnost-bude-resit-geopolitika/

       Celý text:      Zdroje-Ukrajiny.doc

 

Der Spiegel: Starý svetový poriadok zanikol a je čas,

 

aby si to Európania uvedomili

 

Berlín 31.12. 2018 Svet, v ktorom dominujú USA, nakoniec odišiel a nikdy sa nevráti, píše Der Spiegel.

       Odkaz:      https://www.hlavnespravy.sk/der-spiegel-stary-svetovy-poriadok-zanikol-je-cas-aby-si-europania-uvedomili/1623754

       Celý text:      Stary-poriadok.doc

 

Další selhání české diplomacie

 

 30. prosinec 2018 | aleš merta          Za vnitřní záležitost Ukrajiny považuje české ministerstvo zahraničí  přiznává status veteránů příslušníkům Ukrajinské povstalecké armády tzv. banderovcům.

       Odkaz:      http://www.czechfreepress.cz/kauzy/dalsi-selhani-ceske-diplomacie.html

       Celý text:      Dalsi-selhani.doc

 

Závěr roku u českých xenofobů

27. 12. 2018 , Petr Hampl  V české politice už dávno nejde o nic jiného než o rozkrádání státních peněz. Jakákoliv vděčnost EU za dotace nepřichází v úvahu.

       Odkaz:      http://www.protiproud.cz/politika/4185-zaver-roku-u-ceskych-xenofobu-eu-v-nasi-zemi-hledi-jen-na-vlastni-zajmy-dotace-nejsou-dary-ale-korupce-putinovska-nakaza-cistym-logickym-myslenim-brusel-nam-dluzi-miliardy-bez-stretu-zajmu-neni-u-nas-nikdo.htm

       Celý text:      Zaver-roku.doc

 

Fejeton: Pravdu a nic než pravdu

 

 30.12. 2018 , Petr Žantovský       A tak všichni hrají hru zvanou „tichá dohoda". Jedni předstírají, že jsou ve svých úmyslech a hodnotách křišťálově čistí, druzí předstírají, že jim to věří. Ti i oni vědí, že je to jen hra.

       Odkaz:      http://literarky.cz/offline/na-okraj/27622-fejeton-pravdu-a-nic-ne-pravdu

       Celý text:      Fejeton-Pravdu.doc

 

Církevní hodnostáři se čertí

 29.12. 2018, (cik), Haló noviny     Za nehoráznost označil vydání knihy Miroslava Grebeníčka o takzvaných církevních restitucích a majetkuchtivosti církve generální sekretář ČBK Stanislav Přibyl.

       Odkaz:      http://www.halonoviny.cz/articles/view/49381740

       Celý text:      Cirkevni-hodnostari.doc

 

Jakov Kedmi dôrazne vystríha Ukrajincov pred provokáciami voči Rusku

 

 Kyjev 29.12. 2018 Jakov Kedmi na portáli rueconomics dôrazne vystríha Ukrajincov pred stupňovaním provokácii voči Rusku.

       Odkaz:      https://www.hlavnespravy.sk/jakov-kedmi-dorazne-vystriha-ukrajincov-pred-provokaciami-voci-rusku/1621910

       Celý text:      Kedmi-vystriha.doc

 

NYT: Pravidla Facebooku pro kontrolu obsahu mají řadu slabin

 

 28.12. 2018 , Zdroj: ČTK  Facebook v tichosti stal pravděpodobně jedním z nejmocnějších orgánů politického dohledu na světě. A to rychlostí, která znepokojuje i jeho zaměstnance," shrnuje NYT.

       Odkaz:      https://www.securitymagazin.cz/security/nyt-pravidla-facebooku-pro-kontrolu-obsahu-maji-radu-slabin-1404062236.html

       Celý text:      Pravidla-Facebooku.doc

 Poznámka:   Podle některých zdrojů je Facobook nástrojem amerických špionážních služeb

 

USA vykrvácejí jako Napoleon? Analytik poukázal na přehlížený paradox

 

 29. prosince 2018 , Autor: -mbw / EuroZprávy.cz     Náhlý rozkaz prezidenta Spojených států Donalda Trumpa stáhnout americké vojáky ze Sýrie rozpoutal bouři protestů

       Odkaz:      https://eurozpravy.cz/zahranicni/blizky-vychod/244381-usa-vykrvaceji-jako-napoleon-analytik-poukazal-na-prehlizeny-paradox/

       Celý text:      USA-vykrvaceji.doc

 

Pusťte nás na ně, porveme se za vás!

 

28.12. 2018 , Jiří Valenta , poslanec PS PČR (KSČM)     S tímto progresivním heslem vyrazila, před více než rokem, do boje o nejvyšší politická patra, Česká pirátská strana. (Ale ... !!!) Provalilo se ...

     Server AERONET uvádí jako velmi pravděpodobné zapojení Ivana Bartoše a jeho manželky Lydie do zednářských loží. Musíme být řízeni lidmi, kteří jsou zřejmě řízeni nám cizími silami?!

       Odkaz:      http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/pustte-nas-na-ne-porveme-se-za-vas/

                        https://aeronet.cz/news/?s=LA+LLUM+NEGRA

       Celý text:    Pustte-nas.doc

 

NASA bude i nadále závislá na ruských Sojuzech

 

 27. 12. 2018  Autor článku: John Vojtek      WASHINGTON | NASA hodlá posílat astronauty na ISS ruskými Sojuzy i poté, co v roce 2019 vyprší platnost nynější smlouvy, prohlásila mluvčí NASA

       Odkaz:      http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=213304

       Celý text:      Nasa-bude.doc

 

Apple Made in China: Šokující video pro čučkaře i Andreje Babiše …

 

 27.12. 2018     Americký iPhone i čínský Huawei vyrábí v Číně jedna a tatáž čínská firma! Foxconn

       Odkaz:      https://aeronet.cz/news/apple-made-in-china-sokujici-video-pro-cuckare-i-andreje-babise-americky-iphone-i-cinsky-huawei-vyrabi-v-cine-jedna-a-tataz-cinska-firma-foxconn-vyrabi-telefony-apple-huawei-cipsety-intel/

       Celý text:      Made-in-China.doc

 

USA jsou proti hypersonickým střelám Číny a Ruska bezmocné, varuje zpráva

 28.12.2018 , Tyler Durden     Nová zpráva GAO připouští: „V současné době neexistují žádná protiopatření.“

       Odkaz:      http://www.zvedavec.org/komentare/2018/12/7794-usa-jsou-proti-hypersonickym-strelam-ciny-a-ruska-bezmocne-varuje-zprava.htm

       Celý text:      USA-bezmocne.doc

 

Z českého školství se stává vymývání mozků nezletilých.

26.12.2018     Jestli si toto nedokážeme v brzké době přiznat a nezačneme opět řádně poznávat zákonitosti neživé a živé přírody, budou nás naše budoucí generace jednou hluboce proklínat!

       Odkaz:      https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Z-ceskeho-skolstvi-se-stava-vymyvani-mozku-nezletilych-Jestli-se-neco-nezmeni-budou-nas-pristi-generace-proklinat-varuje-svetove-uznavany-biolog-563509

       Celý text:      VZiegler.doc

 

Rusko se pochlubilo hypersonickou superzbraní, Putin byl u testu

 

 26.12. 2018 , zdroj: Reuters  Avangard vzhledem k dosažené rychlosti, a velké schopnosti manévrovat, může snadno prorazit stávající protiraketové deštníky.

       Odkaz:      https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/492903-rusko-se-pochlubilo-hypersonickou-superzbrani-putin-byl-u-testu.html

       Celý text:      Pusk.doc

 

Kanada těžce zaplatí za to, jakou roli sehrál

 

Trudeau v banditismu USA proti Číně

 

 27.12.2018 , Finian Cunnigham     Trudeauovo podlézání Spojeným státům a plnění jejich požadavků se již velmi negativně odráží na kanadské ekonomice a celkovém obrazu na mezinárodní scéně.

       Odkaz:      http://www.zvedavec.org/komentare/2018/12/7793-kanada-tezce-zaplati-za-to-jakou-roli-sehral-trudeau-v-banditismu-usa-proti-cine.htm

       Celý text:      Kanada-tezce.doc

 

Běžný vzorec krize

 

Výňatek z knihy: „Ruka noci podaná“, ... hlavní a zcela převládající reakcí na nebezpečí je jeho odmítání.

       Celý text:      Krizova-pripravenost.doc

 

Ruský podmorský dron Poseidon s jadrovou hlavicou

 

dokáže zničiť celé pobrežie USA

 

 HSP, 26. 12. 2018, Iarex     Ide o robotickú rýchlu ťažko zachytiteľnú ponorku, ... Podľa Putinových slov na Valdajskom fóre, pokiaľ Rusi ako obeť útoku pôjdu rovno do raja, agresori proste zdochnú.

       Odkaz:      http://www.srspol.sk/clanek-rusky-podmorsky-dron-poseidon-s-jadrovou-hlavicou-dokaze-znicit-cele-pobrezie-usa-18104.html

       Celý text:      Poseidon-.doc

viz též: Poseidon.doc  ,  https://cz.sputniknews.com/nazory/201807277787535-poseidon-rusko-zbran/

 

Tajná služba Izraela nezaostáva za kolegami z USA: 3000 vrážd.

 

Aj mnoho nevinných

 

 Tel Aviv 6.12. 2018 ,HSP / Roman Bednár     Mossad zavraždil okolo tritisíc ľudí a medzi nimi aj stovky nevinných – nechtiac, prípadne náhodne a či omylom.

       Odkaz:      https://www.hlavnespravy.sk/tajna-sluzba-izraela-nezaostava-za-kolegami-z-usa-3000-vrazd-aj-mnoho-nevinnych/1600606

       Celý text:      Tajna-sluzba.doc

 

Rusko-japonská válka ukázala nemohoucnost carského Ruska

15.12. 2018     Důsledkem prohrané války bylo odhalení hospodářské a vojenské slabosti samoděržaví.

       Odkaz:      https://www.securitymagazin.cz/historie/bitva-o-port-artur-a-ruskojaponska-valka-1404054926.html

       Celý text:      R-J-valka.doc

 

Jak vytřídit bezduché kariéristy mezi budoucími vedoucími pracovníky

24.12. 2018 , Jurij Zajnašev, Anna Kukuškina     Putin řekl, že nejdůležitější vlastností vedoucího je schopnost cítit bolest obyčejného člověka. 

       Odkaz:      https://vz.ru/politics/2018/12/24/956661.html

       Překlad:      Jak-vytridit.doc

 

Times: Nespokojenost lidí tvrdě zaskočila evropské vůdce!

25.12. 2018 Mnohé evropské země byly zasaženy dávno nevídanými a bezprecedentními protesty, napsal britský deník The Times.

       Odkaz:      http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/times-nespokojenost-lidi-tvrde-zaskocila-evropske-vudce/

       Celý text:      Times-Nespokojenost.doc

 

Až třetina Američanů uvažuje o emigraci ze Spojených států

 

 Autor článku: -lik- , 25.12. 2018 , WASHINGTON – LONDÝN     Třetina amerických občanů uvažuje o možnosti emigrovat ze Spojených států do zahraničí.

       Odkaz:      http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=213235

       Celý text:      Az-tretina.doc

 

Vánoce a střet kultur

 

 24.12. 2018 , Petr Bílek      Sákne k nám bez odporu a zářícíma očima vítaný halloween, Valentýn a Santa Claus. Zmaškaření marketéři se už pár let strefují ladovskému mýtu na solar

       Odkaz:      http://literarky.cz/offline/8-den/27465-vanoce-a-stet-kultur

       Celý text:      Vanoce-a-stret.doc

 

Éra americkej hegemónie sa končí, v multipolárnom

 

 svete čaká USA množstvo problémov

 

 Washington 24. decembra 2018 (HSP/Foto:Pixabay)     Elitní americkí analytici už otvorene hovoria o nemožnosti zachrániť starý svetový systém, postavený na americkej hegemónii.

        Odkaz:      https://www.hlavnespravy.sk/era-americkej-hegemonie-sa-konci-v-multipolarnom-svete-caka-usa-mnozstvo-problemov/1619718

       Celý text:      Era-americkej.doc

 

NATO se zhroutilo, CIA je bezmocná! Chmurné

 

 vánoce západních a prozápadních (j)elit!

 

24. 12. 2018    Rusko zlikvidovalo CIA, Clintonovou a dosadilo do Bílého domu Trumpa ... my, Češi, ze 70% tvrdíme, že by nám s těmi žvásty alepoň na vánoce mohli dát pokoj. Ale co máme dělat, když nám to tvrdí  mnoho hlavounů celého světa? (Západního)

       Odkaz:      http://skrytapravda.cz/domaci/2122-nato-se-zhroutilo-cia-je-bezmocna-chmurne-vanoce-zapadnich-a-prozapadnich-j-elit

       Celý text:      NATO-se-zhroutilo.doc

 

Jan Campbell: Pod stromeček

23.12.2018     Boj mezi vládou a Kremlem není rozhodnut ... Brzezinský řekl "Oni nemají žádnou elitu, je to všechno naše elita, protože všechny jejich základní zájmy jsou u nás".

       Odkaz:      http://vasevec.parlamentnilisty.cz/komentare/jan-campbell-pod-stromecek-2

       Celý text:      Pod-stromecek.doc

 

Pakt o migraci a role (ne)ziskovek

 

23.12. 2018     Pokud jde o Pakt o migraci ... obránci národního státu tvrdí, že jde o trojského koně, jak obejít suverenitu státu. Rozhodování o klíčových záležitostech se postupně přenese na nadnárodní organizace, které manipuluje jedno procento vyvolených globalistů.

       Odkaz:      http://aliancenarodnichsil.cz/pakt-o-migraci-a-role-neziskovek/

       Celý text:      Pakt-o-migraci.doc

 

Pokud se něco zásadního v myšlení evropské společnosti nezmění, tradiční křesťansko-liberální svět zmizí

 22.12. 2018     Jakmile se státní suverenita nahrazuje bruselskými direktivami, je to špatné.

       Odkaz:      https://www.securitymagazin.cz/historie/pokud-se-neco-zasadniho-v-hodnotach-a-mysleni-evropske-spolecnosti-nezmenitradicni-krestanskoliberalni-svet-zmizi-rika-spisovatel-vlastimil-vondruska-1404062085.html

       Celý text:      Pokud-se-neco.doc

 

15 nejsilnějších armád světa

18.12. 2018     Busines Insider sestavil seznam nejsilnějších armád na světě.

  1. USA  , 2. Rusko , 3. Čína , 4. Indie , 5. Francie

       Odkaz:      https://ac24.cz/-/ci-armady-jsou-nejsilnejsi-business-insider-prinasi-odpoved

       Celý text:      15-armad.doc

 

Hysterie kvůli Huawei byla odhalena!

 

20.12. 2018     Technologie 5G bude (podle plánů západních superboháčů – prosazovatelů NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU – NWO) základním pilířem elektronického koncentráku Nového světového řádu.

     Huawei je ( však !!! ) konkurentem západu č. 1, čínské technologie mají vlastní ekosystém, nelze je tak snadno odposlouchávat a pronikat do nich

       Odkaz:      https://aeronet.cz/news/video-hysterie-kvuli-huawei-byla-odhalena-za-vsim-stoji-spionazni-aliance-five-eyes-ktera-je-zhrozena-z-toho-jak-usa-a-zapad-zaostavaji-za-cinou-v-implementaci-5g-siti/

       Celý text:      Hysterie-Huawei.doc

 

Jak vyrobit kolektivní neurózu

 

 22.12.2018 Adam Votruba   Poválečný mír stál na nepsané smlouvě mezi národy, která zněla: Jsou jasně dané hranice a nic se na tom nebude měnit. Dnes už to neplatí. Hranice jsou otevřené, národ je v jistých kruzích považován za přežilý. Proč? Inu, protože překáží růstu korporátní moci.

       Odkaz:      http://casopisargument.cz/2018/12/22/jak-vyrobit-kolektivni-neurozu/

       Celý text:      Jak-vyrobit.doc

 

Migrační pakt: Utajovala OSN informace o tomto dokumentu?

 

 22.12. 2018 , Redakce AC24     Kanaďan André Sirois, že jde podle jeho názoru o úmyslné zatajování informací s cílem nepřipustit, aby bylo podepsání dokumentu zmařeno.

       Odkaz:      https://ac24.cz/-/migracni-pakt-utajovala-osn-informace-o-tomto-dokumentu-?redirect=%2F

       Celý text:      Migracni-pakt.doc

Poznámka:     (Pro západní superelity usilující o východisko z konce západního kapitalismu nastolením NWO není výhodné zničit odpůrce (a udělat depopulaci planety o 90 až 98 %) raketojadernou válkou (planetu by si poničily), ale je pro ně výhodnější, když genocidy většiny lidstva, o kterou usilují, docílí tak, že se vzájemně vybijeme v malých lokálních válkách, pouličních bitkách s nepřizpůsobivými migranty, když pomřeme na nekvalitní jedovaté potraviny, když nebudeme mít děti pro bídu, módní homosexualismus a pod.)

 

Jak se nové Hedvábné stezky propojují s Velkou Eurasií

 

 21.12.2018 , Pepe Escobar     Koncept Velké Eurasie byl přijat „společně a oficiálně“ na základě partnerství mezi Ruskem a Čínou.

       Odkaz:      http://www.zvedavec.org/komentare/2018/12/7789-jak-se-nove-hedvabne-stezky-propojuji-s-velkou-eurasii.htm

       Celý text:      Velka-Eurasie.doc

 

Štěpán Kotrba k migračním paktům OSN

 

 20.12.2018     Samozřejmý předpoklad (pomoci Afričanům) je likvidace kapitalismu, přechod na socialismus, zastavení válek, ekonomického vysávání Afriky.“

       Odkaz:      https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Stepan-Kotrba-k-migracnim-paktum-OSN-Je-nam-u-prdele-jestli-cernousci-cestujou-za-lepsim-jen-tak-nebo-proto-ze-maj-doma-prazdnou-spizirnu-ci-jim-soused-zapalil-vesnici-564009

       Celý text:      K-migracnim.doc

 

Pokleslé poselství z hory „SINAJ“

 

 21.12. 2018 , Petr Sak  Orgány, které rozhodují o BIS, by se měly zamyslet nad vzdělanostní a intelektuální úrovní pracovníků a vedení BIS

       Odkaz:      http://literarky.cz/politika/domaci/27587-poklesle-poselstvi-z-hory-sinaj

       Celý text:      Poklesle-poselstvi.doc

 

Bankéři si u nás letos rekordně přilepšili

 

 Haló noviny, 20.12. 2018, str. 6     Bankám a spořitelnám v České republice za tři čtvrtletí letošního roku stoupl souhrnný čistý zisk meziročně o 2,7 miliardy na rekordních 62,6 mld. Kč. Na tuzemském finančním trhu působilo na konci června 47 bank, poboček zahraničních bank a stavebních spořitelen.

       Celý text:      Bankeri-u-nas.doc

 

Globalizace končí. Co dál?

 

20.12. 2018      Svět se změnil a globalizace končí. Koloniální postavení ČR má samozřejmě své politické implikace. Fungující lokální ekonomika může nabídnout místní udržitelnost, větší odolnost vůči krizím i stabilnější pracovní místa.

       Odkaz:      http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/byznys/globalizace-konci-co-dal-na-to-odpovedela-ekonomka-svihlikova/

       Celý text:      Globalizace-konci.doc

 

Rusům se stýská po Sovětském svazu

 

 19.12. 2018 , ČTK - Moskva     Dvě třetiny Rusů litují rozpadu Sovětského svazu, vyplynulo to z průzkumu nezávislého střediska Levada

       Odkaz:      https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/492514-rusum-se-styska-po-sovetskem-svazu.html

       Celý text:      Rusum-se-styska.doc

 

Mýtus západní demokracie

 

 20.12.2018 , Paul Craig Roberts     Washington slouží Izraeli, vojensko-bezpečnostnímu komplexu, Wall Streetu, velkým bankám a korporacím s fosilními palivy. Zbytek Západu slouží Washingtonu.

       Odkaz:      http://www.zvedavec.org/komentare/2018/12/7788-mytus-zapadni-demokracie.htm

       Celý text:      Mytus-zapadni.doc

 

Klíma strachu“ a lov na vedecký nesúhlas

 

 20.12. 2018     Richard S. Lindzen je vedúcim kritikom záverov a hodnotiacich správ IPCC, ktoré označuje termínom „klimatický alarmizmus.“

 

       Odkaz:      https://zemavek.sk/klima-strachu-a-lov-na-vedecky-nesuhlas/

       Celý text:      Klima-strachu.doc

 Climate.doc  ,  Klima.doc  ,  Globalni-oteplovani.doc  ,  Hoax-GO.doc  ,  Klima-hoax.doc  ,   Boj-kapitalu.doc

 Rozhovor-o-GO.doc  ,  Proti-hypoteze.doc  ,  Kronika-povetrnosti.doc  ,  Leto-se-chyli.doc  ,  Nie-klima.doc

Agenda využívající tezi o oteplování způsobeném člověkem - boj proti globálnímu oteplování, je dalším nástrojem vládců Západu. Obdobným nástrojem jako mezinárodní boj za lidská práva (podle kritérií tohoto panstva), boj proti mezinárodnímu terorismu (podníceném vládci Západu), boj za práva sexuálních menšin a další. Tyto nástroje mají sloužit k postupnému přesouvání moci od orgánů jednotlivých států na nadnárodní instituce, podléhající vládcům Západu. K postupnému ovládnutí světa západními superboháči, k nastolení NWO (jejich nového světového řádu).

 

Putin: Nové zbraně RF přinutí k zamyšlení ty, kteří si zvykli na agresivní rétoriku

 

18.12.2018 , © Sputnik / Sergey Gunějev    Naši političtí a vládní představitelé, společnost a všichni občané naší země velmi dobře rozumí výhradnímu a zásadnímu významu těchto úkolů," pronesl Putin na ministerstvu obrany.

            Odkaz:      https://cz.sputniknews.com/svet/201812188739632-rusko-zbrane-novinka-zamysleni/

       Celý text:      Nove-zbrane.doc

 

Suzhou podnikne mnoho opatření k přílákání talentů.

 

2.11. 2018 , Lada     Suzhou (Su-čo) v čínské provincii Jiangsu (Ťiang-su) se stalo domovem talentů a inovačních podniků a tam bylo prováděno přes 10 tisíc projektů v oblasti výroby a výzkumu.

       Odkaz:      http://czech.cri.cn/719/2018/11/02/1s182789.htm

       Celý text:      Suzhou-podnikne.doc

 

Jejich síla není v počtu, ale v našem podvolení

 

 19.125  2018 ,  Jan Vítek     Richard Mikuláš von Coudenhove-Kalergi (1894-1972), založil v roce 1922 Panevropskou unii ... obrátil se na Rotchilda, který ho doporučil německému bankéřovi Wartburgovi, ... Kalergi byl iniciátorem Evropské parlamentní unie, Později dal podnět ke vzniku Rady Evropy a Evropského parlamentu. Kampaně vypomáhala finančně podporovat CIA.

       Odkaz:      http://literarky.cz/politika/svet/27571-jejich-sila-neni-v-potu-ale-v-naem-podvoleni

       Celý text:      Jejich-sila.doc

 

Vánoční bonus: Lídři EU budou dostávat přes 20 000 euro měsíčně

 

19.12. 2018 , (rp,prvnizpravy.cz,voice,foto:arch.)     Nejvyšší úředníci Evropské unie nyní budou dostávat měsíční mzdu přesahující 20 000 euro (asi 520.000,-Kč), to je přibližně o 400 euro více než dříve.

       Odkaz:      http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/vanocni-bonus-lidri-eu-budou-dostavat-pres-20-000-euro-mesicne/

       Celý text:      Vanocni-bonus.doc

 

Podivné mezinárodní dohody

 

 Jan Zeman, Haló noviny, 17.12. 2018, str. 5    Návrh dvou mezinárodních mnohostranných dohod s honosnými názvy, jejichž obsahem je ale legalizace (nelegální) migrace, ... Šílené!

       Celý text:      Podivne-mezinarodni.doc

 

Sluníčkařská demence ze slouhovství

 

 17.12. 2018 , Valenčík Radim     U nás se šíří určitá psychická porucha, kterou nazývám demencí ze slouhovství.

       Odkaz:      http://vasevec.parlamentnilisty.cz/domaci-politika/slunickarska-demence-ze-slouhovstvi

       Celý text:      Slunickarska-demence.doc

 

Americké kosmické technologie uvízly v minulosti

 

18.12.2018     Rusko značně předběhlo USA v rozvoji kosmických technologií, ...  Příkladem vedoucí pozice Ruska jsou i skafandry

       Odkaz:      https://cz.sputniknews.com/svet/201812188735643-vesmir-usa-rusko-skafandry/

       Celý text:      Americke-technologie.doc

 

Je na tom Rusko skutečně tak hrůzně, jak propaganda tvrdí?

 

Zveřejněno: 14. 12. 2018 , Petr Pokorný     Je vidět jasný trend. Rusko, Čína a Indie šlapou společně, zatímco USA jsou ve spolupráci s Německem a Evropou, která těžce dýchá a je přeregulovaná

       Odkaz:      http://www.skrytapravda.cz/ekonomika/2109-je-na-tom-rusko-skutecne-tak-hruzne-jak-propaganda-tvrdi-budete-v-soku-grafy-cisla-a-dukazy-mame-se-totalne-svazat-se-zapadem

       Celý text:      Je-na-tom-Rusko.doc

 

Co se na G20 nestalo, je mnohem důležitější, než to, k čemu došlo

 

 17.12.2018 , Alastair Crooke , Strategic Culture Foundation     Za prvé, nedošlo k „žádné dohodě“ s Čínou.      Nedošlo ke snížení napětí s Ruskem. A pan Bolton bude nadále tlačit na Rusko

       Odkaz:      http://www.zvedavec.org/komentare/2018/12/7785-co-se-na-g20-nestalo-je-mnohem-dulezitejsi-nez-to-k-cemu-doslo.htm

       Celý text:      Co-se-na-G20.doc

 

Motto zločince Bandery z UPA, hrdiny Ukrajiny

 

 17.12. 2018     Ukrajinští poslanci totiž minulý týden vyzvali Porošenka, aby Banderovi vrátil titul Hrdina Ukrajiny. Ten mu jako první už v roce 2010 udělil prezident Viktor Juščenko

       Odkaz:      http://www.rukojmi.cz/clanky/zahranicni-politika/7317-motto-zlocince-bandery-z-upa-hrdiny-ukrajiny-narode-vez-moskva-polsko-madari-zidovstvo-jsou-tvoji-nepratele-likviduj-je-likviduj-zidy-polaky-komunisty-nic-je-bez-milosrdenstvi

       Celý text:      Motto-Bandery.doc

 

Prečo je ukrajinská kríza vinou Západu

 

13.12.2018 , John Mearsheimer, Foreign Affairs  Ak budú USA a EU pokračovať v súčasnej politike, ktorá vyhrocuje nepriateľstvo s Ruskom a zároveň devastuje Ukrajinu, každý z nej vyjde so stratami.

       Odkaz:      https://slobodnyvyber.sk/foreign-affairs-preco-je-ukrajinska-kriza-vinou-zapadu/

       Celý text:      Preco-je-Ukrajinska.doc

 

Jan Campbell: Bez krve to nepůjde

 

15.12.2018     Ať se nám to líbí, nebo ne, my se nacházíme nejenom v informační válce, ale již v pokročilém stádiu přípravy psychologické války.

       Odkaz:      http://vasevec.parlamentnilisty.cz/komentare/jan-campbell-bez-krve-nepujde

       Celý text:      Bez-krve-ne.doc

 

Jak se připravit na stěhování národů

 

 15.12.2018 , Adam Votruba    Americký profesor Stephen Smith odhaduje ve své knize, která vyšla francouzsky pod názvem La ruée vers l'Europe, že za 30 let může být v Evropě 150 až 200 milionů lidí ze subsaharské Afriky

       Odkaz:      http://www.zvedavec.org/komentare/2018/12/7784-jak-se-pripravit-na-stehovani-narodu.htm

       Celý text:      Jak-se-pripravit.doc

 

Obchod s falešnou nadějí: Mýty kolem očkování proti chřipce.

 

15. 12. 2018     Erika Magdalena Peprná  Pochopení imunitního mechanismu by mohlo vést k vývoji univerzální chřipkové vakcíny, avšak zdá se, že ta je zatím v nedohlednu.

       Odkaz:      http://www.protiproud.cz/zdravi/4163-obchod-s-falesnou-nadeji-myty-kolem-ockovani-proti-chripce-skutecna-choroba-je-mnohem-nebezpecnejsi-profesorka-ktera-se-neboji-rikat-pravdu-jakou-nemoc-bychom-v-zime-meli-vitat-s-oterenou-naruci.htm

       Celý text:      Obchod-s-nadeji.doc

 

Francouzská lekce

 

 13.12.2018 , Finian Cunnigham      Lidé ve Francii se postavili za svá práva a zastali se tak mnoha dalších lidí po celém světě, kteří jsou znechuceni nespravedlností kapitalismu.

       Odkaz:      http://www.zvedavec.org/komentare/2018/12/7782-francouzska-lekce.htm

       Celý text:      Francouzska-lekce.doc

 

Dr. Edvard Beneš v Moskvě

 

 13.12.2018 , Přemysl Votava     Prezident Beneš si byl při jednání se Stalinem vědom i skutečnosti, že „Slovenský štát“ se v červnu 1941 po boku německé armády se vydal do boje proti SSSR, do boje za „novou Evropu“.

       Odkaz:      http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/dr-edvard-benes-v-moskve

       Celý text:      Benes-v-Moskve.doc

( Pozn. správce: Dnes jdeme, společně s ukrajinskými banderovci a zrádnými západními mocnostmi, ve stopě fašistického Slovenského štátu !!! )

 

Zapomenutá německá genocida v Africe.

 

15.12. 2018 , Autor: Autor neznámý (CC BY-SA 3.0 DE)     Jako první genocida novodobých dějin se označuje krvavé potlačení povstání spojených kmenů Hererů a Namů v roce 1904 německými vládci Jihozápadní Afriky.

       Odkaz:      https://www.securitymagazin.cz/historie/zapomenuta-nemecka-genocida-v-africe-koncentracni-tabory-a-desetitisice-vyvrazdenych-rukou-kolonialnich-vladcu-1404062131.html

       Celý text:      Genocida-v-Africe.doc

 

Otevřený dopis Radě pro rozhlasové a televizní vysílání

 

Předán 11.12. 2018     ... v poslední době jsou uváděny, zejména na veřejnoprávním kanálu ČT2, programy, které jsou nepřátelské našemu obyvatelstvu, našemu státu. O tom, že sudetoněmecký landsmanšaft neustále podporuje a provádí nám nepřátelské aktivity.

       Odkaz:      https://www.klub-pohranici.cz/

       Celý text:      OD-RRTV.doc

 

Rusko, vzdej se!

 

 Alexandr Nagornyj • 13. prosince 2018  Ve Washingtonu se z nějakého důvodu domnívají, že Moskva nemá jiné východisko, než se nějak po gorbačovsku „shrbit“ a vzdát se „ve jménu života na Zemi“.  Proto Putinovo varování „svět bez Ruska nepotřebujeme“ ... !!!

       Odkaz:      http://outsidermedia.cz/rusko-vzdej-se/

       Celý text:      Rusko-vzdej-se.doc

 

Jedinou jistotou se stala právní nejistota

 

Jiří Nussberger, Haló noviny, 12.12. 2018     Rozhovor Haló novin s Alenou Vitáskovou. Je to naše vlast, náš národ a nikdo nemá právo nás takto ničit.

       Odkaz:      http://www.halonoviny.cz/articles/view/49190176

       Celý text:      Jedinou-jistotou.doc

 

Rosatom zahájil sériovou výrobu paliva MOX

 

pro sodíkový reaktor BN-800

 

Autor článku: -sla- • 14. 12. 2018 , Železnogorsk     BN-800 je jediný sodíkový reaktor na světě, který vyrábí elektřinu z paliva MOX.  Recyklací použitého jaderného paliva je možné zvýšit zhruba stokrát objem energie získávané z uranu.

       Odkaz:      http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=212486

       Celý text:      Rosatom-zahajil.doc

 

 

Společné prohlášení vlasteneckých organizací v České republice

 

 13. 12. 2018     My, nástupnické organizace vzešlé z původního lůna Českého svazu protifašistických bojovníkůnemůžeme a nesmíme mlčet k nejnovějšímu dění na Ukrajině.

       Odkaz:      http://www.novarepublika.cz/2018/12/spolecne-prohlaseni-vlasteneckych.html

       Celý text:      Spolecne-prohlaseni.doc

 

 

Říkejte už konečně pravdu. Šéf policejních odborů zmrazil

 

 celé Německo zdrcujícím projevem o imigrantech

 

Rainer Wendt vyjádřil, že „Německo není schopno se vypořádat se ztrátou kontroly nad svými hranicemi. Identifikace nově příchozích migrantů vůbec nefunguje.

       Odkaz:      https://zpravy.dt24.cz/zahranicni/rikejte-uz-konecne-pravdu-sef-policejnich-odboru-zmrazil-cele-nemecko-zdrcujicim-projevem-o-imigrantech/

       Celý text:      Sef-policejnich.doc

 

Diplomaté vydávají víza dětem bez doprovodu aby se mohlo obchodovat s jejich orgány, uvedl bývalý řecký ministr zahraničí

10.12. 2018     Nikos Kotzias tvrdil, že byla udělena víza „dětem bez doprovodu, aby mohly být nelegálně prodány jejich orgány”.

       Odkaz:      https://zpravy.dt24.cz/zahranicni/diplomate-vydavaji-viza-detem-bez-doprovodu-aby-se-mohlo-obchodovat-s-jejich-organy-uvedl-byvaly-recky-ministr-zahranici/

       Celý text:      Diplomate-vydavaji.doc

 

Vatikán: Migrace musí být řízena mezinárodně, ne jednotlivými státy

11.12.2018 , Filip Vávra     Kardinál Pietro Parolin prohlásil, že mezinárodní migrace musí být řízena globálně a ne jednotlivými státy. že migrace je lidské právo a pokud se někdo rozhodne odejít do jiné země, než které je občanem, nesmí se mu bránit.

       Odkaz:      https://stredoevropan.cz/2018/12/11/vatikan-migrace-musi-byt-rizena-mezinarodne-ne-jednotlivymi-staty/

       Celý text:      Vatikan-migrace.doc

 

Hrůza jménem školní obědy „zadarmo“

 

 11.12.2018 Veronika Sušová-Salminen píše o tom, že ve Finsku jsou školní obědy pro děti ve věku 7 až 16 let bezplatné a týkají se všech žáků v rámci povinné školní docházky.

       Odkaz:      http://casopisargument.cz/2018/12/11/hruza-jmenem-skolni-obedy-zadarmo/

       Celý text:      Hruza-jmenem.doc

(poznámka: A zhruba 40 miliard ročně, o které jsou zbytečně obráni občané "oteplovači"- solárními barony - je podle neoliberálů v pořádku ???!!!)

 

Americká média varovala před formováním nové Východní Dvojdohody

 

 12.12.2018     Rusko a Čína formují nehledě na rozpory „Východní Dvojdohodu“ schopnou čelit USA a NATO, píše dopisovatel časopisu The Hill Jeff Hawn.

       Odkaz:      https://cz.sputniknews.com/svet/201812128686665-americka-media-varovala-pred-formovanim-nove-vychodni-dvojdohody/

       Celý text:      Vychodni-Dvojdohoda.doc

 

Vánoce, Vánoce přicházejí. Na vánočních trzích se opět střílelo,

 

tentokrát ve Francii

 

  Milan Vidlák, časopis Šifra  Tohle opravdu chceme? Skutečně jsou někteří lidé schopni podporovat tyto zhůvěřilosti jen proto, že dostanou nějakou tu funkci nebo eurodotace? Co zdravý rozum?

       Odkaz:      https://www.casopis-sifra.cz/vanoce-vanoce-prichazeji-na-vanocnich-trzich-se-opet-strilelo-tentokrat-ve-francii/

       Celý text:      Vanoce-prichazeji.doc

 

První boj o československé hranice

 

 29.11.2018     Historik Jiří Malínský  Českoslovenští Němci s pro ně nevábnou vyhlídkou na postavení národnostní menšiny se jen obtížně přizpůsobovali nové situaci

       Odkaz:      http://casopisargument.cz/2018/11/29/prvni-boj-o-ceskoslovenske-hranice/

       Celý text:      Prvni-boj.doc

 

Ukrajinská armáda sa pripravuje k útoku na Donbas.

Ruský analytik: Ak zaútočia, použijeme naše moderné rakety

11.12. 2018 , Donbas , HSP/Warfiles     Podľa Basurina, vojenského hovorca Donecka a Luhanska

       Odkaz:      https://www.hlavnespravy.sk/ukrajinska-armada-sa-pripravuje-k-utoku-na-donbas/1605798

       Celý text:      Ukrajinska-armada.doc

 

Pro německé odmítání mírové smlouvy trvala poválečná

 

obnova hranic 54 let

 

Čeněk M. Kadlec Lze jen konstatovat, že přístup SRN je očividně odrazem uplatňované politiky, tj. i nadále usilovat o odstranění národních států a jejich hranic.

       Celý text:      Pro-nemecke.doc

 

Retro: Kořeny krize

 

Béda10. prosince 2018 < 1. 12. 2011      jádrem této dluhové krize je spekulace; Druhou příčinou je možnost volně přelévat kapitál, know how a práci světem do daňových a nákladových „rájů“Třetím kořenem krize je neoliberální ideologie       (Souhrnně - holá podstata kapitalismu)

       Odkaz:      http://outsidermedia.cz/retro-koreny-krize/

       Celý text:      Koreny-krize.doc

 

VÝZVA_PRO_CELÝ_ČESKÝ_NÁROD_!!!_

 

  9.12. 2018     Polská tv stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO "upekly".

       Odkaz:      http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/fakta-a-argumenty/vyzva-pro-cely-cesky-narod.html

       Překlad:      Vyzva-pro.doc

 

Komu slouží BIS?

 

10.12.2018 Vladimír Stwora   Zprávy BIS jsou důkazem zoufalého selhání této agentury, kteé jsou důkazem, že tato organizace je nebezpečná naší zemi, pracuje v cizím žoldu a slouží cizím pánům.

       Odkaz:      http://www.zvedavec.org/komentare/2018/12/7778-komu-slouzi-bis.htm

       Celý text:      Komu-slouzi.doc

 

Francii nastala hrůza: Konec EU?

10.12.2018     Odpůrci imigrace v ní pozdravují začátek konce multikulturalismu ... střední třída zde spatřuje šanci na svou záchranu a může jít o pomstu DeepState za Macronovo volání po „evropské armádě“.

       Odkaz:      https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kdyby-Putin-zavrel-1700-lidi-to-by-bylo-v-CT-veselo-Po-Francii-nastala-hruza-Konec-EU-Clovek-z-lidu-diktuje-562677

       Celý text:      Kdyby-Putin.doc

 

EU je v pokročilém stádiu rozpadu.

29.11.2018     prohlásil v rozhovoru pro portál acTVism Munich bývalý řecký ministr financí, autor bestselerů Yanis Varoufakis.

       Odkaz:      https://cz.sputniknews.com/politika/201811298580775-yanis-varoufakis-eu-rozpad-korporace-ekonomika-politika-assange/

       Celý text:      EU-je-v-pokrocilem.doc

 

Jak moc podporuje dobrovolnické hnutí

 

 4. prosince 2018, Michail Moškin   Během třetího dne Mezinárodního dobrovolnického fóra, kterého se zúčastnilo 15.000 delegátů z Ruska a 120 ze zahraničí, bylo ekologické téma leitmotivem. 

       Odkaz:      https://vz.ru/society/2018/12/4/953740.html

       Překlad:      Volonterskoje.doc

 

Podprahové myšlení a omílání lží. (krácený výňatek)

8. 12 2018  www.inadhled.cz      Lidské vědomí je velmi ovlivnitelné a odborně s ním pracovat je možné.

       Odkaz:      http://www.novarepublika.cz/2018/12/podprahove-mysleni-omilani-lzi.html

       Celý text:      Podprahove-mysleni.doc

 

Hrozba nukleární války v Ruskem je největší za 50 let

7.12.2018     Geopolitický expert Stephen F. Cohen tvrdí, že hrozba jaderné války s Ruskem je největší, jaká byla za více než 50 let.

       Odkaz:      http://svobodnenoviny.eu/expert-hrozba-nuklearni-valky-v-ruskem-je-nejvetsi-za-50-let/

       Celý text:      Hrozba-nuklearni.doc

 

Užití a zneužití ekonomické moci

 

7.12. 2018 06:05 Jacob J. Lew a Richard Nephew, Foreign Affairs     Ve světě, který se stále více mění a stává se multipolárním, nelze ekonomický vliv Spojených států už považovat za jistotu.

       Odkaz:      http://literarky.cz/politika/svet/27506-uiti-a-zneuiti-ekonomicke-moci

       Celý text:      Uziti-a-zneuziti.doc

 

Francouzská vláda se obává převratu!

 

8.12.2018 , V. Berossos     "Toto jsou pokusy o převrat," tvrdil zdroj. Říká se, že se dějiny opakují ... Loni přišel portál WikiLeaks s odhalením, že se Emmanuel Macron podílel na převratu v Kyjevě 2013-2014.

       Odkaz:      http://berossos.blog.cz/

       Celý text:      Francouzska-vlada.doc

 

Kdo a jak okomentuje tenhle metál?

 

8.12. 2018 , Monika Hoření     Jistý pan Ostrčilík z Brna, pro znalce místních poměrů Jaroslav Ostrčilík, byl v úterý vyznamenán německým prezidentem Frankem-Walterem Steinmeierem. Ostrčilík oživil spící démony druhé světové války a německého nacismu

       Odkaz:      http://www.halonoviny.cz/articles/view/49151926

       Celý text:      Kdo-a-jak.doc

 

CDU jako perfektní příklad německé politiky: weiter so!

 

8.12.2018 Ilona Švihlíková    To, že nejsilnější země EU není schopna politické korekce, ani když se prozatím nejsilnější straně, CDU, dostane oné možnosti, znovu ukazuje, jak velké nebezpečí Německo představuje pro celou Evropu.

       Odkaz:      http://casopisargument.cz/2018/12/08/cdu-jako-perfektni-priklad-nemecke-politiky-weiter-so/

       Celý text:      CDU-jako-priklad.doc

 

Kdybys ses neučil tak dobře, nemusels bejt nezaměstnanej

 

Autor článku: Markéta Šichtařová • 07. 12. 2018     Na jedné straně v novinách, televizi, na konferencích zaměstnavatelů, znějí jen a jen nářky na to, jak moc zoufale chybí lidé.

       Odkaz:      http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=212016

       Celý text:      Kdyby-ses-neucil.doc

 

Hlavní položka agendy na summitu G20: Sbohem, americké impérium

 

 7.12.2018 ,  Finian Cunnigham Americké impérium je zastaralé, stejně jako evropské říše. To je nevyslovená položka agendy č. 1, která byla na programu během summitu G20.

       Odkaz:      http://www.zvedavec.org/komentare/2018/12/7776-hlavni-polozka-agendy-na-summitu-g20-sbohem-americke-imperium.htm

       Celý text:      Hlavni-polozka.doc

 

Tři otázky pro lidstvo

 

Petr Bureš zorganizoval velmi zajímavou besedu s Prof. Ing. Peterem Staňkem CSc., slovenským ekonomem a prognostikem, členem Slovenské akademie věd.

       Celý text:      Tri-otazky-pro-lidstvo.doc

 

Krym se odtrhl od Ukrajiny dle mezinárodního práva a požádal o

 

 připojení k Rusku!

 

 6. prosinec 2018 , Petr Liška    Krym byl jedinou autonomní republikou v rámci jinak unitární Ukrajiny. Na Krymu se předem konalo referendum. V něm se asi 97 % vyslovilo pro nezávislost a poté pro žádost o začlenění do Ruské federace

       Odkaz:      http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/krym-se-odtrhl-od-ukrajiny-dle-mezinarodniho-prava-a-pozadal-o-pripojeni-k-rusku.html

       Celý text:      Podle-prava.doc

 

Obludný vzorec na zvyšování zisku západních nadnárodních korporací

 

Autor: Tomio Okamura | Publikováno: 6.12.2018  Obludný vzorec na zvyšování zisku západních nadnárodních korporací a zároveň vysávání východoevropských států, realizuje EU postupně v těchto bodech: 

       Odkaz:      https://www.euportal.cz/Articles/20236-obludny-vzorec-na-zvysovani-zisku-zapadnich-nadnarodnich-korporaci-a-zaroven-vysavani-vychodoevropskych-statu-realizuje-eu-postupne-v-techto-bodech-.aspx

       Celý text:      Obludny-vzorec.doc

 

Současné demokratické elity", obchod se vzduchem a zatmění slunce

 

4.12.2018 , Petr Trombik      Naše současné globální i lokální elity a jejich kněží, kteří si v moderní době říkají vědci, také rádi předstírají, že přírodní procesy znají a budeme-li je poslouchat, budou je k prospěchu lidu nevzdělaného řídit.

             Odkaz:      http://www.nwoo.org/2018/12/04/soucasne-demokraticke-elity-obchod-se-vzduchem-a-zatmeni-slunce/

       Celý text:      Soucasne-demokraticke.doc

 Climate.doc  ,  Klima.doc  ,  Globalni-oteplovani.doc  ,  Hoax-GO.doc  ,  Klima-hoax.doc  ,   Boj-kapitalu.doc

 Rozhovor-o-GO.doc  ,  Proti-hypoteze.doc  ,  Kronika-povetrnosti.doc  ,  Leto-se-chyli.doc  ,  Nie-klima.doc

 

Poučila se Čína z finanční krize?

 

6.12.2018 VSa     Čína se snaží chybu Západu neopakovat, utahuje dohled nad „příliš velkými“ institucemi tak, aby ochránila finanční systém v hodnotě 40 bilionů dolarů.

       Odkaz:      http://casopisargument.cz/2018/12/06/poucila-se-cina-z-financni-krize/

       Celý text:      Poucila-se-Cina.doc

 

Bitva před Moskvou

 

Bitva před Moskvou ( 2.10.1941 - 7.1. 1942 ) 6. prosince zahájily čerstvé sovětské jednotky ze Sibiře mohutnou protiofenzívu, znamenala pro Němce první válečnou pohromu.

       Odkazy:      http://multimediaexpo.cz/mmecz/index.php/Bitva_p%C5%99ed_Moskvou

       Celý text:      Bitva-pod-Moskvou.doc

 

Istanbulská úmluva je příliš obecná a extremistická

 

PhDr. Mgr. Jeroným Klimeš, Ph.D. 2018-10-18   Istambulska-umluva.pdf   Kromě užitečných pasáží se do tohoto dokumentu propašovala spousta parazitních odstavců,  je příliš obecná, příliš extrémní a příliš jednostranná. Proto je třeba ji odmítnout a napsat jinou, pořádnou.

       Odkazy:      https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Seberou-vam-deti-Namontuji-kamery-Vyznamny-odbornik-nasel-desive-veci-v-Istanbulske-umluve-556774

       Celý text:      Istambulska-umluva.doc

 

Európska komisia dostala oprávnenie schváliť Globálny pakt OSN

 

o migrácii v mene celej EÚ.

 

     4. prosinec 2018 , slobodnyvyber.sk   Na tomto zasadnutí bolo schválené poverenie pre Európsku komisiu, aby v mene Európskej Únie schválila a podpísala Globálny pakt OSN pre bezpečnú riadenú a legálnu migráciu.

            Odkazy:      http://www.czechfreepress.cz/evropa/europska-komisia-dostala-opravnenie-schvalit-globalny-pakt-osn-o-migracii-v-mene-celej-eu.html

       Celý text:      Opravnenie-schvalit.doc

 

Monstrpodnik "oteplovačů" v Polsku: Už nestačí, že solárním baronům platíme každý rok desítky miliard?

3. 12. 2018 , Vítězslav Kremlík  Loupežníci dnes už lidi nepřepadají v lese – schválí si zákon, že lidé jim musí peníze poslat na účet. A kdo se postaví mafii na odpor (jako Alena Vitásková z Energetického regulačního úřadu) tomu mafie zničí život taháním po soudech.

       Odkazy:      http://www.protiproud.cz/politika/4136-monstrpodnik-oteplovacu-v-polsku-uz-nestaci-ze-solarnim-baronum-platime-kazdy-rok-desitky-miliard-jdou-nam-po-penezenkach-i-po-krku-asocialni-aktiviste-jako-uzitecni-idioti-klima-byznysu.htm

       Celý text:      Monstrpodnik-oteplovacu.doc

Agenda využívající tezi o oteplování způsobeném člověkem - boj proti globálnímu oteplování, je dalším nástrojem vládců Západu. Obdobným nástrojem jako mezinárodní boj za lidská práva (podle kritérií tohoto panstva), boj proti mezinárodnímu terorismu (podníceném vládci Západu), boj za práva sexuálních menšin a další. Tyto nástroje mají sloužit k postupnému přesouvání moci od orgánů jednotlivých států na nadnárodní instituce, podléhající vládcům Západu. K postupnému ovládnutí světa západními superboháči, k nastolení NWO (jejich nového světového řádu).    

 

Debilizace společnosti…

 

Úterý, 4. 12. 2018 10:00 Ladislav Žák pro ovládání druhých je vlastní síla sice důležitá, ale důležitější je slabost druhých. Debilizace je proto daleko efektivnější než jakákoliv represe.

       Odkazy:      http://literarky.cz/komentare/ostatni/27490-debilizace-spolenosti

       Celý text:      Debilizace.doc

 

Zastavte pomoc Africe!

 

 James Shikwati: Pomocí peněz ze subvencí jsou financované obrovské byrokratické aparáty, je podporovaná korupce a samolibost.

       Odkazy:      http://severoceskapravda.cz/index.php/informace/2002-zastavte-pomoc-africe

       Celý text:      Zastavte-pomoc.doc

 

Úspěšné konspirační teorie, o kterých se dnes moc nemluví

Starý doktor  , 3.12. 2018 CIA společně s britskou MI6 svrhli demokraticky zvoleného vůdce – Dr. Mohammeda Mossadegha. "Operace Gladio“, Incident v Tonkinském zálivu, Výbuch v kubánském letadle DC-8Útok na USS Liberty, Masakr na Kentské státní universitě

       Odkazy:      http://outsidermedia.cz/retro-uspesne-konspiracni-teorie-o-kterych-se-dnes-moc-nemluvi/

       Celý text:      Uspesne-konspiracni.doc

 

Evropská armáda: ... Jádro Čtvrté říše se rýsuje. Co na to "podřadní" členové unie?

28. 11. 2018     Vladimír Prochvatilov odhaluje pozadí projektu evropské armády EU jako procesu vytvoření jednotného evropského vojensko-průmyslového komplexu pod kontrolou USA.

       Odkazy:      http://www.protiproud.cz/politika/4127-evropska-armada-proc-trumpovi-najednou-nevadi-za-vsim-hledej-zbranove-ksefty-dlouhe-prsty-americkych-fondu-jadro-ctvrte-rise-se-rysuje-macronuv-napoleonsky-sen-co-na-to-podradni-clenove-unie.htm

       Celý text:      Evropska-armada.doc

 

 

Facebook sa neustále mení a žiaľ, prevažne k horšiemu.

 

3. prosinec 2018 | jhpi     FB dokáže zoskupiť ľudí podobného zmýšľania ... je v súčasnosti zneužívaný na ovládanie más voličov.

       Odkazy:      http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/facebook-sa-neustale-meni-a-zial-prevazne-k-horsiemu.html

       Celý text:      Facebook.doc

 

Implantáty s mikročipy ohrožují práva zaměstnanců na soukromí

 

 2.12.2018 VSa Mikročip v těle umožní zaměstnavateli fyzický dohled nad pracovníkem, a to nejen během pracovního procesu.

       Odkazy:      http://casopisargument.cz/2018/12/02/implantaty-s-mikrocipy-ohrozuji-prava-zamestnancu-na-soukromi/

       Celý text:      Implantaty.doc

 

Genderismus nese rysy duševní nemoci

 

Autor článku: Vašek Řehák • 03. 12. 2018    Člověk trpícímu gender disforií – pohlavní identifikací (Gender bývá někdy označován jako sociální pohlaví - do jaké míry se daný člověk cítí být mužem či ženou
     ( Globální elitáři potřebují, aby vnášeli chaos, aby se odváděla pozornost od jejich super-olupování a genocid celých národů a kontinentů, od jejich válečných příprav, má to napomáhat také k depopulaci planety, kterou sledují při snaze vytvořit si pro svůj prospěch NWO - nový světový řád. )

       Odkazy:      http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=211753

       Celý text:      Genderismus.doc

 

Byl zahájen zkušební provoz prvního radaru nové generace Kontejněr

 

1.12. 2018      Zatímco obyčejné radary sledují letadlo na vzdálenost maximálně 400 km, radiolokační stanice typu Kontejněr ho bude vidět na vzdálenost 2000 km.

       Odkazy:      https://cz.sputniknews.com/svet/201812018596742-zahajeni-provoz-radar-Kontejner-Rusko/

       Celý text:      Radar-Kontejner.doc

 

Čína není Sovětský svaz, Americe neustoupí, říká čínský expert

1.12.2018     hlavním cílem Spojených států je zabrzdit růst Číny. „Neměli bychom a nemůžeme akceptovat podmínky ‚příměří‘, které nám vnutí USA," cituje SCMP Čanchonga,

       Odkazy:      https://cz.sputniknews.com/politika/201812018596441-Cina-SSSR-Amerika/

       Celý text:      Cina-neustoupi.doc

 

Pojďme zrušit právní stát!

 

 2,12, 2018 Markéta Šichtařová     Mnoho Němců se v předešlých letech finančně zaručilo za imigranty – a teď došlo na placení.

       Odkazy:      http://literarky.cz/offline/glosa/27469-pojme-zruit-pravni-stat

       Celý text:      Pojdme-zrusit.doc

 

Prečo im na tomto „nepodstatnom“ dokumente tak veľmi záleží?

( Protože mají takovou logiku a morálku, která "jim sype". )

Je to celkom nezáväzný, a teda nepodstatný dokument. Až tak veľmi nezáväzný a nepodstatný, že jeho zástancovia sú ochotní zaň v parlamente celé dni divoko bojovať

       Odkazy:      http://www.srspol.sk/clanek-preco-slnieckari-tlacia-do-marrakesa-kisku-napriek-jasnemu-postoju-parlamentu-a-vlady-preco-im-na-tomto-nepodstatnom-dokumente-tak-velmi-zalezi-17975.html

       Celý text:      Marrakes.doc

 

Zbyněk Fiala: Svět za zrcadlem

30.11.2018    Rusko už začalo chápat výhody sankcí, protože jde o povolenku k ochranářskému piplání domácího průmyslu, které by jinak narazilo na pravidla WTO.

       Odkazy:      http://vasevec.parlamentnilisty.cz/komentare/zbynek-fiala-svet-za-zrcadlem

       Celý text:      Svet-za-zrcadlem.doc

 

Ke štvavé knize Niny Špitálníkové

 

 Praha, 26.11. 2018      Kniha Niny Špitálníkové  nepřináší příliš mnoho vlastních zážitků a postřehů z lidové Koreje, ale velká část knihy je tvořena citací pochybných výpovědí

       Odkazy:      http://www.kldr.info/2018/11/26/ke-stvave-knize-niny-spitalnikove/

       Celý text:      Ke-stvave-knize.pdf

 

Děsivé informace. Jak funguje globální finanční systém ...

Autor: Milan Vidlák Těžko říct, jestli se nadnárodním bankéřským a vládním kouzelníkům podaří systému virtuálních peněz (zadlužená Evropa tiskne podobně jako Fed) prodloužit čas na hadičkách a něco „vymyslet“, nebo si budeme muset projít dalším válečným konfliktem ... (pro odvrácení pozornosti od krachu Západu).    

       Odkazy:      https://www.euportal.cz/Articles/20175-desive-informace-jak-funguje-globalni-financni-system-aneb-pod-svicnem-je-nejvetsi-tma.aspx

       Celý text:      Desive-informace.doc

 

 

Kdo všechno u nás ZPOROŠENKOVATĚL?

 

 30.11. 2018 , Radim Valenčík     Porošenko přispěl jen k tomu, že se řada poskoků současné globální moci odkopala.

       Odkazy:      http://literarky.cz/komentare/ostatni/27467-kdo-vechno-u-nas-zporoenkovatl

       Celý text:      Kdo-vsechno.doc

 

Král hrdlořezů 2. světové války byl vystudovaný kněz

30.11.2018 , Autor: Petr Blahuš    Petar Brzica, dozorce ustašovského koncentračního tábora Jasenovac, přezdívaném Balkánská Osvětim. ... vlastnoručně zavraždil v noci na 29. srpna 1942 podle některých pramenů až 1360 srbských vězňů

       Odkazy:      https://www.securitymagazin.cz/historie/kral-hrdlorezu-2-svetove-valky-byl-vystudovany-knez-1404057972.html

       Celý text:      Kral-hrdlorezu.doc

 

Odtajnění západních dokumentů - pokud vám to neotevře oči, tak potom už nic

... jsme jako slovanská rasa určeni k likvidaci, ale naštěstí se jim to už nepovede. DEEP STATE prohrál.

       Odkazy:      http://www.na-septande.cz/jak-vidim-deni-kolem-sebe/odtajneni-zapadnich-dokumentu-pokud-vam-to-neotevre-oci-tak-potom-uz-nic

       Celý text:      Odtajneni-dokumentu.doc

 

Společné rusko-indické cvičení Indra-2018 přešlo do aktivní fáze

24.11. 1918     Velitelé ruských a indických kontingentů vypracovali společný plán akce

       Odkazy:      http://tass.com/defense/1032365

       Překlad:      Rusko-Indicke.doc

 

Washington ovládla klika, která chce válku s Ruskem i třeba jadernou

 

 29. listopadu 2018 , Janusz Korwin-Mikke Pokud ukrajinští politici stokrát vyzývali ke zničení mostu, a dokonce ukrajinský generální štáb, tak to Moskva musí brát vážně.

       Odkazy:      http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/washington-ovladla-klika-ktera-chce-valku-s-ruskem-i-treba-jadernou/

       Celý text:      Washington-ovladla.doc

 

Převratný vodní projekt Kaddáfího, který mohl změnit vše…

(aneb - proč bylo potřeba zničit arabský socialismus)

 1. septembra 2010 vo svojom prejave na oslavách výročia začatia výstavby projektu Veľká rieka Muammar Kaddáfi povedal: „Teraz, keď úspech líbyjského národa začal byť zrejmý, hrozba USA voči našej krajine sa zdvojnásobí!“.

       Odkazy:      https://zemavek.sk/prevratny-vodni-projekt-kaddafiho-ktery-mohl-zmenit-vse/

       Celý text:      Prevratny-projekt.doc

 

Peníze hnojí války, války hnojí peníze

 

(aneb perpetum mobile vlády kapitalismu)

 Čtvrtek, 29.11 2018 , Jan Vítek      k válkám proti cizím zemím dochází pouze, když majetné třídy si myslí, že z nich budou mít zisk.

       Odkazy:      http://literarky.cz/civilizace/89-civilizace/27458-penize-hnoji-valky-valky-hnoji-penize

       Celý text:      Penize-hnoji.doc

 

 

V USA obvinili ruská média z toho, že říkají pravdu

 

 28.11.2018 ,  © Sputnik / Vladimir Astapkovich     Bývalá náměstkyně amerického ministra vnitřní bezpečnosti (DHS) Suzanne Spauldingová obvinila ruská média z toho, že říkají pravdu. Ale nikoli proto, aby udělala Američany lepšími, nýbrž aby je oslabila.

       Odkazy:      https://cz.sputniknews.com/svet/201811288571180-usa-rt-media-pravda/

       Překlad:      V-USA-obvinili.doc

 

Ukrajina řinčí zbraněmi. Proč?

 

 Posted on Listopad 27, 2018 by vlkp     Pokud by však Kyjev zrušil dohodu, která je v současné době v platnosti, a přešlo se na mezinárodní úroveň, Ruská federace prohlásí, a z jejího pohledu to bude absolutně logická věc,  za svoji oblast 12 mil a 24 mil podél krymského pobřeží. Takže Kerčský průliv na obou stranách  bude vlastně zablokován těmito ruskými zónami,“…

       Odkazy:      https://vlkovobloguje.wordpress.com/2018/11/27/ukrajina-rinci-zbranemi/#more-954637

       Překlad:      Ukrajina-rinci.doc

 

Na zločiny Banderovcov by sme nemali zabúdať!

Ivan Hopta      Myslím si, že je najvyšší čas, aby sme sa začali podrobnejšie venovať aj tejto stránke našej československej histórie, lebo na neďalekej Ukrajine týchto vrahov opäť označujú za hrdinov...

       Odkazy:      http://www.halonoviny.cz/articles/view/49031107

       Celý text:    Zlociny-Banderovcov.doc

 

Ruská obranná iniciativa

 26.11.2018 ,  Alexander Prochanov     Ruský lid si už jednou musel vybrat mezi bezpečností a blahobytem. Dnes jsme opět nuceni obětovat náš blahobyt

       Odkazy:      http://zavtra.ru/blogs/russkaya_oboronnaya_initciativa

       Překlad:    Obranna-iniciativa.doc

 

Co vezly ukrajinské lodě? Atomové miny na likvidaci Kerčského mostu?

27.11. 2018 , Redakce      Jaderná mina ADM je poměrně malá, a vejde se i do kufru na kolečkách a má různé výbušné účinky od 10 tun až po 1000 tun TNT.

       Odkazy:      https://ac24.cz/-/co-vezly-ukrajinske-lode-atomove-miny-na-likvidaci-kercskeho-mostu-?redirect=%2F

       Celý text:    Co-vezly.doc

 

Ve vyspělých zemích nerostou mzdy. Proč?

 

 27.11.2018 Ilona Švihlíková   Existuje síla, která je schopna využívat svou mocenskou převahu - především ono 1 %, které zbytku společnosti doslova „ulétlo“. Postavit se 1 % totiž znamená postavit se nejmocnějším tohoto světa, kteří si navíc dávají sakra pozor na to, aby svá privilegia měli ukotvena (nejen finančně, hlavně legislativně!).

       Odkazy:      http://casopisargument.cz/2018/11/27/ve-vyspelych-zemich-nerostou-mzdy-proc/

       Celý text:    Ve-vyspelych-zemich.doc

      Poznámka:     Podle Morrisovy knihy - Co nesmíte vědět - vlastní rodinný klan Rothschilldů majetek ve výši 100 bilionů $, tedy 100 000 miliard $. Klan Rockefellerů majetek ve výši 11 bilionů $, tedy 11 000 miliard $ ...

 

Migrace trvá již tři roky. To nejhorší nás ale ještě čeká…

 

Radovan Vích • 26. 11. 2018  Zahraniční pozorovatelé říkají, že příčina samotné migrační krize nebyla dosud uspokojivě vyřešena, a že nás další vlna běženců rozhodně nemine. Obecně je v pohybu asi 65 milionů lidí

       Odkazy:      http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=211304

       Celý text:    Migrace-trva.doc

      Poznámka:     (Pro západní superelity usilující o východisko z konce západního kapitalismu nastolením NWO není výhodné zničit odpůrce raketojadernou válkou (planetu by si poničily), ale je pro ně výhodnější, když genocidy většiny lidstva, o kterou usilují, docílí tak, že se vzájemně vybijeme v malých lokálních válkách, pouličních bitkách s nepřizpůsobivými migranty, když pomřeme na nekvalitní jedovaté potraviny, když nebudeme mít děti pro bídu, módní homosexualismus a pod.)

 

Jak Čína transformuje Afriku na „novou světovou továrnu"

 

26.11.2018 V průběhu posledního desetiletí se Čína podílela na výstavbě více než 100 průmyslových zón, z nichž 40% již fungují. V Africe bylo do konce roku 2016 vybudováno 5.756 km železnic, 4.335 km dálnic, 9 přístavů, 14 letišť, 34 elektráren, stejně jako 10 velkých a asi 100 malých vodních elektráren.

       Odkazy:      http://svobodnenoviny.eu/jak-cina-transformuje-afriku-na-novou-svetovou-tovarnu/

       Celý text:    Cina-transformuje.doc

 

Legrační... Tereza Spencerová se vyjádřila ke krizi mezi Ruskem a Ukrajinou

 

 26.11.2018     Tereza Spencerová  „To jako Porošenko fakt poslal těch pár námořníků na sebevražednou misi, aby donutil Rusy zasáhnout, mohl vyhlásit válečný stav a pak ho prodlužovat tak dlouho, aby mohl za čtyři měsíce zrušit předem prohrané prezidentské volby a zůstat u moci?“

       Odkazy:      https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Legracni-Tereza-Spencerova-se-vyjadrila-ke-krizi-mezi-Ruskem-a-Ukrajinou-560973

       Celý text:    Legracni-Tereza.doc

 

 

USA v číslech smrti

26.11.2018 , Oskar Krejčí      Podle údajů FBI bylo loni v USA spácháno více než 1,2 milionů násilných trestných činů, z nichž bylo téměř 17,3 tisíc vražd a 135,8 tisíc znásilnění.

       Odkazy:      http://casopisargument.cz/2018/11/26/usa-v-cislech-smrti/

       Celý text:    USA-v-cislech.doc

 

Moje přiznání: Za účast na demonstraci k 17. listopadu jsem dostal zaplaceno 2 500 Kč..

Dívka mi ještě stačila říci, že výplata je po 20:00 v Domě u Zlatého prstenu v Týnské ulici, že dostanu 2 500 Kč na ruku a že musím předložit leták s textem "Demisi!"

       z e-mailu

       Celý text:    Moje-priznani.doc

 

Welt: Merkelová žádá evropské země, aby předaly svoji suverenitu EU!

 

 23.11. 2018 „Národní státy musí dnes - myslím, že závazně - být připraveny vzdát se své svrchovanosti," uvedla ve středu Merkelová na setkání Nadace Konrada Adenauera

       Odkazy:      http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/welt-merkelova-zada-evropske-zeme-aby-predaly-svoji-suverenitu-eu/

       Celý text:    Welt-Merkelova.doc

 

Zájem o lety nad Českem byl v létě rekordní

 

 celkový objem letového provozu v roce 2018 bude atakovat hranici 900.000 pohybů.

       Odkazy:      http://www.halonoviny.cz/articles/view/48972236

       Celý text:    Zajem-o-lety.doc

     ( Pozn. správce: Nejen množství kamionů, ale i letadel nám zaneřáďují ovzduší. )

 

Genderová politika a potopení lodi KNM Helge Ingstad

24.11.2018          Soudě podle zvukových záznamů a znaleckých posudků učinila posádka hrubé, téměř nepochopitelné chyby, takže působí amatérským dojmem.

       Odkazy:      http://www.zvedavec.org/komentare/2018/11/7765-genderova-politika-a-potopeni-lodi-knm-helge-ingstad.htm

       Celý text:    Genderova-politika.doc

 

Analytik Koller zúčtoval s „květinovým“ aktivistou z Národní

22. 11. 2018    Celý letošní sedmnáctý listopad byl jen další komedií pražské havlérky při vyrábění historie podle cizáckých zájmů, především pangermánských.

       Odkazy:      https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Analytik-Koller-zuctoval-s-kvetinovym-aktivistou-z-Narodni-Takovi-budou-v-pripade-valky-zalezli-vzadu-a-budou-vydavat-plamenne-vyzvy-pro-jine-aby-se-nechali-zabit-560466

       Celý text:    Analytik-Koller.doc

 

CO NÁM ŘÍKAJÍ STOLETÉ OSLAVY?

Jaromír Kohlíček      Po roce 1989 se podařilo velmi rychle rozchvátit větší část našeho národního hospodářství, ale slavná historie nás zavazuje nevzdat boj o lepší budoucnost.

       Odkazy:      http://severoceskapravda.cz/index.php/historie/1988-co-n%C3%A1m-%C5%99%C3%ADkaj%C3%AD-stolet%C3%A9-oslavy

       Celý text:    Co-nam-rikaji.doc

 

Plať nám, vrahu, a klidně vraždi dál!

 23. 11. 2018     Tereza Spencerová promlouvá o děsivé taktice USA.  Západ ztratil v očích mnoha Egypťanů jakýkoli kredit, no a Čína a Rusko se jim vydaly vstříc.

       Odkazy:      https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Plat-nam-vrahu-a-klidne-vrazdi-dal-Tereza-Spencerova-promlouva-o-desive-taktice-USA-A-ma-informace-z-cest-ktere-jinde-nejsou-560561

       Celý text:    Plat-nam.doc

 

Je Putin mazaný, nebo se jen tak tváří?

 

 Deň TV • 22. 11 2018     Proto takové strategické šachy, při kterých je konečný cíl rozložen na několik etap, přičemž se nezasvěcenému zdá, že jde o jednotlivé události, vzájemně nesouvisející...

       Odkazy:      http://outsidermedia.cz/je-putin-mazany-nebo-se-jen-tak-tvari/

       Celý text:    Je-Putin-mazany.doc

 

Kdo to schytá 4:0?

 

 23.11. 2018 , Zbyněk Fiala     Společnost 4.0, o které se občas v Česku sní, se může snadno změnit ve skóre zápasu, máme být jen pod důkladnějším dohledem (a přijít o práci)?

       Odkazy:      http://literarky.cz/komentare/ostatni/27432-zbynk-fiala-kdo-to-schyta-40

       Celý text:    Kdo-to-schyta.doc

 

Světu vládne (staro)nová aristokracie

22. 11. 2018     Petr Hampl     Superboháči podporují sňatky svých dětí s dětmi supermanažerů, zvou je na večírky, chodí na stejná divadelní představení a pochopitelně mají stejné názory. My je budeme nazývat novou aristokracií.

       Odkazy:      http://www.protiproud.cz/politika/4103-svetu-vladne-nova-aristokracie-brusel-a-washington-jako-nove-kralovske-dvory-soucasne-globalni-struktury-pripominaji-spise-dvur-krale-ludvika-xvi-ne-krale-artuse-jak-je-to-vlastne-s-temi-elitami.htm

       Celý text:    Svetu-vladne.doc

 

Alena Vitásková vystrčila růžky

21 / 11 / 2018 , Zdeněk Jemelík     Dne 20. listopadu 2018, uspořádala v Praze seminář svého spolku Institut Aleny Vitáskové, jímž vyhlásila válku nešvarům justice i jiných státních orgánů

       Odkazy:      https://www.securitymagazin.cz/krimi/alena-vitaskova-vystrcila-ruzky-1404061945.html

       Celý text:    A-Vitaskova.doc

 

Děkovat veteránům za jejich „službu“ – ale proč?

 

 21.11.2018 , The Saker    Jednoduše řečeno, (američtí) veteráni jsou ti, kdo se upsali k tomu, že budou zabíjet lidi za hranicemi USA za peníze. Na základě autoritativních právních definic je podle mezinárodního práva každý prezident USA válečným zločincem!

       Odkazy:      http://www.zvedavec.org/komentare/2018/11/7762-dekovat-veteranum-za-jejich-sluzbu-ale-proc.htm

       Celý text:    Dekovat-veteranum.doc

 

Jak je to doopravdy s globálním oteplováním

 

 21. 11. 2018 , RNDr. Pavel Kalenda, CSc. geofyzik   Pokud se oteplilo od roku 1980 o 0,6°C, je příspěvek lidstva cca 0,02°C, tedy neměřitelný.

       Odkazy:      http://www.novarepublika.cz/2018/11/jak-je-to-doopravdy-s-globalnim.html

       Celý text:    Doopravdy-s-oteplovanim.doc

Agenda využívající tezi o oteplování způsobeném člověkem - boj proti globálnímu oteplování, je dalším nástrojem vládců Západu. Obdobným nástrojem jako mezinárodní boj za lidská práva (podle kritérií tohoto panstva), boj proti mezinárodnímu terorismu (podníceném vládci Západu), boj za práva sexuálních menšin a další. Tyto nástroje mají sloužit k postupnému přesouvání moci od orgánů jednotlivých států na nadnárodní instituce, podléhající vládcům Západu. K postupnému ovládnutí světa západními superboháči, k nastolení NWO (jejich nového světového řádu).

 Climate.doc  ,  Klima.doc  ,  Globalni-oteplovani.doc  ,  Hoax-GO.doc  ,  Klima-hoax.doc  , 

 Rozhovor-o-GO.doc  ,  Proti-hypoteze.doc  ,  Kronika-povetrnosti.doc  ,  Leto-se-chyli.doc  ,  Nie-klima.doc

 

Česká cena za ruskou vojenskou hrozbu

 

21.11.2018, Jana Petrova          Nikdo z válečných štváčů dodnes nezdůvodnil, proč by Rusko mělo chtít válku v Evropě.

       Odkazy:      https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201811208512890-cesko-afghanistan-armada-zeman/

       Celý text:    Ceska-cena.doc

 

Z veřejného slyšení

 ... k Istanbulské úmluvě, které proběhlo v úterý 6. 11. 2018 v Poslanecké sněmovně PČR. Lidská společnost však potřebuje opěrné pilíře. Když budeme všechno donekonečna relativizovat a měnit, bude to mít strašlivé důsledky.“

       Odkazy:      http://severoceskapravda.cz/index.php/informace/1982-z-ve%C5%99ejn%C3%A9ho-sly%C5%A1en%C3%AD

       Celý text:    Z-verejneho-slyseni.doc

 

Komplot Soros – Mastercard a …

 

      Oligarchové a lobisté za OSN vymýšlí rámcové globální byznys projekty (OSN Agendu 2030) a opředou je pro plebs pěknými slovíčky. Vše vzniká v nikým nevolených orgánech a je to prosazováno zcela nedemokraticky shora dolů přes podplacené či vydírané národní vlády.

       Odkazy:      http://severoceskapravda.cz/index.php/hratky_s_obcany/1983-komplot-soros-mastercard-a

       Celý text:    Komplot.doc

 

Proč Západ nerozumí Číně

 

 20.11.2018 , Oskar Krejčí     Prezident Si Ťin-pching mnohokrát zapakoval, že tato přeměna má win-win charakter, že není založena na vykořisťování, ale na vzájemně výhodné spolupráci.

       Odkazy:      http://casopisargument.cz/2018/11/20/proc-zapad-nerozumi-cine/

       Celý text:    Zapad-nerozumi.doc

 

Nie klíma, ale sloboda je ohrozená, alebo Modrá planéta v zelených putách

20.11. 2018          Regulácia, predpisovanie a riadenie spoločnosti a hospodárstva, ktoré sú spojené s ideológiou globálneho otepľovania, nás povedú do novej neslobody

       Odkazy:      https://zemavek.sk/nie-klima-ale-sloboda-je-ohrozena-alebo-modra-planeta-v-zelenych-putach/

       Celý text:    Nie-klima.doc

 

 

Britským nepřítelem není Rusko, ale vládnoucí třída, potvrzuje zpráva OSN

20.11.2018 , © Sputnik / Alex McNaughton    Celkově žije v chudobě nyní ve Velké Británii 14 milionů lidí, což je pětina populace. Stav společnosti Wight přirovnává ke stavu britské společnosti 18. století.

       Odkazy:      https://cz.sputniknews.com/svet/201811208513758-velka-britania-osn-chudoba-nepritel-vlada-trida/

       Celý text:    Britskym-nepritelem.doc

 

 

Iluze a skutečnost listopadu 1989

19.11.2018 Ivo Šebestík     Západní účast na arabském jaru a oranžových převratech jsou důkazem ex posteriori pro aplikaci realistického cynismu i při posuzování jejich vlivu na události z konce 80. let minulého století.

       Odkazy:      http://casopisargument.cz/2018/11/19/iluze-a-skutecnost-listopadu-1989/

       Celý text:    Iluze-a-skutecnost.doc

 

Kazítka

Eva    Bartoňková     Československo. Pro mou generaci taková samozřejmost! Slavíme sté narozeniny státu, který jsme už dávno přivedli do hrobu.

Haló noviny, 19.11.2018, str. 4

       Celý text:    Kazitka.doc

 

 

Otevřený dopis

Pamětní deska paní Hany Benešové

 17.11.2018    Pane starosto, velmi nás mrzí, že na několikerá upozornění a návrhy k navrácení pamětní desky Hany Benešové zastupitelstvo m. č. h. m. Prahy 1 dostatečně nereagovalo.

       Odkazy:      https://www.klub-pohranici.cz/news/pametni-deska-pani-hany-benesove/

       Celý text:    PDHB.doc

 

Lidi, nebuďte užitečnými idioty!

 17.11.2018 , Marek Kyncl  Průběh „sametové revoluce“ byl proveden podle metodiky amerického politologa profesora Massachusettské university Gina Sharpa ... USA, Francie a SRN si tím začaly zajišťovat, aby se Česká republika dostala do jejich sféry vlivu

       Odkazy:      http://severoceskapravda.cz/index.php/ohlasy/1976-lidi,-nebu%C4%8Fte-u%C5%BEite%C4%8Dn%C3%BDmi-idioty

       Celý text:    Lidi-nebudte.doc

 

Polské zemědělce trápí bohatá úroda jablek

Autor článku: -grw- 17. 11. 2018 VARŠAVA      Nemohou si totiž již druhým rokem vydělat. Úroda nejprve zmrzla a teď je jí zase až příliš

       Odkazy:      http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=210833

       Celý text:    Polske-zemedelce.doc

 

General Electric může odstartovat globální ekonomickou krizi.

17. 11. 2018 , Irina Vladivojna Zajceva  Vzhledem k tomu, že tržní hodnota společnosti General Electric je v současné době 1,5x nižší než výše jejího dluhu, existuje zde vážné nebezpečí krachu,

       Odkazy:      http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=210835

       Celý text:    Hrozba-GE.doc

 

Alena Vitásková na skřipci

 15.11.2018    ZdenekJemelik a www.chamurappi.eu    „vymknuta z kloubů doba šílí“

        Odkazy:      http://www.novarepublika.cz/2018/11/alena-vitaskova-na-skripci.html

       Celý text:    Alena-Vitaskova.doc

 

Rusko odmítá dolar, chce odrazit úder USA

 16.11.2018 VSa     Centrální banka navýšila zlaté rezervy a zbavila se amerických dluhopisů.

       Odkazy:      http://casopisargument.cz/2018/11/16/rusko-odmita-dolar-chce-odrazit-uder-usa/

       Celý text:    Rusko-odmita.doc

 

Pět hlavních důvodů, proč je z hlediska protinárodních sil nutné oddělat Babiše.

 14.11. 2018  , PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně ANS 

       Odkazy:      http://aliancenarodnichsil.cz/pet-hlavnich-duvodu-proc-je-z-hlediska-protinarodnich-sil-nutne-oddelat-babise/

       Celý text:    Pet-duvodu.doc

 

Rusko se již nestydí: lepší lidi postihla tragédie

 

 3.11. 2018 , Viktor Marachovskij  Rusko roku 2018 u nikoho nežádá potraviny, samo je vyváží. Kolaps státu nepřišel, i když přední intelektuálové předpovídali jeho nevyhnutelnost.      Psi štěkají a karavana jde dál.

       Odkazy:      http://outsidermedia.cz/svet-ruskyma-ocima-480/

       Celý text:    Rusko-se-nestydi.doc

 

Dekadentní západní svět nemá právo urážet postavení žen v KLDR

Londýn, 6.11. 2018 , Dr. Dermot Hudson    Hlavním donátorem společnosti „Dozor lidských práv“ je mazaný globalizátor George Soros ... tato toxická propaganda bude odmítnuta pokrokovými lidmi, protože je zde jen k démonizaci KLDR.

       Odkazy:      http://www.kldr.info/2018/11/15/dekadentni-zapadni-svet-nema-pravo-urazet-postaveni-zen-v-kldr/

       Celý text:    Dekadentni-Zapad.pdf

 

„Ruský scénář katastrofy" padl (čeká) na USA a Evropu!

14. listopadu 2018 ,  Před dvaceti lety byly napsány stovky knih o katastrofickém scénáři (vývoje společnosti který čeká) na Rusko. Dnes je jediná země, kde není vidět (vývoj k) „ruskému scénáři katastrofy", a je to samotné Rusko. Katastrofa v Rusku nastala již v roce 1991. ( vítězství západních hodnot, kapitalismu a (západní) "demokracie").

       Odkazy:      http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/rusky-komentator-rusky-scenar-katastrofy-padl-na-usa-a-evropu/

       Celý text:    Rusky-komentator.doc

 

Štěpán Kotrba drtí kauzu Babiše ml. informacemi a souvislostmi

14.11.2018 Andrej Babiš čelí rozsáhlé zpravodajsko-policejní hře

       Odkazy:      https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Ja-bleju-Ten-ministr-USA-to-je-nahoda-Stepan-Kotrba-drti-kauzu-Babise-ml-informacemi-a-souvislostmi-559374

       Celý text:    Kotrba-drti.doc

 

Americký teror se zvyšuje: odmítáte základnu proti Moskvě? Koupíte Westinghouse!

14. 11. 2018      Zastavte Severní proud 2, zlikvidujte ruské palivo, vyhodíte Rosatom a nakoupíte jadernou elektrárnu od Westinghouse

       Odkazy:      http://www.skrytapravda.cz/domaci/2037-americky-teror-se-zvysuje-odmitate-zakladnu-proti-moskve-tak-povinne-koupite-jadernou-elektrarnu

       Celý text:    Koupite.doc

 

Jiří Valenta interpeloval ministra zahraničí Tomáše Petříčka

 ... rostou aktivity sudetoněmeckého landsmanšaftu, jehož akce se sunou stále blíž k území naší republiky,

     (Z vystoupení a interpelací poslanců KSČM na říjnové schůzi sněmovny. Haló noviny, 13.11. 2018, str. 4)

       Celý text:    Z-vystoupeni.doc

 

IEA: Plyn bude do roku 2030 druhým největším zdrojem energie

13.11. 2018 , Zdroj: ČTK     Nahradí uhlí coby druhý největší zdroj energie po ropě.

       Odkazy:      https://www.securitymagazin.cz/security/iea-plyn-bude-do-roku-2030-druhym-nejvetsim-zdrojem-energie-1404061878.html

       Celý text:    IEA-Plyn.doc

 

Arabista Pelikán po návratu z Iráku ...

 

12.11.2018     Všichni Iráčané, se kterými jsem mluvil, říkají, že se jim za Saddáma žilo lépe. Nikdo z nich zároveň nemluví o Američanech jinak než jako o okupantech

       Odkazy:      https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Arabista-Pelikan-po-navratu-z-Iraku-Rikaji-ze-jim-za-Saddama-bylo-lepe-Americani-jsou-pro-ne-okupanti-558386#utm_content=freshnews&utm_term=Arabista%20Pelik%C3%A1n&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz

       Celý text:    Arabista-Pelikan.doc

 

Liberální politický svět prožívá krizi

 12.11. 2018     Rozhovor Haló novin s politologem profesorem Oskarem Krejčím

       Odkazy:      http://www.halonoviny.cz/articles/view/48846568

       Celý text:    Liberalni-politicky.doc

 

Hádejte, kde se tento vyznamenaný hotel, který porazil nyní i Dubaj nalézá? V Rusku!

10. 11. 2018     Ruský Mriya Resort & Spa na Krymu byl vyhlášen nejlepším rekreačním hotelem a letoviskem mezinárodní společností  World Travel Awards. 

       Odkazy:      http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/2027-hadejte-kde-se-tento-vyznamenany-hotel-ktery-porazil-nyni-i-dubaj-naleza-v-rusku

       Celý text:    Mrija.pdf

 

Nehoráznosti: Babiš v Paříži zazářil. ... Sudeťácký "příspěvek k míru" v Evropě.

 11. 11. 2018   Sudeťáci se stále pokoušejí vedle té velké postavit si také svou malou babylónskou věžičku. A uvést opět svět do požáru.

       Odkazy:      http://www.protiproud.cz/politika/4101-nehoraznosti-babis-v-parizi-zazaril-babylonska-vez-v-plamenech-maly-napoleon-si-notoval-s-fhrerem-v-suknich-sudetacky-prispevek-k-miru-v-evrope-kdo-nas-osvobodil-mame-sve-univerzity.htm

       Celý text:    Nehoraznosti.doc

 

Z Afghánistánu musíme odejít.

 12.11.2018 , Ladislav Jakl    Záminka západní invaze byla chatrná. (pozn. správce: přesně řečeno zločinná).

       Odkazy:      https://www.euportal.cz/Articles/20040-z-afghanistanu-musime-odejit-a-to-nejen-my-ale-vsechna-cizi-vojska-to-uz-by-bylo-logictejsi-poslat-bojovat-nase-vojaky-do-pristehovaleckych-ctvrti-parize-bruselu-kolina-n-rynem-stockholmu-nebo-berlina.aspx

       Celý text:    Z-Afghanistanu.doc       Viz:    Podvod-11-9-2001.pdf

 

Žilo se lidem před 30 lety lépe než dnes?

12. 11. 2018 , Petr Hampl    Většina Italů, Francouzů a západních Němců, která má srovnání, se shodne na tom, že v 80. letech se lidem žilo lépe.

       Odkazy:      http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=210454

       Celý text:    Zilo-se-lepe.doc

 

Prorůstání vlivu politických orgánů, neziskového sektoru a islamizačních iniciativ do akademické obce v Plzni nabírá neuvěřitelné a děsivé obrysy!

9.11. 2018 , -VK-     Šéfredaktor AE News   Vysoké školství v ČR je v totálním protinárodním a cizorodém rozkladu, ... Cizí mocnosti rozvrací náš národ zevnitř skrze mládež a inteligenci na akademické půdě.

       Odkazy:      https://aeronet.cz/news/prorustani-vlivu-politickych-organu-neziskoveho-sektoru-a-islamizacnich-iniciativ-do-akademicke-obce-v-plzni-nabira-neuveritelne-a-desive-obrysy-po-plzenskych-turbo-pravech-prichazi-do-metropole/

       Celý text:    Prorustani.pdf

 

 

Život v USA – komu stojí za to?

 

 11.11. 2018  Obyčejný inženýr Je velmi pravděpodobné, že v USA budou vaše děti žít hůř než vy dnes.

       Odkazy:      https://www.eurasia24.cz/jak-to-je-s/item/2883-zivot-v-usa-komu-stoji-za-to

       Celý text:    Zivot-v-USA.doc

 

Naše Seznamzpravy.cz lživě manipulují a CNN taky

10. listopad 2018 , Zdeněk Macura      CNN, spoléhá na jakousi "lenost", "nesamostatné myšlení"

       Odkazy:      http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/nase-seznamzpravy-cz-lzive-manipuluji-a-cnn-taky.html

       Celý text:    Seznamzpravy-manipuluji.doc

 

Hrdinka Ukrajiny Savčenková zopakovala informace Aeronetu z roku 2014, jak na to zareaguje český mainstream?

10. listopad 2018     Kyjevská vláda je prý plná kriminálníků a na Majdanu stříleli do lidí snipeři ve spolupráci se západními architekty ukrajinského státního převratu.

       Odkazy:      http://www.rukojmi.cz/clanky/7113-hrdinka-ukrajiny-savcenkova-zopakovala-informace-aeronetu-z-roku-2014-jak-na-to-zareaguje-cesky-mainstream

       Celý text:    NSavcenkova.doc

 

Ekonomka Švihlíková vystoupila na veřejnost s ohromujícími daty. Týkají

 

 se jednoho procenta těch nejbohatších a nejvlivnějších na světě

 

 9.11.2018     Pár rodinných dynastií vlastní polovinu bohatství této planety.

       Odkazy:      https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ekonomka-Svihlikova-vystoupila-na-verejnost-s-ohromujicimi-daty-Tykaji-se-jednoho-procenta-tech-nejbohatsich-a-nejvlivnejsich-na-svete-558810

       Celý text:    Ekonomka-Svihlikova.doc

        Poznámka:     Podle Morrisovy knihy - Co nesmíte vědět - vlastní rodinný klan Rothschilldů majetek ve výši 100 bilionů $, tedy 100 000 000 000 000 $.

 

Miliony ročně bere ve státních firmách 174 manažerů

 

10.11. 2018    Podle zprávy pro vládu patří nejvíce společností, kde manažeři berou minimálně 1,8 milionu ročně, pod ministerstvo financí.        Odkazy:      https://www.novinky.cz/domaci/488409-miliony-rocne-bere-ve-statnich-firmach-174-manazeru.html

       Celý text:    Miliony-rocne.doc

 

Rusko a Čína podepsaly rekordní balík dohod o spolupráci v oblasti jádra

 8. června 2018 Budou postaveny další bloky VVER-1200 v elektrárně Tchien-wan a v nové lokalitě.

       Odkazy:      http://atominfo.cz/2018/06/rusko-a-cina-podepsaly-rekordni-balik-dohod-o-spolupraci-v-oblasti-jadra/

       Výňatky z textu:    Jaderna-spoluprace.doc

 

Oslavy „mimo mísu“ 

06.11.2018     Josef Skála k „oslavám mimo mísu“: Za první republiky lidi umírali i hlady. To až pak k nám mnohé jezdili očumovat i ze Západu...

       Odkazy:      http://severoceskapravda.cz/index.php/historie/1968-oslavy-mimo-m%C3%ADsu

       Výňatky z textu:    Oslavy-mimo.doc

 

Životní cesta zakladatele vojsk Pohraniční stráže

Z rozhovoru Karla Siebera s genplk. Ing. Miroslavem Šmoldasem, zakladatelem vojsk PS v roce 1950.

       Odkazy:      http://www.praguecoldwar.cz/smoldas.htm

       Výňatky z textu:    MSmoldas.doc

 

Největší manévry NATO od studené války nekončí. Z 30 000 vojáků v

 

 Norsku se část přesouvá na cvičení do Polska

8.11.2018 , Milan Vidlák, časopis Šifra    Do obří akce s názvem Trident Juncture se zapojilo přes 50 000 vojáků z jedenatřiceti různých zemí včetně Česka.

       Odkazy:      https://www.casopis-sifra.cz/102791-2/

       Celý text:    Nejvetsi-manevry.doc

 

Velící americký generál: Válka v Afghánistánu se nedá vyhrát!

Austin Scott Miller, americký generál, který je zodpovědný za operace USA a NATO v Afghánistánu, v rozhovoru pro NBC News,

       Odkazy:      http://berossos.blog.cz/

       Celý text:    Velici-general.doc

 

Sláva výročí velkého října!

  Aleksandr Chalděj , 7.11.2018 , volně přeložil P. Rejf     V tento den byla moc Prozatímní vlády národních zrádců a stoupenců buržoazie, která se válela pod nohama, uchopena Radou dělnických, rolnických a vojenských poslanců 

       Odkazy:      https://cont.ws/@alex-haldey/1118499

       Překlad:    K-vyroci-VRSR.doc

        Poznámka:     Možná se ukáže (jestli lidstvo přežije několik nastávajících století) , že VŘSR byla nejdůležitějším mezníkem, který principiálně narušil vládnoucím elitám Západu nastolování NWO - takzvaného Nového světového řádu - s vyhlazením naprosté většiny lidstva a s dlouhodobým zafixováním jejich moci a majetkových poměrů - "moderního feudalismu" - jak NWO nazývá sociolog Keller

 

Za masové vymírání divokých zvířat může kapitalismus, ne lidstvo nebo spotřeba

 

7.11.2018 VSa     Nově zveřejněné zprávě WWF se věnuje  Anna Pigottová ze Swansea University.

       Odkazy:      http://casopisargument.cz/2018/11/07/za-masove-vymirani-divokych-zvirat-muze-kapitalismus-ne-lidstvo-nebo-spotreba/

       Celý text:    Za-vymiranim-kapitalismus.doc

        Poznámka:      V tomto roce 2018 jeden z nejuznávanějších západních „think tanků“ – Římský klub vyprodukoval zprávu „Pojďme na to! (Come On!)". Jubilejní zpráva 43. v pořadí říká - globální kapitalismus je úplně vyčerpaný, neexistuje možnost jeho přežití, a když tuto „škodnou nezastřelíme“, zničí nás společně s sebou! Tvrdí, že klasický kapitalismus, který sám nebyl dokonalý v problematice udržitelného rozvoje a pochopení budoucnosti planety, byl nahrazen jeho ještě „predátorštější“ podobou. Stal se jím globální finanční kapitalismus, který vedl k degeneraci kapitalistického výrobního způsobu na úroveň finančních a bankovních spekulací. V první zprávě z doby před padesáti lety (slavné "Limity růstu") viděli základní problém v populační explozi a základní řešení v jejím obrácení. Nyní tvrdí, že je třeba zaměřit hlavní úsilí na plýtvání nejbohatší části světové populace (Vyhladit „zlatou půlmiliardu“?! podle dřívějších způsobů uvažování? – poz. překl.) - viz     Kapitalismus-mrtvola.doc

 

Ukrajina je jen pouhý objekt geopolitiky

Roman Blaško , 6.11.2018, Haló noviny, str. 3     Rozhovor Haló novin s Ruslanem Kocabou,

       Celý text:    Objekt-geopolitiky.doc

 

Pentagon pochopil, co napáchal: Číňané dostali americkou armádu na kolena.

05.11.2018 , Ivan Danilov     Více než 300 klíčových elementů, které jsou potřebné pro normální práci ozbrojených sil a obranného průmyslu USA, jsou ohroženy.

       Odkazy:      https://cz.sputniknews.com/nazory/201811058401789-pentagon-cina-usa-trump-armada-zbrane/

       Celý text:    Pentagon-pochopil.doc

 

Dnešní Ukrajina a její sváteční „Den obránců“

 Roman Blaško , FOTO-autor , Haló noviny, 6.11. 2018, str. 9     Samotný fakt, že Stepán Bandera a Roman Šuchevyč jsou pro některé občany Ukrajiny v současnosti velcí hrdinově, mě děsí.

       Celý text:    Dnesni-Ukrajina.doc

 

Poděkování

5. 11. 2018 , Martin Koller     Oslavy stého výročí vzniku Československa v Praze byly nic moc  Rád bych proto poděkoval Slovákům za krásných pětatřicet let, které jsem s nimi mohl prožít ve společném Československém státě.

       Odkazy:      http://www.novarepublika.cz/2018/11/podekovani.html

       Celý text:    Podekovani.doc

 

NI zveřejnil málo známé vlastnosti ruských „vražedných tanků“

5.11. 2018 , © Sputnik / Vadim Žernov    Díky celé řadě charakteristických rysů tyto bitevní stroje získaly jakousi zvláštní „odolnost a smrtonosnost".

       Odkazy:      https://cz.sputniknews.com/svetovytisk/201811058398855-ni-tank-rusko/

       Celý text:    Odolne-a-smrtici.doc

 

Výročí zavraždění Kaddáfího a dnešní realita Libye

 30.10.2018  Překlad: mbi, Eurasia24.cz  Vyřešit současnou mizernou situaci cizí západní politici nechtějí a ani nemohou.

       Odkazy:      https://eurasia24.cz/analyzy/item/2879-vyroci-zavrazdeni-kaddafiho-a-dnesni-realita-libye

       Celý text:    Vyroci-zavrazdeni.doc

 

V kauze útoku na protikorupčnú aktivistku na Ukrajine vypočuli takmer 370 ľudí

 Kyjev 5.12. 2018 Podľa domácich a zahraničných aktivistov došlo na Ukrajine od roku 2017 už k 55 útokom tohto druhu, ktoré sa zatiaľ nepodarilo objasniť.

       Odkazy:      https://www.hlavnespravy.sk/v-kauze-utoku-na-protikorupcnu-aktivistku-na-ukrajine-vypoculi-takmer-370-ludi/1570324

       Celý text:    V-kauze-utoku.doc

 

Rakousko varovalo před hrozbou vniknutí 20 tisíc ozbrojených migrantů do EU

4.11.2018 , Redakce AC24     Migranti mohou v nejbližší době proniknout do EU přes bosensko-chorvatskou hranici. I

       Odkazy:      https://ac24.cz/-/rakousko-varovalo-pred-hrozbou-vniknuti-20-tisic-ozbrojenych-migrantu-do-eu

       Celý text:    Rakousko-varovalo.doc

 

V USA potvrdili možnost zaútočit na Rusko z Evropy!

 4. 11. 2018 UNSINews PrvníZprávy     Systémy protiraketové obrany nasazené v Rumunsku a Polsku umožňují snadnou konverzi na útočné systémy

       Odkazy:      http://www.novarepublika.cz/2018/11/v-usa-potvrdili-moznost-zautocit-na.html

       Celý text:    Moznost-zautocit.doc

 

Krym byl, je a bude ruský i dle mezinárodního práva a americké NATO je agresorem!

4.11. 2018     Na Krymu proběhlo referendum na základě Krymské ústavy, protože to byla autonomní republika

       Odkazy:      http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/2008-krym-byl-je-a-bude-rusky-i-dle-mezinarodniho-prava-a-nato-je-agresorem

       Celý text:    Krym-byl.doc

 

Mario Sousa, Lži týkající se dějin Sovětského svazu

 1. listopad 2018 , Autor Mario Sousa, překlad Lukáš Sluka          Existuje přímá historická spojitost táhnoucí se od Hitlera k Hearstovi, ke Conquestovi, k SoLŽEnicinovi.

       Odkazy:      http://www.czechfreepress.cz/blogy/mario-sousa-lzi-tykajici-se-dejin-sovetskeho-svazu.html

       Celý text:    Mario-Sousa.doc

 

Matkám ve Francii, které žijí na venkově poblíž polí, se rodí děti bez rukou a nohou.

1.11.2018 , Milan Vidlák, časopis Šifra      Mohou za to zřejmě pesticidy používané v zemědělství.

       Odkazy:      https://www.casopis-sifra.cz/matkam-ve-francii-ktere-ziji-na-venkove-pobliz-poli-se-rodi-deti-bez-rukou-a-nohou-mohou-za-to-zrejme-pesticidy-pouzivane-v-zemedelstvi/

       Celý text:    Matkam-ve-Francii.doc

 

Markéta Šichtařová: Již za 15 let se důchodový systém v ČR začne hroutit, situaci může vyřešit jen vyšší porodnost!

2.11.2018 . -VK- Šéfredaktor AE News   Aby důchodový systém fungoval, musí tyto děti, až vyrostou, mít dostatečně výnosné zaměstnání, aby uživily nejen sebe, ale i své rodiny.  Genocida českého národa, pomalá, nenápadná, zničující.

       Odkazy:      https://aeronet.cz/news/marketa-sichtarova-jiz-za-15-let-se-duchodovy-system-v-cr-zacne-hroutit-situaci-muze-vyresit-jen-vyssi-porodnost-jenze-aby-to-fungovalo-musi-byt-v-zemi-dostatek-placene-prace/

       Celý text:    Vyssi-porodnost.doc

 

Ukrajinský politológ Andrej Zolotarev: “Ukrajinci utekajú z blázinca, v ktorom sa chopili moci pacienti”

03.11.2018     Opakuje sa klasický scenár, ktorý zažili všetky postsovietske krajiny: hostia zo Západu za babku skupujú všetko, čo sa dá, a dokonca to, čo sa nedá…

       Odkazy:      http://www.srspol.sk/clanek-ukrajinsky-politolog-andrej-zolotarev-ukrajinci-utekaju-z-blazinca-v-ktorom-sa-chopili-moci-pacienti-17807.html

       Celý text:    Ukrajinsky-politolog.doc

 

Hitlerovi tajní bankéři

 Adam Lebor     Švýcarské banky dotovaly nacistickou vojenskou mašinérii  Dnes již i mnozí Švýcaři připouštějí, že byli Hitlerovými tajnými bankéři.

       Celý text:    Hitlerovi-bankeri.doc

 

Poslanci si přes odpor Pirátů a SPD dali razítko na vyšší růst platů

2. listopadu 2018  Základní plat poslance je nyní 75 900 korun hrubého měsíčně a paušální náhrady na dopravu, stravu a reprezentaci až 39 400 korun.

       Odkazy:      https://zpravy.idnes.cz/plat-poslancu-zvyseni-snemovna-dnm-/domaci.aspx?c=A181102_092402_domaci_kop

       Celý text:    Plat-poslancu.doc

 

Rusko, Indie a Írán chystají konkurenta Suezskému průplavu

2.11.2018 VSa     Rusko, Indie a Írán se chystají na to projednat vytvoření mezinárodního dopravního koridoru Sever-Jih

       Odkazy:        http://casopisargument.cz/2018/11/02/nova-geopolitika-rusko-indie-a-iran-chystaji-konkurenta-suezskemu-pruplavu/

       Celý text:    Nova-geopolitika.doc

 

A je zle. Chceme reparace! Slyší Německo

30.10.2018      Německo čelí aktuálním požadavkům na zaplacení válečných reparací ze strany Polska a Řecka.

       Odkazy:       https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/A-je-zle-Chceme-reparace-Slysi-Nemecko-od-spojencu-ktere-obsadilo-557445

 https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/2210497-polsko-chysta-oficialni-zadost-o-nemecke-valecne-reparace

       Celý text:    A-je-zle.doc

      Poznámka:     Reparační nároky Československa vůči Německu po válce byly stanoveny na 360 miliard Kč roku 1945 (Právo, 9.11.1993), které po přepočtu na inflaci činí dnes 3-4 biliony Kč, z toho tedy více než 2 biliony Kč pro ČR, jako jeden z nástupnických států ČSR. Doposud nám bylo uhrazeno méně než 1 %, ale popřevratové vlády naší republiky uhrazení reparací nevyžadují !!!

 

Západ prohrává, a tak doslova útočí na Čínu a Rusko „zleva zprava“

1.11.2018 , Andre Vltchek Západní propaganda se snaží diskreditovat Čínu doslova „zleva zprava“, někdy ji obviňuje z toho, že je příliš komunistická, ale když se to hodí, tak i z toho, že „není dostatečně komunistická“.

       Odkaz:        http://www.zvedavec.org/komentare/2018/11/7743-zapad-prohrava-a-tak-doslova-utoci-na-cinu-a-rusko-zleva-zprava.htm

       Celý text:    Zapad-prohrava.doc

 

Si Ťin-pching: Připravte se na válku

 31.10.2018 VSa     Čínský prezident to nařídil vojenskému regionu, který monitoruje Jihočínské moře a Tchaj-wan.

       Odkaz:        http://casopisargument.cz/2018/10/31/si-tin-pching-pripravte-se-na-valku/

       Celý text:    Si-Tin-Pching.doc

 

Sudetští Němci nešetřili ani české děti.

30. září 2018 • Aneta Černá     Násilí ze strany takzvaných sudetských Němců se stupňovalo a provolávali, že chtějí „Heim ins Reich“, domů do říše.

       Odkaz:       https://www.info.cz/magazin/sudetsti-nemci-nesetrili-ani-ceske-deti-strileli-do-nich-lamali-ruce-a-znesvecovali-ostatky-36562.html#rdir

       Celý text:    Sudeti-nesetrili.pdf

 

„Levicové korporace“

31.10.2018 Ivo Šebestík    Probíhá proces, při kterém jsou přisuzovány atributy levicovosti silám, strukturám i  jednotlivcům, kteří ve skutečnosti pracují na zvyšování rozdílů mezi nejbohatšími a ostatními

       Odkaz:        http://casopisargument.cz/2018/10/31/levicove-korporace-aneb-jak-se-stava-satan-hospodinem/

       Celý text:    Levicove-korporace.doc

 

Politická korektnost.

Jak z dobré myšlenky udělat hon na čarodějnice

29. 10. 2018 , Tomáš Zdechovský     V USA odmítají lidé politickou korektnost jako záležitost elit.

       Odkaz:        http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=209620

       Celý text:    Politicka-korektnost.doc

 

USA chtějí zrušit další smlouvu o kontrole zbraní kvůli své válečné ekonomice

30.10.2018 , Finian Cunnigham          Ekonomika Spojených států je vojensko-průmyslový komplex.

       Odkaz:        http://www.zvedavec.org/komentare/2018/10/7741-usa-chteji-zrusit-dalsi-smlouvu-o-kontrole-zbrani-kvuli-sve-valecne-ekonomice.htm

       Celý text:    Odstoupenim-od-INF.doc

 

Obchod s dětmi dorazil k nám

30.10.2018 , Markéta Šichtařová , Redakce AC24  To, že Barnavernet dorazil už i k nám, zatím jen většina lidí neidentifikovala ze dvou důvodů. Naplno se totiž neziskový sektor může rozjet právě až po ratifikaci Istanbulské úmluvy.

       Odkaz:        https://ac24.cz/-/marketa-sichtarova-obchod-s-detmi-dorazil-k-nam

       Celý text:    Obchod-s-detmi.doc

 

Edvard Beneš - upřímný vlastenec a bojovník s germánskou rozpínavostí

29.10.2018 , Martin Koller   Zesiluje propaganda zaměřená na kritiku jak vzniku, tak existence našeho státu, kupodivu především z domácích řad.

       Odkaz:        https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Uprimny-vlastenec-a-bojovnik-s-germanskou-rozpinavosti-ktereho-dnesni-propaganda-nenavidi-Martin-Koller-pripomina-kdo-byl-ve-skutecnosti-Edvard-Benes-557384

       Celý text:    Uprimny-vlastenec.doc

 

Vyznamenání od prezidenta Miloše Zemana na počest 28. října a k výročí 100. let Československa dostala též Ing. Alena Vitásková

29.10. 2018     Medaili Za zásluhy I. stupně, především za svůj boj proti solárním baronům

       Odkaz:        http://www.rukojmi.cz/clanky/domaci-politika/7047-vyznamenani-od-prezidenta-milose-zemana-na-pocest-28-rijna-a-k-vyroci-100-let-ceskoslovenska-dostala-tez-ing-alena-vitaskova-ktera-pred-timto-slavnostnim-aktem-poskytla-internetovym-novinam-rukojmi-cz-rozhovor

       Celý text:    Vyznamenani-od-prezidenta.pdf

 

Cesta do propasti

 

26. říjen 2018 , Miroslav Pořízek     Levicově smýšlející člověk, aby si dnes nad stavem KSČM jen povzdechl  

       Odkaz:        http://www.czechfreepress.cz/politika/cesta-do-propasti.html

       Celý text:    Cesta-do-propasti.doc

 

SSSR vs. USA aneb nemilosrdné souboje studené války

 28.10. 2018     Během studené války došlo k mnoha střetům mezi sovětskými a americkými letadly

       Odkaz:        https://www.securitymagazin.cz/historie/sssr-vs-usa-aneb-sestrelena-letadla-studene-valky-1404051382.html

       Celý text:    Nemilosrdne-souboje.doc

 

Anathema na biskupskou synodu

 29.10. 2018   Byzantský katolický patriarchát tímto v autoritě apoštolské a prorocké vyhlásil dne 28. 10. 2018 anathemu (klatbu a exkomunikaci)

       Odkaz:        http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/anathema-na-biskupskou-synodu.html

       Celý text:    Anathema.doc

     ( poznámka správce: Není divu. Nejvyšší aparát Vatikánu patří spolu s klanem Rothschildů a s klanem Rockefellerů ke třem hlavním větvím globálních elit. Tyto elity se snaží řešit nastávající konec kapitalismu nastolením tzv. Nového světového řádu (který sociolog Keller nazývá - moderním feudalismem). Ten předpokládá 90-98% depopulaci Zeměkoule (vyvraždění - byť hybridními metodami - téměř 7 miliard lidí). Proti těmto globálním elitám - hyperloupežníkům a hypervrahům - jsou i bývalí hitlerovci pouzí trpaslíčci. )

 

PROHLÁŠENÍ ANS K 100. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ČSR

 

Praha 26. 10. 2018     Žijeme ve světě, který je ovládán superbohatými lidmi. Abdikace naší země na slovanství Kollára, Šafaříka, Masaryka a dalších - přinesla fakticky rozchod s ideály zakladatelů Československé republiky

       Odkaz:        http://aliancenarodnichsil.cz/prohlaseni-ans-k-100-vyroci-zalozeni-ceskoslovenske-republiky/

       Celý text:    ANS-k-100-vyroci.doc

 

Rusko se připravuje na válku, potvrdil významný ruský diplomat v OSN

27.10.2018 Milan Vidlák, časopis Šifra     Andrej Bělousov, zástupce vedoucího oddělení pro nešíření a kontrolu zbraní ministerstva zahraničních věcí Ruské fedrace, prohlásil, že se Rusko připravuje na válku.

       Odkaz:        https://www.casopis-sifra.cz/rusko-se-pripravuje-na-valku-potvrdil-vyznamny-diplomat-osn/

       Celý text:    Rusko-se-pripra.doc

 

Není co slavit!

28.10.2018     Rozhovor s biologem Jiřím Jírovcem: "Slavit není co. Československo zmizelo z mapy a co je horší, mizí i jeho historie.

       Odkaz:        https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Neni-co-slavit-Biolog-Jirovec-sepsal-drsne-hodnoceni-dnesniho-stavu-nasi-zeme-A-zuctoval-i-s-Taberym-a-jeho-knihou-556836

       Celý text:    Neni-co-slavit.doc

 

Lynč četníka Parduse

Výňatky z knihy Stanislava Motla „Válka před válkou – Krvavý podzim 1938 v Čechách a na Moravě“ – str. 130-139

       Celý text:    Lync-cetnika-Parduse.doc

 

 

Takové ty kecy, že jsme Západ a to hnusné Rusko...

Docent obvinil bankéře ze zločinu

23.10.2018     Evropa tiskne peníze, znehodnocuje nám úspory  To je zločinnost centrálních bankéřů, kteří si to neuvědomují a pouštějí peníze do ekonomiky, která není schopna je absorbovat jinak než růstem cen"

       Odkaz:        https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Takove-ty-kecy-ze-jsme-Zapad-a-to-hnusne-Rusko-Debata-o-euru-se-zvrtla-Docent-obvinil-bankere-ze-zlocinu-556567

       Celý text:    Debata-o-Euru.doc

 

Národní populismus je novým zachráncem neoliberalismu

 25.10.2018 VSa           Národní populismus spojuje prvky falešné sociální ochrany, nacionalismu a kompenzačního přístupu ve prospěch podnikatelů - nabízí „kouzelný proutek“, který udrží společnost pacifikovanou a akumulaci kapitálu nenarušenou.

       Odkaz:        http://casopisargument.cz/2018/10/25/narodni-populismus-je-novym-zachrancem-neoliberalismu/

       Celý text:    Narodni-populismus.doc

 

Batoh jako poslední spása

 26. října 2018     Monarchisté si vůbec neuvědomují, že mocnářství rozpoutalo válku, na kterou dopláceli všichni, i ženy a děti krutým hladem a podvýživou.

       Odkaz:        http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/batoh-jako-posledni-spasa/

       Celý text:    Batoh-jako.doc

 

USA koordinovaly útok dronů na ruskou základnu Hmímím.

25.10.2018   Redakce AC24     Jeden z masových útoků bezpilotních letounů na ruskou leteckou základnu Hmímím v Sýrii byl řízen z amerického výzvědného letadla

       Odkaz:        https://ac24.cz/-/usa-koordinovaly-utok-dronu-na-ruskou-zakladnu-hmimim-prisla-rekace-z-moskvy

       Celý text:    Utok-dronu.doc

 

 

Jak funguje globální finanční kasino

25.10.2018 , Milan Vidlák   Ne každý si je schopen připustit, že největší nebezpečí pro světovou ekonomiku se skrývá v jejím samotném epicentru – v instituci, které se nesprávně říká americká „centrální banka“. Oficiálně se jmenuje Federální rezervní systém (FED).

       Odkaz:        https://www.casopis-sifra.cz/jak-funguje-globalni-financni-kasino-aneb-pod-svicnem-je-nejvetsi-tma/

       Celý text:    Jak-funguje.doc

 

Šéf rakouského "landsmanšaftu" Zeihsel poznamenal

Břetislav Olšer     Už v roce 1918 byla u nás německá menšina, která činila problémy naší státnosti.

       Odkaz:        http://www.rukojmi.cz/clanky/domaci-politika/7020-sef-rakouskeho-landsmansaftu-zeihsel-poznamenal-kdyby-benes-splnil-konradem-henleinem-dlouho-pozadovanou-autonomii-v-ramci-ceskoslovenska-nemel-by-hitler-zadny-duvod-k-zasahu

       Celý text:    Zeihsel-poznamenal.pdf

 

Česká advokátní komora je PROTI ratifikaci Istanbulské úmluvy!

Nejvíce kritiky směřuje proti riziku převýchovy společnosti Z těchto důvodů se proti ratifikaci úmluvy vyjádřila i Unie rodinných advokátů.

       Odkaz:        http://aliancenarodnichsil.cz/ceska-advokatni-komora-je-proti-ratifikaci-istanbulske-umluvy/

       Celý text:    CAK-je-proti.doc

     ( poznámka správce: Jedná se opět o jeden z hybridních nástrojů nastolování Nového světového řádu (NWO) využívaný západními elitami )

 

Znovu o limitech levicovosti

 25.10.2018 Pavel Janíčko      Pavel Janíčko píše o tom, jak vlastně interpretovat katastrofickou volební porážku levicových stran

       Odkaz:        http://casopisargument.cz/2018/10/25/znovu-o-limitech-levicovosti/

       Celý text:    Limity-levicovosti.doc

 

O Rusko ani Evropu Spojeným státům nejde. Vypovězení dohody INF je noční můrou Číny

24.10.2018 VSa     Jde hlavně o Čínu, píše odborník na rusko-čínské vztahy Nathan Levin pro National Interest.

       Odkaz:        http://casopisargument.cz/2018/10/24/o-rusko-ani-evropu-spojenym-statum-nejde-vypovezeni-dohody-inf-je-nocni-murou-ciny/

       Celý text:    O-Rusko-ani-Evropu.doc

 

Istanbulský dohovor + feminizmus = nástroj našej genocídy!

 22.10. 2018 , Ing. Peter Kohút, CSc.      Budete patřit k podřadné výpomocné třídě a pracovat podle pokynů mocných elit, které budou určovat, co se smí a co se nesmí říkat.“ Áno, okrem iných desivých skutočností, presne toto nám hrozí, ak dovolíme, aby prevzali moc liberálni fašisti. Kým zatiaľ sme hlavne ekonomickými vazalmi a otrokmi centrálnych bankárov

       Odkaz:        https://blog.hlavnespravy.sk/8299/istanbulsky-dohovor-feminizmus-nastroj-nasej-genocidy/

       Celý text:    Istambulsky-dohovor.doc

 

Čína pomůže proměnit Sýrii. Země bude součástí Nové hedvábné stezky

22.10. 2018  Napsal/přeložil:  mbi, Eurasia.24, Část syrského území leží na trase Nové hedvábné stezky

       Odkaz:        https://www.eurasia24.cz/alternativy/item/2876-cina-pomuze-promenit-syrii-zeme-bude-soucasti-nove-hedvabne-stezky

       Celý text:    Cina-pomuze.doc

 

Co skrývá multikulturalismus

 24.10. 2018 , Jan Keller     Multikulturalismus je to, co zbývá, když se ukázalo, že vlny migrantů nejsou ve svém důsledku přínosem, nýbrž ohrožením ekonomik evropských zemí.

       Odkaz:        http://www.czechfreepress.cz/tema-tydne/co-skryva-multikulturalismus.html

       Celý text:    Co-skryva.doc

     ( poznámka správce: Masová imigrace je jedním z hybridních nástrojů nastolování Nového světového řádu využívaným západními elitami )

 

Začala sa ďalšia fáza riešenia sýrskeho problému

 HSP, 22. 10. 2018, Iarex     Rusi a Turci svojím riešením znemožnili plán amerických jastrabov, ktorí pripravili provokáciu s chemickými útokmi voči civilistom. Tragédia ruského Il-20 sa stala dôvodom vytvárania novej koncepcie sýrskej modernej protivzdušnej obrany.

       Odkaz:        http://www.srspol.sk/clanek-zacala-sa-dalsia-faza-riesenia-syrskeho-problemu-17746.html

       Celý text:    Dalsia-faza.doc

 

Sebevražda české levice

 23.10.2018 Ilona Švihlíková     píše o tom, jak se sociální demokracie a KSČM o víkendu vydaly na cestu politické sebevraždy.

       Odkaz:        http://casopisargument.cz/2018/10/23/sebevrazda-ceske-levice/

       Celý text:    Sebevrazda-levice.doc

 

Mezinárodní trestní soud: Cílem je NWO

23. 10. 2018     Alexandr Mezjajev přináší svůj pohled na jeho smysl a podstatu.

       Odkaz:        http://www.protiproud.cz/politika/4067-mezinarodni-trestni-soud-nastroj-na-trestani-neposlusnych-statu-africky-prokurator-vam-prisije-genocidu-udani-dopisem-vernych-nastolime-globalni-nepravo-cilem-je-nwo.htm

       Celý text:    Mezinarodni-soud.doc

 

Názor na rakety kratšího doletu se od devadesátých let změnil

22.10. 2018 , Mirko Raduševič    S největší pravděpodobností končí éra přestávky ve vyzbrojování a začíná nová éra závodů.

       Odkaz:        http://literarky.cz/politika/svet/27226-nazor-na-rakety-kratiho-doletu-se-od-devadesatych-let-zmnil

       Celý text:    Nazor-na-rakety.doc

 

Ján Čarnogurský: Valdajský klub 2018

21. 10. 2018    Vjačeslav Nikonov: Rusko sa strategicky nedá poraziť; Rusko a Čína spolu sú už teraz silnejší než USA;  

       Odkaz:        http://www.srspol.sk/clanek-jan-carnogursky-valdajsky-klub-2018-17741.html

       Celý text:    Valdaj2018.doc

 

Západ stále ještě praktikuje křížové výpravy

 

 - nyní za "liberální řád"

 

Intervencionistická politika Západu velmi připomíná středověké křížové výpravy, napsal místopředseda německé strany zelených Jürgen Trittin.

       Odkaz:        http://berossos.blog.cz/

       Celý text:    Krizove-vypravy.doc

 

Nemocná společnost

22. 10. 2018 , Petr Sak      Při charakteristice společnosti je v sociologii obvyklé mluvit o sociální anomii, což je stav, v němž přestávají platit ve společnosti všeobecně sdílené sociální normy chování a hodnoty.

       Odkaz:        http://www.novarepublika.cz/2018/10/nemocna-spolecnost.html

       Celý text: